KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

Stomatologia

34 opinie Toruń, Ugory 2 i 1 więcej · Zobacz wszystkie adresy
KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

KSE | Klinika Stomatologii Estetycznej

O nas

Klinika Stomatologii Estetycznej to miejsce, w którym profesjonalizm, nowoczesna stomatologia oraz pasja współtworzą harmonię terapii i gwarantują usługi najwyższej jakości. Naszą specjalizacją jest stomatologia estetyczna, ekskluzywna protetyka, endodoncja oraz implantologia. Wyróżnia nas: - doświadczeni lekarze dysponujący najnowszymi technologiami i wiedzą - najwyższej klasy sprzęt i materiały stomatologiczne - profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zaplanujemy Twoje leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania i pozostawimy Ci ostateczną decyzję. Podjęte przez nas leczenie gwarantuje naturalny efekt zdrowego uśmiechu, podnosi skuteczność i efektywność podejmowanych działań w życiu osobistym i zawodowym. "Korzenie KSE sięgają roku 1972, kiedy mój Tata i pierwszy nauczyciel ukończył studia stomatologiczne. Edukacja, nowe technologie i pasja sprawiły, że dziś mogę zaprosić Państwa do jedynego w swoim rodzaju miejsca. Miejsca, w którym nowoczesna medycyna i artystyczne spojrzenie na świat tworzą harmonię. Miejsca, w którym doświadczeni specjaliści dysponują najnowszymi technologiami i wiedzą, by służyć swoim pacjentom. Miejsca,w którym rozumiemy potrzebę i znaczenie słowa komunikacja." Maciej Drosd - właściciel Kliniki Stomatologii Estetycznej
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Tomograf Kodak 9000 3D
 • Radiowizjografia Kodak 2100
 • Kamery wewnątrzustne Kodak 1500
 • Mikroskop zabiegowy Leica
 • Endometr Morita
 • Unity Kavo oraz Sirona
 • Cerec CAD/CAM
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (34)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Kamil Zdebski Konsultacja stomatologiczna

  Nie polecam tego specjalisty, za konsultacje sama zapłaciłam 500 zł bez paragonu. Lekarz spojrzał tylko w zęby i koniec wizyty i tyle pieniędzy za to wziął.

  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Rzekanowska leczenie próchnicy

  Wizyty bezbolesne i bezstresowe - dentysta, który będzie się kojarzył z profesjonalizmem, a nie traumą. P. Kasia zawsze wyjaśnia i proponuje różne opcje. Polecam bez wątpliwości!

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agata Kościelska pakiet higienizacyjny

  Bardzo polecam Panią Agatę. Wizyta przebiegła bezboleśnie co nigdy mnie nie spotkało. Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia. Polecam!

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Agata Kościelska pakiet higienizacyjny

  Jak najbardziej polecam Panią Agatę. Pełen profesjonalizm. Bardzo miła atmosfera w gabinecie. Dostałam cenne wskazówki dotyczące higieny jamy ustnej.

  Agata Kościelska

  Serdecznie dziękuje za opinię.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Anna Kielak wypełnienie kompozytowe

  Bardzo polecam Panią Annę Bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie pokazane, wytłumaczone. W trakcie leczenia dba by było komfortowo i informuje na bieżąco co jest robione.Wizyta odbyła się punktualnie. Polecam :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Denissa Nowicka stomatologia estetyczna

  Najgorsze miejsce w jakim robiłem zęby doktora denissa Nowicka zrujnowała mi 2 tyg z życia przyszedłem z bólem zęba ,zrobili prześwietlenie i pani doktor wzięła się do roboty można tak powiedzieć,dała znieczulenie i zamiast poczekać już po 20sek zaczęła wiercenie myślałem że wyskoczę z fotela,kiedy powiedziałem że wszystko czuje dołożyła znieczulenia i dalej wierciła po jakimś czasie wzięła strzykawke z jakąś substancja i zaczęła płukać,myślałem że wyskoczę z tego fotela łzy same mi leciały ból niespotykany,po zejściu z fotela byłem już spuchnięty ból jaki przeżywałem jest nie do opisania Nurofen 400 oraz leki na tramalu nic nie dały.zadzwonilem następnego dnia lecz zostałem spławiony gdyż powiedziano mi że niema stomatologa,musiałem skorzystać z pomocy innej kliniki w Toruniu aby wyjąć opatrunek upchany ciasno przez panią doktor Nowicka zapłaciłem za ból o cierpienie 450zl prawie 2 tyg później jestem zielony na twarzy i szyi najgorsza klinika w Toruniu do jakiej mogłem trafić!

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Denissa Nowicka stomatologia estetyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo estetycznie i zaangażowaniem wykonanie bondingu. Polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Wydorski ekstrakcja zatrzymanych ósemek

  Świetny fachowiec, a przy okazji przesympatyczny, konkretny, bardzo mi pomógł, chodziło o nieszczęsne ósemki... Polecam z całego serca

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Pietrzak Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora Mariusza Pietrzaka. Zgłosiłam się do niego z ostrym bólem, które zakończyło się leczeniem kanałowym. Mimo moich obaw wszystko zostało wykonane bardzo szybko i bezboleśnie. Doktor w trakcie zabiegu zadbał o każdy najmniejszy szczegół a sama wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił oraz wyczerpująco odpowiedział na każde pytanie co świadczy tylko o jego ogromnym doświadczeniu i wiedzy.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Anna Kielak odbudowa zębów

  Szczegółowa diagnostyka. Zaproponowany plan leczenia kompromisem miedzy potrzebami a możliwościami. Podczas zabiegu bieżąca informacja co jest robione. Kolejne terminy w krótkim czasie. Wyposażenie kosmiczne ale ceny ziemskie :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania