Przychodnia HIT Medica Sp. z o. o. jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym nieprzerwanie od 1996r. Przychodnia zatrudnia wysokiej klasy specjalistów pracujących w renomowanych warsz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HIT Medica

Marszałkowska 28, Śródmieście

00-572, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

HIT Medica

Poligonowa 30, Praga-Południe

04-051, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Przychodnia HIT Medica Sp. z o. o. jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej, działającym nieprzerwanie od 1996r. Przychodnia zatrudnia wysokiej klasy specjalistów pracujących w renomowanych warszawskich szpitalach ( m. in. profesorowie, docenci, ordynatorzy) oraz doświadczony personel medyczny. Nasza placówka świadczy usługi medyczne w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, stomatologicznej opieki zdrowotnej, leczenia rehabilitacyjnego i fizjoterapii. Ponadto dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i rehabilitacyjnym, co daje poczucie komfortu leczenia oraz trafnej i szybkiej diagnostyki

Badania

 • Badania laboratoryjne
 • Badania diagnostyczne
 • Badania kierowców
 • Badania medycyny pracy
 • Badania psychotechniczne
 • Konsultacje lekarskie
 • EKG
 • Audiometria
 • Spirometria
więcej

Choroby

 • Choroby internistyczne, urologiczne, nefrologiczne, dermatologiczne, okulistyczne, ortopedyczne, chirurgiczne, chirurgii plastycznej, neurologiczne, endokrynologiczne, laryngologiczne, kardiologiczne choroby zwyrodnieniowe narządu ruchu
 • Choroby reumatologiczne i immunologiczne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Chojnowski

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Reumatika - Centrum ReumatologiiUsługa: konsultacja endykronologiczna

   Bardzo dobra komunikacja. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Jasny plan dalszego leczenia (dokładne ibformacje nt terminów planowanych badań i ewentualnych kolejnych konsultacji).
   Widać ogromne doświadczenie Pana doktora w leczeniu chorób tarczycy.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medicover - WarszawaUsługa: badanie tarczycy

   Nie polecam człowiek mówi, że źle się czuję, że ma objawy pasujące do hashimoto ba mam badania stwierdzające że mam zapalenie tarczycy a doktor mi mówi że problem jest jedynie z moją psychika i że hashimoto nie ma objawów żadnych objawów. Dodatkowo lekarz stwierdził, że nie mam powiększone tarczycy chodź dwa razy robiłem usg tarczycy i prawy płat dwukrotnie ma większą objętość. Po takiej wizycie można się złamać dziękuję za taką pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Janusz Wyzgał

  Nefrolog, Geriatra, Immunolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja nefrologiczna

   Wspaniały lekarz bardzo kompetentny i rzeczowy,potrafi wysłuchać pacjenta i bardzo dokładnie mu wszystko wytłumaczyć ,miły,uprzejmy ,fachowiec w swojej dziedzinie wszystkim go polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD ClinicUsługa: konsultacja geriatryczna

   Wspaniały lekarz, miły, grzeczny, pełen empatii. Widzi to czego nie widza inni lekarze. Kiedy mam problem zawsze idę z wizytą do Pana Profesora. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Alicja Solik-Tomassi

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • J

   Lekarz, któremu zawdzięczamy nie tylko wieloletnie doskonałe prowadzenie mojego męża tuż po operacji wszczepienia sztucznej zastawki (w okresie gdy nasi lokalni onkolodzy mieli niewielkie doświadczenia w prowadzeniu pacjentów po takich zabiegach), ale przede wszystkim przejście wielu trudnych dla nas sytuacji (podejrzenie IZW, ekstrakcje zęba, problemów z ustaleniem wskaźnika) poprzez gotowość do służenia radą i pomocą, w większości telefoniczne konsultacje, jak postępować w danej sytuacji. To bardzo ważne, wiedzieć, że można na kogoś takiego liczyć, jeśli nasi lekarze co chwilę mają inny pomysł i nie są pewni swoich zaleceń. Zdecydowanie polecamy. Jagoda i Tomasz Z.


 • Agnieszka Podedworny-Chustecka

  Okulista, lek.

  • K

   Bardzo dobra specjalistka. Dwa razy operowała moją córkę. Pierwsza operacja w wieku 1,5 roku, a druga w wieku 2,5 roku. Widziałam na oddziale, że zajmuje się również wcześniakami. To bardzo dobry fachowiec i sama operuje co jest najważniejsze. Polecam szczególnie z małymi dziećmi.

  • V

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt w Pani Doktor, do której chodzę już 3 lub 4 lata. Najlepiej świadczy o tym fakt, że chociaż nie mam już karty w Falck (tam również przyjmuje Pani Doktor), to nadal przychodzę właśnie do niej, mimo pełnopłatnych wizyt. Pani Doktor jest uprzejma, ale nie to jest najważniejsze. Dokładnie słucha o problemach pacjentów i poświęca uwagę. Za każdym razem wykonuje niezbędne badania; gdy wydaje jej się, że wada nie zwiększyła się tak bardzo jak wynika z badań, sprawdza inne możliwości. Czasem kropi oczy i prosi o poczekania 10-15 min (przyjmuje wtedy innego pacjenta), a następnie ponownie prosi do siebie i sprawdza wzrok. Jest to najlepszy okulista, z jakim miałam do tej pory do czynienia. Polecam!


 • Barbara Żydecka-Sieromska

  Neurolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyty odbyła się w Wigilie, lekarz zbadał dokładnie moją mamę i bez prześwietleń odnalazł 3 punkty z jakimi mamy problemy. Byliśmy u różnych specjalistów i to jakiś ewenement. Czytając poprzednie komentarze, trochę baliśmy się tej wizyty ale odczucia są inne niż piszą! Warto iść do tego lekarza bo się zna i poświęci tyle czasu ile wymaga pacjent. Jeśli faktycznie masz problemy zdrowotne to na pewno otrzymasz odpowiednie porady i leki.

  • M

   Jesteśmy z żoną już po kolejnej wizycie u tej Pani i szukamy już innego lekarza. Żona jest poważnie chora, a Pani doktor zadaje pytanie czego my właściwie potrzebujemy albo czemu to ona ma wypisać skierowanie na MR, a nie inny lekarz! Nie starała się w ogóle nam pomóc.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Maria Nocoń-Ogrodzka

  Dermatolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Diagnoza została postawiona ale raczej nie skuteczna (nie widzę różnicy na paznokciach od 15 dni). Pani doktor jest osobą starszą, nawet nie dotknęła, tylko z góry popatrzyła na zmianę. Sugerowana była cukrzyca ale nie był to dobry kierunek gdyż sprawdziłam i nie mam. Plus jest taki, że za wizytę lekarską i przepisane leki nie wydałam majątku jak to bywa w Warszawie.

  • P

   Przy oczywistych rozpoznaniach pani doktor być może jest skuteczna, natomiast z problemami diagnostycznymi należy iść do innego lekarza. Pani doktor patrzy na zmiany skórne zza biurka, ogląda tylko jedną, mimo mojej informacji, że zmiany są w wielu miejscach i różne. Idzie po najmniejszej linii oporu, nie szuka różnych możliwości; dociekliwość diagnostyczna zerowa. Otrzymuję lek na uczulenia, nieskuteczny, bo okazuje się ( u innego dermatologa), że mam zakażenie bakteryjne. Tracę 90 zł i tydzień czasu ( podczas którego bez potrzeby brałam lek na alergię). Stanowczo nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Igor Kaszyński

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Lecznica Rondo WiatracznaUsługa: rwa kulszowa

   Wspaniały lekarz i dobry człowiek. Ma kompleksowe podejście do pacjenta, leczy ciało i duszę. Bardzo mi pomógł w leczeniu rwy kulszowej i nerwicy. Robi dokładny wywiad i dopiero na tej podstawie, w porozumieniu z pacjentem, ustala plan leczenia. Szczerze polecam.

  • Pan doktor Igor Kaszyński uratował mnie życie postawił mnie na nogi, ponieważ byłam w ogromnej depresji, dzięki Panu Igorowi., który dostosował mi leki. Dziś czuje się bardzo dobrze i świetnie funkcjonuje w życiu publicznym.
   Jest lekarzem 100% z powołania z wielką cierpliwością dla pacjenta.
   Kamila Szelągowska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Grażyna Ostrowska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: ciągłe zmęczenie, bóle głowy

   Lekarz z powołania. Pomogła mi w walce z wysokim ciśnieniem. Bardzo duża wiedza i intuicja lekarska. Polecam - warto.
   Dawniej często dokuczały mi bóle głowy, ciągłe zmęczenie. Terapia zastosowana przez Panią doktor doskonale się sprawdziła. Nie mam teraz tych problemów. Muszę tylko pamiętać o lekach.
   Lekarz pomógł mi nie tylko w przypadku nadciśnienia ale również udzielił mi wskazówek dotyczących innych problemów zdrowotnych np. miałem bardzo duży problem z mrowieniem w nogach a przez to problemem z zasypianiem. Dostępne suplementy diety doskonale się sprawdziły.


 • Olena Szwolgin

  Okulista, lek.

  • N
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: konsultacja okulistyczna

   Lekarz ma dużo empatii dla pacjenta. Jest zainteresowany jego problemami. Zauważa sprawy, które umknęły innym okulistom. Pani Doktor jest bardzo miła. Polecam!

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medicover - Warszawa

   Wizyta była bardzo krótka. Pani doktor się spieszyła. Byla nieprzyjemna a sama wizyta przez to stresująca. Pani doktor nie udzieliła odpowiedzi na moje pytania. Odpowiadała bardzo ogólnikowo. O wszystko musiałam dopytać. Pani doktor co chwila powtarzała, że już "zamykają" klinikę, przez co czulam się jak intruz. W trakcie mojej wizyty pani doktor zaprosiła osobę z personelu do gabinetu, co dodatkowo obniżyło mój komfort (już zamykano placówkę i ktoś musiał posprzątać gabinet z pacjentem w środku). Odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Andrzej Friedman

  Neurolog, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: Konsultacja neurologiczna

   Prof. Friedman podczas pierwszej wizyty w "HIT Medica"nie zlecił żadnych badań, bez zastanowienia wygłosił diagnozę i powiedział, żeby zgłosić się na konsultację i zabieg do Szpitala Bródnowskiego, gdzie jest kierownikiem Kliniki Neurologicznej. Miał również problem z faktem, że przyszedłem z osobą towarzyszącą. Niestety, diagnoza okazała się błędna, zabieg nie pomógł nawet na chwilę. Podczas drugiej wizyty profesor powołał się na diagnozę z pierwszej konsultacji - czyli na samego siebie. Powiedział, że od początku wiedział, że moje dolegliwości są psychosomatyczne, więc odesłał mnie do psychoterapeuty (cały czas nie było żadnej diagnostyki). Pobyt w jego Klinice również ani trochę nie przybliżył do postawienia trafnej diagnozy, zlecono mi tam badania w celu wykluczenia Parkinsona (mimo braku podejrzeń, a tę chorobę podejrzewa się na podstawie objawów klinicznych). Skierował mnie do psychiatry, ale jednocześnie jako profesor neurologii nie był w stanie polecić żadnego innego specjalisty. Dopiero inni lekarze odkryli, że prawdziwą przyczyną moich dolegliwości neurologicznych jest neuroborelioza (w szpitalu nie zrobiono żadnych testów na boreliozę) a "leczenie" (bierność!) profesora pogorszyło mój stan (choroba rozwijała się) i znacznie wydłużyło i tak ciężkie leczenie antybiotykowe tej choroby.

  • P
   Lokalizacja: HIT MedicaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pan Profesor Friedman jest wybitną osobowością i wyjątkowym specjalistą. Ma przenikliwość i inteligencję badacza. Tak więc stawia super trafne diagnozy, które w neurologii nie zawsze się kazdemu udają. Za pierwszym spotkaniem wydaje się nieco nieprzystępny, co niektórzy błędnie odbierają ale wraz z dłuższym kontaktem okazuje się wspaniałym, przyjacielskim człowiekiem. Po licznych wizytach u różnych neurologów stwierdzam, że u Pana Profesora czuję się najlepiej. Polecam Profesora Friedmana z całym przekonaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu