Przychodnia Family Medica powstała, by nieść pomoc pacjentom w każdym wieku - od noworodka do seniora. Obraliśmy sobie za cel stworzenie miejsca, w którym pacjenci będą otoczeni, nie tylko profesjon... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Family Medica

Prystora 4/4, Ursus

02-497, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Przychodnia Family Medica powstała, by nieść pomoc pacjentom w każdym wieku - od noworodka do seniora. Obraliśmy sobie za cel stworzenie miejsca, w którym pacjenci będą otoczeni, nie tylko profesjonalną opieką medyczną, ale także ciepłem i sympatyczną atmosferą osób tutaj pracujących.
Oferujemy usługi podstawowej opieki medycznej w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także umów z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Przyjmują u nas lekarze rodzinni, lekarze specjaliści (kardiolog, neurolog, ortopeda), a także fizjoterapeuci.

Zabiegi

 • USG
 • EKG
 • Holter
 • Echo serca
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elżbieta Duda - Gmurczyk

  Dietetyk, mgr

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przyjemność jedzeniaUsługa: konsultacja dietetyczna

   Przecudowna pani doktor. Podeszła indywidualnie do sprawy. Wszystko zostało mi wyjaśnione w sposob indywidualny. Czuję, że z Panią doktor jestem w stanie dużo osiągnąć. Polecam!

  • A
   Lokalizacja: Przyjemność jedzenia

   Do pani Eli trafiłam w czerwcu i jestem bardzo zadowolona . Udało mi się schudnąć 20 kg czasami waga leciała szybko w dół a czasami wolniej ale najbardziej cieszę się z tego ze zmieniłam swoje nawyki żywieniowe lubię to co jem i nie jestem głodna a waga leci nadal w dół ???? i nawet polubiłam siłownie????.dieta która mi przygotowała pani Ela jest prosta i szybka w przygotowaniu. Szczerze polecam każdemu kto szuka dobrego dietetyka

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Mateusz Kulig

  Ortopeda, lek.

  • U
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Nord Clinic

   Była to moja pierwsza wizyta u Pana doktora, ale w razie konieczności z pewnością wrócę i polecam innym pacjentom. Doktor nie tylko nie tylko uważnie słuchał tego, co mam do powiedzenia, ale też dokładnie wyjaśniał diagnozę i wszelkie zalecenia. Czułam, że ma dla mnie czas, a w parze z przyjazną atmosferą idzie profesjonalna porada.

  • P
   Lokalizacja: Enel-Med Oddział UrsusUsługa: kontrola stawów niemowlęcia

   Pan doktor podczas wizyty zachwycił mnie wysoką kulturą osobistą, ogromną życzliwością i wspaniałym podejściem do dziecka. Jednocześnie rzeczowo, cierpliwie i bez pośpiechu wyjaśnił mi wszystkie zagadnienia natury medycznej, z którymi przyszłam. Życzyłabym sobie spotykać na mojej drodze tylko takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Lodziński

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Family MedicaUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan Doktor jest specjalistą bardzo kompetentnym i rzetelnym.
   Wyróżnia go profesjonalne podejście do pacjenta.To fachowiec godny polecenia!!!
   Mimo osmiogodzinnej wyczerpującej podróży z Kołobrzegu do Warszawy , jestem bardzo zadowolony z rezultatów wizyty u pana Doktora , i z całą pewnością będę go odwiedzać w przyszłości.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Family MedicaUsługa: migotanie przedsionków

   Fachowe i profesjonalne podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko jasno wytłumaczył i odpowiedział na wszystkie pytania i wątpliwości. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu