Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasze Centrum jest placówką wyspecjalizowaną w leczeniu schorzeń narządu ruchu, zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Naszym atutem jest wysoko wyspecjalizowany zespół lekarzy z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, neurochirurgii, neurologii, reumatologii oraz specjalistów z zakresu fizjoterapii, fizykoterapii i masażu. Centrum Fimedica ma zapewnić Państwu profesjonalną pomoc w problemach zdrowotnych, najwyższą jakość świadczonych usług, co pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i pieniądze.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

FIMEDICA
Nowogrodzka 51/1, 00-695 Warszawa
FIMEDICA logo
Ubezpieczenia
INTER Polska, TU Zdrowie, Signal Iduna, Allianz, Compensa, SKOK Asekuracja

Specjaliści

Opinie o specjalistach (1831)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Kacper Ryś medyczny trening rehabilitacyjny

  Polecam wizytę u Pana Kacpra. Świetny specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Natychmiastowo zdiagnozowany problem i odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym ból w odcinku lędźwiowym kręgosłupa ustępuje.
  Pan Kacper oprócz swojej szerokiej wiedzy i fachowości jest też wspaniałym człowiekiem z niezwykłym podejściem do swoich pacjentów.

  K
  Profil zweryfikowany
  Bartosz Pecarz Terapia manualna

  Z całego serca polecam wizytę u Pana Bartosza. Trafiłam do niego z diagnozą zwyrodnień kręgosłupa i zaleceniem operacji. Ból kręgosłupa uniemożliwiał mi normalne funkcjonowanie. Dzięki głębokiej wiedzy Pana Bartosza i jego zaangażowaniu terapia przyniosła skuteczne efekty. Teraz wiem, że można żyć bez bólu. Do swojej pracy podchodzi niezwykle dokładnie i rzetelnie. Wielkim atutem Pana Bartosza jest indywidualny dobór terapii dostosowany do konkretnego pacjenta. Podczas stosowanych zabiegów zawsze pyta czy wszystko jest w porządku. Pan Bartosz to człowiek nie tylko bardzo kompetentny, ale także ciepły i serdeczny.

  D
  Profil zweryfikowany
  Bartosz Pecarz Terapia manualna

  korzystałam z usług fizjoterapii u p. Pecarza. Jego holistyczne podejście do pacjenta, zaangażowanie i profesjonale porady za każdym razem pomogły mi szybko i skutecznie powrócić do sprawności.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr hab. n. med. Tomasz Dziedzic konsultacja neurochirurgiczna

  Nie będę oryginalna jak napiszę, że Pan doktor to nie tylko świetny fachowiec, ale również niezwykle empatyczny, pomocny człowiek, wykazujący wsparcie w chorobie. Pamiętał nas po prawie pięciu latach od pobytu w szpitalu. Pan doktor powinien udzielać innym lekarzom korepetycji z zakresu współpracy z pacjentem. Polecam z całego serca a Panu Doktorowi życzę wszystkiego co najlepsze.

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Przemysław Kunert konsultacja neurochirurgiczna

  Pań Profesor jest osova bardzo konkretna, z wielką uwagą dla pacjenta, oby więcej takich osób, polecam wszystkim zainteresowanym

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Andrzej Pecarz osteopatia

  Pan Andrzej jest bardzo dobrym specjalistą zaangażowanym w pracę, jaką wykonuje. Z dużą empatią podchodzi do pacjenta.Posiada duże umiejętności oraz wiedzę, którą chętnie dzieli się z pacjentem.Po paru wizytach mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że moje samopoczucie fizyczne (silne bóle ze strony kręgosłupa trwające ponad 3 miesiące i nie ustępujące, mimo leczenia) i psychiczne uległo b.dużej poprawie. Polecam Pana Andrzeja z pełną odpowiedzialnością.Jedt to człowiek godny zaufania.

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Rafał Konieczny konsultacja ortopedyczna

  Z całego serca polecam każdemu. Pan doktor jest zaangażowany, posiada ogromną wiedzę i doswiaczenie. A to co najważniejsze jest fantastycznym człowiekiem z ogromną empatią. Wspaniały specjalista i człowiek.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Przemysław Kunert konsultacja neurochirurgiczna

  Trafiając do pana doktora,to odrazu po wizycie wiedziałam, że to jest ten lekarz któremu zaufam. Profesjonalne wytłumaczenie i dokładna odpowiedź na każde pytanie. Odrazu przeprowadził konsylium w mojej sprawie i poinformował mnie co dalej. Polecam pana doktora.

  I
  Profil zweryfikowany
  mgr Andrzej Pecarz osteopatia

  Do Pana Andrzej trafiłam z bólem ręki, promieniującym od kręgosłupa. Już po pierwszej wizycie poczułam ogromną ulgę - ból zaczął odpuszczać.
  Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego specjalistę, jakim jest Pan Andrzej. Pan Andrzej jest osobą bardzo sympatyczną, u której czułam się bezpiecznie i po prostu dobrze.
  Pan Andrzej ma ogromną wiedzę i holistyczne podejście do pacjenta. Bardzo spodobało mi się to, że oprócz problemu, z którym przyszłam, Pan Andrzej przyjrzał się też innym aspektom mojego stanu zdrowia i doradził co mogę zrobić czy poprawić, żeby lepiej funkcjonować.
  Bardzo polecam Pana Andrzeja!

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Andrzej Pecarz osteopatia

  Pan Andrzej to wyjątkowy terapeuta. Z ogromnym zaangażowaniem i wiedzą pomaga swoim pacjentom, jest wyrozumiały i cierpliwy. Ma bardzo indywidualne podejście do potrzeb swoich pacjentów i świetną intuicję. Z całego serca polecam Pana Andrzeja i jego usługi.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania