konsultacje-lekarskie.pl

(3 opinie)

O NAS Dzięki naszemu serwisowi „konsultacje – lekarskie.pl” skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania czy aktualnego pobytu. Uzyskasz specjalistyczną opinię, któr... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

konsultacje-lekarskie.pl

Polska

00-000 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

O NAS

Dzięki naszemu serwisowi „konsultacje – lekarskie.pl” skonsultujesz swoje dolegliwości niezależnie od miejsca Twojego zamieszkania czy aktualnego pobytu. Uzyskasz specjalistyczną opinię, która zapewni Ci spokój ducha lub rzuci nowe światło na historię choroby. Skonsultujesz się z lekarzem bez konieczności opuszczania dnia pracy i bez wychodzenia z domu.
KONSULTACJA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Współpracują z nami bardzo doświadczeni lekarze. Zanim podejmiemy współpracę sprawdzamy ich kwalifikacje oraz opinie wśród pacjentów. Sprawdzeni specjaliści są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług.
DLACZEGO UTWORZYLIŚMY TEGO TYPU MOŻLIWOŚCI

Jesteśmy po to by ułatwić Państwu dostęp do najlepszych specjalistów, jednocześnie skracając drogę do gabinetu lekarskiego. Zdajemy sobie sprawę, że często bezpośredni kontakt z pacjentem jest niezbędny do prawidłowego diagnozowania. Nie zawsze jest to konieczne. Doświadczony lekarz na podstawie szczegółowego opisu objawów może postawić rozpoznanie wstępne, które następnie zweryfikuje zlecając Państwu odpowiednie badania.

Zachęcamy do wysyłania do nas skanów dotychczasowych wyników badan lub np. zdjęć zmian skórnych – celem uzyskania pełniejszej i dokładniejszej konsultacji.
PRYWATNOŚĆ – W JAKI SPOSÓB CHRONIMY DANE

Dbamy nie tylko o wysokiej klasy kadrę medyczną, ale również o profesjonalne zabezpieczenie danych pacjenta zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
KORZYŚCI PŁYNĄCE Z KORZYSTANIA Z NASZEGO SERWISU

Zachęcamy do skorzystania z pierwszej wirtualnej wizyty w naszym gabinecie. Każdy pacjent będzie miał przydzielonego swojego stałego lekarza prowadzącego, który będzie znał historię jego choroby.

Pacjenci często skarżą się, że nawet korzystając bezpośrednio z wizyty w gabinecie lekarskim za każdym razem trafiają na innego lekarza. Nasza ideą jest, aby każdy pacjent miał swojego lekarza prowadzącego. Oczywiście, w przypadku konieczności konsultacji innych lekarzy polecimy specjalistę godnego zaufania.

Dzięki nam możecie Państwo odbyć wizytę lekarską bez wychodzenia z domu.

Bardzo często w dzisiejszym zabieganym świecie, bagatelizujemy nasze dolegliwości zdrowotne, w związku z brakiem czasu na pójście do lekarza. Korzystając z naszego serwisu oszczędzają Państwo swój cenny czas, a my ze swej strony zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług.

Zabiegi

 • Telemedycyna
 • Konsultacje pediatryczne online
 • Konsultacje urologiczne online
 • Konsultacje kardiologiczne online
 • Konsultacje pulunologiczne online
 • Konsultacje alergologiczne online
 • Konsultacje immunologiczne online
 • Konsultacje psychologiczne online
 • Konsultacje logopedyczne online
więcej

Choroby

 • • Choroby wieku dziecięcego

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
3 opinie

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Faron skierowanie

  Cała wizyta ok. Umówiona tego samego dnia dwie godziny wcześniej. Jak najbardziej polecam lekarza. Pełen profesjonalizm.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Faron

  Pan Doktór przesympatyczny,tłumaczy długo i cierpliwie.Profesjonalista w swojej specjalności .Polecam
  Alfred


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Faron

  Bardzo dobry lekarz , badanie bardzo szczegółowe i dokładne ,jestem bardzo zadowolony z wizyty a zwłaszcza z diagnozy lekarza , naprawdę z czystym sumieniem polecam , jest bardzo dobrym fachowcem .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania