O nas

Witamy Państwa serdecznie.
Jesteśmy zespołem specjalistów pracujących z zaburzeniami oraz chorobami natury psychicznej. Pracujemy zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Oferujemy wizyty indywidualne, jak również prowadzimy terapię dla par i małżeństw, oraz terapię rodzin. W pierwszym etapie koncentrujemy się na diagnostyce a następnie planujemy proces terapeutyczny.
Pozdrawiamy i zachęcamy do kontaktu :)
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Testy do badań psychologicznych

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (292)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Gogulska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Śmiało mogę stwierdzić, iż jest to najbardziej kontaktowa Pani psycholog, przy której nie czuje się skrępowania. Jej porady i spostrzeżenia są jak najbardziej trafne, potrafi je również poprzeć szczegółowym wyjaśnieniem. Nie wysyła nas na poszukiwania sensu, a stara się nakreślić drogę do celu. Szczerze polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Gogulska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Po pierwszej wizycie u Pani Aleksandry już wiem nad czym pracować, gdzie jest problem i jak z nim pracować. Bardzo konkretna, rzeczowa, empatyczna osoba. Napewno wrócę na kolejną wizytę do Pani Oli, bo wiem że warto. Szczerze polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Monika Chmielewska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Świetna wizyta, doktor miła i rzetelna. Gabinet przyjazny

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Aleksandra Gogulska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani bardzo wyrozumiała, sympatycznie i sumiennie podchodzi do pacjenta. Sesja przeszła bez stresu, komfortowo.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominika Kułygin konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Pani Dominika ujęła nas serdecznością, empatią, zaangażowaniem. Poszłam na pierwszą wizytę z córką, a przy okazji sama uzyskałam pomoc. Pani Dominika otworzyła mi oczy na wiele kwestii. Jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Płotkowska-Baranowska Konsultacja psychologiczna

  Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc psychologiczna. Serdecznie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Gogulska konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)

  To moja 4 styczność z psychologiem. Pani Ola jest bardzo wnikliwa, konkretna, empatyczna, daje świetne rady i wyjaśnienia. Po terapii ma się chęć dalszej pracy nad sobą. Zdecydowanie polecam

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Agata Płotkowska-Baranowska Konsultacja psychologiczna

  U Pani Agaty w gabinecie czułam się swobodnie i dobrze. Zostałam wysłuchana, a następnie Pani psycholog wyciągnęła trafne wnioski i pomogła nazwać rzeczy po imieniu. Wytłumaczyła mi jak sytuacje z przeszłości mogą mieć odzwierciedlenie na zachowania w dorosłości - i w stosunku do siebie samej i jak to odbija się na zachowaniu innych ludzi. Skupiamy się tutaj na myślach i na głowie, pozwoliło mi to zrozumieć moje reakcje pod wpływem wydarzeń. Po wizycie czułam ulgę i przestrzeń do myślenia i pracy na kolejną sesję.
  Zdecydowanie polecam, po pierwszej wizycie jestem bardzo pozytywnie nastawiona na kolejne.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Kamila Kaffka-Skierka Konsultacja psychologiczna

  Z całego serca polecam Panią Kamilę. Miałam duże obawy przed powrotem na terapię, ale była to najlepsza decyzja jakiej dokonałam od początku roku. Już po pierwszej wizycie byłam pewna, że chcę kontynuować Nasze spotkania. Panią Kamilę cechuje ogromna empatia, omawiała ze mną każdy najmniejszy szczegół sytuacji, które wywoływały u mnie stres w życiu codziennym. Czasem zdarzało się, że wracałam do pewnych rzeczy kilkukrotnie, ale zawsze zostałam wysłuchana. Pani Kamila cierpliwie tłumaczyła różne mechanizmy, dlaczego mój mózg działa tak a nie inaczej. Atmosfera na spotkaniach jest bardzo przyjemna. Oby więcej takich terapeutów :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Kamila Kaffka-Skierka Konsultacja psychologiczna dla par

  To była moja i mojego partnera pierwsza wizyta u psychologa. Stresowałam się spotkaniem, a bardziej początkiem „od czego zacząć”, ale Kamila poprowadziła nas przez całą sesje bardzo płynnie ze spokojem, zrozumieniem obu stron i z niesamowitą empatią. Bardzo mi zależało, aby wyjść z tej wizyty nie tylko z poczuciem, że „wyrzuciliśmy” to z siebie, ale z jakimiś konkretnymi poradami i w odczuciu, że zostaliśmy zaopiekowani przez specjalistę, który wie o czym mówi. I tak też się stało. Jesteśmy pełni nadziei i gotowi do pracy nad naszym związkiem.
  Kamila, trzymaj za nas kciuki :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Korzenna 7/1, 72-003 Bezrzecze
Ogarna 51/52 - lokal numer 1, 80-826 Gdańsk

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Klinika Zdrowia Psychicznego, Tczew?
  Klinika Zdrowia Psychicznego, Tczew dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: psychologia, psychologia dziecięca, psychoterapia, seksuologia, terapia.
 • Oferta Klinika Zdrowia Psychicznego obejmuje 72 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja psychologiczna, psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta), konsultacja psychoterapeutyczna dla par, psychoterapia par, psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta), Diagnoza zaburzeń osobowości - SCID-5-PD, konsultacja online, konsultacja psychologiczna dla par (pierwsza wizyta), psychoterapia par i małżeństw, konsultacja psychoterapeutyczna.
 • Tak, Klinika Zdrowia Psychicznego oferuje konsultacje online. Wybierz konsultację online podczas umawiania wizyty, a zobaczysz dostępne terminy.
 • Klinika Zdrowia Psychicznego ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Klinika Zdrowia Psychicznego może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 292 osób dodało swoją opinię o placówce Klinika Zdrowia Psychicznego. Średnia ocena placówki to 5 gwiazdek (out of 5).
 • Klinika Zdrowia Psychicznego ma 10 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 10 adresami:
  • Jarosława Dąbrowskiego 12/7 Tczew
  • Antoniego Abrahama 80 Gdynia
  • Alicji 7 Mierzyn
  • Bronowicka 25b/610 Szczecin
  • Plac Kaszubski 17/204 Gdynia
  • Rynek 36 Starogard Gdański
  • Ogarna 51/52 - lokal numer 1 Gdańsk
  • Korzenna 7/1 Bezrzecze
  • Warszawska 24/16 Gdynia
  • Aleja Wojska Polskiego 78 Szczecin
Powiązane wyszukiwania