FamilyORTO

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

FamilyORTO

Żwirki i Wigury 32

43-190, Mikołów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

FamilyORTO to profesjonalne centrum medyczne, które tworzymy z myślą o Tobie oraz Twoich najbliższych. W trosce o Twoje zdrowie dobieramy wysoko wykwalifikowany i życzliwie nastawiony personel medyczny, który wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem, zapewni opiekę Tobie oraz Twojej rodzinie na najwyższym poziomie.
Lekarze pracujący w naszym centrum są najwyższej klasy specjalistami z dziedzin ortopedii. Wszystkie konsultacje oraz badania ultrasonograficzne są przeprowadzane zgodnie ze standardami odpowiednich towarzystw naukowych.
W FamilyORTO prowadzimy specjalistyczne zabiegi fizjoterapeutyczne. Głównym celem Naszych fizjoterapeutów jest poprawa kondycji psychofizycznej pacjenta oraz walka z bólem i ograniczeniami ruchowymi. Leczymy pacjentów z zaburzeniami z zakresu ortopedii i traumatologii, reumatologii oraz neurologii.

Nasz sprzęt

  • USG

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki