Klinika medycyny estetycznej, trychologii medycznej i chirurgii odtwórczej włosów. Wyjątkowe miejsce, które na mapie Szczecina istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących komfort i profe... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Karboklinika

ul. Małkowskiego 30/6 III piętro

70-304 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika medycyny estetycznej, trychologii medycznej i chirurgii odtwórczej włosów.
Wyjątkowe miejsce, które na mapie Szczecina istnieje już od 2013 roku. Stworzona dla osób ceniących komfort i profesjonalizm. Karboklinika oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu trychologii medycznej , medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej oraz kosmetologii.
Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Karboklinika jako pierwsza placówka w Polsce wprowadziła metodę leczenia dwutlenkiem węgla – karboksyterapię jako „bazę” leczenia i poprawy stanu zdrowia pacjentów. Karboksyterapia stosowana jest w klinice jako baza w zabiegach regeneracyjnych włosów jak i tkanek miękkich. Personel kliniki bierze czynny udział w propagowaniu tej metody, w zakresie szkoleniowym i dydaktycznym od 2013 roku.

Ponadto w Karboklinice przez kilka lat powstawał autorski program leczenia komórkami uzsykiwanymi z krwi pacjenta,a efekty tej pracy przełożyły się na rozwinięcie całego działu regeneracji włosów
i nieoperacyjnego leczenia łysienia.

Karboklinika wyróżnia się na medycznej mapie Polski jako placówka o specjalistycznym profilu chirurgii odtwórczej włosów i trychologii medycznej.

Wyjątkowy zespół specajlistów kliniki, doświadczenie i szeroki wachlarz diagnostyczny oraz ogromna liczba specjalistycznych kursów i konferencji odbytych każdego roku przekłada się na udoskonalanie metod leczenia i zakresu zabiegów.
Ogromna liczba wyleczonych pacjentów stanowi dla bodziec do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności.

Zabiegi

 • Trychologia medyczna
 • Przeszczep włosów mężczyzn
 • Przeszczep włosów kobiet
 • Komórki macierzyste
 • Usuwanie blizn laserowo
 • Osocze bogatopłytkowe
 • Karboksyterapia
 • Body Detox
więcej

Badania

 • Badania krwi
 • Badania genetyczne

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Samir Ibrahim

  Chirurg Plastyczny, lek.

  • M

   Jestem zachwycona!
   Nie śniłam nawet o tym, że będę miała kiedyś tak śliczny biust :)
   Kompleks, który towarzyszył mi od wielu lat, jest już tylko wspomnieniem! :) Pan doktor jest najwyższej klasy Profesjonalistą i przesympatycznym człowiekiem. Podchodzi do pacjenta indywidualnie, a przede wszystkim - słucha. Już po konsultacji wiedziałam, że oddam się w dobre ręce :)
   Dobowy pobyt w klinice oceniam na 6! Panie Pielęgniarki bardzo sympatyczne, opiekuńcze i służące pomocą na każdym kroku.
   Jeśli ktoś z Państwa waha się jeszcze - to proszę nie czekać, bo naprawdę warto! Zyskałam nie tylko nowy cudny biust ale również fantastyczne samopoczucie. Polecam Pana Doktora!!!

  • I

   Dr Samir Ibrahim świetny chirurg. Jest wysokiej klasy specjalistą. Jasno i precyzyjnie wyjaśnia kwestie dotyczące planowanego zabiegu. Dużo czasu poświęca na indywidualną rozmowę z pacjentem, udziela wyczerpującej odpowiedzi na pytania. W zeszłym roku miałem wykonywany zabieg transplantacji włosów. Efekt przerósł moje oczekiwania. W miejscu, w którym uprzednio była łysina, po jednorazowym zabiegu mam gęste, bujne, włosy. Nie ma śladu żadnych ubytków. Moja łysina była w nietypowym miejscu i bardzo dla mnie krępująca. Obecnie czuję się wspaniale. Jestem wdzięczny dr. Samirowi Ibrahimowi oraz miłemu personelowi kliniki.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Magdalena Afrykańska

  Dermatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44Usługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Profesjonalne podejście. Pani doktor bardzo miła i rzeczowa. Napewno wrócimy jeśli będzie taka potrzeba

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Szczecin, ul. Mickiewicza 128aUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo miła i kompetentna Pani doktor. Rozpoznała mój problem i wyjaśniła co dalej robić. Wizyta punktualna. Polecam z całego serca!

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania