HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED – Warszawa ul. Narbutta 83 lok. U2 / róg Łowicka.

(942 opinie)

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzenia... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED – Warszawa ul. Narbutta 83 lok. U2 / róg Łowicka.

Narbutta 83

02-524 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzeniach psychicznych.
Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej pomocy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod farmakologicznych i terapeutycznych – nasza klinika jest właściwym miejscem.
Całodobowy system rezerwacji umożliwia umówienie wizyty z każdego miejsca i każdego urządzenia mobilnego maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.
Stając się naszymi Pacjentami możecie Państwo być przekonani, iż otoczymy Was kompleksową opieką nszych specjalistów.

Nasze zasady to:

1. HOLISTYCZNE i INTERDYSCYPLINARNE spojrzenie na zdrowie
Nasi specjaliści uważają, że w przypadku holistycznych obserwacji można spojrzeć na problemy Pacjentów w szerszej perspektywie i lepiej zrozumieć mechanizmy działania wielu schorzeń –zarówno psychicznych jak i somatycznych. Zdajemy sobie również sprawę, że ciało i psychika człowieka są ze sobą nierozłączne i wzajemnie na siebie oddziałują, mogąc mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ. Z tego względu w Klinice staramy się zapewniać opiekę zarówno lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów jak i specjalistów innych dziedzin mogących mieć zastosowanie w poprawianiu jakości życia i leczeniu zaburzeń psychicznych.

2. SYSTEMOWE rozumienie funkcjonowania
​Staramy się widzieć człowieka jako część funkcjonującą w obrębie systemu – rodziny, grupy zawodowej, społeczności lokalnej. Problemy psychiczne jednej osoby mogą bowiem wynikać z relacji panujących w jej rodzinie, dysfunkcyjności miejsca pracy, zjawisk występujących w społeczeństwach. W miarę możliwości staramy się wpływać na system – nasza oferta skierowana jest do całych rodzin, w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą jesteśmy otwarci na oddziaływania w przedszkolu/szkole; podejmujemy się również pomocy wobec osób doświadczających trudności w miejscu pracy. Wierzymy, że na funkcjonowanie organizmu i ewentualne trudności, wpływ mają zarówno czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne, a objawy są często wypadkową predyspozycji i doświadczeń.

3. NOWATORSKIE terapie
​Jesteśmy otwarci na nowe trendy w psychiatrii i psychoterapii. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obok klasycznej, standardowej oferty farmakoterapii i psychoterapii, w Klinice dostępna jest oferta nowych, potwierdzonych naukowo, nurtów diagnostycznych i terapeutycznych.

Nasza oferta

Pomagamy odnaleźć równowagę – inspirowani aktualnymi zjawiskami społecznymi oraz wyzwaniami, z jakimi mierzą się nasi Pacjenci i Klienci, systematycznie rozwijamy usługi z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego i rozwoju.
Świadczymy usługi stacjonarne w naszych placówkach na terenie Warszawy i Wrocławia oraz zdalne (online lub telefonicznie) na terenie całego kraju.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia realizujemy:
- Konsultacje lekarzy psychiatrów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Konsultacje psychologów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Psychoterapie indywidualne, rodzinne, dla par oraz grupowe;
- Mediacje;
- Diagnostykę psychologiczną w kierunku ADHD, Autyzmu / Zespołu Aspergera, zaburzeń osobowości oraz transpłciowości;
- Treningi relaksacyjne;
- Warsztaty tematyczne;
- Coaching, mentoring;
- Seminaria, szkolenia oraz warsztaty coachingowe dedykowane dla firm;
- Wsparcie Pacjentów / Klientów w sytuacjach kryzysowych;
- Przygotowanie opinii psychologicznych oraz psychiatrycznych;
- Wystawienie zaświadczeń i zwolnień lekarskich (L4) oraz recept na leki (w tym refundowanych).

Zabiegi

 • konsultacje psychiatryczne (dorośli, dzieci i młodzież)
 • konsultacje psychoterapeutyczne (dorośli, dzieci i młodzież)
 • diagnoza psychologiczna intelektu i osobowości (dorośli, dzieci i młodzież)
 • psychoterapia indywidualna, partnerska/małżeńska, grupowa
 • seksuologia
 • psychotraumatologia
 • psychoonkologia
 • psychodietetyka
 • neuropsycholog
 • diagnostyka neuropsychologiczna
 • terapia neuropsychologiczna
 • testy psychologiczne
 • testy osobowości
 • psychoedukacja
więcej

Badania

 • psychiatryczne
 • psychoterapeutyczne
 • psychologiczne
 • wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • wystawianie zaświadczeń lekarskich i psychologicznych
więcej

Choroby

 • zaburzenia lękowe (zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne)
 • zaburzenia nastroju (depresja, choroba afektywna dwubiegunowa)
 • zaburzenia psychosomatyczne
 • uzależnienia (alkohol, leki, narkotyki, tzw. 'uzależnienia behawioralne')
 • schizofrenia i zaburzenia urojeniowe
 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia organiczne (ch. Alzheimera, zespoły otępienne)
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia snu
 • dysfunkcje i zaburzenia seksualne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
100 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Jakub Krzysztof Wielgopolan konsultacja psychologa terapia psychologiczna

  Korzystam z porad psychologicznych u pana magistra za pomocą LuxMedu i jestem pozytywnie zaskoczony ogromnym zaangażowaniem w moją osobę i leczenie. Dzięki regularnym spotkaniom i analizie mojego problemu, mój stan się poprawia


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Natalia Olejnik konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor bardzo skutecznie dostosowała leki do zaburzeń z jakimi się zgłosiłam. Dodatkowo jako pierwszy lekarz nie zignorowała problemu otyłości, zleciła badania i dodatkowe konsultacje z psychodietetykiem i endokrnologiem. Dzięki komplesowemu potraktowaniu zdrowia psychicznego i fizycznego po pół roku czuję się dużo lepiej i jestem przekonana, że jestem pod najlepszą opieką. Potwierdzam wcześniejsze opinie o wielkiej empatii, zrozumieniu, wsparciu i motywacji do wprowadzania zmian w stylu życia. Dziękuję Pani Doktor!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Adrian Mintus konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Niezwykle przyjazny, uśmiechnięty człowiek. Zero dystansu, maksimum tolerancji. Czułem się podczas wizyty bardzo komfortowo. Otrzymałem pomoc, o którą prosiłem. Polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adrian Mintus Inny

  Doktor bardzo przyjazny, z uśmiechem podchodzi do swoich pacjentów, wysłuchuje, nie ocenia. Dzięki zaangażowaniu doktora czułem się swobodnie i wiedziałem od razu ze mogę zaufać. Polecam!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Bartyzel konsultacja psychiatryczna

  Byliśmy umówione z synem na 9 rano. O 9:05 Pan doktor prosił dać mu 5 min coś tam załatwić . O 9:20 zaczęliśmy rozmowę. Ze mną Pan nie rozmawiał osobno (po raz pierwszy to spotkałam ), syn powiedział niewiadoma co. Na czym polega problem i po co jesteśmy myśle ze Pan tak i nie zrozumiał. Dostaliśmy skierowanie w najgorszą placówkę miasta (Dzielna, 7)- kto był, ten zrozumie…. 40 min (może nawet mniej) za 350 zł, zero kontaktu. Słabo. Bardzo słabo. Możliwe , że z dorosłymi inaczej, ale z dziećmi nie polecam tam iść .


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Święcka konsultacja psychoterapeutyczna

  Prawdę mówiąc przychodząc po raz pierwszy do Pani Agnieszki, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do terapii oraz tego, że coś lub ktoś może zmienić to jak się czuję, co uważam i w jaki sposób myślę. Pomyślałem, że to przecież "ja" i zgodnie z tym należy postępować. Teraz wiem, że byłem w ogromnym błędzie jednocześnie będąc o krok od podjęcia bardzo złych decyzji podyktowanych zakrzywionym spojrzeniem na wiele spraw. Pani Agnieszka pomogła mi dostrzec inną perspektywę, bardzo precyzyjnie wskazała co w moim rozumowaniu szwankuje i dlaczego. Dzięki naszym sesjom nauczyłem się jak wynieść się poza szkodliwe schematy myślowe, zmienić niesprzyjające nawyki, a co za tym idzie bardziej cieszyć się życiem. Zrozumiałem, że "ja" da się zmienić. Pozdrawiam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alicja Mistarz Konsultacja Wideo - Psychiatry kolejna wizyta

  Wszystko swietnie ;) Wizyta spełniła moje oczekiwania, duże zrozumienie problemu oraz ogromna empatia


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamil Chorążka konsultacja psychiatryczna

  Miałem problem problemy w pracy i w domu, myślałem, że to może depresja... Doktor postawił dobrą diagnozę, przepisał mi dobre leki. Wytłumaczył jakie mogą być działania niepożądane leków. Bardzo empatyczny i z ogromną wiedzą. Takie połączenie nie zdarza się za często u lekarzy. Mogę polecić z czystym sumieniem


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Natalia Olejnik konsultacja psychiatryczna

  Jestem naprawdę pod wrażeniem od zaangażowania Pani dr w pomoc pacjentom, od uwagi mnie udzielonej, szczegółowych wyjaśnień, od dbania o mój stan zdrowia. Podczas wizyty Pani dr udzieliła mi pomocy wykraczającej za ramy czasowe wizyty oraz poza standardowy nabór czynności (takie jak recepta, zwolnienie i już). Miałem poczucie, że Pani dr nie ustąpi, dopóki nie znajdzie najlepsze rozwiązanie dla mnie. Zmieniłem chyba z siedem specjalistów od zdrowia psychicznego i zostanę już przy Pani dr Natalii Olejnik. Polecam z całego serca. P.S. Poza innymi zaletami, Pani dr też świetnie posługuje się językiem Rosyjskim, co może być bardzo pomocne dla osób ze Wschodu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Iwona Kutyła konsultacja psychologa terapia psychologiczna

  Wizyty u Pani Iwony to nie tylko rozmowa, to każde wiele cenny rad, które pozwalają radzić sobie ze stresem na co dzień. Pani Iwona pomogła mi przygotować się do bardzo ważnego a zarazem stresującego wydarzenia w moim życiu. Odpowiednie przygotowanie było bardzo ważne, ponieważ już wcześniej miewałem problemy nerwicowe. Polecam Panią Iwonę wszystkim, którzy potrzebują skutecznej psychoterapii.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania