Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

(127 opinii)

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji to jeden z niewielu ośrodków medycznych w Północnej Polsce oferującym profesjonalne usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne. Każdego pacjenta traktuj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji

Modra 86A

71-220, Szczecin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji to jeden z niewielu ośrodków medycznych w Północnej Polsce oferującym profesjonalne usługi ortopedyczno-rehabilitacyjne. Każdego pacjenta traktujemy w indywidualny sposób, oraz obejmujemy nad nim całościową opiekę medyczną ze względu na ścisłą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin: ortopedii i traumatologii, neurologii, reumatologii, neurochirurgii, pediatrii, neurologii dzieciecej, rehabilitacji oraz diagnostyki obrazowej. Dzięki temu odnosimy ciągłe sukcesy w przywracaniu zdrowia i kondycji.

W naszym ośrodku rehabilitują się sportowcy wyczynowi, piłkarze z pierwszoligowych zespołów, reprezentanci kraju, oraz członkowie kadry olimpijskiej, jak również osoby uprawiające sport rekreacyjnie.

Oprócz rehabilitacji sportowej prowadzimy rehabilitację przed- i pooperacyjną protez stawów, po zabiegach i urazach kręgosłupa, po urazach i zabiegach w obrębie stawu kolanowego, barkowego, skokowego i łokciowego, biodrowego, po złamaniach rąk, nóg.

Od niedawna wprowadziliśmy również dziecięcą rehabilitację neurologiczną. Rehabilitacja pediatryczna to dziedzina, która skupia się na diagnostyce etapów rozwojowych następujących u dzieci, w tym w szczególności na zaburzeniach rozwoju układy kostno-stawowego oraz zaburzonych wzorcach ruchowych.
Integracja sensoryczna jest procesem, dzięki któremu mózg otrzymując informację ze wszystkich systemów zmysłowych (dotyk, węch, smak, słuch, wzrok, równowaga i kinestezja) dokonuje ich segregacji, rozpoznania, interpretacji i integracji z wcześniejszymi doświadczeniami. Nie rozwinięcie się systemów integracji w kolejnych stadiach rozwoju skutkuje trudnościami funkcjonowania i zachowania dziecka wobec określonych bodźców sensorycznych.

Nasi lekarze oraz rehabilitanci stale podnoszą swoje kwalifikacje na wysoko wyspecjalizowanych kursach w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Szwajcarii, Austrii, Niemczech.

Zabiegi

 • Rehabilitacja indywidualna
 • Konsultacje lekarskie z zakresu ortopedii, neurologii, ortopedii dziecięcej, pediatrii, neurochirurgii
 • Rehabilitacja po wypadkach komunikacyjnych
 • Rehabilitacja grupowa dla dzieci i dorosłych – jako jedyni łączymy indywidualne problemy zdrowotne podczas zajęć grupowych
 • Rehabilitacja onkologiczna
 • Ortopedia sportowa
 • Rehabilitacja sportowa
 • Dziecięca rehabilitacja neurologiczna
 • Integracja sensoryczna
więcej

Badania

 • Badania USG stawów
 • Badania USG stawów biodrowych u dzieci

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dominik Skupiński

  Radiolog, Lekarz Rodzinny, Diagnostyk, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból barku

   Byłam u Pana Doktora dwa razy na usg stawu barkowego i jestem bardzo zadowolona
   Bardzo sympatyczny człowiek interesuje się stanem zdrowia , cierpliwie tłumaczył wynik usg . Teraz wybieram się ponownie na usg stawu barkowego do Pana doktora .
   Jest niezwykle kulturalny i bardzo sympatyczny wysoka kultura ????????
   Polecam w 100%

  • P
   Lokalizacja: MEDIKLINIKA

   Miałam okazję 2 krotnie być u Pana doktora na wizycie. W obu przypadkach było to USG nadgarstka (przed i po zabiegu artroskopii). USG poprzedzone dokładnym wywiadem, rozmową. Wszystko wysłuchał oraz przeanalizował. Podczas USG wszystko tłumaczył i pokazywał . Do ręki dostałam bardzo dokładny i zrozumiały opis. Reasumując bardzo sympatyczny człowiek a przede wszystkim profesjonalny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, który na wizytę poświęca tyle czasu ile trzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Monika Gołąb-Janowska

  Neurolog, dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor w sposób wnikliwy i z zaangażowaniem przeanalizowała moje dolegliwości, a następnie wykonała badania neurologiczne. Na koniec przekazała swoje spostrzeżenia nt. moich dolegliwości i wypisała skierowanie na badanie. Polecam umawianie wizyt u tego lekarza.

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pani doktor bardzo mila, rzeczowa, przede wszystkim widac ze chce pomoc pacjentowi, wszystko wyjasnione, doradzone, wyslucha pacjenta do konca, Serdecznie polecam, mimo że 200zl to nie mala cena za jedna wizyte

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Oliver Pachuta

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Wspaniały fizjoterapeuta. Efekty zabiegu odczuwałem już po pierwszej wizycie. Uwolnienie od bólu, poprawa zakresu ruchu. Mistrzowska praca a przy tym wspaniały, ciepły i miły człowiek. Warto poddać się terapii u Pana Olivera. Po skorzystaniu z jego talentu i determinacji uważam że było warto. Taki dar to rzadość . Na pewno każdy będzie zadowolony z poprawy stanu zdrowia przy wiedzy i umiejętności Pana Olivera.


 • Szymon Łukasz Pituch

  Ortopeda, lek.

  • D

   Konkretny, rzetelny, cierpliwy. W dobie lekarzy myslacych schematami, pozytywny wyjatek. Nie wiem jak skonczy sie moja przygoda z ortopedia, ale lekarz sprawil, ze mam poczucie bezpieczenstwa

  • D

   Świetny lekarz, który bardzo mi pomógł. Pan doktor jest cierpliwym i miłym lekarzem. Najpierw wysłuchał miliona pytań, a potem w fachowy sposób zaproponował rowiązanie mojego medycznego prolemu.Wytlumaczył wszystko w zrozumiały sposób. Dzięki jego podejściu mam teraz sprawne kolano, a nie siedzę u kolejnego specjalisty. Polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Konrad Dobiecki

  Ortopeda, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedowład nóg (operacja kręgosłupa)

   Przede wszystkim "bardzo dobry, miły, przyjacielski człowiek w stosunku do pacjenta, a następnie doskonały fachowiec w swoim zawodzie i świetny lekarz, konkretny i rzeczowy, bardzo dokładny i precyzyjny w diagnozie, znakomity chirurg. Trafiłem z niedowładem nóg na oddział szpitalny. Doktor powiedział mi: żeby mógł pan się dalej leczyć muszę przywrócić panu sprawność ruchową. Operacja przywróciła mi normalne funkcjonowanie.
   Dziękuję Panie Doktorze, żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności pacjenta.
   Zbigniew B.

  • T

   Upłynęło kilka miesięcy od mojej wizyty, dolegliwości nie powróciły tak jak bywało w przypadku kuracji u innych ortopedów. Czułam się kompleksowo zaopiekowana .Pan Doktor po trafnej diagnozie posiłkując się obrazem USG zaordynował precyzyjnie lek.
   Kierował dalej moim leczeniem polecając wspaniałego rehabilitanta Pana Andrzeja S.
   W całym procesie leczenia ,które było szybkie , bez mnożenia wizyt , miałam pełną informację o chorobie i kuracji.Wspaniały , skuteczny Lekarz , polecam z głębokim przekonaniem .Teresa Krzątała

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Paweł Ziętek

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie

   Bardzo polecam Pana Doktora, ogromna wiedza, szybka diagnoza mojego problemu, wysoka kultura osobista, wizyty zawsze punktualnie rozpoczęte. Pan Doktor operował mi dwa kolana, dzięki zabiegom w końcu finkcjonuję bez bólu, wszystko na tak!


 • Sebastian Sokołowski

  Ortopeda, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Miałam operację haluksa. Operacja jak i cała rekonwalescencja pod okiem doktora przebiegła sprawnie. Bardzo profesjonalny, pomocny, chciałoby się żeby każdy lelarz tak dbał o pacjenta. Na pewno wrócę do niego z drugim haluksem mimo to, że mieszkam w Gdańsku!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rekonstrukcja przyczepu mięśnia dwugłowego ramienia

   Wykonał mi operację rekonstrukcji przyczepu dalszego mięśnia dwugłowego ręki prawej ...przed operacją wszystko dokładnie wyktlumaczyl jakie mogą być powikłania ....operacja po operacji zaraz przyszedł spytał jak reka ... Jest 6 po operacji ręką nie boli rehabilitacja przebiega szybciej niz zakładana .... Dodam że pochodzę z Konina i nie żaluje że Pan dr mnie operował ;)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Andrzej Bohatyrewicz

  Ortopeda, prof. dr hab. n. med.

  • E
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: chore biodro

   Wspaniały człowiek i doskonały lekarz pełen zrozumienia i empatii dla pacjenta. Trafiłam do Pana profesora z polecenia znajomych i nie zawiodłam się. Profesjonalizm i takt , wyjaśnienie mojego stanu chorobowego, cierpliwe, ale i wnikliwe tłumaczenia, wysłanie na niezbędne dodatkowe badania i wreszcie operacja. Po kilku latach bólu i ograniczeń ruchowych, chodzę, ba nawet biegam i jestem szczęśliwa. Dziękuję drogi Panie Profesorze i życzę wielu sukcesów w pracy, oraz wszystkiego co najlepsze w życiu prywatnym - wdzięczna i pełna dobrych słów i myśli o Panu pacjentka Elwira z Gorzowa Wlkp.

  • Profesor Bohatyrewicz operował metodą alloplastyki moje dwa biodra. Mam 58 lat. Pierwsza operacja była przeprowadzona w 2006 r. Po kilku dniach mogłem już chodzić, potem z każdym tygodniem zwiększał się zakres ruchu i powoli odbudowywała się masa mięśniowa. Po upływie roku jeździłem już na nartach. Drugie biodro Profesor operował w grudniu 2014, teraz jest połowa lutego 2015 i już mogę chodzić swobodnie jak 20 lat temu! To jest świetny człowiek i fachowiec, który jasno i cierpliwie wytłumaczył zasadę operacji i wskazał najlepsze metody dochodzenia do dawnej sprawności. Polecam tego lekarza, bo naprawdę dał mi drugie życie i szansę powrotu do sportu i rekreacji!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Aleksander Szwed

  Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MEDICAUsługa: Inny

   Bez zastrzeżeń. Standardowa wizyta- wywiad, szczegółowe badanie i zalecenia. Bez pośpiechu. Lekarz chętnie odpowiada na zadawane pytania. Szkoda tylko, że nie ma dostępnego kalendarza online.

  • A

   Wspaniały lekarz. A znamy wielu ortopedów. Zjeździliśmy Poznań, Gdynię, Wrocław, Katowice i Warszawę, a specjalistę mieliśmy pod samym nosem w Szczecinie. Jako jedyny fal mojej córce szanse na chodzenie, gdzie inni odprawiali nas z kwitkiem. Jestem wdzięczna za to co robi dla nas i mojego dziecka. Pozdrawiam, mama Marysi z tyłozagięciem :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania