Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna

(21 opinii)

Zapraszamy serdecznie Państwa do naszej poradni psychoterapeutycznej – „Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna”. Znajdujemy się w Warszawie, dokładnie na Warszawskim Bemowie. Specjalizujemy się w p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna

Lazurowa 2A/24

01-315 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy serdecznie Państwa do naszej poradni psychoterapeutycznej – „Lazurowa terapia poznawczo – behawioralna”. Znajdujemy się w Warszawie, dokładnie na Warszawskim Bemowie. Specjalizujemy się w pomocy psychologicznej oraz psychoterapii poznawczo – behawioralnej.
Nasi specjaliści to dyplomowani psychologowie, psychoterapeuci pracujący w licznych placówkach klinicznych oraz naukowych. Swoją pracę poddajemy stałej superwizji, ponieważ chcemy świadczyć nasze usługi na jak najwyższym poziomie. Nurt psychoterapii poznawczo – behawioralnej, w którym pracujemy, jest jest formą terapii opartej na dowodach naukowych. Oznacza to, że jej skuteczność oraz założenia teoretyczne zostały i wciąż są weryfikowane badaniami naukowymi. Ponad to wiemy z doświadczenia, że jedność w rozumieniu przekłada się na wymierne efekty w terapii. Jeżeli czujesz, że gdzieś w życiu się „zatrzymałeś”, w środku cierpisz… niezwłocznie Cię zapraszamy na konsultację. Chęć rozwiązania problemu świadczy o kompetencji i sile, nie o słabości…

Zabiegi

 • Psychoterapia poznawczo - behawioralna
 • Pomoc psychologiczna
 • Diagnoza

Choroby

 • Depresja
 • Zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne
 • Fobie (m.in. agorafobia, fobie społeczne, arachnofobia)
 • Lęk napadowy (paniczny)
 • Zaburzenia odżwywiania (bulimia, jedzenie napadowe)
 • Zespół stresu pourazowego (PTSD)
 • Uzależnienia behawioralne (hazard, pracoholizm, komputer/gry wideo)
 • Uzależnienia od substancji psychoaktywnych (alkohol, nikotyna, narkotyki)
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Elżanowski konsultacja online

  Bardzo gorąco polecam Adama jako psychologa. Podczas sesji potrafi stworzyć atmosferę bezpieczeństwa oraz wykazuje ogromne ilości empatii i zrozumienia. Terapia jest indywidualna oraz skrojona na miarę. W moim przypadku korzystaliśmy z terapii schematów oraz ACT, co pozwoliło mi rozwikłać wiele problemów z którymi borykałem się przez całe życie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Elżanowski psychoterapia

  Bardzo miło wspominam terapię z Panem Adamem, pomógł mi zrozumieć wiele mechanizmów zachodzących w mojej głowie. Terapię przerwała nam pandemia, a jeszcze sporo mam do przepracowania, więc na pewno będę chciała wrócić do spotkań :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Elżanowski psychoterapia

  Mr. Adam was not the first psychologist I have ever met, but apparently he really was my first psychologist. I am very happy to know him.
  The conversation was sincere and empathetic and at the same time, he did very realistic therapies - I think - explained the processes in a very accessible way and discussed the treatment along with possible scenarios. He doesn't judge anything. I felt that I was in safe hands, all my doubts had disappeared, and most importantly, I gained the will to act.
  Also, I am grateful to him for letting me be one with my emotions rather than running away from them. I strongly recommend him..
  Thanks a lot.
  Best regards,


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Elżanowski

  Najlepszy psycholog, terapeuta jakiego spotkałam . Podejście do człowieka, szacunek i wsparcie. Bardzo polecam. Dziękuję za wszystko

  Adam Elżanowski

  Pani Patrycjo, bardzo dziękuję za wspólną pracę i zaangażowanie! Życzę powodzenia!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Balińska psychoterapia

  Pani Ala była dla mnie bardzo dużym wsparciem w przebrnięciu przez pewne wydarzenia, których doświadczałam w trakcie terapii. Mogę śmiało stwierdzić, że gdyby nie nasze spotkania, byłoby mi trudno poradzić sobie z nimi, a na pewno zajęłoby to o wieeeele więcej czasu. Pani Ala była dla mnie prawdziwym partnerem, nigdy nie zwątpiłam w to, że stoi po mojej stronie i chce dla mnie jak najlepiej, wnioski, które wyciągała z naszych rozmów były trafne i wiele mi uświadomiły, choć czasami potrzebowały "przezimowania" w domowych warunkach, i co dla mnie najważniejsze - nie zostawiła mnie samej z problemem, który miałam - udzielała wskazówek i proponowała ćwiczenia, które sprawiły, że dziś funkcjonuje lepiej i jestem szczęśliwym człowiekiem :) polecam Panią Alę tym, którzy jak ja, mają różne doświadczenia z psychoterapią, ale też wszystkim innym, którzy czują się zagubieni!

  mgr Alicja Balińska

  Bardzo się cieszę, że byłam wsparciem w trudnym dla Pani momencie. Dziękuję za zaufanie i zaangażowanie, bez tego nasza praca nie byłaby tak owocna! Życzę wytrwałości w dbaniu o siebie Pani Aniu!


  J
  Użytkownik zweryfikowany

  Przyszedłem do pani Agaty z bardzo krępującym problemem. Muszę przyznać, że choć nie było łatwo, po kilku wizytach udało mi się otworzyć, rozmawiać o nim z p. Agatą i zrozumieć więcej na swój temat. To dopiero początek ale jestem przekonany, że będzie tylko lepiej. Polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Elżanowski

  Wspaniały psycholog o indywidualnym podejściu ,uratował mi życie po traumie związanej ze śmiercią bliskiej osóby,niezwykle opanowany i ciepły człowiek,psycholog z powołania,profesjonalista.

  Adam Elżanowski

  Bardzo dziękuję za opinię! Serdecznie pozdrawiam!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Alicja Balińska zaburzenia nerwicowo-depresyjne, mechanizmy adaptacyjne

  Byłem w swoim życiu juz u wielu terapeutów i zdążyłem sobie już uświadomić, że nie jest łatwo o dobrego specjalistę na tym polu. Ma to związek niewątpliwie z tym, że polska psychologia (podaż pomocy i jakość) renesans ma dopiero przed sobą. Właśnie dlatego uważam się za szczęściarza, że trafiłem na Panią Alicję Balińską. Terapia u Pani Psycholog jest bardzo profesjonalna, oparta na najnowszych zdobyczach z dziedziny CBT (terapia poznawczo-behawioralna) oraz na sporym doświadczeniu Pani Alicji. Profesjonalizm przejawia się chociażby w tym, że program jest bardzo dobrze skrojony do potrzeb i możliwości pacjenta. Cechy juz bardziej indywidualne Pani Alicji takie jak bardzo duża empatia, nieskończona cierpliwość i ogólnie bardzo pozytywny "vibe" powodują że pacjent czuje się po prostu swobodnie i bezpiecznie. Trochę pracy własnej + spotkania z Psycholog Alicją i na rezultaty nie trzeba długo czekać. Bardzo dziękuję. Maciej

  mgr Alicja Balińska

  Panie Maćku, dziękuję za zaufanie i wspólną pracę! Wierzę, że Pana zaangażowanie i praca nadal będę owocować. Trzymam za Pana kciuki!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania