KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Klinika Stomatologii Estetycznej to miejsce, w którym profesjonalizm, nowoczesna stomatologia oraz pasja współtworzą harmonię terapii i gwarantują usługi najwyższej jakości. Naszą specjalizacją jest stomatologia estetyczna, ekskluzywna protetyka, endodoncja oraz implantologia.

Wyróżnia nas:
- doświadczeni lekarze dysponujący najnowszymi technologiami i wiedzą,
- najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne,
- profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta.

Zaplanujemy Twoje leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania i pozostawimy Ci ostateczną decyzję. Podjęte przez nas leczenie gwarantuje naturalny efekt zdrowego uśmiechu, podnosi skuteczność i efektywność podejmowanych działań w życiu osobistym i zawodowym.

"Korzenie KSE sięgają roku 1972, kiedy mój Tata i pierwszy nauczyciel ukończył studia stomatologiczne. Edukacja, nowe technologie i pasja sprawiły, że dziś mogę zaprosić Państwa do jedynego w swoim rodzaju miejsca. Miejsca, w którym nowoczesna medycyna i artystyczne spojrzenie na świat tworzą harmonię. Miejsca, w którym doświadczeni specjaliści dysponują najnowszymi technologiami i wiedzą, by służyć swoim pacjentom. Miejsca,w którym rozumiemy potrzebę i znaczenie słowa komunikacja."

dr Maciej Drosd - właściciel Kliniki Stomatologii Estetycznej
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adresy (2)

KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej
Ugory 2, 87-100 Toruń
KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej logo
KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej
Starodębska 10, 87-810 Włocławek
KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (46)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Ruge Stomatologia zachowawcza

  Pani dr Monika jest przesympatyczną , miłą, pełną empatii i ciepła osobą. Jej profesjonalizm w każdym calu przy pacjencie, daje poczucie bezpieczeństwa i wielkiego zaufania. Oddając się w jej ręce miałam poczucie wielkiego spokoju, gdyż zabieg przebiegał bardzo sprawnie w towarzystwie muzyki relaksacyjnej. Dopełniają tego osobisty urok, serdeczny uśmiech, takt i wielka klasa Pani Doktor. Polecam z całego serca tym bardziej , że rozpoczęłam z Panią dr Moniką przygodę po mój nowy piekny uśmiech.

  lek. dent. Monika Ruge

  Pani Joanno, dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że możemy razem uczestniczyć w wędrówce po piękny uśmiech. Pozdrawiam serdecznie :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Agata Kościelska higienizacja

  Pani Agata to złoto wśród higienistek! Pełna pasji i zaangażowania. Wizyta przeprowadzona bardzo profesjonalnie, delikatnie i co dla mnie istotne, z wyrozumieniem oraz cierpliwością. A co ciekawe w moim wypadku Pani Agata zdołała zażegnać ból zęba, który już jakiś czas mi towarzyszył. Polecam bardzo!

  M
  Profil zweryfikowany
  Agata Kościelska pakiet higienizacyjny

  Uprzejmie dziękuje przesympatycznej Pani Agacie za doskonale i najlepiej w moim życiu wykonany zabieg higienizacji, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie.
  Gorąco polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kamil Zdebski licówka porcelanowa

  Od samego początku mojego leczenia, dr. Zdebski okazał się nie tylko wyjątkowym fachowcem, ale także niesamowicie empatycznym lekarzem. Zawsze słuchał moich obaw i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Sam zabieg licówek dentystycznych przebiegł bezproblemowo i szybko, a doktor wykazał się ogromnym doświadczeniem i precyzją w swojej pracy. W trakcie zabiegu czułem się komfortowo, a cały proces był praktycznie bezbolesny. Teraz, po zakończonym leczeniu, nie mogę przestać się uśmiechać.

  Bardzo dziękuję za profesjonalizm, staranność, i za to, że zmienił Pan moje życie na lepsze. Z całego serca polecam Pana usługi każdemu, kto szuka wyjątkowego dentysty specjalizującego się w licówkach dentystycznych. Jesteście Państwo prawdziwymi ekspertami w dziedzinie stomatologii estetycznej!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Kielak leczenie próchnicy

  Najlepsza Dentystka, u jakiej miałem okazję leczyć zęby, Pani Doktor opracowała cały plan leczenia, z ogromną dokładnością podchodzi do swojej pracy, przy czym jest bardzo delikatna, nie szarpie, nie okalecza dziąseł nawet w trudno dostępnych miejscach. Po wizycie u Pani Ani wychodzi się z poczuciem ulgi i świadomością, że wszystko jest zrobione z największą precyzja i dokładność, daje 10 na 10. :)))

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Rzekanowska leczenie próchnicy

  Najlepsza Pani doktor! Mega podejście do pacjenta, wszystko wyjaśni, zero bólu i stresu, a leczenie na najwyższym poziomie. Tutaj nie ma naciągania, pełen profesjonalizm. Naprawdę polecam!

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Denissa Nowicka leczenie próchnicy

  Jestem niezwykle rozczarowany wizytą u Pani stomatolog Denissy Nowickiej. Przede wszystkim, moja wizyta była znacząco opóźniona, co stanowiło brak szacunku wobec mojego czasu i planów. Po ostatecznym rozpoczęciu wizyty, byłem zszokowany, jak szybko Pani stomatolog przeprowadziła dwa zabiegi na moich zębach - zajęło to zaledwie 20 minut. Wydawało się, że Pani stomatolog bardziej zależy na wykonaniu jak największej ilości zabiegów niż na dokładności i staranności.
  Wydawało się, że jej jedynym celem było jak najszybsze przeprowadzenie zabiegów.
  Zdecydowanie nie polecam korzystania z usług Pani stomatolog Denissy Nowickiej. Jej podejście do pacjentów, brak staranności, słaba komunikacja oraz brak dokumentacji zdjęciowej są nie do przyjęcia. Zalecam szukanie innego stomatologa, który traktuje pacjentów z należytą troską i profesjonalizmem.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Kielak leczenie próchnicy

  Świetna Pani stomatolog, dokładnie i rzeczowo wyjaśniła sytuację i zakres niezbędnych zabiegów do wykonania. Na moje pytania odpowiadała z dużą dozą cierpliwości. Leczenie przebiegło sprawnie a sama diagnostyka była prowadzona w oparciu o tomografię komputerową. Sama klinika z bardzo dobrym kontaktem. 5/5

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Rzekanowska Inny

  Chciałabym bardzo podziękować pani doktor i asystentkom, za zaangażowanie, profesjonalizm i cierpliwość Mój przypadek jest dość ciężki i wymagał długiej, wyczerpującej wizyty. Wszyscy starali się jak mogli, by wizyta przebiegła tak komfortowo jak to możliwe :)

  J
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agata Kościelska pakiet higienizacyjny

  Polecam wizytę u Pani Agaty z całego serca! Pani Agata to przesympatyczna osoba a zabieg wykonany profesjonalnie i z dbałoscią o komfort pacjenta. Wszystko dokładnie wytłumaczone, łącznie z zaleceniami. Do zobaczenia kolejnym razem! :)

  Agata Kościelska

  Serdecznie dziękuje za opinię. Do zobaczenia na kolejnej wizycie ;)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania