Lecznica Rodzinna

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica Rodzinna

Kościuszki 21

05-825, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krystyna Jędrychowicz-Rosiak

  Reumatolog,

  • O

   Dr Jędrychowicz-Rosiak to Lekarz :
   1. O wysokim doświadczeniu i b.dużej praktyce w zakresie reumatologii i dziedzin pokrewnych (interna).
   2. Prowadzący też terapie niestandardowe, gdy te ostatnie nie dają efektów lub wiążą się z silnymi działaniami ubocznymi.
   3. Otwarty na innowacje i nie wahający się je zastosować, gdy korzyści spodziewane są większe od ryzyka
   4. Troszczący się o pacjenta, szczególnie ciężko chorego (np. telefony w sprawie dostępnych leków czy form terapii)
   5. Ujmujący spodziewany efekt leczenia w aspekcie kompleksowym, najoptymalniejszym dla organizmu pacjenta
   6. Zlecającym niezbędne badania okresowe- może nie zbyt często i "chojnie", ale w razie istotnych przekroczeń ponawiajacy badania powtórnie
   7. Może niezbyt wylewnym w kontakcie osobistym, ale zawsze z glosem pełnym troski o zdrowie pacjenta.


 • Bogumiła Wilczak

  Pediatra, lek.

  • A

   Świetna pediatra, z dużym doświadczeniem, ale wciąż uważna do dzieci, nie bagatelizująca problemów, słuchająca rodzica. Antybiotyki przepisuje tylko w ostateczności, wspiera przy próbach leczenia metodami domowymi (inhalacje, bańki). Leczę u niej obie moje córki. Niech za rekomendację służy to, że u młodszej domyśliła się bezobjawowego zapalenia płuc dzień po tym, jak dziecko przez innego pediatrę miało proponowane szczepienie, ponieważ wyglądało na w pełni zdrowe (nie, nie jestem ekologicznie nawiedzoną matką z ruchu antyszczepionkowego, to tylko ilustracja tego jak na pierwszy rzut oka i ucha wyglądało dziecko). Serdecznie pozdrawiam Panią Doktor!


 • Paweł Komorowski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Medicover

   Miałam szczęście być pacjentką pana Doktora na oddziale interny i kardiologii w szpitalu Medicover, gdzie trafiłam z powodu zawrotów głowy i nudności. Choć objawy wskazywały na przejściowe problemy z błędnikiem, dr Komorowski nie zbagatelizował żadnych symptomów i dzięki jego kompleksowemu podejściu, udało się dotrzeć do prawdziwej przyczyny (zatoru tętnicy dogłowowej). Doktor nawiązał również dla mnie kontakt ze specjalistami z innych dziedzin, t.j. neurolog, hematolog, chriurg naczyniowy, tak by całościowo ocenić mój przypadek. Gdyby nie detrminacja i wnikliwość pana Doktora, mogłam opuścić szpital nie wiedząc w jakim żyję niebezpieczeństwie. Doktorowi Komorowskiemu zawdzięczam swoje życie - nie ma słów które wystarczyłyby by podziękować za taki dar.


 • Katarzyna Kwiatkowska-Rejewska

  Pediatra, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarka przez duże L. Kultularna, serdeczna, profesjonalna, wnikliwa, szczegółowo bada pacjenta. Lekarka z powołania. Szczerze- polecem!

  • M
   Lokalizacja: Lecznica RodzinnaUsługa: bilans zdrowia

   Bardzo dobry pediatra. Świetne podejście do dzieci. Fachowa wiedza. Lekarz z powołania. Ciesze się ze wybraliśmy panią Kasię na lekarza dla małego Bartka.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu