GAMMED Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

(49 opinii)

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „GAMMED” od 2012 roku wykonuje dla Państwa specjalistyczne badania diagnostyczne z zakresu medycyny nuklearnej. Nasz zespół medyczny pod kierunkiem dr hab. n.med. Jar... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

GAMMED Centrum Diagnostyczno-Lecznicze

Lelechowska 5, Ochota

02-351, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze „GAMMED” od 2012 roku wykonuje dla Państwa specjalistyczne badania diagnostyczne z zakresu medycyny nuklearnej.
Nasz zespół medyczny pod kierunkiem dr hab. n.med. Jarosława B. Ćwikły wyróżnia się w diagnostyce i leczeniu schorzeń nowotworowych, obejmujących nowotwory neuroendokrynne GEP-NEN/NET wychodzące z układu pokarmowego oraz inne wychodzące z układu oddechowego, gruczołów dokrewnych, jak również obwodowego układu nerwowego.
Specjalistyczne badania diagnostyczne wykonujemy dla Państwa na dwóch gammakamerach SPECT znanych producentów aparatury medycznej. Dla zapewnienia najwyższej jakości badań diagnostycznych zakupiliśmy do naszej pracowni najnowocześniejszą gammakamerę SPECT/CT.
Posiadane w naszej placówce nowoczesne aparaty diagnostyczne i interdyscyplinarny zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym gwarantuje optymalny przebieg leczenia dostosowany indywidualnie dla każdego pacjenta.
Każdy pacjent oprócz diagnostyki i konsultacji lekarzy specjalistów ma możliwość objęcia specjalistyczną diagnostyką innych zaawansowanych postaci chorób nowotworowych w szczególności nieoperacyjnymi oraz niepoddającymi się innym metodom terapii zmianami pierwotnymi i przerzutowymi do wątroby.
Na miejscu zapewniamy zespół lekarzy specjalistów - w tym onkologa, chirurga ogólnego, chirurga onkologa, endokrynologa, neurologa, ortopedę oraz specjalistów medycyny nuklearnej i radiologii, w tym radiologii interwencyjnej.

Badania

 • scyntygrafia
 • USG
 • USG tarczyca
 • scyntygrafia kości
 • scyntygrafia nerek
 • scyntygrafia przytarczyc
 • scyntygrafia całego ciała SRS
 • scyntygrafia statyczna
 • scyntygrafia dynamiczna
 • synowektomia radioizotopowa RS
więcej

Choroby

 • nowotwory neuroendokrynne

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mirosław Nowicki

  Radiolog,

  • O

   Po konsultacje w sprawie mojego chorego na nowotwór, taty, udałam się również do dr Nowickiego do szpitala MSWiA. Po tym jak w Instytucie Onkologii na Ursynowie zaprzestali leczyć tatę i podawać "chemię" postanowilismy szukac w innych placowkach medycznych, bylismy u prof, Szczylika oraz postanowilismy po reportazu w TV nt, dt Nowickiego , ze zajmuje sie bardzo cięzkimi przypadkami, zasięgneliśmy jego porady... w chwili obecnej dal nadzieję , jestesmy zapisani na rezonans magnetyczny całego kregosłupa ( tj, szyjny, piersiowy i lędźwiowy), po tym badaniu zdecyduje czy można przeprowadzic operację...zaznaczam, ze W Instytucie Onkologii na Ursynowie powiedzieli nam ze nie ma juz zadnych szans, a jednak....warto probowac, to nas nic nie kosztuje, a ile mozemy zyskac...?!!!!!

   Pozdrawiam


 • Agnieszka Kolasińska-ćwikła

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • E

   Leczę się u Pani Doktor już od kilku lat. Cenię jej profesjonalizm, zaangażowanie i empatię. Uważam, że to świetny lekarz. W trakcie każdej wizyty czuję, że traktuje mnie indywidualnie. Informuje mnie, dlaczego podejmuje takie a nie inne decyzje dotyczące leczenia i wiem, że mój stan zdrowia jest przy podejmowaniu tych decyzji najważniejszy.

  • K

   Pani doktor na wyraźną moją prośbę odmówiła przepisania kwasu zoledronowego zapobiegawczo przeciw przerzutom do kości argumentując swoją decyzję obawą, że moja rodzina pozwie ją do sądu, gdy będę miała skutki uboczne. Pani doktor najwyraźniej zabrakło wiedzy, że obecnie kwas zoledronowy stosuje się przy raku piersi jako środek zapobiegawczy przed przerzutami do kości i, że lek ten jest dopuszczony do leczenia. W związku z brakami w edukacjii odradzam tym wszystkim, którzy chcą się wyleczyć z raka.


 • Nina Seklecka

  Internista, Endokrynolog, lek.

  • M

   Bardzo dobry endokrynolog. Podchodzi do pacjenta z szacunkiem. Potrafi spojrzeć na choroby tarczycy z szerszej perspektywy. Polecam!

  • B

   Klasa sama w sobie. Poważna i zdystansowana. Niesamowicie dokładny wywiad-czytelna informacja zwrotna. Wolę takie podejście niż bla bla na wizytach a człowiek wychodzi z niczym. Szkoda, że jest już garstka lekarzy "z tej szkoły"

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jarosław Puścion

  Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Jarosław Puścion to chirurg, któremu można zaufac jeśli chodzi o operację tarczycy. Usłyszałam o nim dobrą opinię od innego lekarza i zdecydowałam się poddać operacji w innym mieście, tym bardziej, ze termin oczekiwania był bardzo krótki. Jestem już ponad miesiąc od operacji, Dr Puscion nie unika kontaktu z pacjentami, jest dla nich dostępny i pomocny. Osobiście przychodzi w szpitalu przed operacją i odpowiada na pytania pacjenta, jak również po. Operacja została wykonana dobrze, bez żadnych komplikacji, ma dobrą rękę. Polecam tego chirurga, sama darzę go zaufaniem. Dziękuję!

  • Lokalizacja: PJ MEDUsługa: zabieg operac. żylaki na lewej nodze

   Pan dr. Jarosław Puścion to Super fachowiec ( i cały jego zespół). Do powyższych opinii nic dodać nic ująć. Żadnych komplikacji. Wszystko wg informacji i w ramach Funduszu. Sprawnie, skutecznie, życzliwie i sympatycznie ajednocześnie niemal bezboleśnie. Szybkie terminy i wysoka skuteczność. Polecam. Już się zapisałem na prawą nogę. Jedyna uwaga dot. braku możliwości kontaktu tel. z recepcją. Panie są tam miłe, ale nikt przeważnie nie odbiera telefonów od potencjalnych pacjentów. A szkoda.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wiesław Aleksander Franas

  Chirurg, Onkolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zgłosiłam się jako ciężarna z problemem proktologicznym. Niestety zalecone leczenie było bardzo zachowawcze i nie doprowadziło do poprawy stanu zdrowia, a jedynie zmusiło do kolejnej wizyty u innego specjalisty. Przebieg wizyty bez zastrzeżeń.

  • Bardzo konkretny, profesjonalny z poczuciem humoru lekarz :-) po żylakach noga szybko doszła do siebie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Skowrońska - Szcześniak

  Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: SP ZOZUsługa: hashimoto

   Mój najlepszy endokrynolog (a miałam do czynienia z wieloma). Pani doktor jest zawsze punktualna, rzeczowa, zaangażowana, cierpliwa i pełna empatii. Na szczęście bardziej skupia się na ocenie klinicznej niż na suchych wynikach badań. Polecam z całego serca i dziękuję Pani Doktor.

  • I
   Lokalizacja: Klinika Chorób Wewnętrznych i Endokrynologii SP CSK

   Pani Doktor zajmowała się naszą Mamą kilka miesięcy przed Jej odejściem. Wspaniały, życzliwy, troszczący się o pacjenta lekarz. Pani Doktor do każdego chorego podchodzi indywidualnie i poświęca mu całą swoją uwagę. Nawet kiedy Mama przebywała na innych oddziałach, Pani Doktor interesowała się Nią i przebiegiem Jej leczenia. Pani Doktor Skowrońska przywraca wiarę w polską służbę zdrowia. Dziękujemy Pani Doktor za wszystko, co Pani zrobiła dla naszej Mamy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Cichocki

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • I
   Lokalizacja: Klinika Onkologiczna Centrum Onkologii w Warszawie

   Chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi za trud, który włożył w leczenie mojej osoby. Doktor Cichocki jako jedyny podjął się leczenia mojego trudnego przypadku okazując przy tym dużo zainteresowania, wsparcia oraz zaangażowania. Panu Doktorowi będę wdzięczna do końca życia. Irena Popławska

  • Lokalizacja: Klinika Onkologiczna Centrum Onkologii w Warszawie

   Moim zdaniem to szczęście w nieszczęściu że trafiłem pod opiekę Dr. A. Cichockiego. Mogę tylko potwierdzić, że jest w swojej dziedzinie ekspertem. Przeszedłem operację i wszystkie badania w Centrum Onkologii na Wawelskiej. O całym personelu nie dam złego słowa powiedzieć. Trafiłem w dobre ręce i za to mogę tylko Panu doktorowi serdecznie podziękować. Z tak życzliwym podejściem i profesjonalizmem się jeszcze w polskiej służbie zdrowia nie spotkałem.
   Ocena w skali 1-5: co najmniej 6+!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania