Nasze Centrum jest placówką wyspecjalizowaną w leczeniu schorzeń narządu ruchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny ortopedii, m... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FIMEDICA

Nowogrodzka 51/1, Śródmieście

00-695, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 665...

O nas

Nasze Centrum jest placówką wyspecjalizowaną w leczeniu schorzeń narządu ruchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, neurochirurgii, neurologii, reumatologii oraz specjalistów z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii i masażu. Centrum Fimedica ma zapewnić Państwu profesjonalną pomoc w problemach zdrowotnych, najwyższą jakość świadczonych usług, co pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Nasza oferta

Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny diagnostyki obrazowej: rezonans, tomografia, USG, RTG. Zapewniamy miłą , sprzyjającą przywracaniu zdrowia atmosferę.
Gwarantujemy pomoc w problemach trudnych i skomplikowanych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Badania

 • RTG
 • USG
 • tomografia
 • rezonans
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Piotr Biliński

  Neurochirurg, lek.

  • B
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr BilińskiUsługa: tetniak mozgu do operacji

   To jest znakomity majster tetniakow mózgu. Wesoły i zawsze dający nadzieje .Juz 4 moich znajomych łącznie z moja córka operować. Wszyscy czują się i funkcjonują znakomicie.Doktorze jesteś Wielki.


 • Leszek Delimat

  Neurochirurg, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor bardzo miły i sympatyczny najpierw rozmowa z pacjentem co robi i co dolega a dopiero późnej wgląd w wyniki. Na wszystkie pytania odpowiedział wyczerpująco i dokładnie.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miły, rzeczowy. Kompleksowe podejście do pacjenta. Nie koncentruje się wyłącznie na wynikach ale interesuje go "żywy człowiek". Wizytę rozpoczyna od wywiadu, oceny stanu zdrowia, badania a dopiero później zapoznaję się z wynikami.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Paweł Skowronek

  Ortopeda, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja biodra

   Fantastyczny lekarz, podjął się operowania mojego biodra mimo iż inni lekarze nie dawali mi szans na powodzenie tej operacji. Dzięki Doktorowi znów chodzę, mogę normalnie funkcjonować:) Dziękuję bardzo, i polecam gorąco każdemu:)
   Nie ma słów którymi mógłbym podziękować i opisać jak bardzo się cieszę że trafiłem akurat na tego lekarza.
   Jeszcze raz dziękuję.
   Jarek z okolic Kielc

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Rzetelny, uczciwy, konkretny, profesjonalny lekarz mający na uwadze dobro pacjentów. Do każdej osoby podchodzi indywidualnie.

   Przeprowadził mi dwa ważne zabiegi. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu wczepienia endoprotezy stawu biodrowego: dr Skowronek wykazał się dużą kreatywnością, abym miała poskładany staw biodrowy. Trzeba było dwukrotnie operować to samo biodro (biodro w moim przypadku było trudne w operowaniu).

   Do pana dr Skowronka trafiłam przypadkiem, ale gdybym miała teraz wybierać lekarza, wybrałabym go ponownie. Wobec pacjentów jest troskliwy i empatyczny, co u lekarza jest na wagę złota.

   Bardzo dziękuję Panu doktorowi za trud i energię włożone w oba zabiegi i wszelkie starania, bym mogła normalnie chodzić.

   Wioleta

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Paweł Walasek

  Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: ALKAMED Przychodnia Lekarzy Specjalistów i Rehabilitacji

   Krótko pisząc. Profesjonalista z powołaniem. Doktor wykonał u mnie dwie operacje na jednym kolanie (piny węglowe, łąkotka, rekonstrukcja ACL) i jestem po nich bardzo zadowolony. Wcześniej miałem operowane drugie kolano u innego doktora, więc mam porównanie.

  • H
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: zwyrodnienie stawu kolanowego

   Opieka lekarska na najwyższym poziomie. Profesjonalizm przejawiający się w wiedzy lekarza i doświadczeniu. Bezbłędnie postawiona diagnoza, leczenie holistyczne. Lekarz, który widzi pacjenta ze schorzeniem a nie samo schorzenie, potrafi dostosować leczenie minimalizując wszelkie ryzyko zdarzeń niepożądanych. Pod opieką dr. Walaska czuję się bezpieczna, leczenie uważam za bardzo efektywne. Bardzo szanuję i cenię tego lekarza za dorobek naukowy, postawę i za pomoc jaką od Niego otrzymałam. Bez wątpliwości gorąco polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Janusz Jagielski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa-facetektomia lewostronna L4-L5 , implantacja TLIF stabilizacja międzytrzonowa i przynasadowa

   Wspaniały , doświadczony lekarz i bardzo sympatyczny człowiek. W tej chwili poruszam się bez bólu.
   Bardzo dziękuję za opiekę. Grażyna Bojara

  • V
   Lokalizacja: Instytut Psychiatrii i NeurologiiUsługa: operacja kręgosłupa

   Pan doktor odmówił wykonania operacji ( tak naprawdę nie znam powody tej decyzji ) i jestem zaskoczona, ponieważ w Oplu miałam już wyznaczony termin na operację i żaden lekarz w Opolu nie miał z tym problemu. A pojechałam do Warszawy tylko dlatego, ponieważ współistniejaca choroba była wskazaniem do wykonania operacji w Warszawie. Następnie po odmowie wykonania operacji obiecał wykonać blokadę przeciwbólową żeby chociaż na jakiś czas ulżyć mi w bólu ala na drugi dzień zmienił zdanie.Dlatego jestem rozczarowana zachowaniem Pana doktora, ponieważ lekarz o specjalizacji poważaniem być stanowczy w swoich decyzjach. Nie mam prawa oceniać Pana doktora kwalifikacje. Z tego co się orientuję są bardzo dobrze oceniane przez pacjentow ala to co mnie spotkało nie nazwała bym jako profesjonalne. Ze szpitala zostałam wypisana bez jakiejkolwiek pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Grzegorz Samul

  Ortopeda, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   _____Bardzo dobry lekarz. Podczas wizyty wysłuchał mnie. Wytłumaczył mi, na ile złamana ręka po operacji będzie sprawna. Doradził mi, jak mam postępować podczas rehabilitacji. Polecam tego lekarza z czystym sumieniem każdemu, kto potrzebuje fachowej porady.

  • O
   Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

   Pan Doktor Samul to bardzo dobry specjalista, który uważnie słucha i dba o pacjenta zarówno przed jak i po operacji. Pan Doktor operował mi kręgosłup w odcinku L4/L5, była to moja trzecia operacja, po dwóch innych specjalistach, więc sprawa nie była łatwa. Dokładnie wytłumaczył mi cały przebieg operacji i możliwe konsekwencje. W trakcie pobytu w szpitalu, czułam się zaopiekowana i miałam pewność, że jestem w dobrych rękach. Świetny specjalista, dobry człowiek. Polecam. Beata Romańska.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Beata Pecarz

  Fizjoterapeuta,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

   Pani Beata to fachowiec rzadko spotykany! Potrafi słuchać pacjenta i wnikliwie przyjrzeć się jego dolegliwościom, by następnie skutecznie pomóc. Nie idzie na skróty, nie odrzuca perspektywy pacjenta tylko dlatego, że odczucia są nietypowe lub mogą nie odzwierciedlać jakiś schematów zawartych w literaturze, z czym spotykałam się wielokrotnie. Doświadczenie i wiedza to wizytówki tego specjalisty. Uczciwie polecam wszystkim, którzy cierpią i są zmotywowani, by wrócić do zdrowia! Osobiście zalecam własnym pacjentom w określonych sytuacjach konsultację u p. Beaty. Dziękuję za lepszą jakość życia! Monika

  • N
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

   Jestem wraz z moja rodziną "starym" pacjentem Pani Beaty Pecarz. wszystkim polecam. Pani uratowala mnie od operacji.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Konrad Małachowski

  Ortopeda, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Lekarz bardzo kompetentny, sympatyczny. Przeprowadza szczegółowy wywiad, badanie wykonał bardzo starannie, widać że ortopeda zna sie na rzeczy. Szczerze polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo miła i profesjonalna wizyta. Pan Doktor dokładnie zbadał i wszystko spokojnie wyjasnił. Bardzo dziękuję za opiekę.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Wojciech Kucharczyk

  Ortopeda, dr n. med.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FIMEDICA

   Powodem mojej wizyty były problemy z odcinkiem ledzwiowym kręgosłupa. Pan doktor uważnie mnie wysłuchał, zadał konkretne pytania, po czym dokładnie przebadal. Zapoznał się również z wynikami moich badań, które wcześniej wykonałam. Wytłumaczył, co mi dolega i zalecił, co mogę z tym zrobić. Wszystko w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Jestem zadowolona, gdyż w końcu wiem i rozumiem, na czym polega problem oraz dostałam jasne i konkretne zalecenia. Polecam wizytę u Pana doktora, myślę, że warto.

  • J
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan doktor jest przyjazny, tłumaczy, rozwiewa wątpliwości. Daje możliwe rozwiązania problemu i konkretne zalecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Tomasz Dziedzic

  Neurochirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja neurochirurgiczna

   Wizyta u Pana Doktora Dziedzica, a w zasadzie dwie wizyty w 100% spełniły moje oczekiwania. Pan Doktor wyczerpująco omówił mój przypadek i dzięki temu mnie uspokoił. Wizyta trwała długo tak, że mogłem zadać wiele pytań, na które uzyskałem wszystkie odpowiedzi. Do tego Pan Doktor jest miłym i kulturalnym człowiekiem. W 100% polecam. Michał.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Torbiel synoidalna

   Pan Doktor jest wspaniałym neurochirurgiem, Postawił błyskawicznie właściwą diagnozę. Wytłumaczył na czym polega schorzenie. Rzeczowo omówił konieczność wykonania operacji. Opiekował się mną i wspierał przed i po operacji. Jest pełen empatii do pacjenta. Po pomyślnie przeprowadzonej operacji bóle ustąpiły i mogę prawidłowo chodzić.

   Dziękuję Panu Doktorowi za zaangażowanie i profesjonalizm. Jestem szczęśliwa, że byłam pod opieką Pana Doktora.

   Polecam z całego serca.
   Jadwiga

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu