Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

FIZJOSPORT® oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy lokal o powierzchni 214 m², w którym znajdują się przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji fizjoterapeutycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również duża sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych). Dla pacjentów dostępne są szatnie damska i męska, a także toaleta oraz prysznic. Ponadto dla klientów zapewniony jest parking przed siedzibą centrum rehabilitacji.

Nasza wiedza zdobyta podczas trwania studiów i pracy zawodowej jest ciągle rozwijana i poszerzana poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach podyplomowych oraz przez udział w sympozjach i konferencjach naukowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zapewnić naszym pacjentom wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych, co przekłada się na skuteczną rehabilitację. Prowadzimy terapię w oparciu o specjalne i sprawdzone metody fizjoterapeutyczne takie jak Terapia Manualna, metoda FDM, metoda PNF, metoda Mulligan, Terapia Tkanek Miękkich, Pinoterapia, Suche igłowanie oraz metoda McKenzie. Wyżej wymienione techniki specjalne uzupełniamy o kinezyterapie czyli ćwiczenia lecznicze, masaż leczniczy i zabiegi fizykalne (elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, krioterapia, światłolecznictwo). Posiadamy również urządzenie do prowadzenia terapii falą uderzeniową renomowanej szwajcarskiej firmy STORZ MEDICAL. Dzięki temu nasi Pacjenci korzystają z aktualnie najnowszej technologii gwarantującej najwyższą skuteczność prowadzonej terapii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą pacjentów oferujemy rehabilitację stomatologiczną stosowaną przy problemach w rejonie stawów skroniowo-żuchwowych i bruksizmie.

Zapewniamy Państwu tylko sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę oraz fizjoterapie prowadzoną w miłej atmosferze.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Ilona Menżyńska Terapia manualna

  Po wielu wizytach mogłabym bardo dużo napisać. Mój problem to głównie napięcia mięśniowe , z którymi Pani Ilonka radziła sobie szybko bardzo skutecznie.
  Wiedza, profesjonalizm, wyczucie, poczucie bezpieczeństwa, trafne diagnozy, bardzo miła atmosfera.
  Uśmiech w terapii z bólem ma duże znaczenie dla pacjenta.
  Dziękuje za uniknięcie operacji cieśni i proponowanej przez lekarza artroskopii.
  Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Sroka fizjoterapia

  Trafiłam do Pani Marty przez "przypadek" , okazuje się , że ma przypadków.
  Moja walka z napięciami spowodowanymi stresem to długa lista. Akurat w dniu tej wizyty trafiło na silny ból brzucha. Jakież było moje ogromne zaskoczenie , że mój brzuch po wizycie zaczął "nowe życie". Ustał ból, dotychczasowe dolegliwości zniknęły zaraz po wizycie. Jestem kilka dni po wizycie i czuje bardzo dobrze.
  Pani Marta także kontynuowała pracę z karkiem , łopatkami.
  Chciałam bardzo podziękować za Pani cudowne ręce, umiejętności, rady. Profesjonalistka w każdym detalu, osoba ciepła, sympatyczna , empatyczna i humoru nie zabrało :).
  Gorąco Pani dziękuje i wszystkim polecam zwłaszcza w stresie , balsam na dusze i ciało.

  mgr Marta Sroka

  Bardzo dziękuję, cieszę się, że pomogłam, pozdrawiam

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Elżbieciak Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią Dominikę. Widać pełne zaangażowanie i pasję do pracy, którą wykonuje. Jeżeli kiedykolwiek będę potrzebowała pomocy fizjoterapeuty na pewno zgłoszę się ponownie do Pani Dominiki. Bardzo dziękuję za doprowadzenie mojego barku do stanu używalności.
  Pozdrawiam serdecznie.


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Elżbieciak Inny

  Zgłosiłem się do Pani Dominiki z powodu kontuzji nogi. Na pierwszym spotkaniu trafnie zdiagnozowała problem. Dzięki jej pomocy poprzez masaże oraz zalecone ćwiczenia udało mi się pozbyć uciążliwego bólu i wrócić do uprawiania sportu. Byłem pod wielkim wrażeniem wiedzy i profesjonalizmu Pani Dominiki.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Cyran fizykoterapia

  Może Pani jest specjalistką w wielu dziedzinach fizjoterapii, ale z mojego przykrego doświadczenia wiem , że z barkiem po artroskopii lepiej udać się do kogoś innego. Wizytę przerwałem przed czasem z powodu obaw o własne zdrowie. Dziwne szarpania ręczne jak i z użyciem pasa zakończyły się licznymi bolesnymi otarciami na skórze. Zdecydowanie odradzam.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Dominika Elżbieciak Inny

  Szybka, skuteczna pomoc, opieka nad pacjentem, szczegółowe wyjaśnienie problemu. Dobre zrozumienie problematyki urazu.


  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Ilona Menżyńska Terapia manualna

  Profesjonalne podejście, życzliwość i pełne zaanagażowanie. Fizjoterapeutka właściwie postawiła diagnozę, wytłumaczyła przyczynę bólu odcinka szyjnego kręgosłupa oraz prawidłowo zastosowała terapię manualną razem z ćwiczeniami. Ból szyi oraz pod łopatka z każda wizytą ustępował, aż do kompletnego zaniku. Polecam serdecznie


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Sroka fizjoterapia

  Do Pani Marty trafiłam po urazie kolana. Bardzo szybko postawiła mnie na nogi, pokazała szereg ćwiczeń, które mogłam wykonywać w domu oraz wdrożyła terapie. Jest również bardzo ciepliwa i zaangażowana, odpowiada na wszystkie pytania oraz tłumaczy wiele mechanizmów w ciele, co ułatwia sprawne dojście do zdrowia.


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Konrad Drajewicz fizjoterapia

  Konrad bardzo mi pomógł po rekonstrukcji ACL polecam każdemu bardzo zaangażowany i uśmiechnięty fizjoterapeuta


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Ilona Menżyńska terapia stawów skroniowo-żuchwowych

  Pełen profesjonalizm i niesamowita wiedza i zaangażowanie a do tego wszystkiego wspaniała atmosfera. Gorąco polecam!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Mogilska 118, 31-445 Kraków Pokaż w Google Maps
Medicover, Signal Iduna, Allianz, Axa, SKOK Asekuracja, POLMED, TU Zdrowie, ... PZU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania