Gabinet Lekarza Rodzinnego

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Lekarza Rodzinnego

Białoruska 15

30-638 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zapart

  W 8 tyg ciąży lekarz poza zwykłą morfologią nie zlecił mi podstawowych badań, które musi wykonać kobieta w ciąży. Lekarz jest oziębły i obojętny na tłumaczenia, że potrzebuję badań ponieważ mam problemy hormonalne i bardzo długo staraliśmy się z mężem o dziecko. Zdecydowanie odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Bednarowicz-Felis

  Bardzo kompetentna osoba. Specjalista chorób dziecięcych i internista. Wspaniała komunikacja z pacjentem, trafne diagnozy, życzliwość i zrozumienie. Pięcioletni syn po prostu ją uwielbia. Polecam wszystkim.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zapart

  Trafiłam do pana doktora w momencie, kiedy z pozostałych lekarzy nie byłam zadowolona - albo bagatelizowali to co mówię albo nie za bardzo chcieli mówić cokolwiek, a były to wizyty prywatne!. Po pierwsze od razu zobaczył błąd w poprzednich badaniach - nieprawidłowo pobrany materiał, badania zlecił i pokierował co dalej. Po drugie - na wszelkie pytania odpowiadał i prowadziliśmy dialog (!) Nigdy wcześniej nawet prywatnie tak nie było! Odpowiadał na pytania i podpowiadał zalecenia - podpowiadał w sensie sytuacji akurat w których miałam wybór. W przypadku niekorzystnych badań od razu skierował dalej do odpowiedniego lekarza. Może na pierwszy visus niewydawał się sympatyczny, ale dalszy ciąg pierwszej wizyty był na prawdę miły - po raz pierwszy wyszłam od lekarza z wielką ulgą i wiedzą.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zapart prowadzenie ciąży

  Po pierwszej wizycie faktycznie byłam zmieszana bo na dzień dobry mówi, że jakby zaczęło się krwawienie to do szpitala bo może być poronienie, ale jak później się dowiedziałam trochę tak straszy pacjentki, żeby w razie czego nie bagatelizowały i jechały szybko po pomoc. Zawsze dokładnie wysłucha, dopytuje o nowe dolegliwości. Przy najmniejszej wątpliwości wystawia skierowanie do specjalistów. Gabinet niestety jest średnio wyposażony, ale samego lekarza mogę polecić.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zapart kontrolna

  Pan jest profesjonalny, zawsze miły i kulturalny. Przy każdej wizycie pyta czy wszystko w porządku, umawiam się na wizytę z 2 lub 3 tygodniowym wyprzedzeniem ponieważ tak dużo kobiet chce do niego chodzić. Badania zleca jak tylko coś jest nie tak. Nigdy nie miałam z nim problemu


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Zapart Inny

  Nie polecam. Poszłam do niego będąc będąc w ciąży, zapytał mnie w którym tyg ciąży jestem, nie zapytał nawet kiedy miałam ostatnio miesiączkę. Wtedy byłam w 10 tyg, usłyszałam ze większość badań muszę wykonać odpłatnie bo może wypisać mi skierowanie na badania przed 10 tyg ciąży. Wspomniałam że wcześniej byłam na szybko na usg w prywatnym gabinecie. Dr Zapart nawet nie zapytał mnie czy mam założoną kartę ciąży. Na koniec usłyszałam: " jeśli odczuje Pani silny ból brzucha lub plamienie to trzeba natychmiast jechać do szpitala bo to znaczy ze Pani poroniła. Do widzenia "
  Radzę omijać tego lekarza szerokim łukiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania