Klinika stomatologiczna dla dzieci ,,Uśmiech Malucha’’

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Poradnia zajmuje się kompleksowym i bezbolesnym leczeniem stomatologicznym dzieci. Doświadczeni specjaliści anestezjolodzy gwarantują pełne bezpieczeństwo swoim pacjentom. Poradnia wyposażona jest w... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika stomatologiczna dla dzieci ,,Uśmiech Malucha’’

ul. Agatowa 10

03-680 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Poradnia zajmuje się kompleksowym i bezbolesnym leczeniem stomatologicznym dzieci.

Doświadczeni specjaliści anestezjolodzy gwarantują pełne bezpieczeństwo swoim pacjentom. Poradnia wyposażona jest w nowoczesną aparaturę monitorującą, która umożliwia kontrolowanie podczas znieczulenia ogólnego kilkunastu parametrów, związanych ze stanem pacjenta. Najwyższa jakość stosowanych przez poradnię leków umożliwia szybie budzenie ,bezpieczny i szybki powrót do domu, a także zapobiega dolegliwościom po zabiegu. Przez 24 godziny po zabiegu rodzice mają możliwość nawiązania szybkiego kontaktu z anestezjologiem. Kompleksowe leczenie stomatologiczne z udziałem anestezjologa gwarantuje bezbolesny zabieg. W sytuacji ,w której niezbędne staje się wkłucie igły do żyły małego pacjenta ,zostaje zastosowany znieczulając skórę krem EMLA. Z uniknięciem stresu, lęku i przemęczenia w poradni można przeprowadzić długotrwałe leczenie za jednym razem. Dziecko usypia w obecności rodziców po doustnym podaniu leków uspakajających po czym po dokonanym zabiegu dziecko budzi się ze snu. Po zabiegu dziecko nie odczuwa bólu ,również nie pamięta tego że stało się coś nie typowego. Poradnia zaopatrzona jest w pokój wypoczynkowy który przeznaczony jest dla rodziców .Do dyspozycji jest ogród, sprzęt video, kuchnia w której można napić się herbaty lub kawy. Poradnia stomatologiczna ,,Uśmiech Malucha’’ posiada zaplecze noclegowe dla pacjentów z poza terenu Warszawy. Dzieci wraz z rodzicami mogą w domowych warunkach spędzić noc po zabiegu. Dochody jakie przynosi ,,Uśmiech Malucha’’ w całości są przekazywane na cele charytatywne tzn. na działalność statutową Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Poradnia stomatologiczna dokonuje również bezpłatne zabiegi z zakresu leczenia stomatologicznego w znieczuleniu ogólnym. Refundowane przez NFZ zabiegi przysługują :
-wszystkim niepełnosprawnym dzieciom i młodzieży do ukończenia 16 roku życia-na podstawie Orzeczenia o niepełnosprawności.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Rawicz

  Anestezjolog, dr n. med.

  • M

   Wspanialy czlowiek i doskonaly lekarz, dziekuje za pomoc w odkryciu u mnie bardzo rzadkiej choroby. Wreszcie ktos mnie wysluchal i niebagatelizowal sprawy.

  • E

   Dziękuję Bardzo !! za uratowanie ŻYCIA mojej 12 -letniej córce Karolinie
   ET

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Chwiłoc

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie wielu zębów

   Polecam również - Pani Grażyna odratowała moje kiepskie zęby i jestem jej niezmiernie wdzięczna za cierpliwość i uratowanie tego co można było jeszcze uratować !!!

  • A

   Fantastyczny lekarz, bardzo dokładny, nie przepuści żadnego ubytku. W razie wątpliwości, w bardzo trudnych przypadkach (ja takim byłam), skieruje na konsultacje do drugiego stomatologa w celu potwierdzenia lub obalenia diagnozy. Ponadto, przemiła i wrażliwa osoba. Polecam osobom bojącym się fotela stomatologicznego. Dla mnie nie jest już taki groźny dzięki Pani doktor.


Powiązane wyszukiwania