FamilyORTO

(15 opinii)

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FamilyORTO

Żwirki i Wigury 32

43-190 , Mikołów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczny, który wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, zapewni opiekę Tobie oraz Twojej rodzinie na najwyższym poziomie.
Lekarze pracujący w naszym centrum są najwyższej klasy specjalistami z dziedzin ortopedii. Wszystkie konsultacje oraz badania ultrasonograficzne są przeprowadzane zgodnie ze standardami odpowiednich towarzystw naukowych.
W FamilyORTO prowadzimy specjalistyczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Głównym celem Naszych fizjoterapeutów jest poprawa kondycji psychofizycznej pacjenta oraz walka z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Leczymy pacjentów z zaburzeniami z zakresu ortopedii i traumatologii, reumatologii oraz neurologii.

Nasz sprzęt

 • USG

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Kuta

  Specjalista Medycyny Estetycznej, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • M
   Lokalizacja: MEDICODENT centrum medyczne

   Polecam bardzo Pana Doktora! Jest przemiłym człowiekiem, bardzo spokojnym i wyrozumiałym. Zainteresował się moim przypadkiem i dokładnie o wszystko wypytał. Zasugerował sposób na rozwiązanie mojego problemu i wykonał wszystkie konieczne czynności. Polecam bardzo wizyte u tego lekarza :)


 • Marcin Hajzyk

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, lek.

  • P
   Lokalizacja: SafmedUsługa: dolegliwości stawu kolanowego, niestabilna rzepka

   Genialny lekarz. Wiedza i doświadczenie. Zaangażowanie. Operacja na kolano profesjonalna. Trafna diagnoza. Genialny specjalista. Polecam każdemu z czystym sumieniem.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cudowny człowiek, świetny lekarz. Umiejętności tak wielkie jak serce. Trafiłam do pana Hajzyka przez przypadek i nie żałuję. Zdiagnozował trafnie moje problemy już po 1 wizycie. Po każdej z dwóch operacji przychodził do sali i zapytał jak się czuje. Dziękuję Panie doktorze za pana opiekę.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania