Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

evi-MED

Bp. Dominika 16-22

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Bp. Dominika 8-14

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Świętojańska 141

81-404 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

GODZINY OTWARCIA PRZYCHODNI:
evi-MED nr 1 ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, Pon- Pt.: 07.00- 20.00
evi-MED nr 2 ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob.: 09.00-13.00
evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob: 09.00-13.00

Poliklinika evi-MED to nowoczesna, wielospecjalistyczna klinika, działająca od 1992r. - jako jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Gdyni i w Trójmieście. 

W naszych placówkach, zlokalizowanych w centrum Gdyni, świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 30 specjalizacji, min.: andrologii, alergologii dziecięcej, chirurgii (ogólnej, dziecięcej, naczyniowej), chorób wewnętrznych, dermatologii, diabetologii, diabetologii dziecięcej, endokrynologii, flebologii, ginekologii i położnictwa, ginekologii-endokrynologii, ginekologii dziecięcej, gastrologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii, neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii, proktologii, reumatologii, urologii, zdrowia psychicznego i innych.

Oferujemy opiekę medyczną osobom prywatnym i klientom korporacyjnym: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, laboratoryjne i specjalistyczne w bardzo szerokim zakresie, badania z zakresu medycyny pracy: badania profilaktyczne wstępne, okresowe i kontrolne, szczepienia profilaktyczne m.in. przeciw grypie, żółtaczce A i B, wirusowi HPV itp. oraz usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne.

Prowadzimy akcje promocyjne oraz profilaktyczno-informacyjne o szerokim zakresie, jesteśmy inicjatorem programów profilaktycznych „Białe Soboty” i „Piątki Studenckie”. Nasze gabinety ginekologiczne spełniają najwyższe standardy wizyty ginekologicznej, z poszanowaniem prawa pacjentki do zachowania intymności. Od 2008r. nasze gabinety należą do sieci „Gabinetów z Różową Wstążką” a w czerwcu 2015r. otrzymaliśmy certyfikat "Gabinet pod Kwiatkiem", potwierdzający najwyższą jakość wizyty ginekologicznej.

Specjalizujemy się w poradni zdrowia kobiety: ginekologia – położnictwo, prowadzenie ciąży, ginekolog dziecięcy. Dysponujemy odpowiednim zapleczem medycznym: zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oraz bazą diagnostyczną: USG – pełen zakres, USG  Doppler ciąży, 4D, prenatalne, USG połówkowe, kolposkopia.

Specjalizujemy się również w diagnostyce i leczeniu chorób krążenia (serca). Współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy kardiologów  oraz  dysponujemy rozbudowaną bazą diagnostyki kardiologicznej: echo serca, próba wysiłkowa, EKG Holter i EKG ciśnieniowy, EKG spoczynkowe.

Zabiegi

 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, kriokoagulacja nadżerek, założenie / usunięcie wkładki domacicznej
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopia, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab, laserowe zabiegi dermatologiczne: depilacja laserowa, usuwanie zmian skórnych, zamykanie rozszerzonych naczynek, laserowa korekcja rozstępów, blizn, zmarszczek, laserowe usuwanie zmian naczyniowych m.in.: pajączki, rumień, trądzik różowaty, usuwanie piegów, plam, przebarwień
 • FLEBOLOGIA: skleroterapia i echoskleroterapia (bezoperacyjne leczenie żylaków)
 • MEDYCYNA ESTETYCZNA: peelingi medyczne, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, bleczenie nadpotliwości, krioterapia brodawek wirusowych
więcej

Badania

 • USG ciąży prenatalne wg FMF, połówkowe, 4D ciąży, Doppler ciąży
 • USG - pełen zakres: piersi, układu rodnego, jamy brzusznej, prostaty, tarczycy, narządu ruchu, ciemiączka, USG metodą Dopplera i inne
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopowa ocena znamion barwnikowych, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab
 • KARDIOLOGIA: echo serca, Holter EKG i ciśnieniowy, próba wysiłkowa, EKG spoczynkowe
 • UROLOGIA: cystoskopia, zabieg urologiczny stulejka
 • LARYNGOLOGIA: wideolaryngoskopia (badanie krtani), audiogram (badanie słuchu)
 • Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG + badanie histopatologiczne
 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, wulwoskopia, cytologia
więcej

Choroby

 • Niewydolność żylna: obrzęki kończyn dolnych (flebologia)
 • Reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza (reumatologia)
 • Czerniak (dermatologia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Płudowski konsultacja ortopedyczna

  Złamałam tydzien temu kość śródstopia. Po tygodniu miałam zgłosić się do ortopedy i oto znalazłam się u doktora. Nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez lekarza. Cudowny człowiek z przewspaniałym podejściem do pacjenta! Profesjonalny, z dużą dozą empatii. Odpowiedział na każde moje pytanie, zainteresował się każdą moją wątpliwością i wszystko dokładnie starał się wyjaśnić. Mimo pracy od rana, humor mu dopisywał i zaraził nim od razu od pierwszego słowa. Czuje, że jestem w dobrych rękach i doktor przeprowadzi mnie przez to złamanie jak najlepiej. Polecam każdemu!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Damdinsuren Altankhorol konsultacja ginekologiczna

  Miałam wizytę u Pani doktor w zastępstwie. Położna widząc wyniki badań na glukozę powiedziała że ładnie wyszły, po czym Pani doktor stwierdziła że mam hipoglikemię reaktywna. Nastraszyła mnie że dziecko jest za duże, mam za dużo wód płodowych co może wiązać się z wadami płodu. Jestem przerażona ale po opiniach tutaj będę konsultować to u innego lekarza. Badanie zrobione na szybko, nawet ekranu nie włączyła. Po wszystkim na stronie PZU wyskoczyło, że wykonano cytologię a nie miało to miejsca !!! Ogólnie nie polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Wojciech Kloc Inny

  Poczulam jakbym zamiast na wizyte do lekarza specjalisty przyszla na spotkanie towarzyskie. Lekarz wypytywał mnie o szczegóły mojego życia prywatnego począwszy od komentarza, że 'ma nadzieję że nie jestem w związku z murzynem', a propo mojego stanu zdrowia uyszlalam,że zmiany które mam w mózgu są pewnie od kolczyka septum w nosie który mam. Lekarz nie odniósł się w ogóle do wady wrodzonej, która posiadam. Wyszłam w ogromnym szoku nie wspominając o zażenowaniu, że takie sytuacje mają nadal miejsce. Nie polecam...


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Borniński konsultacja ortopedyczna

  Na wizytę umówiłam się m.in dzięki opiniom na tym portalu oraz poleceniu przez znajomą. Lekarz jest bardzo sympatyczny, w gabinecie czulam się bardzo swobodnie. Zostałam wysłuchana bardzo dokładnie, Lekarz skrupulatnie wszystko notował. Okazal mi bardzo wiele empatii. Bylam już u kilku lekarzy z dretwiejaca ręką I nogą, ale on jeden próbuje znaleźć przyczynę i ma chęć pomocy. Doktor w sposób przystępny dla zwykłego pacjenta wytłumaczył o co może chodzić. Bardzo dziękuję.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojarska-Borys konsultacja radiologiczna

  Bardzo fachowe podejście tzn. bardzo dokładne badanie USG, poprzedzone wywiadem, tłumaczenie problemu bardzo klarowne, dostałam też dużo zaleceń jakie badania w moim przypadku są najbardziej wskazane w przyszłości. Pani doktor była bardzo uprzejma. Lekarz godna polecenia.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Płudowski konsultacja ortopedyczna

  Wojciech Płudowski to lekarz jakiego ze świecą można szukać i się nie znajdzie. Troskliwy, wyrozumiały, dokładnie wszystko tłumaczy, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Dzięki niemu mam opiekę ortopedyczna na najwyższym poziomie! Dziekuję!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marian Karafa Inny

  Z całego serca polecam Pana Doktora! Super podejście do pacjenta, ogromna wiedza, doświadczenie, konkretny dotyk i przyjazna atmosfera. Dzięki temu Lekarzowi mój kręgosłup znowu pracuje jak trzeba.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojarska-Borys konsultacja radiologiczna

  Właśnie zarejestrowałem się na wizytę USG - kontrolną - ostatnio byłem 5 lat temu. Poprzednia wizyta zapoczątkowała serię badań specjalistycznych i wycięcie zmian nowotworowych w obu nerkach. Myślę, że swoją dokładnością i profesjonalnością p. doktor uratowała mi życie - dziękuję!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Pawłowski Inny

  Wizyta u doktora przebiegła w spokojnej atmosferze. Szczegółowe omówienie każdego badania sprawiło, że stres związany z wizyta minął. Uzyskałam wiele informacji o tym jak powinnam zadbać o swoje ciało, by uleczyć odczuwane dolegliwości. Otrzymałam pozytywna wiadomość - nie mam endometriozy. Wizyta u doktora potwierdza wszelkie pozytywne opinie na jego temat, szczególnie w kwestii tej choroby. Polecam wizytę u doktora Pawłowskiego każdej kobiecie :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Wojarska-Borys konsultacja radiologiczna

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Pani Doktor dokładnie zbada, opisze problem i doradzi. Oprócz tego jest miłą i przesympatyczną osobą. Super!!!! Bardzo polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania