Femina Poradnia Położniczo - Ginekologiczna

Femina Poradnia Położniczo - Ginekologiczna

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Femina Poradnia Położniczo - Ginekologiczna
Wojska Polskiego 34A, 08-110 Siedlce
Femina Poradnia Położniczo - Ginekologiczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Pieszalska Inny

  Konkretna i bardzo przyjemna lekarz. Wyjaśniła mi wszystko dokładnie. Ma dobre podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  Małgorzata Pieszalska

  Pani doktor ma kamienną twarz przez całą wizytę, nic nie mówi, nic nie tłumaczy. Jak się pacjent sam nie dopyta to milczy. Zero empatii w stosunku do pacjenta. Po usg po 12 tyg ciąży dostałam kartkę i usłyszałam że to jest opis mojego usg i to wszystko. nie usłyszałam czy z dzieckiem jest wszystko dobrze czy nie. Serdecznie nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Dłużniewska-Furmanek usunięcie próchnicy i wypełnienie ubytku

  Pani Doktor zaufałem kilka lat temu. Od tego czasu jestem wręcz zachwycony profesjonalizmem, punktualnością, świetnym podejściem do pacjenta. Mogę być pewny, że mam "robione" tylko te zęby, które wymagają natychmiastowego leczenia (przy kontroli nie wynajduję nic na siłę, byle zarobić). Za bardzo słodzę i może tracę przez to wiarygodność, ale posiada najlepsze cechy moich poprzednich stomatologów i jestem szczęśliwy, że tak dobrze trafiłem i dojeżdżałbym choćby do Warszawy, gdyby była taka konieczność. Bardzo zaniedbałem zęby z powodu choroby i ważne było dla mnie, że ani przez chwilę nie odczułem negatywnej oceny, jak można doprowadzić się do takiego stanu. Pani doktor nie tyko świetnie zajmie się Wami, ale także doradzi. Bardzo ważna jest również punktualność. Nie było wizyty, na którą bym czekał ponad umówiony czas. Koniec "słodzenia". Zadowoleni pacjenci nie garną się do ocen, bo po co, przebijają się te negatywne, których brak. Uwiarygadnia to w pewnym stopniu moją opinię, ale jeśli nie wierzysz i jesteś w jakimś stopniu niezadowolony z obecnego stomatologa, nie zaszkodzi spróbować. Może znajdziesz, tak jak ja, opiekę na długo.

  K.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiktor Kiryła prowadzenie ciąży

  Świetny lekarz, prowadził całą moją pierwszą ciążę (jedyna ciąża). Byłam bardzo zadowolona w jaki sposób podchodził do mnie jako pacjentki. Bardzo miły i profesjonalny lekarz, zawsze potrafi żeby wizyta nie była krępująca a to dla mnie bardzo istotne u takiego specjalisty. Szczerze polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania