Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Dowgierd

Edwarda Mroza 13f

10-692 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Dowgierd poprawa wyglądu zębów

  Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie. Nie można nic dodać więcej.
  Wszystkim polecam wizyty w tej klinice.
  Pani M wykonywała mi licówki. Praca bardzo precyzyjna wręcz jubilerska.
  I mam już piękny uśmiech

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Dowgierd

  Jeżeli można powiedzieć, że trafiło moje dziecko do najlepszej z najlepszych , to trafiło. Pani doktor, jest najlepszym, co mogło się nam w procesie skomplikowanego leczenia przytrafić. Z całego serca dziękuję jej za fachowość, empatię i za to , że jest - zawsze, za to, że dała nam nadzieję i wiarę. Zresztą cały personel Kliniki zasługuje sobie na ukłon w ich strone. Jeździmy do Was z Poznania, ale wiem, że warto.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Martyna Dowgierd

  Pani doktor Martyna Dowgierd w trakcie wizyt nie informuje o wszystkim od razu, odsyła kilkukrotnie żeby zrobić dodatkowe zabiegi bo zapomniała powiedzieć o dziurce w zębie lub konieczności usunięcia innego zęba, co powoduje że tracimy czas i pieniądze. W trakcie kolejnej wizyty ponownie były wykonywane zdjęcia szczęki dziecka bo Pani doktor nie sprawdziła odrazu ich jakości i znowu odesłała nas bo nie miła gotowego aparatu. Umówione wizyty z kilkutygodniowym wyprzedzeniem były przekładane bez konsultacji z pacjentem. Recepcjonistka dzwoniła dzień przed wizytą z informacją, że zmieniła się godzina wizyty. Po rozmowie z Panią doktor okazało się, że przełożyła naszą wizytę bo właśnie "musiała wcisnąć w grafik pacjenta z Anglii". Patrząc na wizję długiego leczenia mojego dziecka i perspektywę takiego traktowania zrezygnowałem z usług i nikomu nie polecam tego gabinetu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. dent. Martyna Dowgierd

  Panie Zbigniewie, dziękuję za Pana uwagi wyrażone w opinii. Proces leczenia Państwa dziecka jest dla mnie ważny – tak jak każdego Pacjenta Kliniki. Dlatego w ramach pierwszej konsultacji omówiłyśmy dokładnie z Pana żoną cały proces leczenia Państwa córki. Proces leczenia ortodontycznego jest procesem długotrwałym i niezależnie od wybranej metody składa się z kilku etapów, których kolejność jest określona i istotna dla całego przebiegu leczenia, a zadowolenie Pacjentów Kliniki z efektów leczenia wskazuje, że dobre zrozumienie wszystkich etapów jest najlepszą drogą do sukcesu. Zdarza się również, że w obiektywnych powodów istnieje konieczność zmiany terminu wizyty Pacjenta – każdorazowo jest to dla nas trudna decyzja i za wydłużenie czasu oczekiwania serdecznie przepraszam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Dowgierd konsultacja chirurga szczękowego

  Klasa sama w sobie. Pan Doktor to profesjonalista w każdym calu. Nastawiony na spełnienie oczekiwań pacjenta, a także wykazujący się dużą empatią. Absolutnie nie mam nic do zarzucenia wiedzy, sposobowi działania i metodom Pana Doktora.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Dowgierd

  Witam, z wielką radością piszę te słowa podziękowania dla doktora Dowgierda. Pan doktor operowal mnie w listopadzie 2015r. Była to operacja dwuszczękowa, dzięki której spełnilo się moje marzenie, gdyż pozbyłam się asymetrii twarzy. Wyglądam ładnie i prosto. Pragnę dodać, że byłam operowana w wiek 48 lat i tym bardziej dziękuję, że Pan Doktor mnie nie skreślił. Dr.Dowgierd to ''magic doktor'', wspaniały fachowiec, bardzo życzliwy człowiek, jedocześnie konkretny i rzeczowy. Dziękuję Panie Doktorze za uśmiech i moją nową twarz. Elżbieta T.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania