GiS Poradnie Specjalistyczne Gaik Grzegorz, Boczkowska-Gaik Ewa

GiS Poradnie Specjalistyczne Gaik Grzegorz, Boczkowska-Gaik Ewa

Chirurgia więcej

Sosnowiec 1 adres

5 opinii

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Adres

GiS Poradnie Specjalistyczne Gaik Grzegorz, Boczkowska-Gaik Ewa
Zielonogórska 27, 41-219 Sosnowiec

Opinie o specjalistach (5)

5 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    W

    Wspaniały lekarz dobry człowiek z podejściem do pacjęta. Ja i mój mąż zawdzięczamy mu bardzo dużo . Jesteśmy mu bardzo wdzięczni za opiekę jaką nas objął. Polecam z całego serca.

     • Krzysztof Dyczkowski Inny  • 

    U

    Lekarz z powołania. Profesjonalna i miła atmosfera, przy nie wygórowanych cenach za wizytę. Świetne podejście do pacjenta. Lekarz, do którego ma się zaufanie. Wszystkim potrzebującym bardzo serdecznie polecam świetnego lekarza.

     • Krzysztof Dyczkowski Inny  • 

    I

    Leczę się u Pani doktor od lat. Doktor pełna empatii, zawsze miła i uśmiechnięta. Poświęca wiele uwagi pacjentowi, wszelkie dolegliwości są rzetelnie omawiane. Zawodowy profesjonalizm, a przy tym bardzo wysoka kultura osobista połączona z życzliwością i podejściem do pacjenta. Lekarz godny polecenia. Serdecznie polecam.

     • dr n. med. Ewa Agata Boczkowska-Gaik Inny  • 

    K

    Polecam Pana Doktora w 100%. Nie wiem skąd te negatywne opinie. Nie spotkałam jeszcze tak uprzejmego i sympatycznego lekarz. Pan Doktor wykonał u mnie wycięcie woreczka żółciowego. Czułam że mam dobrą opiekę. Pan Doktor naprawdę wykazuje zainteresowanie pacjentem. Potrafi uspokoić i dodać otuchy a to jest bardzo ważne dla zestresowanych pacjentów. Przede wszystkim to bardzo doświadczony lekarz. Pozdrawiam i polecam Pana Doktora.

     • Krzysztof Dyczkowski  • 

    A

    Pan doktor Krzysztof Dyczkowski, który zawsze przyjmuje mnie w nagłym wypadku i mówiąc, "Trzymaj się, Heniu!", pociesza mnie, swoją starą pacjentkę (92 lata), przez długie lata roztaczania nade mną opieki zaskarbił sobie mój szacunek i sympatię. Jest to lekarz z powołania, sumienny i uprzejmy. Gorąco polecam, Henryka Grodzińska

     • Krzysztof Dyczkowski oczyszczenie jelita grubego  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania