O nas

Alfa Dental to klinika stomatologiczna z długoletnią tradycją. Założona w 2006 roku przez małżeństwo lekarzy, Annę i Zdzisława Filkiewiczów. Jednak korzenie tradycji stomatologicznej sięgają dużo głębiej. Nasi lekarze oferują Pacjentom pełen zakres leczenia stomatologicznego – począwszy od profilaktyki u najmłodszych, a kończąc na pełnej odbudowie zębów oraz zaprojektowaniu uśmiechu naszego Pacjenta.
Wysoki poziom leczenia za którym stoi wykwalifikowany zespół jest podstawą pracy naszej kliniki. Skupiamy się na znalezieniu przyczyny i jej wyleczeniu, a nie chwilowym załagodzenie problemu.
Innowacyjne technologie – pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, który w oparciu o wiedzę naszych lekarzy, podnosi komfort i bezpieczeństwo naszych Pacjentów.
Zaangażowanie oraz troska! Na pierwszym miejscu stawiamy Pacjenta. Indywidualne podejście, odpowiednia diagnostyka oraz dobranie idealnego rozwiązania to podstawy, którymi kierujemy się podczas procesu leczenia.

Konsylia to ważny element w pracy Alfa Dental. Konsylia to meeting lekarzy specjalistów. W jego trakcie Multidyscyplinarny Zespół Terapeutyczny omawia podczas narady krok po kroku stan zdrowia jamy ustnej, mięśni odpowiadających za proces żucia, kondycję stawu skoroniowo-żuchwowego Pacjenta. Dzięki temu każdy z członków naszego zespołu jest w stanie zaproponować optymalne leczenie. Tym samym lekarz prowadzący ma pełny obraz wniosków z szerokiego spektrum badań stomatologicznych. Kluczowym zadaniem konsylium jest ustalenie kompleksowego i optymalnego planu leczenia. Na cotygodniowych konsyliach, określana jest na wstępie ścieżka diagnostyczna, ustalane są niezbędne do wykonania badania dodatkowe oraz konkretyzowany jest wybór odpowiedniej terapii stomatologicznej. Lekarze wspólnie omawiają zakres leczenia stomatologicznego Pacjentów – w ten sposób powstaje zindywidualizowany plan leczenia ściśle nadzorowany przez specjalistów w danej dziedzinie stomatologii. Żaden z lekarzy nie pracuje z Pacjentem sam, a każdy etap leczenia dyskretnie nadzorowany jest przez innych członków zespołu.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Pantomograf
 • Tomograf komputerowy
 • RTG
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz chirurgiczne usuwanie zębów

  Serdecznie dziękuję za ekspresowy zabieg usunięcia ósmego zęba. Pani Doktor jest empatyczna, uśmiechnięta, bardzo przyjazna i przystępna pacjentowi. Sam zabieg trwal chwilkę, czułam się mocno bezpiecznie i wiedziałam że wybrałam najbardziej profesjonalna Pania chirurg. Polecam serdecznie i dziękuję.
  Katarzyna Salamonik

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz

  Serdecznie polecam klinikę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor Anna Dudzińska przemiła osoba. Usunięcie ósemki bezbolesne. A do tego trwało maksymalnie 5 min.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Krzysztopik Inny

  Bardzo polecam.Pani doktor jest ciepla osoba,wyjasniajaca bardzo dokladnie problem .jestem bardzo zadowolona z wizyty i napewno z wielka przyjemnoscia odwiedze gabinet .


  I
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz chirurgia szczękowo-twarzowa

  Pani doktor Anna to cudowna kobieta, przede wszystkim jest cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczy, bardzo polecam.

  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz

  Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i uznanie


  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz implanty

  Doktor Anna to najlepszy chirurg bez dwóch zdań. Miałam wstawiane implanty. Wszystkie obawy, które miałam przed zabiegiem okazały się bezpodstawne. Czułam się naprawdę bezpiecznie! Dziękuję!


  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz chirurgiczne usuwanie zębów

  Polecam z całego serca. Ciepła, sympatyczna kobieta o złotej precyzji :) jestem pod wrażeniem profesjonalizmu!


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz

  Poszłam do Pani Doktor bo słyszałam że jest bardzo dobrym lekarzem. Przekonałam się że to naprawdę wyjątkowy dentysta- zwłaszcza że mój przypadek jest trudny. Młoda, ale fachowa.polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz implanty

  Bardzo polecam! Pani Ania wykonała u mnie dwa miesiące temu zabieg ekstrakcji górnej szóstki. Zabieg wykonany został szybko i mimo okoliczności w miłej atmosferze, a bardzo się stresowalam. Wczoraj natomiast Pani Ania wykonała zabieg wszczepienia implantu. Bardzo się bałam, ale jestem mile zaskoczona! Zabieg nie zajął dużo czasu i pod opieką Pani Ani można czuć się bezpiecznie! Jestem jeden dzień po zabiegu i czuję się bardzo dobrze, a obawiałam się bólu. Teraz za około dwa, trzy miesiące czeka mnie kolejna wizyta dobrania korony i już nie mogę się doczekać! W przyszłości bez wahania zdecyduję się na kolejne zabiegi pod opieką Pani Ani!


  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Zdzisław Filkiewicz licówki

  Jestem pod ogromnym wrażeniem perfekcyjnie wykonanej pracy Pana Doktora. Profesjonalne podejście oraz niewątpliwie ogromna wiedza sprawiła, że czułam się komfortowo podczas całego procesu odbudowy zębów. Nie bez znaczenia na moje pozytywne odczucie miały wpływ używane profesjonalne narzędzia oraz dbałość o rzetelne wykonanie usługi oraz przemiła atmosfera panująca w gabinecie (cały zespól przesympatyczny). Założono mi cztery wspaniałe licówki i znowu się szeroko uśmiecham :) Bardzo dziękuję Panie Doktorze! Profesjonalnie, miło, szybko, pięknie!!! Wspaniały lekarz. Serdecznie polecam!!! Joanna Gniadek


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Dudzińska-Filkiewicz Zwykła wizyta

  Polecam przemiła Pani doktor. Wyrwana ósemka w parę sekund. Zero bolu. Dodatkowo sympatyczna Pani doktor oraz higienistka


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania