fizjotrener.com

(46 opinii)

Jesteśmy zgraną ekipą fizjoterapeutów, wspólnie tworzących jedyny taki gabinet w Krakowie FIZJOTRENER.COM. Naszą mocną stroną jest fizjoterapia sportowa i przywracanie pełnej sprawności u pacjentów po... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

fizjotrener.com

Królowej Jadwigi 217, Zwierzyniec

30-218, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 662...

O nas

Jesteśmy zgraną ekipą fizjoterapeutów, wspólnie tworzących jedyny taki gabinet w Krakowie FIZJOTRENER.COM. Naszą mocną stroną jest fizjoterapia sportowa i przywracanie pełnej sprawności u pacjentów po urazach lub kontuzjach. W naszej pracy używamy różnych metod, natomiast najczęściej przez nas wykorzystywanymi są: terapia manualna, masaż tkanek głębokich, suche igłowanie, pinopresura i kinesiotaping. Stale jednak podnosimy nasze kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach zawodowych.

Profile społecznościowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Nowicka

  Fizjoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: fizjotrener.comUsługa: problemy z kręgosłupem

   Polecam serdecznie Panią Monikę - bardzo kompetentna, rzeczowa, z dużą wiedzą i bardzo przyjaznym podejściem. Dolegliwości minęły po pierwszym spotkaniu

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: fizjotrener.comUsługa: fizjoterapia

   Po dwóch zabiegach uszkodzony palec wraca na swoje miejsce i zaczyna przypominać to z przed zdarzenia . Bardzo skuteczna terapia.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Alicja Kierzkowska

  Fizjoterapeuta, mgr

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: fizjotrener.com

   Pank Alicja zajela sie moimi plecami z profesjonalizmem i życzliwością, nie tylko na "tu i teraz" ale z dbałością o przyszłość

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: fizjotrener.comUsługa: terapia manualna

   Lekarz o świetnym podejściu do pacjenta. Świetna konsultacja i terapia manualna. Polecam wszystkim z problemami związanymi po sportowych zawodach - urazy.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Kinga Brożek

  Fizjoterapeuta, mgr

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: fizjotrener.comUsługa: terapia przeciwbólowa

   Fachowe podejście, miła atmosfera i uśmiech na twarzy Kingi to tylko wstęp do wizyty. Potem dzieje się to co najważniejsze. Wywiad na temat dolegliwości i ogólnie zdrowia. Masaż, w czasie którego byłam informowana o wszystkim co się będzie działo, pytania kontrolne na temat moich odczuć i dostosowywanie techniki na bieżąco. Już po pierwszej wizycie nastąpiła znaczna poprawa. Szczerze polecam, a sama trafiłam do Kingi również z polecenia.

  • M

   Pani Kinga to specjalista z bardzo dobrym podejściem do pacjenta i wyraźnym doświadczeniem. Terapia przeprowadzana przez Panią Kingę bardzo szybko zaczęła przynosić efekty.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu