Przychodnia HIT Medica Sp. z o. o. jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym nieprzerwanie od 1996r. Przychodnia zatrudnia wysokiej klasy specjalistów pracujących w renomowanych warsz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HIT Medica

Marszałkowska 28

00-572 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

HIT Medica

Poligonowa 30

04-051 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia HIT Medica Sp. z o. o. jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym nieprzerwanie od 1996r. Przychodnia zatrudnia wysokiej klasy specjalistów pracujących w renomowanych warszawskich szpitalach ( m. in. profesorowie, docenci, ordynatorzy) oraz doświadczony personel medyczny. Nasza placówka świadczy usługi medyczne w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, stomatologicznej opieki zdrowotnej, leczenia rehabilitacyjnego i fizjoterapii. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i rehabilitacyjnym, co daje poczucie komfortu leczenia oraz trafnej i szybkiej diagnostyki

Badania

 • Badania laboratoryjne
 • Badania diagnostyczne
 • Badania kierowców
 • Badania medycyny pracy
 • Badania psychotechniczne
 • Konsultacje lekarskie
 • EKG
 • Audiometria
 • Spirometria
więcej

Choroby

 • Choroby internistyczne, urologiczne, nefrologiczne, dermatologiczne, okulistyczne, ortopedyczne, chirurgiczne, chirurgii plastycznej, neurologiczne, endokrynologiczne, laryngologiczne, kardiologiczne choroby zwyrodnieniowe narządu ruchu
 • Choroby reumatologiczne i immunologiczne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Chojnowski

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

   Lekarz nie zleca badan i wieloletnia chirobe tarczycy leczy na podstawie tsh. Nie reaguje na prosby wystawiania skierowan na badania ft3 i ft4 a chyba to podstawa. Jun nie mowie o przeciwcialach na Hashimoto mimo wskazania medycznego. A przyjmuje prywatnie. Nie rozumiem takiego podejscia. Pomimo prosb, ze ostatnie badania robilam 1.5 roku temu dostalam skierowanie jedynie na tsh. Czas zmienic lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: Inny

   Wizytę umówiłam w celu zbadania swojego zdrowia pod względem poziomu hormonów. Jedną z przyczyn mojego niepokoju było przybranie w krótkim czasie na wadze (10 kg w około 1,5 roku) oraz powiększone okolice tarczycy. Poinformowałam lekarza o tym, że dwie osoby w mojej rodzinie cierpią na choroby tarczycy (moja mama jest pod obserwacją - przyjęła jod radioaktywny, nadal pojawiają się guzki, rozważane jest usunięcie; siostra na stałe przyjmuje leki).
   Prócz tego, około rok temu, moje badania wykazały nieprawidłowości w poziomach hormonów związanych z cyklem - zastanawiano się nad zespołem policystycznych jajników oraz chorobach przysadki, jednak dogłębna analiza nie została jeszcze zrobiona.
   Na stronie „znanylekarz” doktor wymienia następujące choroby, w których się specjalizuje: choroby tarczycy, choroby przysadki, trądzik, choroby metaboliczne, zaburzenia hormonalne itd.
   Jak rozumiem, na tej podstawie mogłam stwierdzić, że umawiam się do odpowiedniego specjalisty.
   Na wizycie usłyszałam jednak, że na hormonach kobiecych to on się nie zna… Natomiast co do „problemów z wagą”: „proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej”.
   Jedyne, co zostało mi zaproponowane do zbadanie TSH, z czym mogłam udać się po prostu do internisty.
   Jak rozumiem, zgodnie z zaleceniami, nieważne jest zdrowie, nieważny jest tryb życia, o który doktor nawet nie spytał… ważne jest…udanie się na zabieg odsysania tłuszczu? Czy poprawnie zrozumiałam intencje?

   Jestem bardzo rozczarowana poziomem wizyty. Nawiasem mówiąc, trwała ona dokładnie 4 minuty…

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Janusz Wyzgał

  Nefrolog, Geriatra, Immunolog, prof. dr hab. n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Pierwsza wizyta u Pana Profesora przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Bardzo dobry kontakt z lekarzem, życzyłbym sobie zawsze spotykać tak cierpliwych, rzeczowo tłumaczących problemy zdrowotne lekarzy. Dziękuję bardzo Panie Profesorze.

  • J
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja nefrologiczna

   To była pierwsza wizyta.Lekarz zlecił mi dwutygodniowe działania,następnie badanie kontrolne i kolejną wizytę.Tą wizytę oceniam dobrze, można zadawać pytania i uzyskuje się na nie odpowiedzi bez zniecierpliwienia.

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Alicja Solik-Tomassi

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • J

   Lekarz, któremu zawdzięczamy nie tylko wieloletnie doskonałe prowadzenie mojego męża tuż po operacji wszczepienia sztucznej zastawki (w okresie gdy nasi lokalni onkolodzy mieli niewielkie doświadczenia w prowadzeniu pacjentów po takich zabiegach), ale przede wszystkim przejście wielu trudnych dla nas sytuacji (podejrzenie IZW, ekstrakcje zęba, problemów z ustaleniem wskaźnika) poprzez gotowość do służenia radą i pomocą, w większości telefoniczne konsultacje, jak postępować w danej sytuacji. To bardzo ważne, wiedzieć, że można na kogoś takiego liczyć, jeśli nasi lekarze co chwilę mają inny pomysł i nie są pewni swoich zaleceń. Zdecydowanie polecamy. Jagoda i Tomasz Z.


 • Agnieszka Podedworny-Chustecka

  Okulista, lek.

  • K

   Bardzo dobra specjalistka. Dwa razy operowała moją córkę. Pierwsza operacja w wieku 1,5 roku, a druga w wieku 2,5 roku. Widziałam na oddziale, że zajmuje się również wcześniakami. To bardzo dobry fachowiec i sama operuje co jest najważniejsze. Polecam szczególnie z małymi dziećmi.

  • V

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Pani Doktor, do której chodzę już 3 lub 4 lata. Najlepiej świadczy o tym fakt, że chociaż nie mam już karty w Falck (tam również przyjmuje Pani Doktor), to nadal przychodzę właśnie do niej, mimo pełnopłatnych wizyt. Pani Doktor jest uprzejma, ale nie to jest najważniejsze. Dokładnie słucha o problemach pacjentów i poświęca uwagę. Za każdym razem wykonuje niezbędne badania; gdy wydaje jej się, że wada nie zwiększyła się tak bardzo jak wynika z badań, sprawdza inne możliwości. Czasem kropi oczy i prosi o poczekania 10-15 min (przyjmuje wtedy innego pacjenta), a następnie ponownie prosi do siebie i sprawdza wzrok. Jest to najlepszy okulista, z jakim miałam do tej pory do czynienia. Polecam!


 • Maria Nocoń-Ogrodzka

  Dermatolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Diagnoza została postawiona ale raczej nie skuteczna (nie widzę różnicy na paznokciach od 15 dni). Pani doktor jest osobą starszą, nawet nie dotknęła, tylko z góry popatrzyła na zmianę. Sugerowana była cukrzyca ale nie był to dobry kierunek gdyż sprawdziłam i nie mam. Plus jest taki, że za wizytę lekarską i przepisane leki nie wydałam majątku jak to bywa w Warszawie.

  • P

   Przy oczywistych rozpoznaniach pani doktor być może jest skuteczna, natomiast z problemami diagnostycznymi należy iść do innego lekarza. Pani doktor patrzy na zmiany skórne zza biurka, ogląda tylko jedną, mimo mojej informacji, że zmiany są w wielu miejscach i różne. Idzie po najmniejszej linii oporu, nie szuka różnych możliwości; dociekliwość diagnostyczna zerowa. Otrzymuję lek na uczulenia, nieskuteczny, bo okazuje się ( u innego dermatologa), że mam zakażenie bakteryjne. Tracę 90 zł i tydzień czasu ( podczas którego bez potrzeby brałam lek na alergię). Stanowczo nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Igor Kaszyński

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Lecznica Rondo WiatracznaUsługa: rwa kulszowa

   Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Ma kompleksowe podejście do pacjenta, leczy ciało i duszę. Bardzo mi pomógł w leczeniu rwy kulszowej i nerwicy. Robi dokładny wywiad i dopiero na tej podstawie, w porozumieniu z pacjentem, ustala plan leczenia. Szczerze polecam.

  • Pan doktor Igor Kaszyński uratował mnie życie postawił mnie na nogi, ponieważ byłam w ogromnej depresji, dzięki Panu Igorowi., który dostosował mi leki. Dziś czuje się bardzo dobrze i świetnie funkcjonuje w życiu publicznym.
   Jest lekarzem 100% z powołania z wielką cierpliwością dla pacjenta.
   Kamila Szelągowska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Ostrowska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: ciągłe zmęczenie, bóle głowy

   Lekarz z powołania. Pomogła mi w walce z wysokim ciśnieniem. Bardzo duża wiedza i intuicja lekarska. Polecam - warto.
   Dawniej często dokuczały mi bóle głowy, ciągłe zmęczenie. Terapia zastosowana przez Panią doktor doskonale się sprawdziła. Nie mam teraz tych problemów. Muszę tylko pamiętać o lekach.
   Lekarz pomógł mi nie tylko w przypadku nadciśnienia ale również udzielił mi wskazówek dotyczących innych problemów zdrowotnych np. miałem bardzo duży problem z mrowieniem w nogach a przez to problemem z zasypianiem. Dostępne suplementy diety doskonale się sprawdziły.


 • Ewa Gliwińska

  Internista, Lekarz Chorób Zakaźnych, Hepatolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: BORAMEDUsługa: gastrologia

   Dzięki tej Pani mogę normalnie żyć. Leki, które otrzymałam uspokoiły motorykę jelit, gazy i wszystkie dolegliwości. W końcu można wyjść z domu, do kina i nie słuchać bulgotania własnych jelit. Sympatyczna i pomocna kobieta.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: podejrzenie poantybiotykowego uszkodzenia wątroby

   Lekarz z pasją zawodową i z głową. Posługujący się świetnie nowoczesną aparaturą diagnostyczną. Wnikliwy, myślący, błyskotliwy (spostrzegawczy). Zachowujący się skromnie i życzliwie w stosunku do pacjenta. Wzór.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Olena Szwolgin

  Okulista, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna

   Lekarz ma dużo empatii dla pacjenta. Jest zainteresowany jego problemami. Zauważa sprawy, które umknęły innym okulistom. Pani Doktor jest bardzo miła. Polecam!

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Wizyta była bardzo krótka. Pani doktor się spieszyła. Byla nieprzyjemna a sama wizyta przez to stresująca. Pani doktor nie udzieliła odpowiedzi na moje pytania. Odpowiadała bardzo ogólnikowo. O wszystko musiałam dopytać. Pani doktor co chwila powtarzała, że już "zamykają" klinikę, przez co czulam się jak intruz. W trakcie mojej wizyty pani doktor zaprosiła osobę z personelu do gabinetu, co dodatkowo obniżyło mój komfort (już zamykano placówkę i ktoś musiał posprzątać gabinet z pacjentem w środku). Odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Jacek Bendek

  Chirurg, Ortopeda, dr n. med.

  • V
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: knee ache

   I went to the doctor for my knee problem. I had MR result on CD and he didn't check it even. He asked me to take of pans. I did and he just examine with his eyes. He didn't even stand up from his chair to check my knee. He agreed whatever I said. He suggested injection which would cost a lot. I asked him by myself maybe he can send me to x-ray and he said ok. He sent me without any further advice or suggestion.

  • Lokalizacja: Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki Samodzielny Publiczny

   Po wizytach u innych ortopedów w różnych prywatnych klinikach u dr Bendka wreszcie uzyskałam sensowną diagnozę. Fachowość i rzetelność na 100%. Polecam wizytę u tego lekarza dla wszystkich którzy chcą naprawić kolana. Bardzo dobry lekarz, dzięki jego prowadzeniu moje stawy wróciły do sprawności. Nie trzeszczą mi kolana, ból już nie doskwiera tak jak wcześniej. Trochę drogie preparaty poleca ale efekt po kilku tygodniach u mnie bardzo dobry. Zastrzyki w kolano zaproponowane przez dr Bendka bo musiałam takie przyjąć sprawdziły się. Za pół roku powtórka, ale naprawdę warto.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania