Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Początki gabinetu Kriocentrum istniejącego na terenie powiatu Otwockiego sięgają połowy lat 90 ubiegłego stulecia.

Ulegając kilkukrotnym przemianom, zmieniał swoją strukturę, lokalizację, za każdym razem powiększał się i rozszerzał swoją ofertę.


Ostatecznie w 2010 roku stał się NZOZ-em w którym pracuje kilkanaście osób, lekarzy, pielęgniarek oraz pracowników administracji. Placówka specjalizuje się przede wszystkim w działalności zabiegowej z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, flebologii, proktologii. W ciągu ostatnich lat kartoteka pacjentów Kriocentrum rozrosła się do ponad 16 tys. osób, nie tylko z kraju,
ale i z zagranicy.


W marcu 2014 r dokonała się kolejna przemiana. Nową lokalizacją NZOZ-u stał się budynek w Józefowie przy ul. Wyszyńskiego 103. Placówka zyskała samodzielną część zabiegową, z pokojem po-zabiegowym, w którym istnieje możliwość pobytu pacjentów po zabiegach. Nowe przestronne gabinety zostały przystosowane do określonej działalności leczniczej np. flebologicznej, proktologicznej czy ambulatorium chirurgicznego.
Placówka specjalizuje się w modelowaniu ciała współczesnymi metodami liposukcji, mało inwazyjnych operacjach żylaków kończyn dolnych, leczeniu większości problemów proktologicznych. Rozszerzyliśmy naszą działalność o specjalistów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej.
W nowym Kriocentrum nie zabraknie usług świadczonych od lat, to jest szeroko pojętej Medycyny Estetycznej i Anty-Aging oraz Kosmetologii.

Najbliższe plany ośrodka to rozszerzenie zakresu działania o nowe obszary chirurgii plastycznejZ poważaniem
dr Marek Batijewski i dr Tomasz Kłos
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Kriocentrum
Wyszyńskiego 103, 05-420 Józefów (powiat otwocki)
Kriocentrum logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (18)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Thomas Drazba skleroterapia żylaków

  Profesjonalista w każdym calu. Kulturalny a przy tym rzeczowy, świetny fachowiec z dużą dozą empatii. Polecam

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Thomas Drazba Liposukcja Vaser Lipo

  Wspaniały chirurg. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Każdemu mogę śmiało polecić. Jeśli chcecie mieć efekt wow to zobaczycie to po pierwszym zdjęciu opatrunkow. Czyli na 2 dzień po operacji, ja tak miałam. Ból zamienił się w usmiech;) Serdeczność i dokładne wyjaśnienie przed i po operacji to atut Dr. THOMASA. .... Mistrz w swojej profesji. Dziękuję

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Thomas Drazba Liposukcja Vaser Lipo

  Trafiłam do doktora przypadkowo,bo wszystkie moje znajome wybierały innego operatora z centrum liposukcji. Oczywiście za ich namowa i efektami udałam się do klientki, ale takich efektów jakie zrobił dr. z moim ciałem żadna się nie spodziewała a nie wspomnę już o sobie, ze efekt przerósł moje oczekiwania! A znajome są „ w szoku” jak można tak pięknie modelować brzuch. Ja bardzo dziękuje za cała opiekę po operacyjna kiedy doktor odwiedziła mnie pytając jak się czuje i czy wszystko Ok. Jestem zachwycona i zakochana w doktorze i polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Batijewski Inny

  Polecam!
  Mam 36 lat i od 16 roku życia borykam się z żylakami na nogach. Przez 20 lat leczyłam się u bardzo wielu lekarzy. Wszyscy skupiali się tylko na leczeniu samych żylaków bez dociekania skąd one się biorą u tak młodej kobiety, która nigdy nie rodziła i nie była w ciąży. Po 3-6 miesiącach od wykonanych zabiegów żylaki wracały. Pan dr Batijewski to pierwszy lekarz, który zainteresował się skąd się to u mnie bierze i zlecił wykonanie tomografii komputerowej naczyń żylnych jamy brzusznej i miednicy. Dopiero to badanie pokazało jaka jest przyczyna źródłowa moich problemów. Następnie przyznał, że nie specjalizuje się w leczeniu zespołów zwężeń, ale polecił mi 2 innych lekarzy, którzy w jego opinii posiadają największe doświadczenie w tej dziedzinie.
  Jestem bardzo wdzięczna doktorowi Batijewskiemu. Ta wizyta odmieniła moje życie. Teraz jestem w trakcie leczenia, które mam nadzieję spowoduje, że mój problem zdrowotny zostanie rozwiązany.
  Panie doktorze, serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Batijewski Inny

  Zabieg liposukcji przeszłam w kwietniu 2022. Operował mnie doktor Marek Batijewski. Jestem bardzo zadowolona ze efektów zabiegu. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji, a efekty przewyższyły moje oczekiwania. Polecam wszystkim, którzy interesują się tematem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Thomas Drazba Liposukcja Vaser Lipo

  Pan doktor Thomas Drazba to świetny profesjonalista, którego mogę polecić z czystym sumieniem, świetne podejście do pacjenta, wielu lekarzy mogłoby się od niego uczuć jak należy rozmawiać z pacjentami. Doktor interesuje się pacjentem zarówno przed zabiegiem jak i po zabiegu, odpowiada na wszystkie pytania z cierpliwością i życzliwością. Jakość wykonanych zabiegów perfekcyjna, za co jestem bardzo wdzięczna. Każdemu kto ma jakiekolwiek obawy przed zabiegiem, może śmiało zaufać doktorowi, nikt się nie zawiedzie .

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Piasny Inny

  Lekarz, ktory naprawdę słucha pacjentkę, jest zaangażowany i stawia prawidlowe diagnozy oraz potrafi przekazywać informację w bardzo delikatny sposób. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Kłos Inny

  Dr. Kłos wykonywał u mnie liposukcję wspomaganą ultradźwiękami Vaser Lipo HD
  Efekt nie tylko mnie zadowolił. Jestem zachwycony efekt spektakularny. Zamiast zalanego tłuszczem brzucha mam taką rzeźbę, której osiągniecie nie było by możliwe. Szkoda, że opinia jest w skali 1-5, bo 5 dla Doktora to za mało. Zabieg wart każdych pieniędzy Top of the top w swojej dziedzinie:)

  V
  Profil zweryfikowany
  lek. Thomas Drazba Liposukcja

  Doktor wykonał u mnie zabieg, liposukcji ud wewnetrznych i tylnich oraz lydki po rozpoznaniu lipoedemy, zabieg dodatkowo z wykorzystaniem renuvion aby skora nie obwisla. Pan Thomas zaangazowany i mily, bardzo precyzyjnie wyjasnil przebieg zabiegu dodatkowo w razie pytan dobry kontakt z pacjentem po. Rekonwalestencja nie nalezy do najmilszych chwil w zyciu ale gdybym miala jeszcze raz sie zdecydowac to zrobilabym to !! Efekt zniewalajacy. Polecam serdecznie kazdemu kto sie zastanawia nad zabiegiem u Doktora Thomasa. Mozna smialo mu zaufac, wie co robi.

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Kłos Rektoskopia

  Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza i takt Dr.Tomasza Kłosa,to tylko niektóre aspekty wczorajszej,sobotniej wizyty z godziny 8.45.Pan Doktor był łaskaw przyjąć mnie przed planowymi wizytami ze względu na zaawansowanie mojego schorzenia.Zbadał mnie i wykonał zabieg operacyjny umożliwiający normalne życie,
  dał własne leki i zrezygnował z honorarium.To niebywałe w dzisiejszych trudnych dla służby zdrowia i dla nas pacjentów czasach. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze-nigdy tego nie zapomnę...Pozdrawiam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania