FizjoBodyMed

(242 opinie)

Placówka medyczna FizjoBodyMed jest kompleksem gabinetów medycznych, które umożliwiają na skorzystanie z profesjonalnej wiedzy i umiejętności prawdziwych specjalistów z zakresu: - endokrynologii - ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FizjoBodyMed

Świętej Gertrudy 17/6

31-048 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 506...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Placówka medyczna FizjoBodyMed jest kompleksem gabinetów medycznych, które umożliwiają na
skorzystanie z profesjonalnej wiedzy i umiejętności prawdziwych specjalistów z zakresu:
- endokrynologii
- dietetyki klinicznej
- diagnostyki obrazowej (USG)
- ortopedii i medycyny urazowej
- fizjoterapii, osteopatii i masażu
Ośrodek powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które pragną zadbać o własne zdrowie i
skorzystać z kompleksowej opieki medycznej. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a
zaproponowana terapia jest realizowana z maksymalnym zaangażowaniem. W naszym zespole
znalazły się osoby z prawdziwą pasją do niesienia pomocy innym, niesamowicie dużą dozą empatii i
prawdziwą odwagą do pokonywania coraz to nowych wyzwań!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewelina Rzepka konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor ma szczególnie kojący wpływ na pacjenta, wszystko spokojnie i dokładnie wyjaśnia, bez pośpiechu i zniecierpliwienia,
  wyjątkowo sprawnie i bezboleśnie przeprowadzona biopsja!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewelina Rzepka konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak empatycznego i miłego lekarza jak p. Rzepka. Życzę wszystkim pacjentom takich doświadczeń i polecam panią doktor z całego serca.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gac terapia manualna

  Gosia jest świetną specjalistką. Przyszedłem w sprawie bólu lewego barku. Bark mnie pobolewał wcześniej, a przy aktywności fizycznej ten ból mocno się nasilał, po jednej z takich aktywności postanowiłem coś z tym zrobić. Po kilku wizytach, odpowiedniej terapii oraz dzięki odpowiednim ćwiczeniom wykonywanym przeze mnie w domu ból barku całkowicie zniknął, nawet przy większej aktywności nie odczuwam żadnego dyskomfortu i jestem z tego bardzo zadowolony. Przy każdej wizycie bardzo się stara, zawsze widać u niej pełny profesjonalizm i duże zaangażowanie, na każdej z kilku wizyt bardzo się starała, była uprzejma i przyjazna. Przeprowadziła bardzo dokładny wywiad, który pozwolił trafnie zdiagnozować problem. Widać, że posiada ogromną wiedzę i potrafi świetnie wyjaśnić wszelkie wątpliwości, odpowiedzieć na wszelkie pytania, doradzić odnośnie wykonywanych ćwiczeń, byłem zaskoczony ilu nowych rzeczy mogłem się dowiedzieć, widać że jest osobą, która podchodzi do swojej pracy z pasją i na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, dowiaduje się nowych rzeczy. W dodatku posiada bardzo wysokie umiejętności interpersonalne - bardzo dobrze słucha o tym jakie pacjent ma problemy, pyta i sprawdza jak się pacjent czuję w trakcie terapii, jakie były efekty dotychczasowych ćwiczeń, potrafi wprowadzić taką atmosferę, że czujemy się naprawdę dobrze i swobodnie. Ogólnie atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, dzięki czemu można poczuć się w gabinecie swobodnie i miło. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie starając się dobrać jak najlepsze leczenie. Z całego serca polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewelina Rzepka konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Bardzo miła i uprzejma Pani doktor. Przeprowadzony został bardzo szczegółowy wywiad, a wszystkie niejasności zostały wytłumaczone. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewelina Rzepka konsultacja endokrynologiczna + USG tarczycy

  Bardzo sympatyczna oraz empatyczna Pani. Wyjaśni wszystko co potrzeba, oraz odpowie na wszystkie pytania angażując się w sytuacje pacjenta. Polecam najserdeczniej, jeśli ktoś szuka odpowiedniego lekarza, Pani Ewelina napewno spełni wszelkie oczekiwania.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Prof UJ.dr hab. Aleksandra Gilis-Januszewska konsultacja endokrynologiczna

  Pani Doktor jest przemiłą, pełną empatii osobą z którą pacjent od razu czuje się komfortowo i pewnie. Bardzo przyjazna i bezpośrednia w kontakcie. Polecam gorąco. I


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gac Inny

  Trafiłem do Pani Małgorzaty z wyrokiem operacji kręgosłupa i prawie dwu centymetrową przepukliną. Po niespełna 6 miesiącach fizjoterapii mój kręgosłup ma się lepiej niż kiedykolwiek, a operacja nie była potrzebna.
  Po operacji artroskopii barku, w niecałe dwa miesiące udało się doprowadzić do pełnej mobilności ręki. Pani Gosia zapewnia profesjonalizm, świetne diagnozy i terapię, a do tego bardzo przyjemną atmosferę.
  Polecam wszystkim!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gac terapia manualna

  Pani Małgosia to oddana swojej pracy profesjonalistka. Jestem jej pacjentką od ponad dwóch lat i dzięki wspólnej pracy (terapia manualna oraz funkcjonalna) udało mi się uniknąć operacji kręgosłupa, na którą zostałam skierowana przez dwóch neurochirurgów. Pani Małgosia jest niesamowicie zaangażowana w pracę z pacjentem, do którego zawsze podchodzi w sposób indywidualny, a do tego jest bardzo empatyczną i ciepłą osobą. Ponadto, Pani Małgosia posiada dużą wiedzę teoretyczną z zakresu fizykoterapii i wiem, że regularnie podnosi ją na kursach i szkoleniach. Szczerze polecam terapię z Gosią!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gac rehabilitacja stomatologiczna

  Do Pani Gosi trafiłam w momencie kiedy ani chirurg szczękowy ani ortodonta nie byli w stanie mi pomóc. Czułam się potraktowana bardzo profesjonalnie ale jednocześnie atmosfera w gabinecie była bardzo przyjazna :) Pani Gosia jest bardzo zaangażowana na każdej wizycie i zawsze zbiera dokładny wywiad. Najlepszą rekomendacją niech będzie to że bóle w stawach skroniowo żuchwowych zniknęły! Przy okazji rehabilitacji dowiedziałam się też mnóstwa pożytecznych informacji o tym jak przybierać prawidłową postawę i jak dbać o ciało żeby nie mieć problemów w przyszłości :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Gac konsultacja fizjoterapeutyczna

  Świetny specjalista, konkretne podejście do problemu, szczegółowo przeprowadzony wywiad, wystarczyły 2 wizyty i mój problem zniknął. Miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, polecam serdecznie każdemu!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania