Informacje o placówce

Gabinety

evi-MED

Bp. Dominika 16-22

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Bp. Dominika 8-14

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Świętojańska 141

81-404 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

GODZINY OTWARCIA PRZYCHODNI:
evi-MED nr 1 ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, Pon- Pt.: 07.00- 20.00
evi-MED nr 2 ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob.: 09.00-13.00
evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob: 09.00-13.00

Poliklinika evi-MED to nowoczesna, wielospecjalistyczna klinika, działająca od 1992r. - jako jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Gdyni i w Trójmieście. 

W naszych placówkach, zlokalizowanych w centrum Gdyni, świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 30 specjalizacji, min.: andrologii, alergologii dziecięcej, chirurgii (ogólnej, dziecięcej, naczyniowej), chorób wewnętrznych, chorób zakaźnych i medycyny podróży, dermatologii, dietetyki, endokrynologii, flebologii, ginekologii i położnictwa, ginekolog-endokrynolog, gastrologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii, neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii, proktologii, reumatologii, urologii, zdrowia psychicznego i innych.

Oferujemy opiekę medyczną osobom prywatnym i klientom korporacyjnym: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, laboratoryjne i specjalistyczne w bardzo szerokim zakresie, badania z zakresu medycyny pracy: badania profilaktyczne wstępne, okresowe i kontrolne, szczepienia profilaktyczne m.in. przeciw grypie, żółtaczce A i B, wirusowi HPV itp. oraz usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne.

Prowadzimy akcje promocyjne oraz profilaktyczno-informacyjne o szerokim zakresie, jesteśmy inicjatorem programów profilaktycznych „Białe Soboty” i „Piątki Studenckie”. Nasze gabinety ginekologiczne spełniają najwyższe standardy wizyty ginekologicznej, z poszanowaniem prawa pacjentki do zachowania intymności. Od 2008r. nasze gabinety należą do sieci „Gabinetów z Różową Wstążką” a w czerwcu 2015r. otrzymaliśmy certyfikat "Gabinet pod Kwiatkiem", potwierdzający najwyższą jakość wizyty ginekologicznej.

Specjalizujemy się w poradni zdrowia kobiety: ginekologia – położnictwo, prowadzenie ciąży, ginekologiczne zabiegi laserowe. Dysponujemy odpowiednim zapleczem medycznym: zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oraz bazą diagnostyczną: USG – pełen zakres, USG  Doppler ciąży, 4D, prenatalne, kolposkopia.

Specjalizujemy się również w diagnostyce i leczeniu chorób krążenia (serca). Współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy kardiologów  oraz  dysponujemy rozbudowaną bazą diagnostyki kardiologicznej: echo serca, próba wysiłkowa, EKG Holter i EKG ciśnieniowy, EKG spoczynkowe.

Zabiegi

 • GINEKOLOGIA: laserowe zabiegi ginekologiczne (laser MonaLisa): leczenie nietrzymania moczu u kobiet, atrofii pochwy, rozluźnionej tkanki pochwy po porodzie, leczenie blizny krocza lub po cięciu cesarskim lub po operacjach ginekologicznych, laserowe usuwanie zmian skórnych okolic intymnych (włókniaki, brodawki), leczenie przerośniętych warg sromowych (labioplastyka)
 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, kriokoagulacja nadżerek, założenie / usunięcie wkładki domacicznej
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopia, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab, laserowe zabiegi dermatologiczne: depilacja laserowa, usuwanie zmian skórnych, zamykanie rozszerzonych naczynek, laserowa korekcja rozstępów, blizn, zmarszczek, laserowe usuwanie zmian naczyniowych m.in.: pajączki, rumień, trądzik różowaty, usuwanie piegów, plam, przebarwień
 • FLEBOLOGIA: skleroterapia i echoskleroterapia (bezoperacyjne leczenie żylaków)
 • MEDYCYNA ESTETYCZNA: peelingi medyczne, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, bleczenie nadpotliwości, krioterapia brodawek wirusowych
więcej

Badania

 • USG ciąży prenatalne wg FMF, połówkowe, 4D ciąży, Doppler ciąży
 • USG - pełen zakres: piersi, układu rodnego, jamy brzusznej, prostaty, tarczycy, narządu ruchu, ciemiączka, bioderek, USG metodą Dopplera i inne
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopowa ocena znamion barwnikowych, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab
 • KARDIOLOGIA: echo serca, Holter EKG i ciśnieniowy, próba wysiłkowa, EKG spoczynkowe
 • UROLOGIA: cystoskopia, zabieg urologiczny stulejka
 • LARYNGOLOGIA: wideolaryngoskopia (badanie krtani), audiogram (badanie słuchu)
 • Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG + badanie histopatologiczne
 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, wulwoskopia
więcej

Choroby

 • Wysiłkowe nietrzymanie moczu (ginekologia)
 • Dolegliwości intymne: zespół rozluźnienia pochwy, bolesne stosunki płciowe, infekcje układu moczowego (ginekologia)
 • Niewydolność żylna: obrzęki kończyn dolnych (flebologia)
 • Reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza (reumatologia)
 • Czerniak (dermatologia)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Zżelska-Basińska

  Okulista,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja okulistyczna (pierwsza wizyta)

   Do gabinetu Pani doktór trafiłem po tym jak pojawiła się plamka widoczna przed oczami. Właściwym powodem wizyty był niepokój czy sytuacja ta może być zagrożeniem w przyszłości dla mojego widzenia. Chciałem się dowiedzieć czy przyczynę mojej przypadłości trzeba leczyć zabiegiem operacyjnym i na ile ewentualny zabieg można odwlec w czasie. Pani doktór dokładnie zbadała stan siatkówki mojego oka. Dokładnie i wyczerpująco wyjaśniła mi na czym polega moja przypadłość. Uspokoiła mnie co do obecnego stanu i rokowań na przyszłość. Stan siatkówki mojego oka okazał się bez zarzutu i wobec tego zbędne są tu jakiekolwiek zabiegi operacyjne. Zaordynowała odpowiednią suplementację i krople, które powinny zlikwidować mój problem zupełnie. Kuracja przynosi bardzo pozytywne skutki. Bardzo serdecznie polecam!

  • B

   Polecam!!!. Lekarz kompetentny, uprzejmy i chcący pomóc pacjentowi. Na wszelkie moje pytania i wątpliwości zostały mi udzielone odpowiedzi.
   Serdecznie dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Malek

  Kardiolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

   Pan doktor bardzo szczegółowo i precyzyjnie bada pacjenta. Skupiony, profesjonalny, wszystko dokładnie tłumaczy.Polecam i na pewno przyjdę na kolejną wizytę.


 • Edyta Tomaszewska-Krzyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Serdecznie polecam. Mimo, że od lat jestem pacjentem Pani Edyta to do tej pory nie pisałem opinii, bo wychodząc z jej gabinetu zadowolony traktowałem to jako oczywistą oczywistość. Jestem człowiekiem morza i nie mam skłonności do przymilania się lekarzom. Ostatnio jednak w dobie opini krytycznych dot. usług medycznych, ludzi egocentrycznych i pandemii, zdecydowałem, że warto opisywać pozytywne doświadczenia.
   Uzębienie mam niestety zużyte i jako facet w sile wieku staram się zachować jak najwięcej zdrowych zębów. Wielokrotnie zdarza się jednak sytuacja, w której „ tragedia” typu wykruszona plomba, nadłamanie, nieznany ból dopadały mnie tuż przed podróżą. Nigdy, podkreślam, nigdy nie zostałem zbyty czy odesłany. Pomoc szybka, fachowa i rzetelna. Pani Edyta to stomatolog z sercem, wiedzą i doświadczeniem. Zwykle na początkowych wizytach stara się zachować dystans i dostosować do oczekiwań pacjenta. Tak było też ze mną. Jednak pani Edyta jest nie tylko świetnym stomatologiem to wyważona, cierpliwa osoba, która zawsze próbuje pomóc, doradzić i ratować. Dzięki niej nie spiłowałem dwóch zdrowych zębów pod koronkę, tylko dosłownie dorobiła mi ząb i wkleiła. Uczciwie uprzedzając, że to może się obluzować czy wypaść, na co przystałem. A gdy taka sytuacja, po roku, nastąpiła bardziej się tym przejęła niż ja. Zostałem natychmiast przyjęty i wszystko ponownie oczyściła, dopasowała bez żadnych kosztów. Nadal mam zatem dwa całe zęby, a koronkę, jakby co, zawsze zdąże zdrobić...Przy kolejnej wizycie wręcz finezyjnie odbudowała mi ścianę boczną jednego zęba choć myślałem, że już będzie nie do odratowania. Kolejne wizyty, plomby czy ściąganie kamienia i tu znowu, zawsze, bez bólu, w spokoju i profesjonalnie.
   Ostatnia moja wizyta ok. 2 tyg temu...stara plomba ubytek do wypełnienia a tu wiadomo covid. No ale nie chciałem zostawić tego i ryzykować że ból dopadnie mnie gdy będę z dala od domu. Pani Edyta przyjęła mnie bez problemu, wskazując tylko obowiązujące zasady higieny. I tu składam ukłon w jej stronę, za dodatkowe wyposażenie gabinetu w praktyczne elementy do odkażania. Mini sterylizatory do odkładania choćby takich rzeczy jak tel.czy kluczyki, strój ochronny rodem z filmów science fiction ( współczuję bo musi się w tym prawie gotować). Do tego ozonatory i wszechobecne środki antywirusowe. Gabinet wietrzony, czyszczony, a pacjenci przyjmowani bezkolizyjnie. Przyznaję nadal jestem pod wrażeniem ostrożności i poświęcenia. Tym bardziej, że wynika to z odpowiedzialności Pani Edyty i jak się przekonałem, nie służy do podbijania cen samej wizyty.
   Kończąc mój przydługi wpis chciałem tylko podsumować, że na podstawie kilku lat korzystania z usłg stomatologicznych każdemu polecam wizytę u pani Edyty. Uczciwie podejdzie do problemów i nie obiecując uśmiech gwiazdy filmowej sprawi, że bez bólu i traumy będzie się miało zdrowe zadbane zęby. Doceniam i szanuję takich lekarzy szczególnie w tym trudnym zdrowotnie czasie.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdynia, ul. Morska 127Usługa: Zwykła wizyta

   Korzystałem z pomocy tego dentysty nie raz. Za każdym razem pomoc była udzielona profesjonalnie i możliwie szybko. Pani doktor zawsze bez problemu wytłumaczy w czym leży problem i jakie leczenie będzie konieczne. Gorąco polecam tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Hanna Muller

  Kardiolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Pani Doktor jest fantastycznym fachowcem.Jest dokładna i cierpliwie wysluchala mnie w czasie wizyty.Wskazowki i zalecenia byly trafne , Byłam w gabinecie 45 min i wyszlam z lista skierowan. Ciesze sie ze trafilam na pania doktor.polecam serdecznie.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo miła Pani doktor, chcąca naprawdę pomóc i wysłuchać pacjenta, dużo doradziła i uspokoiła. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Hanna Ługowska - Umer

  Dermatolog, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: evi-MEDUsługa: Inny

   Pani bardzo szczególowo wszystko wyjaśniłą dotycząc atopowego zapalenia skóry mojego dziecka. Wyjaśniła dlaczego nie warto korzystać z antybiotyku, za co jestem bardzo wdzięczna. Pani ma dobre podejście do dzieci. Byłam zdziwiona że mój 10-miesięczny synek nie płakał w gabinecie jak to zwykle robi u innych lekarzy. Postąpiliśmy zgodnie z radą Pani i teraz jest dużo lepiej

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord ClinicUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Pani doktor po zbadaniu dziecka szczegółowo wyjaśniła i opisała metodę leczenia. Świetne podejście do córki, która zawsze płakała podczas wizyt u lekarzy. Tym razem pojawił się uśmiech i nie chciała opuszczać gabinetu.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Mariusz Kazmirowicz

  Endokrynolog, Androlog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry lekarz, ma świetne i indywidualne podejście do pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, wszystko zostało mi wyjaśnione, leczenie wprowadzone bez problemów.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Gorąco polecam, po pierwszej wizycie widać indywidualne podejście do pacjenta i zaangażowanie. Lekarz stawia na pierwszym miejscu potrzeby swoich pacjentów i dobiera program leczenia dla niego najbardziej zdrowy i odpowiedni.

  Zobacz wszystkie opinie (44) o tym lekarzu


 • Katarzyna Hytry

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani bardzo, ale to bardzo przyjazna. Szczegółowo wszystko mi wytłumaczyła, a przy badaniu była bardzo delikatna i empatyczna

  • A
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Bardzo miła Pani doktor, dokładna, wszystko dokładnie wyjaśnia, sympatyczna, badanie oraz USG wykonane bardzo delikatnie.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Katarzyna Gross-Tyrkin

  Ginekolog,

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Pani doktor jest profesjonalna i sympatyczna. Odpowiada na pytania szczegółowo i ze spokojem. Wizyta jest przyjemnością.

  • D
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani Doktor. Pierwszy raz od 3 lat jestem zadowolona z wizyty u ginekologa i wierzę, że w końcu dolegliwości mogą minąć. Polecam z czystym sumieniem!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Marta Malek

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Korzystałam z e-konsultacji u Pani Doktor w maju 2020. Zostałam lepiej zdiagnozowana niż stacjonarnie, a byłam z moją dolegliwością u 2 osób. Otrzymałam bardzo szerokie wyjaśnienie choroby (wyprysk rąk), jak mam postępować na co dzień (czym myć ręce, od czego może mi się pogorszyć, na co uważać) i w przypadku pogorszenia mojego stanu. Wszystko wróciło do normy po kilku dniach a ja wreszcie funkcjonuję normalnie. Bardzo dziękuję za poradę i za tak szerokie wyjaśnienia. Nie ma porównania do innych dermatologów pod względem wiedzy, stosunku do pacjenta i holistycznego podejścia.

  • D
   Lokalizacja: Medyczna GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Doktor jest miła, zaangażowana i rzeczowa. Szczegółowo przeprowadziła badanie i przekazała mi wszystkie informacje w sprawie leczenia. Wcześniej byłam u niej na konsultacji z 1,5 rocznym synkiem z AZS i również byłam bardzo zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kowalewska

  Dermatolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Polecam, szybka diagnoza i bardzo miła Pani Doktor. Dokładnie wyjasnila problem, jego powody oraz wyjaśniła proces leczenia.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział GdyniaUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Jestem zadowolona z wizyty. Lekarka w w sposób zrozumiały objaśniła przyczynę, stan i ewentualne następstwa wyprysku (guza) na skOrze.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania