Implanty Zębów Agnieszka Sicińska

(71 opinii)

Stała proteza na 4 implantach - Nowe Zęby w Jeden Dzień ® Zabiegi wszczepiania implantów, odbudowy kości i sterowanej regeneracji tkanek wykonuję od roku 1992. Pamiętam mój pierwszy zabieg i pacj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Implanty Zębów Agnieszka Sicińska

Nowowiejska 37

02-010 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Stała proteza na 4 implantach - Nowe Zęby w Jeden Dzień ®

Zabiegi wszczepiania implantów, odbudowy kości i sterowanej regeneracji tkanek wykonuję od roku 1992.
Pamiętam mój pierwszy zabieg i pacjentkę. Uzupełniania braków zębowych implantami i koronami na nich osadzonymi już wówczas dawały duże możliwości. W ciągu tych 28 lat zmieniły się i rozwinęły techniki chirurgiczne i możliwości protetyczne. Dzisiaj jesteśmy w stanie osiągnąć w implantologii rezultaty, które w latach 90 tych były nie do pomyślenia.

Spektakularne są możliwości implantacji natychmiastowej, na tej samej wizycie na której usuwamy ząb lub zęby. Na tych implantach, podczas tej samej wizyty można osadzić korony protetyczne. Jestem w stanie uzyskać taki efekt zarówno w przypadku pojedynczego implantu, kilku, jak i w przypadku całkowitych braków zębowych, wtedy kiedy całe uzębienie pacjenta osadzone jest na implantach. Powoli staje się powszechne stosowanie tego typu rozwiązań. Implanty i zabiegi implantacji nie są jednak sobie równe. Idealne odtworzenie zęba jest możliwe. Zakończenie zabiegu tak, żeby pacjent mógł wyjść nie tylko z implantami ale osadzonymi na nich koronami albo mostami jest sztuką i kolejnym stopniem wtajemniczenia. Jest to rezultat, który jest możliwy dzisiaj do osiągnięcia.

Agnieszka Sicińska

Nasz sprzęt

 • Scanora 3D
 • Vector Paro - Dürr Dental
 • Implantcenter
 • THE WAND Plus
 • Mikroskop CARL ZEISS OPMI® pico Dental
więcej

Zabiegi

 • zabieg Nowe Zęby w Jeden Dzień ®
 • implanty zębów
 • protetyka
 • rekonstrukcje
 • periodontologia
 • ekstrakcje zębów
 • diagnostyka
 • stała proteza na implantach
 • Implanty zygomatyczne
więcej

Choroby

 • wkłady koronowo-korzeniowe
 • brak zębów
 • braki zębowe
 • paradontoza
 • ból zęba
 • zgrzytanie zębami
 • złamanie zęba
 • ubytki zębów
 • protezy
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Po negatywnych doświadczeniach z chirurgami długo szukałam specjalisty, który ma bardzo dobre opinie i profesjonalnie podchodzi do każdego przypadku. Zachęcona wieloma opiniami o Pani Agnieszce zapisałam się na wizytę przez znany lekarz w listopadzie (2 miesiące przed wizytą) ze względu na odległe terminy. Przed konsultacją dostałam potwierdzenie i pojawiłam się 15 minut przed planowaną wizytą. Na recepcji wszystko było ok, powiedziano mi, żebym poczekała pod gabinetem, dostałam do wypełnienia formularz i czekałam na panią Agnieszkę. Siedząc na korytarzu uslyszałam wielokrotnie swoje nazwisko podczas korespondencji 2 pań w gabinecie, które głośno rozmawiały na mój temat po czym domyśliłam się, że coś jest nie tak z moją wizytą. Nagle wyszła do mnie Pani Agnieszka i bez przywitania, rozmawiając z kimś przez tel. spytala czy byłam dziś zapisana i na którą godzinę. Po mojej odpowiedzi poszła na recepcję ,a ja czekałam kolejne 10 minut na korytarzu bez żadnej informacji. Nagle podeszła Pani Agnieszka, pokazała mi swój grafik i opryskliwie sugerowała mi, że nie byłam dzisiaj zapisana i że pomyliłam daty. Powiedziałam, że na pewno nie pomyliłam terminu, ale nie miałam zamiaru kłócić. Nie miałam pretensji, ani żalu, rozumiem, że problemy systemowe się zdarzają, więc nie było by dla mnie problemu, gdybym miala umowić się na inny termin wizyty albo poczekać dłużej na lukę pomiędzy pacjentami. Pani Agnieszka natomiast była bardzo poirytowana zaistaniałą sytuacją, wiec powiedziala, że "jak sie ogarnie" to mnie wyslucha. Po kilku minutach zaprosila mnie do drugiego gabinetu, wysłuchała chwilę mojego "wywiadu", którego nie byłam w stanie nawet dokończyć, sprawdziła mi jamę ustną i wyszła do swojego gabinetu. Czekałam na korytarzu kolejne minuty, po czym Pani Agnieszka wyszla i powiedziala, że sprawdzi jeszcze mój tomograf. Po sprawdzeniu, ponownie na korytarzu pokazała mi grafik wmawiając mi, że musiałam pomylić datę, po czym powiedziała, że moje ósemki sa do wyrwania i odchodząc zdążyłam zadać jej jedno pytanie. Po kilku minutach wyszła na korytarz dając mi kartkę z kwotą do zapłaty na recepcji. Nigdy nie zostałam potraktowana w ten sposób. Czułam się jakbym była kimś na doczepkę, niechcianym pacjentem, który przeszkadza w pracy. Nie ujmując Pani Agnieszce ogromnej wiedzy - podczas wizyty była niemiła, opryskliwa i nieprofesjonalna. Rozumiem, że błąd systemu nie jest niczyją winą, ale zapłaciłam pelną kwotę konsultacji za dosłownie kilka minut rozmowy i sprawdzenie tomografii. Jestem bardzo rozczarowana i jest mi przykro, że lekarze tak traktują swoich pacjentów.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Konsultacja ukierunkowała wstępnie moje dalsze leczenie.
  Pani doktor bardzo miła i kompetentna. W klinice panuje przyjazna atmosfera. Człowiek czuje się zaopiekowany.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że udało mi się pomóc . Mam nadzieję, że cały proces leczenia przebiegnie bez problemów.
  Serdecznie pozdrawiam Agnieszka Sicińska


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Zabieg (stała proteza na implantach) metoda NeoArch

  Serdecznie dziękuję Pani Doktor za super fachowość. No i za zęby w jeden dzień na implantach. Potwierdzam wszystkie poprzednie pozytywne opinie. Naprawdę nie ma się czego bać - zero bólu.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Panie Witoldzie !
  Serdecznie dziękuję za opinię. Bardzo się wszyscy staraliśmy, to prawda. Cieszę się, że udało się tak dobrze zorganizować zabieg, gratuluję decyzji.

  Pozdrawiam najserdeczniej
  Agnieszka Sicińska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska implanty

  Bardzo dziekuje p doktor za poświęcony czas i miłe podejście do pacjenta mimo ze nie jestem łatwy,polecam p doktor dla wszystkich którzy się jeszcze wahaja

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Panie Michale!
  Bardzo serdecznie dziękuję za opinię. Cieszę się, że sprostałam Pana oczekiwaniom i że wszystko tak dobrze udało się. Gratuluję decyzji. Jest Pan wspaniałym pacjentem.
  Serdecznie pozdrawiam
  Agnieszka Sicińska


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Wizyta,mimo stresu z mojej strony przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Począwszy od Pani z recepcij ,poprzez pozostały personel medyczny, bardzo miła i przyjazna atmosfera . Sama konsultacja z Panią doktor Agnieszką Sicinską,bardzo rzeczową i konkretna .Mam nadzieje , że mimo komplikacji z moim przypadkiem uda nam się osiągnąć zadawalajacy efekt.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Pani Agnieszko!
  Bardzo serdecznie dziękuję za opinie. Cieszę się, że udało się nam, mnie i mojemu zespołowi spełnić Pani oczekiwania. Dołożę wszelkich starań aby tak pozostało. Serdecznie pozdrawiam i zapraszam Agnieszka Sicińska


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska implanty

  Zdecydowałem się na odbudowę zębów metodą Zęby w jeden dzień. Po umówionej wizycie konsultacyjnej zostałem umówiony na zabieg.
  Wszystko poszło sprawnie i w miłej atmosferze. Mam osadzone implanty i most stały górny oraz 3 implanty z koronami w dolnej szczęce.
  Efekt przerósł moje oczekiwania. Piękny efekt. Serdecznie dziękuje za poświęcony czas i nowe zęby. Polecam panią doktor Sicińską, doświadczony lekarz.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Bardzo dziękuję i cieszę się, że mogłam zrobić dla Pana ten zabieg. Zadowolenie pacjenta jest dla mnie bardzo ważne!. Wszystko poszło naprawdę sprawnie a uśmiech uzyskaliśmy zniewalający. Gratuluję decyzji! Serdecznie pozdrawiam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Byłam u Pani Agnieszki Sicińskiej na konsultacji. Po wypadku (ponad 20 lat temu) mam jako tako podorabiane przednie zęby. Estetyka tej pracy jest dość wątpliwa, a obstawiam, że przez lata technologia mogła pójść naprzód, więc chciałam jakoś bardziej estetycznie to zrobić. Dodatkowo nad jedną z jedynek zrobił się ostatnio ponownie stan zapalny (potwierdzone na tomografii). Z uwagi na to, że ząb ten był już trzykrotnie leczony kanałowo, zależało mi aby skonsultować z kimś z doświadczeniem, czy kanałówka nr 4 ma w tym przypadku jeszcze jakiś sens (czy np. korzeń nie pękł albo coś) a nie leczyć go ponownie "w ciemno", jak mi proponowano. Na wizycie od samego początku czułam się jak intruz przeszkadzający wszystkim. Po przyjściu usłyszałam, że nie byłam zapisana na wizytę. Zapisywałam się kilka dni wcześniej przez znanylekarz.pl i dostałam dzień przed wizytą potwierdzenie, że niby wizyta będzie. Ok. System nie zadziałał, nie zapisano mnie, trudno. Na szczęście miałam kilka spraw do załatwienia w centrum, więc nie jechałam na próżno. Wyszłam. Po kilkunastu minutach telefon, że jednak byłam zapisana na wizytę i, że jak mam ochotę to mogę przyjść, o godzinie, o której mi pasuje, bo jeszcze są trzy osoby przede mną. Pozałatwiałam sprawy i wróciłam. Akurat tak się wpasowałam, że innych osób nie było i zostałam przyjęta od razu. Natomiast sama wizyta była dla mnie bardzo niekomfortowa. Przez cały czas czułam się oceniana i wydawało mi się, że dawano mi do zrozumienia, że to "nie te progi". Być może kwestia pierwszego wrażenia leżała po mojej stronie - nie podeszłam do tematu jak do jakiegoś spotkania biznesowego (garnitur, oko pomalowane, włos podkręcony, itp.), tylko przyszłam w tzw. stroju codziennym (może ciut za bardzo - bluza dresowa) i być może przypięto mi na tej podstawie stosowną etykietkę... To są moje subiektywne odczucia, ale na mój gust Pani Sicińska jest średnio uprzejma. Na dzień dobry, zamiast odpowiedzieć "dzień dobry", było bojowe "czy pani to w ogóle była zapisana???!". Potem standardowe i adekwatne do sytuacji pytanie, z czym przychodzę. Więc wyjaśniłam, że chciałam zrobić jakoś bardziej estetycznie przednie zęby, a ponadto w jednej jedynce mam po raz czwarty stan zapalny i potrzebuję skonsultować czy jej kolejne leczenie kanałowe ma sens. Na co usłyszałam zniechęcone i dość bojowe: "że coooo????!". Powtórzyłam, z czym przychodzę, aczkolwiek już miałam ochotę jak najszybciej zakończyć tą "konsultację" widząc nastawienie drugiej strony. Lekarka zobaczyła zęby i stwierdziła, że jest zdjęcie potrzebne. Zdjęcie (a nawet dużo zdjęć) miałam ze sobą, ale Pani dentystka nie potrafiła tego otworzyć (przy czym zanim podjęła próbę otwarcia, już przewidziała, że się nie da :)). U mnie na standardowym sprzęcie (nie jakiś laptop z mega pokładami pamięci) przedmiotowy plik otwiera się dość sprawnie po naciśnięciu przycisku start (specjalistyczne oprogramowanie stomatologiczne nie jest potrzebne)... :) W międzyczasie Pani Sicińska rzuciła jeszcze kilka uwag w podobnym (uprzejmym inaczej) tonie, m. in., żebym "sobie nie wyobrażała, że ona będzie mi piłować zęby w soboty lub w godzinach wieczornych" (ten sam komunikat można przekazać w sposób neutralny, uprzejmym tonem, np. "niestety nie wykonuję takich zabiegów w soboty ani w godzinach wieczornych", a nie tak pokazując drugiej stronie, co to ja nie jestem). Nie wyobrażam sobie, ale nie zabiegów w soboty czy wieczorami (bo tego typu terminy to są możliwe bez problemu u mnie na wiosce, tylko nie chciało mi się jeździć), a leczenia u tej Pani w ogóle. Podany koszt byłby do "ogarnięcia", przy czym był ponad dwukrotnie wyższy niż kilkanaście kilometrów poza centrum, a atmosfera wizyty bardzo nieprzyjemna i w zasadzie po przysłowiowych pierwszych 15 sekundach u Pani Sicinskiej wiedziałam, że nie chce nic u niej z zębami robić... Finalnie zachowałam dla siebie wiedzę, że plik, który przyniosłam na płycie otwiera się przyciskiem start (po czym, po naciśnięciu przycisku 3D, można każdy ząb pooglądać i poobracać, jak tylko się chce, wedle uznania, ponakładać filtry, powiększać... - testowałam na domowym sprzęcie bez specjalistycznego oprogramowania), bo czując się jak intruz, zawracający drugiej stronie głowę, chciałam jak najszybciej opuścić tamto miejsce. Dostałam skierowanie na kolejną tomografię, którą miałam wykonać w ich placówce. Po otwarciu drzwi (były jakoś zamknięte, że nie mogłam tak po prostu wyjść z gabinetu), niezwłocznie udałam się, ale nie na TK nr 2, tylko na recepcję zapłacić za tą "konsultację" i nie zamierzam więcej tam wracać.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Szanowna Pani!
  Bardzo mi przykro, że tak Pani odebrała wizytę.
  Niestety w naszej klinice mamy zabezpieczenia przed otwarciem plików z innych źródeł a ja nie mam uprawnień administratora i takiego pliku nie otworzę. System zapisów w znanym lekarzu i w kalendarzu kliniki nie współpracują ze sobą płynnie i stąd bywa, że zapis w portalu znany lekarz może być z opóźnieniem.
  Pytanie, które Pani zadałam brzmiało co panią sprowadza. Chodziło mi o ogólny powód Pani wizyty. Przykro mi że nie doszłyśmy do porozumienia i przepraszam jeżeli poczuła się Pani urażona.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Bardzo dobra opieka podczas wizyty. Pani doktor wytłumaczyła wszystko bardzo szczegółowo i opisała dokładnie jak będzie wyglądał zabieg i leczenie.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Panie Piotrze!
  Cieszę się, że udało mi się przekonać Pana do optymalnego w pana przypadku planu leczenia. Dziękuję za zaufanie i cierpliwość.
  Serdecznie pozdrawiam
  Agnieszka Sicińska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska implanty

  Dziękuję z całego serca Pani doktor Agnieszce Sicińskiej i całemu zespołowi z ogromnymi wyrazami wdzięczności.
  Polecam gorąco osobom, które szukają w internecie najlepszego z najlepszych implantologów Panią A. Sicińską.
  Dziękuję Pani doktor za mój piękny uśmiech.
  Wyrazy szacunku.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Pani Mario!
  Najserdeczniej dziękuję!
  Bardzo cieszę się, że mogłam zająć się metamorfozą Pani uśmiechu. Wspaniale, że udało się uzyskać tak dobry efekt, cała przyjemność po mojej stronie!
  Najserdeczniej pozdrawiam
  Agnieszka Sicińska.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

  Bardzo boję się stomatologów, a dzisiaj naprawdę byłam zadowolona i zaskoczona podejściem Pani doktor. Z ręką na sercu polecam.

  lek. dent. Agnieszka Ewa Sicińska

  Pani Zosiu!
  Bardzo serdecznie dziękuję! Zawsze staram nie opiekować pacjentami najlepiej jak umiem. Cieszę się, że poczuła się Pani bezpiecznie i zrobię wszystko aby tak pozostało!
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce.
  Agnieszka Sicińska


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania