Rodzinna Przychodnia Specjalistyczna mieszcząca się w samym sercu Konstancina. Nasz zespół od zawsze składa się ze specjalistów z pasją i jest to dla nas priorytetem. Specjalizujemy się w dziedzinach ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Specjalistyczna Św. Łukasza

J.Piłsudskiego 30

05-510 , Konstancin-Jeziorna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Rodzinna Przychodnia Specjalistyczna mieszcząca się w samym sercu Konstancina. Nasz zespół od zawsze składa się ze specjalistów z pasją i jest to dla nas priorytetem. Specjalizujemy się w dziedzinach okulistyki, laryngologii, kardiologii, neuroortopedii. Leczymy mieszkańców Konstancina i pacjentów z całej Polski od 1967r.

Badania

 • VNG
 • EMG
 • ENG
 • Badania analityczne
 • Badanie słuchu
 • EKG
 • Badania Okulistyczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Gasik operacja kręgosłupa

  L1 i L2 nic nie mogłem nosić nie mogłem spać, siedzieć ani dłużej stać na twardym, a tu wystarczyła wizyta i zabieg werboplastyki oraz spec ćwiczenia wg. Pana Eliasza i chodzę jak zegarek, Serdecznie dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Gasik bóle kręgosłupa

  Dzień dobry. Jestem dopiero 4 tygodnie po rozległej operacji kręgosłupa, że stabilizacją i odbarczaniem kręgów. Jeszcze leżę w łóżku ale też oczywiście chodzę. Niesamowite podejście, pełna empatia i sposób rozmowy spowodowały że zaufałam Panu Profesorowi bezgranicznie. Zrobił wszystko co w jego ludzkiej mocy. Czuję się świetnie, bóle które mogłyby towarzyszyć nawet do pół roku z powodu uciskow nerwów zniknęły. Nie mam dretwień nóg ani innych bóli.Mam jeszcze niewielki ból pooperacyjny ale to zrozumiałe. Z całego serca mogę polecić Pana Profesora Gasika który uratował mi życie. Zastanawiam się po co męczyłam się ostatni rok. Dziękuję za Jego profesjonalizm i oddanie pacjentom. To prawdziwy lekarz z pasją.
  Malgorzata z Warszawy


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

  Polecam profesora z całego serca! W styczniu 2019 przeprowadził u mnie operację kręgosłupa i tym samym dał szansę na normalne funkcjonowanie - bez bólu. Jestem mu ogromnie wdzięczna! Poza tym, że jest świetnym specjalistą, to jest też bardzo sympatycznym, pełnym empatii mężczyzną, z wielką klasą.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Robert Gasik konsultacja ortopedyczna - kręgosłup

  Na wstępie brakuje mi słów na wyrażenie mojej wdzięczności za wszytko. Za wyleczenie, za normalne funkcjonowanie, uwolnienie od bólu kręgosłupa, za powrót czucia w nogach. Specjalista światowej klasy,


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania