Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Lecznica Life-med
T. Kościuszki 29, Grodzisk Mazowiecki
Lecznica Life-med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Maria Mazek konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam panią doktor . Jest cudownym lekarzem z wielkim doświadczeniem. Prowadziła moją pierwszą ciążę, poświęcała czas na szczegółowe wyjaśnienie kolejnych etapów ciąży, wyjaśniała wszelkie wątpliwości i odpowiadała na wszystkie pytania. Zawsze służyła pomocą i radą. Serdecznie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Maria Mazek konsultacja ginekologiczna

  Najlepsza lekarz jakiego można sobie wyobrazić. Doktor prowadziła moją drugą ciąże w szpitalu na Inflanckiej, towarzyszyła mi podczas porodu. Mnóstwo empatii, profesjonalne podejście, doktor zawsze szczegółowo wyjaśnia wszystkie niejasności, jest delikatna i ma ogromną wiedzę. Polecam z całego serca dr Mazek

  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Czarnocki ostry ból kolana

  Świetny lekarz - doskonały specjalista, konkretny a jednocześnie empatyczny, uśmiechnięty i miły. Nie traci czasu i po zadaniu kilku pytań oraz zbadaniu, stawia właściwą diagnozę, po czym sugeruje odpowiednie metody leczenia. Gorąco polecam Pana Doktora i serdecznie go pozdrawiam.

  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Czarnocki ból barków

  Super lekarz. Genialny kontakt z pacjentem. Szybkie rozpoznanie i leczenie. Ból barków towarzyszył mi od roku. Nie pozwalał podnosić rąk, a o ćwiczeniach na siłowni mogłem wogóle zapomnieć. Od pierwszej wizyty minęły 3 tygodnie i ból całkowicie zniknął i mogłem wrócić na siłownię. Z czystym sumieniem polecam. Super fachowiec.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Czarnocki operacja kolana

  Jeden z lepszych fachowców w tym zawodzie w kraju, młody zdolny lekarz z cholistycznym podejściem którego brak większości lekarzy. Bardzopolecam tego Pana.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Czarnocki operacja łokcia tenisisty

  Najlepszy Ortopeda jakiego znam. Jeden z nielicznych lekarzy z niesamowitym podejściem do pacjenta. Ponad cztery lata borykałam się z "łokciami tenisisty" .
  Leczenie farmakologiczne niestety nie przynosiło oczekiwanych rezultatów i groziła mi operacja dwóch łokci. Dopiero pan doktor Czarnocki jako jedyny zaproponował mi innowacyjne leczenie osoczem. Efekty są takie że kubki z kawą nie wypadają mi z rąk, mogę wykonywać wszystkie codzienne czynności bez bólu, który towarzyszył mi 24h na dobę a następnie odszedł w zapomnienie.
  Z czystym sumieniem polecam każdemu Pana Doktora. Pierwszy raz spotkałam się z takim wytłumaczeniem na czym polega dokładnie moja chora i sposoby jej leczenia. Po wizytach u wielu specjalistów trafiłam do doktora Czarnockiego i to był strzał w dziesiątkę a nawet dwudziestkę !
  Serdeczne pozdrowienia dla Pana Doktora !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania