HD-Dental Centrum Stomatologii

HD-Dental Centrum Stomatologii

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

HD-Dental Centrum Stomatologii to klinika stomatologiczna o wieloletniej tradycji, gdzie jakość i nowoczesne standardy leczenia są priorytetem. Pierwszy gabinet został otwarty przez lek. stom. Arkadiusza Herczakowskiego w połowie lat 80-tych nieopodal dzisiejszej lokalizacji. Po latach do zespołu dołączyło kolejne pokolenie stomatologów – lek. dent. Aleksandra Deżakowska i lek. dent. Tomasz Herczakowski, co zaowocowało rozbudową i otwarciem nowoczesnej kliniki dentystycznej. Wieloletnie doświadczenie i pasja w kreowaniu uśmiechów wsparte nowoczesnymi technologiami dają w rezultacie to, na czym zależy nam najbardziej – jakość.
Naszą misją jest profesjonalne i kompleksowe leczenie pacjentów w oparciu o wiele lat doświadczenia oraz wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych stawiając na pierwszym miejscu jakość, komfort pacjenta i najwyższe standardy leczenia. W naszej codziennej pracy wspomagają nas nowoczesne urządzenia i innowacyjne metody leczenia, między innymi: stomatologia laserowa, mikroskopowa, diagnostyka tomograficzna 3d i mało inwazyjna chirurgia z użyciem robota piezochirurgicznego.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

HD-Dental Centrum Stomatologii
Tarnogórska 217A, 44-105 Gliwice
HD-Dental Centrum Stomatologii logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (54)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Po miłym przyjęciu, profesjonalnym badaniu ,otrzymałam bardzo szczegółowe informacje o stanie zęba i ewentualnych możliwościach leczenia.

  B
  Profil zweryfikowany
  Angelika Durlej Inny

  kompetencja, profesjonalizm, życzliwość, wyrozumiałość

  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jakub Warakomski Inny

  Specjalista jakich rzadko się spotyka. Dzisiaj po ekstrakcji dwóch ósemek. Pomimo ogromnego strachu pojawiłem się w HD Dental. Po wejściu do gabinetu strach od razu przeszedł. Zabieg mimo skomplikowanego zęba minął szybko i bezboleśnie. Atmosfera podczas zabiegu super. Po zabiegu bardzo dokładnie naświetlone zalecenia i dalsze wskazówki. Dziękuje jeszcze raz panu Jakubowi i asyście pana doktora. Już planuje kolejna wizytę na usunięcie dwóch kolejnych ósemek.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Polecam Centrum Stomatologii HD-Dental i Dr.Tomasza Herczakowskiego.
  Pan Doktor Tomasz dokładnie wszystko wyjaśnił ,przedstawił plan leczenia oraz wycenę . Leczenie przebiegało bezbolesnie oraz w komfortowych warunkach . Pan Doktor jest niezwykle empatyczny ,spokojny ,rzetelny i profesjonalny . Pacjent czuje się wówczas bardzo zaopiekowany. Do takich lekarzy chciałabym już zawsze trafiać . Dziękuje Panie Doktorze , jestem wdzięczna .

  lek. dent. Tomasz Herczakowski

  Dziękuję za opinię i miłe słowa :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Alicja Skubela Inny

  Super wykonany zabieg, pełen profesjonalizm. Pani Alicja była bardzo dokładna, służyła dobrą radą i potrafiła odpowiedzieć na każde pytanie. Wizyta była bardzo sympatyczna. Cenie sobie dobry kontakt z lekarzem, gdyby każdy reprezentował taki poziom kultury i profesjonalizmu, było by wspaniale. Polecam w 100%.

  K
  Profil zweryfikowany
  Alicja Skubela Inny

  Bardzo polecam. Zabieg higienizacji polecam każdemu! Przemiła i sympatyczna higienistka. Po zabiegu szczegółowo wytłumaczone jak dbać o higienę jamy ustnej!

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Pan Doktor to dentysta z prawdziwego zdarzenia. Od pierwszych chwil wizyty wyczuwalne jest pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystkie aspekty leczenia zostały mi wytłumaczone tak, jak należy laikowi ;) Z leczenia jestem bardzo zadowolony. Była to moja pierwsza wizyta, ale w przypadku problemu poproszę ponownie o wizytę u Pana Doktora . Bardzo dziękuję za pomoc :) Naprawdę polecam!

  lek. dent. Tomasz Herczakowski

  Dziękuję za opinię :)

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Tomasz Herczakowski Inny

  Cieszę się ze trafiłam do tego stomatologa bo jako jedyny widział,ze można uratować zęba który miał być do usunięcia. Dał mi dużą nadzieje i szanse. Naprawdę polecam.Jest bardzo empatyczny i czuć ten profesjonalizm w jego rękach a także zaangażowanie i wielkie doświadczenie

  lek. dent. Tomasz Herczakowski

  Dziękuję :).

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Deżakowska Inny

  No z całego serca mogę polecić. Pani Ola to istny anioł. Delikatna i skuteczna. Cała wizyta była bezbolesna co jest dla mnie najważniejsze. Strach ma wielkie oczy ale z takim stomatologiem co na spokojnie w fajny sposób wytłumaczy przebieg zabiegu,człowiek bez obaw może położyć się na fotelu i oddać się w ręce profesjonalisty który ma super doświadczenie :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Starzycka Inny

  Najlepsza Pani Doktor, świetne podejście do dzieci. Pani Dr wszystko dokładnie wyjaśnia co będzie robione i dzieci wcale sie nie boją. Córka z uśmiechem wraca do dentysty. Do tego sama bardzo dużo dowiedziałam się o prawidłowej pielęgnacji ząbków.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Pytania do placówki

Jakie udogodnienia oferujecie pacjentom?

darmowy parking, woda w poczekalni, szybkie terminy

Czy wykonujecie badania dzieciom?

wykonujemy badania dzieciom

Czy pacjenci z klaustrofobią mogą czuć się bezpiecznie w placówce?

tak, pomieszczenia są przestronne oraz dobrze oświetlone

Jakie środki ostrożności stosujecie ze względu na obecność COVID-19?

osłony jendorazowe, maseczki, szczegółowy wywiad medyczny, nieograniczony dostęp do dezynfekcji, pomiar temeratury

W co wyposażona jest pracownia?

CBCT/RTG stomatologiczne

Jakie metody płatności przyjmujecie?

Karta/gotówka/przelew

Co wyróżnia Was od innych placówek diagnostycznych?

przyjazna atmosfera, możlwiość dobrania dogodnego terminu "pod pacjenta"

W jaki sposób pacjent otrzymuje wyniki?

na płytce, zaraz po badaniu

Czy Wasza placówka jest dostosowana do przyjmowania pacjentów z niepełnosprawnościami?

tak, na parterze, szerokie korytarze, podjazd dla niepełnosprawnych

Jaki zespół specjalistów pracuje u Was w placówce przy badaniach obrazowych?

Technik elektroradiologii - Marta Hejmej

Najczęściej zadawane pytania