Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37

(65 opinii)

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Chirurgii Plastycznej Dr Szczyt - ul. Królewicza Jakuba 37

Królewicza Jakuba 37

02-956 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Nasz sprzęt

 • liposukcja VaserLipo
 • liposukcja LipoLife
 • liposukcja MicroAir
 • laser Alma Harmony XL
 • laser CO2 (Lutronic, PixelCO2)
 • LPG Allianz Endermologia
 • Adivive
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Zdjęcia

Filmy

Wywiad z dr Markiem Szczytem

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
65 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Zofia Bochen konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Bardzo profesjonalnie, sympatycznie ale i szczerze co do potencjalnych ryzyk i wyniku zabiegu. Bardzo polecam!


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Szczyt Inny

  Do operacji za łączną kwotę 32 000 zł doktor Szczyt nie zlecił diagnostyki takiej jak RTG klatki piersiowej, RTG twarzoczaszki, tomografii komputerowej nosa i zatok, rynomanometrii, tylko dokonał oceny na stole operacyjnym - zamiast na podstawie badań. Efekt - prawowypukłe skrzywienie przegrody nosa, zapadnięte skrzydełka nosa - test cottle'a dodatni obustronnie, "gruda" pomiędzy oczami, małżowina nosowa środkowa dotykająca przegrody, małżowina nosowa dolna zrosnięta z przegrodą -lekarz laryngolog wskazał na ślad po szwie. Śluzowka nosa atroficzna, co powoduje ogromny dyskomfort i problemy z oddychaniem. Wiecznie suchy nos. W związku ze zgłaszanymi bólami głowy po operacji - doktor Szczyt nie wysłał mnie na tomografię komputerową zatok, co w świetle nauki było dla lekarza dostępne, a jak się pózniej okazało - mam dwa polipy w zatokach. Doktor Szczyt nie poinformował mnie o stanie mojego zdrowia dotyczącego zrostu małżowiny dolnej z przegrodą, w ramach opieki pooperacyjnej nie zaproponował rozłączenia ów zrostu, nawet kiedy ja go o tym poinformowałam. Przedstawiono mi zdjęcia wykonane w klinice z różnej prespektywy. Doktor Szczyt na ich podstawie w obecności świadka twierdził że "wcale nie skracał mi nosa", pisemnie także odniósł się do efektu swojej ingerencji jako "subiektywne niezadowolonie z efektów". Po operacji zaczęły występować u mnie problemy jakich nigdy w życiu nie miałam - kłopoty z adaptacją przy wilgotności powietrza, mającej najdrobniejsze odchylenia od stanu optymalnego. Nie jestem w stanie wykonywać treningów biegowych, co było całym moim dotychczasowym życiem. Jeśli portal służy do wystawienia opinii to blizny pozostawione po operacji piersi w mojej ocenie są koszmarne, a całościowo efektu operacji nawet nie zamierzam opisywać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Jerzy Potocki Inny

  Z bólem serca… 5 miesięcy po operacji piersi jestem głęboko rozczarowana. Piersi są za małe, nie są symetryczne i rozlewają się na boki. Ogólnie- nie polecam doktora do operacji biustu. Po pół roku od mojego zabiegu umówiłam się do innej Kliniki na ponowną opercję. Podsumowując-- straszne koszty i straszne rozczarowanie…


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Szwedo Inny

  Nie polecam tego specjalisty. Wizyta w niczym nie pomogła - trwała ok. 5 minut. Wiązała się z bardzo przykrym doświadczeniem, kiedy to rehabilitant odmówił założenia rękawiczek i brudnymi rękami dotykał moich ran, gdzie była przerwana ciągłość naskórka. Byłam zmuszona wnieść oficjalną skargę na jego zachowanie. Pomimo dokładnego opisu zdarzenia i zgłoszenia że od razu poczułam pieczenie w piersiach, które nie ustępowało w kolejnych dniach - nie zostałam skierowana przez niego na wykonanie badań bakteriologicznych. Naraziło mnie to na wystąpienie powikłań w procesie gojenia. Człowiek ten miał wiedzę na temat możliwości wykonania badań, jednak mi jej nie przekazał. Wolałabym żeby poinformował mnie o możliwości wykonania badań, niż powiedział to wymuszone słowo "przepraszam". Warto wspomnieć, że moja skóra nie ma tendencji do tworzenia bliznowców, czego dowodem jest fakt, że przy innej operacji- wykonane cięcie na słupku nosa, nie pozostawiło żadnego śladu. W dzieciństwie miałam kota, który notorycznie drapał mnie po całych rękach, a mimo to - nie mam po tym najdrobniejszego śladu. Gdyby opieka rehabilitanta wyglądała inaczej, to z pewnością pozostawione blizny - również.

  dr n. med. Jacek Szwedo

  Szanowna Pani jako specjalista pracujący z pacjentami codziennie, bardzo poważnie podchodzę do każdej opinii - szczególnie negatywnej. Niestety w tym przypadku jest mi trudno ustosunkować się do wpisu, gdyż wpis jest on anonimowy.

  Mogę jedynie przedstawić fakty, które przemawiają za jakością kliniki, w której przyjmuje pacjentów. I tak sesja fizjoterapeutyczna jest krótka - trwa około 15 minut, nie jak wspomniała Pani - 5. Zazwyczaj przygotowanie i dokumentacja trwa dłużej. Podczas niej ma mowy o dotykaniu ran (nie blizn), szczególnie bez rękawiczek. Jeżeli gojenie jest powikłane to wykonuje się badanie bakteriologiczne wykazujące, czy doszło do zakażenia, a takie wyniki znajdują się w dokumentacji pacjenta. Na badanie kieruje Panią lekarz prowadzący. W swojej karierze nigdy nie została wniesiona na mnie skarga oraz nie dostałem informacji od żadnego z lekarzy, że po mojej interwencji doszło do infekcji. Należy wziąć również pod uwagę, że wygląd blizny zależy od bardzo wielu czynników: zakresu przeprowadzonej operacji, predyspozycji do gojenia itp.. Dlatego nie jest możliwe by zły wygląd blizn był winą 1 zabiegu fizjoterapii.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Szwedo konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo profesjonalne podejście. Dzięki Panu doktorowi znacząco zmniejszyły mi się nierówności po zabiegu liposukcji a blizny stały się praktycznie niewidoczne. Oprócz specjalistycznych, doskonale dobranych zabiegów dostałam też potężną dawkę wiedzy medyczno-pielęgnacyjnej do stosowania we własnym zakresie. Czułam się zdecydowanie wysłuchana i zaopiekowana, co jest szczególnie ważne dla każdego pacjenta medycznego. Bardzo polecam Pana doktora - jako świetnego specjalistę, uważnego, odpowiadającego na wszelkie pytania i wątpliwości - a co najważniejsze - naprawdę skutecznego fizjoterapeutę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Zofia Bochen konsultacja z zakresu chirurgii plastycznej

  Szybka wizyta w sprawie wycięcia znamienia, którego nie chciał się podjąć inny chirurg - i od ręki zabieg w gabinecie obok. Pani doktor zebrała szczegółowy wywiad, zapewniła mi mnóstwo informacji o procedurze, dalsze postępowanie. Sam zabieg usunięcia znamienia zaskakująco bezbolesny (w porównaniu z innym który miałem tydzień wcześniej), profesjonalny.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Rymsza Konsultacja dermatologii estetycznej

  Cudowna Pani Doktor. Rzeczowa, skuteczna, jestem po raz kolejny i zawsze wychodzę zadowolony. Polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Jerzy Potocki Inny

  Moja droga do idealnych piersi z różnych przyczyn była bardzo długa. Od jej początku uczestniczył w niej doktor Potocki . Jestem bardzo zadowolona, że zaufałam właśnie Jemu . Spokojny , rzeczowy , cierpliwy a przedewszystkim wspaniały chirurg z poczuciem estetyki.
  Bardzo polecam każdemu kto z różnych przyczyn nie akceptuje swojego wyglądu.
  Ja swoje marzenie spełniłam i bardzo dziękuję Doktorowi za piękny efekt.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Szczyt Inny

  Pan Doktor Marek Szczyt przeprowadzał u mnie zabieg lifting twarzy. Pomimo moich obaw przed samym zabiegiem i stresem, w pełni mogłem liczyć na wsparcie Doktora. Wszystko zostało wytłumaczone i objaśnione, a także Doktor wyczerpująco odpowiadał na moje pytania. Sam zabieg był absolutnie bezbolesny, przeprowadzony starannie. Doktor Szczyt jasno określił zalecenia po zabiegu, a także upewnił o możliwości pomocy w każdej chwili. Naprawdę, wszelkie moje obawy i niepewności były zupełnie niepotrzebne. Czułam się pewnie, będąc w fachowych i dobrych rękach. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi .


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Aleksandra Rymsza Konsultacja dermatologii estetycznej

  Mialam kilka wizyt u pani doktor, jest naprawde bardzo empatycznym i milym lekarzem. Mialam m.in wykonywane zabiegi laserem frakcyjnym, jestem bardzo zadowolona


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania