Lecznica dla Dzieci i Dorosłych Remedium

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Lecznica dla Dzieci i Dorosłych Remedium

Oświęcimska 6

41-103 , Siemianowice Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Kozowicz Inny

  Synek miał duże problemy skórne(łzs). Odwiedziłam 2 dermatologów. Tylko dr Kozowicz prawidłowo zdiagnozowała synka i dobrała leczenie(bez sterydow, dermatolodzy tylko to przepisywali). Inaczej jadłabym ryż z indykiem do teraz - karmię piersią. Każda wizyta jest bezstresowa i dla mnie i dla synka. Wszystko jest wyjaśnione i sprawdzone bardzo skrupulatnie, nic nie pozostaje bez odpowiedzi. Jako mama czuję, że synek jest w dobrych rękach.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Staszewska Kwak

  Rewelacyjny specjalista. Ma ogromną wiedze, doświadczenie i przed wszystkim intuicję. Antybiotyki przepisuje już w ostateczności. Zawsze postawiła trafną diagnozę - mimo iż inni lekarze, którzy konsultowali moje dziecko - mieli problemy. Ma podejście i do dzieci i do rodziców. Wysłucha, udzieli odpowiedzi. Nie bagatelizuje wątpliwości ale też nie wyolbrzymia problemów. Jest cierpliwa i opanowana. Lepszego pediatry ze świeca szukać.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania