Laboratorium Analityczne Maxi-Lab Sp. J. I. Górnicka, E. Janowicz

(8 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Laboratorium Analityczne Maxi-Lab Sp. J. I. Górnicka, E. Janowicz

Taczaka 8

61-818 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Strzelecki Inny

  Bardzo polecam doktora Strzeleckiego! Jest zawsze sympatyczny, w razie potrzeby kieruje do specjalisty, a w przypadku zwykłego przeziębienia wypisuje skuteczne leki. Ma wielu pacjentów więc nie zawsze ma może czas na rozmowę, ale jest naprawdę wyjątkowo miłym człowiekiem.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Król Inny

  Bardzo nieprofesjonalny lekarz, ostatnia wizyta i teleporada u niego to jakiś żart. Umiejętności miękkich nie posiada - nie słucha, przerywa pacjentowi, kończy rozmowę kiedy mu się podoba nie stawiając przy tym żadnej diagnozy. Dosłownie żadnej. Za to bardzo chętnie zapisuje rutinoscorbin. W czasach pandemii pacjenta z temp 37,5, kaszlem i bólem głowy ani myśli skierować na badania przeciwko COVID, o L4 zapomnieć też można, za to poleca skierowanie się do sanepidu; przy tym nic nie pomaga tłumaczenie, że sanepid wysłał właśnie do lekarza POZ po skierowanie na test. Zero kontaktu z bazą. Praca wykonywana przez tegoż Pana jest poniżej wszelkiej krytyki. Na pewno izba lekarska i być może inne organy zostaną o sytuacji powiadomione.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Strzelecki ostre zapalenie dróg oddechowych ból ucha

  Andrzej Strzelecki, który tego dnia zastępował mojego lekarza. Tydzień wcześniej udałam się do tej placówki z powodu choroby. Stwierdzono ostre zapalenie dróg oddechowych, przepisano antybiotyki i inne leki. Do placówki medycznej udałam się raz jeszcze 13 sierpnia, ponieważ choroba nie ustępowała, dodatkowo rozbolało mnie ucho. Placówka czynna jest we wtorki w godzinach 13 -18. Dodam, że na stronie nie ma informacji iż rejestracja odbywa się do 17.30 ( jak poinformowała mnie tego dnia Pani w rejestracji). Do przychodni dotarłam o 17.35. Ze względu na złe samopoczucie czekałam aż mój partner wróci z pracy i mnie zawiezie. Przychodnia była pusta i do gabinetu lekarskiego weszłam od razu po dopełnieniu formalności.
  Lekarz od początku wykazywał niechęć. Usłyszałam pytanie ,,Czego Pani chce”, jednak zignorowałam je uznając, że lekarz nie miał złych intencji formułując tak pytanie. Gdy wyjaśniłam jaki jest mój stan, lekarz nie wykonując badania, przepisał skierowanie do laryngologa. Zdumiona zapytałam czy zostanie mi przepisany jakiś środek doraźny. Nie otrzymałam podpowiedzi, więc pytanie powieliłam. Wtedy lekarz wypisał receptę. Poprosiłam o dodatkowy dzień wolnego. W odpowiedzi usłyszałam, że lekarz nie wypisze zwolnienia, że po L4 należy stawić się o 14,a nie dwadzieścia minut przed zamknięciem ( była 17.39). Poprosiłam o wskazanie przepisów regulujących te kwestię. Lekarz zignorował mnie. Uparcie więc prosiłam o wytłumaczenie dlaczego akurat godzina 14. Lekarz udawał, że nie ma mnie w pomieszczeniu. Gdy zobaczył, że uparcie siedzę na krześle wskazał mi drzwi wypraszając. Gdy zadałam pytanie po raz kolejny pan doktor ziewnął lekceważąco.

  Nigdy nie spotkałam się z takim traktowaniem. Zostałam nie tylko zignorowana w kwestiach leczenia, nie wykonano badania! Ale jeszcze bardziej szokujące jest zachowanie, ziewanie, ignorowanie, pytanie pacjenta ,,czego chce”.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Król

  Nie polecam tego Pana. Poszedłem z zwrotami głowy, ogólnym rozpaleniem, słabościami. Dzień wcześniej miałem biegunkę oraz wymioty dodatkowo od dwoch dni nic nie jadłem a na zapach jedzenia mnie mdliło.Powiedział mi, że tak mam bo jest gorąco na dworze i mi sie wydaję i dobrze ze nie jem bo jak ma sie biegunke to nie mozna jeść. Powiedział ze wymyślam z temperaturą po czym wrocilem do domu i mialem 38 st. Brak profesjonalizmu i chociaż trochę empatii. Odradzam !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Strzelecki

  Doktor Strzelecki był moim lekarzem przez kilka lat. Żeby dostać skierowanie na badania trzeba było prosić dwa razy, bo przy pierwszej wizycie nie wypisywał. Podważał opinie specjalistów i twierdził, że badania nie są konieczne. Najchętniej wypisywał recepty i zwolnienia lekarskie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Strzelecki

  Moim zdaniem lekarz jest ok, szybko stwierdzona choroba bez zbędnego gadania wypisany lek. Zdrówka wróciło po kilku dniach. A jak komuś przeszkadza, że lekarz nie prowadzi długiego wywiadu z pacjentem to niech idzie do psychologa :) tam sobie dłużej może pogadać.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Stanisław Król konsultacje lekarza rodzinnego

  Bardzo dobry lekarz, konkretny a jednocześnie miły. Umie postawić trafną diagnoze i zaproponować odpowiednie leczenie. Poświęca dużą uwagę pacjentowi a nie zbywa jak większość lekarzy rodzinnych. Polecam


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Witold Dudziński

  Wspaniały lekarz, a zarazem dobry człowiek. Polecam!
  Juz od wejścia do gabinetu Doktor Dudziński wiedział, ze mam silne zapalenie oskrzeli, zbadal mnie i przepisal leki. Byl bardzo wyrozumiały, a to cecha której chory człowiek potrzebuje.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania