Fizjo Corner - Centrum Sprawności

(19 opinii)

Gabinet Fizjo Corner jest miejscem stworzonym z myślą o osobach dotkniętych schorzeniami narządu ruchu. Leczymy dolegliwości związane z chorobami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przecią... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Fizjo Corner - Centrum Sprawności

Adama Bochenka 14a/3

30-693 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinet Fizjo Corner jest miejscem stworzonym z myślą o osobach dotkniętych schorzeniami narządu ruchu.
Leczymy dolegliwości związane z chorobami kręgosłupa, zmianami zwyrodnieniowymi stawów, przeciążeniami, stanami zapalnymi, a także wady postawy.
Pracujemy z pacjentami w każdej grupie wiekowej. Prowadzona przez nas rehabilitacja ma charakter terapii indywidualnej, dzięki czemu terapeuta poświęca pacjentowi 100% uwagi, a program leczenia i postępowanie są precyzyjnie dostosowane do jego dolegliwości oraz możliwości.
Ponadto w naszym gabinecie można się zrelaksować, zregenerować siły i odnaleźć spokój. A także poprawić kondycję fizyczną, samopoczucie i zadbać o sprawność ciała dzięki zajęciom ruchowym w niewielkich, kameralnych grupach.
Zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych fizjoterapeutów po studiach medycznych i specjalistycznych kursach m.in. terapii manualnej, terapii tkanek miękkich, PNF, kinesiotaping, pilates. Dbając o dobro naszych pacjentów, wciąż rozszerzamy kwalifikacje i umiejętności oraz aktualizujemy naszą wiedzę.
Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług.

Zabiegi

 • Masaż
 • Terapia manualna
 • Fizykoterapia
 • Ćwiczenia indywidualne
 • Kinesiotaping
 • Gimnastyka korekcyjna
 • Pilates
 • Zabiegi na ciało
 • Masaż relaksacyjny
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska

  Pani Kasia to naprawdę specjalistka w swoim fachu. Polecam wszystkim. Jest osobą empatyczną dzięki czemu czujemy się zaopiekowani a jej diagnozy są zawsze trafne. Potrafi pomóc gdy tak bardzo boli.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska lędźwia

  Pani Katarzyna jest cudotwórcą :)
  Miałem ogromny ból w odcinku lędźwiowym, po zrobionym RTG okazało się L5 jest w dziwny sposób wytarty (ciężko ten przypadek opisać słowami), co spowodowało ucisk na mięsień, który był jakąś wielką masakrą.
  Wtedy pojawiłem się u Pani Katarzyny, osoba która wie co robi i nie boi się używać igieł ;)
  Po trzech tygodniach od pierwszej wizyty mogę normalnie chodzić.
  Pamiętajmy o jednym, jak Pani Katarzyna zaleca ćwiczenia - róbmy to :)
  Bardzo dziękuje za pomoc, serdecznie pozdrawiam :)

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska ból pleców spowodowany pospinanymi mięśniami

  Odwiedziłem gabinet 2 razy. Pani Kasia profesjonalnie podeszła do problemu i po za samym masażem zaleciła i pokazała ćwiczenia rozciągające i rozluźniające mięśnie. Ból minął. Polecam.
  Sam gabinet przytulny, miły i bardzo czysty.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska ból mięśni przykręgosłupowych

  Dzięki Pani Katarzynie ból mięśni minął. Polecam serdecznie. Wcześniej z tym samym problemem byłam u dwóch innych osób i terapia nie pomogła. Pani Katarzyna rozmasowała wszystko skutecznie za pierwszym razem, wreszcie poczułam ulgę i mogę normalnie funkcjonować.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska

  Pani Kasia to nie tylko osoba znająca się na tym co robi, ale też przede wszystkim ktoś kto chce pomóc innym w potrzebie. Podczas mojego leczenia kontuzji panowała naprawdę serdeczna i luźna atmosfera. Jeśli komuś zależy na szybkim i skutecznym dojściu do zdrowia to współpracując z Panią Kasią na pewno nie tylko spędzi miło czas ale też dużo się nauczy samemu : )

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska

  Pani Katarzyna to osoba, która kieruje się w pracy doświadczeniem, dużym zaangażowaniem i empatią. Nieoceniona pomoc udzielona w ramach kilku wizyt, mimo odległego w latach urazu. Polecam z czystym sercem.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska rehabiltacja dziecka

  Do gabinetu FizjoCorner chodzę z maluchem który potrzebuje wsparcia rehabilitacyjnego. Polecam to miejsce przede wszystkim ze względu na panią Marysię i jej podejście do dziecka, terapia to dla nas świetna zabawa. Przy tym jest kompetentna, rehabilitujemy się metoda NDT Bobath i już widać efekty. Gabinet jest przystosowany do potrzeb dziecka (czysto, bezpiecznie, zabawki sensoryczne). Kontakt z panią Kasią bez zarzutu. Ceny bardzo przystępne! Warto :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska masaż kobiet w ciąży

  Do Pani Kasi trafiłam zaraz przed porodem. Konkretnie wymasowala mi odcinek krzyżowy który bardzo się dzieki masazowi rozluznil. Po porodzie Pani Kasia zajęła się odcinkiem szyjnym z równie dobrym rezultatem. Ból glowy minął. Serdecznie polecam

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska bóle kręgosłupa

  Bardzo trudno jest znaleźć dobrego rehabilitanta, p. Katarzyna była z kolei czwartą osobą która próbowała mi pomóc, żadna rehabilitacja z NFZ-nawet tam się nie wybierajcie, szkoda czasu, ani też w żadnym centrum medycznym - przechodziłem przez to! P. Katarzyna skupia się na problemie, stosuje masaże które naprawdę pomagają już po pierwszej wizycie, a co najważniejsze, poradzi jak samemu masować i radzić sobie z bólem, dobrze dobierze ćwiczenia, przez co będzie ich mało ale będą skuteczne. Jeszcze tu wrócę ????

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bukowska

  Polecam w 100% - Pani Kasia szybko i skutecznie wyprowadziła mnie z poważnej kontuzji, idealnie diagnozując mój problem i ucząc mnie dalszego postępowania z ciałem, by zapobiegać nawrotom. Po pierwszej wizycie odczułam już znaczną poprawę samopoczucia, co w przypadku mojego problemu (bóle głowy i wymioty przez przeciążenie mięśni odcinka szyjnego kręgosłupa) poprawiło zdecydowanie jakość życia. Problemu pozbyłam się całkowicie po 3 spotkaniach . Pani Kasia to znakomita specjalistka i cudowna, ciepła kobieta - polecam !!!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania