HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)

HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)

Psychiatria , Psychiatria dziecięca , Psychologia , Psychologia dziecięca , Seksuologia , Psychoterapia więcej

523 opinie Wrocław, Powstańców Śląskich 95
HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)

HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego PROFEMED Wrocław ul. Powstańców Śląskich 95 (SKY TOWER)

O nas

Numer tel: +22 338 16 11 Wejście do poradni znajduje się między punktem widokowym SkyTower a apartamentami (przy ul. Gwiaździstej) Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzeniach psychicznych. Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej pomocy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod farmakologicznych i terapeutycznych – nasza klinika jest właściwym miejscem. Całodobowy system rezerwacji umożliwia umówienie wizyty z każdego miejsca i każdego urządzenia mobilnego maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Stając się naszymi Pacjentami możecie Państwo być przekonani, iż otoczymy Was kompleksową opieką naszych specjalistów. Nasze zasady to: 1. HOLISTYCZNE ORAZ INTERDYSCYPLINARNE SPOJRZENIE NA ZDROWIE Nasi specjaliści uważają, że w przypadku holistycznych obserwacji można spojrzeć na problemy Pacjentów w szerszej perspektywie i lepiej zrozumieć mechanizmy działania wielu schorzeń –zarówno psychicznych jak i somatycznych. Zdajemy sobie również sprawę, że ciało i psychika człowieka są ze sobą nierozłączne i wzajemnie na siebie oddziałują, mogąc mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ. Z tego względu w Klinice staramy się zapewniać opiekę zarówno lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów jak i specjalistów innych dziedzin mogących mieć zastosowanie w poprawianiu jakości życia i leczeniu zaburzeń psychicznych. 2. SYSTEMOWE ROZUMIENIE FUNKCJONOWANIA ​Staramy się widzieć człowieka jako część funkcjonującą w obrębie systemu – rodziny, grupy zawodowej, społeczności lokalnej. Problemy psychiczne jednej osoby mogą bowiem wynikać z relacji panujących w jej rodzinie, dysfunkcyjności miejsca pracy, zjawisk występujących w społeczeństwach. W miarę możliwości staramy się wpływać na system – nasza oferta skierowana jest do całych rodzin, w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą jesteśmy otwarci na oddziaływania w przedszkolu/szkole; podejmujemy się również pomocy wobec osób doświadczających trudności w miejscu pracy. Wierzymy, że na funkcjonowanie organizmu i ewentualne trudności, wpływ mają zarówno czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne, a objawy są często wypadkową predyspozycji i doświadczeń. 3. NOWATORSKIE TERAPIE ​Jesteśmy otwarci na nowe trendy w psychiatrii i psychoterapii. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obok klasycznej, standardowej oferty farmakoterapii i psychoterapii, w Klinice dostępna jest oferta nowych, potwierdzonych naukowo, nurtów diagnostycznych i terapeutycznych.
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (523)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Wajda konsultacja psychiatryczna

  Дуже добрий лікар, професіонал у свої сфері, правильно підібрані ліки. Дуже уважна до пацієнта. Я дуже задоволена,що потрапила до пані Малгожати Вайди.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Wajda konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor znakomicie dobrała leki, postawiła właściwą diagnozę. Bardzo empatyczna, pełna zrozumienia osoba. Pokierowała tak moim leczeniem z nadzieją na lepsze. Polecam z całego serca.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Ulatowska (Stajszczyk) konsultacja logopedyczna

  Pani Karolina ma dużo empatii, dobre podejście do dzieci. Potrafi zachęcić do ćwiczeń poprzez ciekawe zabawy. Po pierwszej wizycie u Pani , mój synek mówił, że chce iść do logopedy.
  Dziękuję za poświęcony czas mojemu dziecku oraz za wszystkie cenne uwagi.
  Polecam wszystkim !

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Czajkowski Inny

  Dobre podejście, dużo empatii
  Szczegółowe wyjaśnienia i odpowiedni dobór leczenia. Wizyta punktualna
  Polecam

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Maciejewski konsultacja psychiatryczna

  Wizyta dosyć oschła, zamiast się uspokoić to chciało mi się po niej jeszcze bardziej płakać, dostałam leki, które na początku pogłębiły mi lęki i utrudniały funkcjonowanie, dopiero z internetu dowiedziałam się, że coś takiego może wystąpić, nie lubię pisać negatywnych opinii, ale uważam, że psychiatra powinien pokazać chociaż trochę zaangażowania i chęci wsparcia, tutaj tego nie odczułam. Pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Wrocław, Powstańców Śląskich 95

Powiązane wyszukiwania