HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED – Warszawa ul. Kopernika 21/2

(347 opinii)

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzenia... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

HARMONIA Poradnia Zdrowia Psychicznego Grupa LUX MED – Warszawa ul. Kopernika 21/2

Mikołaja Kopernika 21 lok.2

00-359 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy psychiatrów, psychiatrów dziecięcych oraz psychoterapeutów. Oferujemy specjalistyczną i wszechstronną pomoc w trudnych sytuacjach emocjonalnych oraz zaburzeniach psychicznych.
Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej pomocy przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod farmakologicznych i terapeutycznych – nasza klinika jest właściwym miejscem.
Całodobowy system rezerwacji umożliwia umówienie wizyty z każdego miejsca i każdego urządzenia mobilnego maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia.
Stając się naszymi Pacjentami możecie Państwo być przekonani, iż otoczymy Was kompleksową opieką nszych specjalistów.

Nasze zasady to:

1. HOLISTYCZNE i INTERDYSCYPLINARNE spojrzenie na zdrowie
Nasi specjaliści uważają, że w przypadku holistycznych obserwacji można spojrzeć na problemy Pacjentów w szerszej perspektywie i lepiej zrozumieć mechanizmy działania wielu schorzeń –zarówno psychicznych jak i somatycznych. Zdajemy sobie również sprawę, że ciało i psychika człowieka są ze sobą nierozłączne i wzajemnie na siebie oddziałują, mogąc mieć zarówno pozytywny jak i negatywny wpływ. Z tego względu w Klinice staramy się zapewniać opiekę zarówno lekarzy psychiatrów i psychoterapeutów jak i specjalistów innych dziedzin mogących mieć zastosowanie w poprawianiu jakości życia i leczeniu zaburzeń psychicznych.

2. SYSTEMOWE rozumienie funkcjonowania
​Staramy się widzieć człowieka jako część funkcjonującą w obrębie systemu – rodziny, grupy zawodowej, społeczności lokalnej. Problemy psychiczne jednej osoby mogą bowiem wynikać z relacji panujących w jej rodzinie, dysfunkcyjności miejsca pracy, zjawisk występujących w społeczeństwach. W miarę możliwości staramy się wpływać na system – nasza oferta skierowana jest do całych rodzin, w przypadku pracy z dziećmi i młodzieżą jesteśmy otwarci na oddziaływania w przedszkolu/szkole; podejmujemy się również pomocy wobec osób doświadczających trudności w miejscu pracy. Wierzymy, że na funkcjonowanie organizmu i ewentualne trudności, wpływ mają zarówno czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne, a objawy są często wypadkową predyspozycji i doświadczeń.

3. NOWATORSKIE terapie
​Jesteśmy otwarci na nowe trendy w psychiatrii i psychoterapii. Nasi specjaliści ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Obok klasycznej, standardowej oferty farmakoterapii i psychoterapii, w Klinice dostępna jest oferta nowych, potwierdzonych naukowo, nurtów diagnostycznych i terapeutycznych.

Nasza oferta

Pomagamy odnaleźć równowagę – inspirowani aktualnymi zjawiskami społecznymi oraz wyzwaniami, z jakimi mierzą się nasi Pacjenci i Klienci, systematycznie rozwijamy usługi z zakresu szeroko pojętego zdrowia psychicznego i rozwoju.
Świadczymy usługi stacjonarne w naszych placówkach na terenie Warszawy i Wrocławia oraz zdalne (online lub telefonicznie) na terenie całego kraju.

W Poradni Zdrowia Psychicznego Harmonia realizujemy:
- Konsultacje lekarzy psychiatrów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Konsultacje psychologów (dla dorosłych, dzieci i młodzieży);
- Psychoterapie indywidualne, rodzinne, dla par oraz grupowe;
- Mediacje;
- Diagnostykę psychologiczną w kierunku ADHD, Autyzmu / Zespołu Aspergera, zaburzeń osobowości oraz transpłciowości;
- Treningi relaksacyjne;
- Warsztaty tematyczne;
- Coaching, mentoring;
- Seminaria, szkolenia oraz warsztaty coachingowe dedykowane dla firm;
- Wsparcie Pacjentów / Klientów w sytuacjach kryzysowych;
- Przygotowanie opinii psychologicznych oraz psychiatrycznych;
- Wystawienie zaświadczeń i zwolnień lekarskich (L4) oraz recept na leki (w tym refundowanych).

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Psychoterapeutyczne
 • Seksuologiczne
 • Diagnostyka psychologiczna transpłciowość
 • Diagnostyka w kierunku Autyzmu/Zespołu Aspergera
 • Diagnostyka zaburzeń osobowości
 • Diagnostyka w kierunku ADHD
więcej

Choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • Depresja
 • Zaburzenia snu
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia osobowości
 • Zaburzenia odżywiania
 • Bulimia
 • Anoreksja
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
 • Nerwica natręctw
 • Zaburzenia pamięci
 • Wypalenie zawodowe
 • Zaburzenia zachowania
 • Psychoza
 • Zaburzenia psychotyczne
 • Schizofrenia
 • Uzależnienia
 • Zaburzenia psychiczne w wieku podeszłym
 • Zespół stresu pourazowego
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Filmy

Różnice między psychologiem, a psychiatrą - Harmonia - Poradnia zdrowia psychicznego
Różne oblicza depresji
Wizyta u lekarza psychiatry
Depresja w czasie epidemii

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Skrzypek konsultacja psychiatryczna

  Świetny, zaangażowany, empatyczny lekarz. Przeprowadzając wywiad, a w zasadzie rozmowę, skupia się na problemach pacjenta, analizuje. Można się w końcu poczuć wysłuchanym. Starannie dobiera leczenie farmakologiczne, dostosowuje je w miarę upływy czasu. Przywróciła mi wiarę w powrót do zdrowia.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daria Kaczmarska Terapia psychologiczna - konsultacja wideo

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z panią Darią. W czasie pierwszych wizyt nieco się denerwowałem, ale dzięki przyjaznej atmosferze stres ustąpił i mogłem się poczuć naprawdę swobodnie. Pani Daria potrafi słuchać, wykazuje się dużą empatią i cierpliwością, ale jednocześnie nie ogranicza się do pasywnego wysłuchiwania. Wręcz przeciwnie! Angażuje się w terapię, zadaje pytania, doradza. Stara się nieść pomoc w przystępny sposób, zachowując przy tym pełny profesjonalizm. Doceniam, że zadała sobie trud i poleciła mi książkę dotyczącą mojego problemu. Widać, że pani Daria lubi to, co robi. Dziękuję. Serdecznej polecam.

  mgr Daria Kaczmarska

  Bardzo dziękuję za tyle ciepłych i miłych słów :) Pozdrawiam serdecznie! :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Olga Łoza konsultacja psychiatryczna dzieci (kolejna wizyta)

  Bardzo żle oceniam wizytę mojej niespełna 16 letniej córki. Lekarz zasugerował młodej pacjentce jakoby powodem jej złego samopoczucia byli rodzice którzy się rozstali. Zamiast szukać rozwiązań szukanie winnych. Kolejna rzecz to nieprzestrzeganie zasad tajemnicy lekarskiej. To co powiedziała córka w tajemnicy zostało zapisane, wydrukowane i przekazane mi. Córka miała do mnie żal że ją oszukałam bo powiedziałam że lekarza obowiązuje tajemnica. Dodatkowo oschły kontakt z rodzicem.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Simona Bottari konsultacja psychologiczna

  Pani psycholog jest zaangażowaną i bardzo uprzejmą osobą. Stara się pomóc i szuka ciekawych rozwiązań na leczenie. Polecam.

  mgr Simona Bottari

  Dziękuję za pozostawienie pozytywnej opinii.
  Pozdrawiam i do zobaczenia


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Adamczyk konsultacja psychologa terapia psychologiczna

  Wizyty i rozmowy z Panią Katarzyną pozwoliły mi spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na wiele spraw. Dzięki niej odzyskałam moją pewność siebie, energię oraz poczucie kontroli nad własnym życiem. Pani Katarzyna jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu. Uważnie słucha, analizuje, pytania zadaje w sposób bardzo wyważony i przemyślany, ma bardzo trafne spostrzeżenia, potrafi stworzyć atmosferę intymności i bezpieczeństwa. Bardzo polecam psychoterapię u Pani Katarzyny.


  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Olga Łoza konsultacja psychiatryczna

  Serdecznie polecam.

  Psychiatra ze świetnym podejściem do pacjenta. Pierwsza jak i kolejne wizyty odbywają się w bardzo komfortowej atmosferze. Samo leczenie jest skuteczne.

  Trafiłem do Pani Olgi od innego „specjalisty” który bardziej mi zaszkodził niż pomógł. Dzięki Pani Oldze odzyskałem wiarę w psychiatrów. Strach przed kolejną wizytą poszedł w zapomnienie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Jurczakowski konsultacja psychiatryczna

  Najlepszy psychiatra na którego trafiłam. Skrupulatnie analizuje problem, słucha pacjenta i do tego bardzo empatyczny lekarz. Podczas wizyty czułam się zaopiekowana. Polecam, warto dla swojego zdrowia psychicznego!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Dulko konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pani doktor wysłuchała mojego monologu, nie zadała żadnych dodatkowych pytań (np. o myśli samobójcze czy jakoś snu), następnie bez żadnego komentarza wypisała receptę na dodatkowe leki. Poszłam zapytać, czy lek który przyjmuję, nadal jest dla mnie odpowiedni - zero komentarza. Żadnego komentarza na temat stanu zdrowia. Jedyny kontakt to: dzień dobry, proszę usiąść tak, żebyśmy się widziały, oraz instrukcja stosowania leków


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Konrad Jurczakowski konsultacja psychiatryczna

  Jako osoba od lat krzystająca z pomocy psychiatry stwierdzam że Pan Konrad jest najlepszym w mojej karierze depresanta. Przede wszystkim podchodzi indywidualnie i holistycznie, nie ma w nim ani grama rutyny. To znakomity lekarz z nowoczesnym podejściem.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Tomasz Kowalczyk Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Jako pierwszy postawił mi inną (trafną) diagnozę, niż poprzedni lekarze. Profesjonalne podejście, "ludzki", odpowie na wszystkie pytania, wyjaśni. Mi poza dobraniem leków zalecił jeszcze suplementację.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania