FamilyORTO

(30 opinii)

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FamilyORTO

Żwirki i Wigury 32

43-190 , Mikołów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczny, który wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, zapewni opiekę Tobie oraz Twojej rodzinie na najwyższym poziomie.
Lekarze pracujący w naszym centrum są najwyższej klasy specjalistami z dziedzin ortopedii. Wszystkie konsultacje oraz badania ultrasonograficzne są przeprowadzane zgodnie ze standardami odpowiednich towarzystw naukowych.
W FamilyORTO prowadzimy specjalistyczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Głównym celem Naszych fizjoterapeutów jest poprawa kondycji psychofizycznej pacjenta oraz walka z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Leczymy pacjentów z zaburzeniami z zakresu ortopedii i traumatologii, reumatologii oraz neurologii.

Nasz sprzęt

 • USG

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk USG stawów biodrowych niemowląt

  Jesteśmy po USG bioderek mojej córki u dr Hajzyka. Gdyby nie doktor, moja córka prawdopodobnie w przyszłości mogłaby mieć trudności z chodzeniem. Lekarz z powołania ! Dziękujemy !


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk konsultacja ortopedyczna

  Polecam w 100% miło konkretnie co prawda tylko konsultacja ale dowiedziałam się wszystko co chciałam polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hanna Doleżych-Teister konsultacja neurochirurgiczna

  Gorące podziękowania dla Pani dr za szybki termin oraz fachowość w wykonaniu operacji przepukliny kręgosłupa. Czyni Pani cuda!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk konsultacja ortopedyczna

  Świetny lekarz. Bardzo dokładnie przeprowadził badanie USG bioderek naszej córki i opowiedział szczegółowo o naszym przypadku. Wdrożył prawidłową profilaktykę, aby nasza córka bezpiecznie się rozwijała. Polecam współpracę!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera, oraz szybkie nakierowanie na dalszy proces leczenia, wraz z szybką i trafioną diagnozą, związaną z urazem lewego barku. Dzięki wdrożeniu odpowiedniej rehabilitacji uniknąłem zabiegu, na który skazywał mnie inny lekarz. Teraz powoli mogę wracać do normalnych czynności, a dzięki stałej opiece medycznej dr. Hajzyka, cyklicznym konsultacjom, oraz szybkim terminom rehabilitacji, czuję się w końcu kompleksowo zaopatrzony, zarówno poprzez wizyty prywatne, jak i finansowane z NFZ. Gorąco polecam współpracę z lek. Marcinem Hajzykiem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk alloplastyka stawu kolanowego

  Niespełna miesiąc temu trafiłam do dok.Marcina Hajzyka .Lekarz już po pierwszej wizycie poprawnie zdiagnozował całą sytuację .Niestety musiała być przeprowadzona operacja i to bardzo poważna. Tylko dzięki doktorowi Hajzykowi i jego rzetelnemu podejściu do pracy wszystko skończyło się bardzo dobrze .Jestem wdzięczna za tak profesjonalne podejście . Jest bardzo dobrym człowiekiem a do tego wspaniałym lekarzem .Polecam z całego serca.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk artroskopowa operacja łąkotki

  Jestem 2 miesiące po operacji kolana. Operacja przeprowadzona przez Pana dr przebiegła zgodnie z założeniami. Przed operacją wszystko zostało mi dokladnie wyjaśnione. Jestem wdzięczna dr Hajzykowi za sprawnie przeprowadzone leczenie.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk USG stawów biodrowych niemowląt

  Polecam z całego serca lekarza. Lekarz zaangażowany w 100%. Wyleczył moja córkę z dysplazji, na pewno można mu zaufać. Ma bardzo duża wiedzę w zakresie leczenia dysplazji u dzieci.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Hajzyk USG stawów biodrowych niemowląt

  Serdecznie polecamy Pana Doktora Marcina Hajzyka. Nasza córeczka jest pod jego opieka od 3 miesiąca życia. Każda wizyta to szczegółowe badanie wraz z usg, dokładnie i cierpliwe wyjaśnienia, wskazówki, odwołanie się do najnowszych światowych wytycznych. Trzymamy się ściśle zaleceń tego specjalisty i obserwujemy stopniowy i nieprzerwany powrót do zdrowia naszego dziecka.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania