Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zespół pracowników naszego Centrum składa się z wysokiej klasy specjalistów w dziedzinie ortopedii, reumatologii, neurologii i neurochirurgii, terapii manualnej i rehabilitacji, kardiologi i kardiologii dziecięcej. Wszyscy legitymują się wieloletnim doświadczeniem zawodowym, popartym praktyką w referencyjnych ośrodkach krajowych i zagranicznych.
Nasze motto
Pacjent jest najważniejszy
Dowiedz się więcej

Adres

FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia
Bystrzycka 59, 04-928 Warszawa
FitMedica – Specjalistyczne Centrum Zdrowia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (81)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Bruno Krauze Terapia manualna

  Pan Bruno to bardzo empatyczny człowiek, a wizyta w gabinecie przebiega w serdecznej atmosferze. Miałam problem zwyrodnieniowy stawów barkowego i łokciowego, ból budzący w nocy, przechodzony i utrudniający życie. Pan Bruno cierpliwie i profesjonalnie wyjaśnił jakie ćwiczenia wykonywać w domu, a podczas terapii manualnej w gabinecie skutecznie „naprawił” to co się popsuło już kilku spotkaniach była ogromna poprawa i mam nadzieję, że zabiegi były na tyle skuteczne, że ręce posłużą jeszcze parę lat! Z całego serca polecam Pana Fizjoterapeutę i wiem gdzie szukać pomocy w razie potrzeby.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Kuliński Inny

  Bardzo nie polecam. Pan doktor stwierdził że konieczna będzie operacja. Obiecał że pomoże umówić termin. Czekałem miesiącami na dalsze informacje. Dzwoniłem do przychodni FitMedica kilka razy. Prosili o cierpliwość. Finalnie straciłem pieniądze i kilkanaście miesięcy czasu.

  M
  Profil zweryfikowany
  Bruno Krauze fizjoterapia

  Pan Bruno jest zaangażowym, kompetentnym i przyjaźnie nastawionym fizjoterapeutą. Oprócz pomocy fizjoterapią na miejscu zasugerował też skuteczne ćwiczenia, których stosowanie zniwelowało ból i ogólnie poprawiło kondycję całego ciała.

  A
  Profil zweryfikowany
  Bruno Krauze Terapia manualna

  Gorąco polecam!
  Bruno jest bardzo dobrym fizjoterapeutą.
  Rozpoczęłam rehabilitację po operacji rekonstrukcji ACL oraz szycia łąkotki.
  Zdecydowałam się na rehabilitację u Bruna, ze względu na bardzo dobre opinie, które okazały się być prawdą :)
  Już po pierwszej wizycie czułam poprawę oraz większą swobodę w chodzeniu.
  W trakcie leczenia okazało się, że mam tendencję do szybkiego tworzenia się zrostów po operacji, ale dzięki intensywnemu toku rehabilitacji, z wizyty na wizytę widoczne były postępy. Bruno jest bardzo dobry w tym co robi, a oprócz tego jest sympatyczną i kontaktową osobą, więc na terapię przychodziłam z przyjemnością.

  N
  Profil zweryfikowany
  mgr Jarosław Żołądek rehabilitacja ortopedyczna

  Nie dość, że doswiadczony, zaangażowany, profesjonalnie podchodzący do problemu, to do tego zabawny i zmieniający nudne ćwiczenia w ciekawe spotkania.
  Nie sądziłam, że moja ręką wróci do pełnej sprawności, ale Pan Jarek dokonał niemożliwego! Jestem mu bardzo wdzięczna i wszystkim polecam :)

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kamiński Inny

  Świetny ortopeda. Operował mi oba kolana w przeciągu roku i jestem zadowolony. Kolano operowane jako pierwsze nie jest jak nówka sztuka, ale jest o niebo lepiej niż po kontuzji. Drugie aktualnie dochodzi powoli do sprawności podczas rehabilitacji. W razie wystąpienia komplikacji po operacji można liczyć na radę doktora o każdej porze i w razie możliwości i konieczności reaguje. To świetny specjalista, który ma duże obłożenie pacjentów, więc wszelkie kontakty są konkretne i krótkie, ale to nie ma znaczenia jak efekt operacji jest wysoce zadowalający.

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Jarosław Żołądek rehabilitacja ortopedyczna

  Czy można trafić na lepszego specjalistę…..nie sądzę. Trafiłam do Pana Jarka po rozległej kontuzji kolana.Zaopiekował się mną niezwykle fachowo i prowadził moją rehabilitację zarówno przed jak i po operacji.
  Uważam, że jest to świetny specjalista o ogromnej wiedzy i empatii. Dzięki niemu w bardzo krótkim czasie mogłam znów jeździć na nartach. Panie Jarku bardzo dziękuję za wszystko! Jeśli ktoś szuka fachowca z wiedzą i pasją to jest to właściwa osoba.Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Kuliński Inny

  Pan Doktor jest osobą wyjątkową nie tylko pod względem profesjonalizmu, talentu i fachowości ale także człowiekiem pełnym empatii i zrozumienia wobec pacjenta. Postawił diagnozę i przeprowadził skuteczną operację mojego zniszczonego po upadku kolana.
  Aby nie powielać słów wyrażających podziw i wdzięczność dla Pana Doktora użytych przez innych pacjentów, powiem krótko: chapeau bas.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kamiński Inny

  Doktor operował mnie 4 tygodnie temu. Diagnoza postawiona trafnie i szybko, co nie każdy ortopeda był w stanie osiągnąć. Od razu dowiedziałam się, że musi być szyta łąkotka i doszyta do kości. Pan Doktor objaśnił na czym będzie polegać zabieg i jakie mogą być powikłania. Sama atmosfera podczas i po operacji bardzo przyjazna. Lekarz z powołaniem, który odpisuje na wiadomości nawet w nocy o północy, gdy coś się dzieje. Polecam z całego serca.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Kuliński Inny

  Pan doktor już na pierwszej wizycie trafnie, na podstawie przeprowadzonego wywiadu, obrazu MRI i badań fizykalnych, postawił prawidłową diagnozę, czego nie uzyskałam w kilku innych miejscach,zanim trafiłam do doktora.
  W jasny i rzeczowy sposób przedstawił możliwości dalszego postępowania.
  Pan doktor budzi takie zaufanie, że bez żadnych wątpliwości poddałam się operacji, którą sam przeprowadził, jak obiecał.

  Pomijając fachowość i fakt, że to lekarz z powołania, znający się na rzeczy, jest to także człowiek empatyczny, ciepły, sympatyczny, wyrozumiały….i miejsca by nie wystarczyło, gdybym wymieniała dalej.

  Nie znam innego lekarza z tak wspaniałym podejściem i pasją do leczenia. Dziękuję!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania