Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Krakowskie Centrum Rehabilitacji

Aleja Modrzewiowa 22

30-224 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński endoprotezy stawu biodrowego

  Dla DR Pawła Kamińskiego mam najwyższe uznanie i wielką wdzięczność.Jest świetnym specjalistą i bardzo dobrym i miłym człowiekiem.Miałam chorobę zwyrodnieniową stawu biodrowego.od wielu lat cierpiałam ale bałam się operacji i ciągle ją odwlekałam.aż przy którejś wizycie po obejrzeniu zdjęci rentgenowskiego doktor Paweł zdecydował ze trzeba działać .!.02.2021.Dr Paweł Kamiński wykonał operacje z dostępu przedniego całkowitej rekonstrukcji mojego stawu biodrowego z alleoplastyką bezcementową.Podczas operacji byłam świadoma słyszałam co się dzieje. nic nie czułam i mając zaufanie do lekarza nie odczuwałam lęku.Po godzinnej operacji Dr.Kamiński odsłonił moją twarz i z uśmiechem powiedział, Jutro pani wstanie a pojutrze do domu.Na drugi dzień wstałam i zaczęłam chodzić. Dr, Paweł przyszedł zobaczyć jak mi idzie,uśmiechną się widziałam po oczach bo maseczka i powiedział ,ze mogę odłożyć kule.To był po prostu cud.Jestem w domu chodzę po moich stromych schodach na 3 piętro.Jestem szczęśliwa i nie wiem jak wyrazić moją wdzięczność,po stokroć dziękuje

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński endoprotezy stawu biodrowego

  Do Pana Doktora trafiłam 4 lata temu z Moim tatą kiedy to u niego zdiagnozowano chorobę zwyrodnieniową stawów biodrowych . Po wizycie okazało się , iż niezbędna jest operacja wymiany stawów biodrowych. Doktor wszystko w sposób zrozumiały i szczegółowy objaśnił jaki będzie plan leczenia, rehabilitacji.
  Dzisiaj Mój tata jest już po wymianie drugiego stawu biodrowego i jest bardzo zadowolony z operacji, opieki po zabiegu operacyjnym .
  Doktora cechuje pełen profesjonalizm, ogromna wiedza oraz doświadczenie, przy tym jest niezwykle miłym, fantastycznym człowiekiem. Jesteśmy bardzo wdzięczni. Polecam pacjentom z problemami ortopedycznymi Pana doktora Kamińskiego.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński endoprotezy stawu biodrowego

  Wspaniały lekarz, rzeczowy i bardzo przyjazny. Fachowiec w każdym calu. Objaśnił mi jak będzie wyglądał przebieg leczenia związany z wymianą jednego a potem drugiego biodra. Po wielu latach cierpień przywrócił mi sprawność i znów mogę chodzić. Polecam Pana doktora Kamińskiego !!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński endoprotezy stawu biodrowego

  Dla doktora Kamińskiego mam najwyższe uznanie. Nie dość, że pierwszorzędnie mnie zoperował (endoproteza stawu biodrowego z NFZ), pozbawiając od ręki dolegliwości i podnosząc mi znamiennie jakoś życia, to jeszcze jest po prostu fajnym człowiekiem - życzliwym, sympatycznym, uśmiechniętym, z poczuciem humoru, uprzejmym i bardzo cierpliwym (wytrwale odpowiadał na dziesiątki moich pytań i niepokojów). Gorąco sobie gratuluję, że do niego trafiłam. Od zabiegu minęło pół roku, a ja nie pamiętam w ogóle o tym, że mam jakąś endoprotezę - nie odczuwam jej obecności w najmniejszym stopniu. Chodzę po górach (po raz pierwszy poszłam dwa miesiące po zabiegu), jeźdzę na rowerze, w zimie ruszę na narty - zawsze byłam aktywna, a teraz formę mam o niebo lepszą, niż przed zabiegiem. Podejmując decyzję o endoprotezie miałam bardzo dużo obaw i wątpliwości. A teraz wszystkich niepewnych i przestaraszonych zachęcam do niej gorąco, zwlaszcza jeśli może zostać wszczepiona przez doktora Kamińskiego. Klasa i profesjonalizm - czapki z głów!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński endoprotezy stawu biodrowego

  Do Pana Doktora zgłosiłam się ze znacznym zwyrodnieniem stawu biodrowego. Już po konsultacji wiedziałam, że trafiłam w najlepsze ręce. Decyzję o operacji podjęłam błyskawicznie. Bardzo rzeczowy i empatyczny lekarz. Widać zaangażowanie, ogromną wiedzę i życzliwy stosunek do pacjenta. Operacja została przeprowadzona perfekcyjnie. Dzisiaj przypomina mi o niej tylko mała blizna, ból ustąpił. Praktycznie po operacji byłam już ''na chodzie'' i bardzo szybko wróciłam do sprawności. Z całego serca pragnę podziękować za zaangażowanie, trud i pomoc. Świadomość, że jestem w bardzo dobrych rękach miała dla mnie ogromne znaczenie. Jestem pod wielkim wrażeniem Jego pracy, jak i zespołu, którym kieruje. Doskonała opieka pooperacyjna. Doktor Kamiński to najlepszy specjalista, u którego byłam dotychczas. Szczerze polecam wszystkim potencjalnym pacjentom.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński Zabieg wszczepienia endoprotezy stawu biodrowego

  Wdzięczna za wszystko dołączam do licznego grona bardzo zadowolonych pacjentów. Dr.n.med. Paweł Kamiński to :kompetentny,profesjonalny ,empatyczny ,i godny zaufania lekarz. Gorąco polecam Go wszystkim,którzy czekają na trafną ,pognębioną diagnozę,a co najważniejsze skuteczną pomoc . Do Pana Doktora trafiłam po kontakcie z osobami które Go polecają,ponieważ cieszą się dziś dużymi efektami po przeprowadzonej operacji. Moje bardzo zaawansowane schorzenie stawu biodrowego kwalifikowało się jedynie do zabiegu operacyjnego.Bardzo się tego bałam choć już wiedziałam,że to nieuniknione.Po kilku wizytach,gdzie rozmowa z lekarzem ,była jednoznacznie stanowcza z punktu widzenia medycznego ,ale nacechowana tak ważną dla pacjenta empatią, z niecierpliwością czekałam na operację, która mogła nastopić nawet stosunkowo krótkim czasie . Tak też się stało . Zabieg operacyjny wykonany przez dr. Kamińskiego ,pozwolił mi po 24 godzinach wstać,wyprostować się ,i bez bólu przejść przy pomocy balkonika kilkanaście metrów. Byłam bardzo szczęśliwa !!! . Dr .Paweł Kamiński to wybitny specjalista,stosujàcy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie ortopedii.i przy tym wspaniały Człowiek,który podarował mi kawałek lepszego i bardziej komfortowego życia. Gorąco polecam tego lekarza. Wdzięczna pacjentka Anna S. z Częstochowy z rodziną .

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński ACL reconstruction

  I recently had ACL surgery. I was told that I could function without having surgery however as Doctor Kamiński said that’s fine for people with desk job who maybe visit gym only a few times. That’s certainly not me. Knowing that in time I will be able to get back to all the activities I’m used to, I’m 100% happy I went ahead with the ACL reconstruction. I sincerely thank U for making me feel at home when I felt uncomfortable in the hospital environment. It was one of the toughest times of my life. Your personal attention and kindness helped me overcome my fears about surgery. Thanks for your support! I believe you are one of the best orthopedist in the world. Having a doctor like U is something that everyone wants but many people never get to experience. Your great explanation of my illness and giving me hope that I can recover gave me the strength to force this challenge. Doctors are always busy and in a hurry but whenever I visit your clinic You give me undivided attention. I remember your smile as you came into pre-op area in the hospital and You simply just brought a wave of peace to the room. I really trust U and I cannot thank You enough for not only being the great doctor but for being the most caring, gentle and understanding person I could have asked for. Thanks for your tremendous skill in performing my operation. Your hands are skilled as my incision is small and my pain has been minimal during recovery. I will be recommending You to everyone I know who also has got orthopaedics problems. Wish U all the best in your future career!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński reemisja stawu biodrowego

  Pan doktor jest profesjonalistą w każdym calu. Postawił moją mamę na nogi po źle wykonanej operacji (staw biodrowy po zlamaniu) przez innego lekarza. Dał jej chęć do dalszej walki o swoje zdrowie. Bardzo dziękujemy. Polecam Pana doktora z czystym sercem.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński alloplastyka stawu kolanowego

  Wspaniały lekarz, człowiek o wielkim sercu.
  Bardzo dobry, regularny kontakt z pacjentem.
  Profesjonalista w każdym calu!
  Cieszę się, że mnie operował (endoproteza kolana)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Kamiński alloplastyka stawu biodrowego

  Miesiąc temu dr Kamiński zoperował mój staw biodrowy. Na następny dzień już chodziłem o kulach, po dwóch tygodniach chodziłem bez kul. Wczoraj wsiadłem na rower i przejechałem 5 km. Na wiosnę może uda się wyjść na Turbacz.
  Panie doktorze wielkie dzięki i moje uznanie dla Pana profesjonalizmu
  Serdecznie pozdrawiam
  Janusz Kurzydlo

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania