Nasze Centrum jest placówką wyspecjalizowaną w leczeniu schorzeń narządu ruchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny ortopedii, m... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

Nasze Centrum jest placówką wyspecjalizowaną w leczeniu schorzeń narządu ruchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, neurochirurgii, neurologii, reumatologii oraz specjalistów z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii i masażu. Centrum Fimedica ma zapewnić Państwu profesjonalną pomoc w problemach zdrowotnych, najwyższą jakość świadczonych usług, co pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.

Nasza oferta

Współpracujemy ze specjalistami z dziedziny diagnostyki obrazowej: rezonans, tomografia, USG, RTG. Zapewniamy miłą , sprzyjającą przywracaniu zdrowia atmosferę.
Gwarantujemy pomoc w problemach trudnych i skomplikowanych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Badania

 • RTG
 • USG
 • tomografia
 • rezonans
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • FIMEDICA

  Nowogrodzka 51/1, Śródmieście

  00-695, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe +48 665...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Przemysław Richter

  Neurolog, lek.

  • M

   Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Jego wiedza jest na poziomie zwykłych, niedouczonych lekarzy przyjmujących na NFZ - nie wart 180,00 zł za wizytę. Mimo otrzymania pełnej dokumentacji z poprzedniego leczenia u lekarzy NFZ, nie potrafił wytłumaczyć konkretnie mechanizmów choroby i przepisać odpowiednich leków, co doświadczyłem po jego leczeniu różnymi lekami, które były od przeciwpadaczkowych do uspakajających. Dr Richter powiedział mi wprost, że jego leczenie polega na eksperymentowaniu i zalecił mi kolejne wizyty po 180,00 zł każda. Po nieudanym leczeniu zaczął się wycofywać i proponować swoich kolegów-lekarzy. Z błahym problemem można do niego iść, ale czy warto za 180,00 zł ...

  • Byłam u Pana Doktora z Tatą cierpiącym na przewlekłe bóle głowy na które nikt nie mógł znaleźć sposobu. Jednak Pan Doktor poradził sobie z tym co niemożliwe, bóle się zmniejszyły, a te co się jeszcze pojawiają są znacznie słabsze. Tata czuje się dużo lepiej i jest szczęśliwy że otrzymał taką pomoc. Do tego samo podejście Pana Doktora do pacjenta jest wyjątkowe, pierwszy raz spotkałam się z tak życzliwym i kompetentnym lekarzem, szczerze polecam!!! Nie traćcie czasu i pieniędzy na innych neurologów!!!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Justyna Niemczak

  Fizjoterapeuta, mgr

  • J

   Justyna jest świetną fizjoterapeutką już nie raz ratowała moją oporną szyję!! Kompleksowe podejście, łączenie różnych technik i efektywna terapia a przede wszystkim zmniejszenie dolegliwości bólowych i napięcia mięśni to zasługa Justyny! A wszystko to w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Polecam :)


 • Artur Zaczyński

  Neurochirurg, lek.

  • Super lekarz.... wyszłam z pod noża cała z małym szwem ... szybki powrót do zdrowia.... polecam... uwielbiam Pana

  • Dr. Zaczyński,miałam przyjemność być na konsultacji medycznej u Pana doktora i odniosłam wrażenie że to lekarz konkretny,znający się na swojej pracy,miły w stosunku do pacjenta,jest bardzo oblężony przez pacjentów,ja byłam na początku marca 2015 r.,i chciałam się zapisać na kolejną wizytę,poinformowano mnie że już do końca roku nie ma do Pana doktora zapisów,szkoda

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Leszek Delimat

  Neurochirurg, lek.

  • P

   Byłem na wizycie u dr. Delimata i jestem zadowolony - tj. mój przypadek trochę nietypowy okazał się nie aż tak poważny - lekarz zażartował, że na mnie nie zarobi i że jestem CAŁY chłop. Mogę dodać, że uważnie obejrzał badanie MRI głowy i stwierdził, że najprawdopodobniej moje zawroty głowy wynikają jednak z choroby błędnika, a nie pomniejszonego robaka móżdżku i powinienem udać się do dobrego laryngologa, który skieruje mnie na badania VNG. Ogólnie polecam.

  • Na początek bardzo dziękuję Panu doktorowi za udaną operację L4/L5 jestem trzy miesiące po operacji a czuję się jak nowo narodzona pełna sił o energii .Dzięki szybkiej reakcji pana doktora jestem teraz sprawną osobą a było już bardzo źle niedowład lewej nogi zanik mięśni i okropny ból niedozniesienia . A teraz co dzień ćwiczę i się uśmiecham jeszcze raz bardzo dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Andrzej Suwara

  Ortopeda, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego

   Witam -w kwietniu minie rok od mojej operacji kolana - endoproteza kolana lewego.Wcześniejsza zaplanowana data operacji,została przesunięta o dwa tyg.ponieważ byłam przeziębiona.Pan Ordynator Suwara zaproponował inną datę i wytłumaczył dla czego .Cała rozmowa miła,ciepła.Pan Ordynator operował mnie,a także,będąc na oddziale dopytywał się jak się czuję,zachęcał do rehabilitacji.Uważam że wykonał bardzo dobrze operację mojego kolana.Nie boli jest sprawne [ rehabilitacja bardzo ważna ] .Pozdrawiam Ordynatora Suwarę a takrze cały Zespół operacyjny .Wójcik-Płocka Cecylia

  • Jestem swierzo po operacji przez doktora Suware. Lekarz bardzo mily dostępny można porozmawiać na wszelkie tematy dręczące nas. Ja jestem obecnie zadowolona z przebytej operacji. Dziekuje doktorze że się mną zająłeś.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Jakub Dąbek

  Fizjoterapeuta,

  • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: terapia manualna

   Kuba jest miłym i wesołym człowiekiem, co pomaga przy zabiegach, które czasem są mało przyjemne, ale za to bardzo skuteczne. To pierwszy fizjoterapeuta, który wskazał na miejsca i problemy omijane przez innych. Naprawił nie tylko mój bark, ale i postawę - wreszcie chodzę prosto i nie siłuję się ze sobą by się nie garbić. Nie wiem co lepiej może świadczyć o fizjoterapeucie niż efekty jego pracy :)

  • K
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: fizjoterapia

   Do P. Kuby trafiłam z potwornym bólem głowy, juz po pierwszym zabiegu czułam ogromną ulgę. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, otrzymałam tez profesjonalne wyjaśnienie skąd u mnie tak częste i dokuczliwe bóle całej głowy i poradę co mam dalej robić aby nie pogłębiać problemu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług P. Kuby. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Radosław Manowiec

  Neurochirurg, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Bardzo rzeczowy specjalista. Przyjaciel pacjenta. Każdą najdrobniejszą kwestię tłumaczy po dwa razy aby upewnić się że jest dobrze rozumiany. Do tego w sympatycznej atmosferze. Dogłębnie uzasadnia każdą swoją propozycję rozwiązania problemu. Opisuje szczegółowo działanie i skutki leczenia które proponuje.
   Jest to lekarz któremu można zaufać

  • R

   Lekarz rzeczowy, a co najważniejsze życzliwy dla pacjenta - umie wysłuchać problemu i doradzić, co z problemem zrobić.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Maciej Kiciński

  Ortopeda, lek.

  • N
   Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i RehabilitacjiUsługa: Inny

   Pan doktor bardzo kompetentny, życzliwy, konkretnie opisał schorzenie i możliwe metody leczenia. Finalnie usunął mi zwapnienie barku, kilka dni po zabiegu nie czuje już bólu.
   Poza tym bardzo miły, ludzki, bardzo sympatyczny.

  • W

   Po prostu zdecydowanie polecam - od kontaktu z chorym, przez diagnozę, po szybkie i skuteczne leczenie, wszystko poszło tak jak trzeba. Zamiast artroskopii leczenie zwapnienia w barku autorską i mało inwazyjną metodą, która zaledwie po kilku dniach dała rezultaty. Jeszcze raz - zdecydowana ekstraklasa.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Sławomir Mihułka

  Neurolog, lek.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor Mihułka to świetny specjalista. Przeprowadza rzetelny wywiad z pacjentem, wykonuje odpowiednie testy i przede wszystkim nie namawia na kosztowne leczenie, jeśli sa inne metody, ktore mogą pomóc.

  • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Kompetentny, wnikliwy, uważny. Dr Mihułka to lekarz dialogujący z pacejentem i słuchający, nie monologujący, co nestety często się w Pl.zdarza. Odpowiedział na wszystkie zadawane przez pacjenta pytania. Rzetelnie go zbadał (poza tym, że obejrzał i wyjaśnił obraz badania MRI).

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Marek Dróżdż

  Ortopeda, lek.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przez dłuższy czas byłam odsylana od lekarza do lekarza- nikt nie chciał się podjąć wykonania skomplikowanej operacji. Dopiero doktor Marek najpierw dał mi nadzieję a potem przeprowadził długą operację zakończona sukcesem (założenie aparatu ilizarowa). Jest nie tylko bardzo kompetentnym lekarzem ale też życzliwym człowiekiem. Czuję że jestem w dobrych rękach. Bardzo polecam!!!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Operował mi staw skokowy.
   Rewizja ogniska infekcji.
   Operacja wykonana prawidłowo, lekarz komunikatywny, uprzejmy, a przede wszystkim kompetentny.
   Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu