Informacje o placówce

Gabinety

evi-MED

Bp. Dominika 16-22

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Bp. Dominika 8-14

81-402 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

evi-MED

Świętojańska 141

81-404 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

GODZINY OTWARCIA PRZYCHODNI:
evi-MED nr 1 ul. Bp. Dominika 16-22, Gdynia, Pon- Pt.: 07.00- 20.00
evi-MED nr 2 ul. Bp. Dominika 8-14, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob.: 09.00-13.00
evi-MED nr 3, ul. Świętojańska 141, Gdynia, Pon-Pt.: 08.00-20.00, Sob: 09.00-13.00

Poliklinika evi-MED to nowoczesna, wielospecjalistyczna klinika, działająca od 1992r. - jako jedna z pierwszych prywatnych przychodni w Gdyni i w Trójmieście. 

W naszych placówkach, zlokalizowanych w centrum Gdyni, świadczymy kompleksowe usługi medyczne w ramach ponad 30 specjalizacji, min.: andrologii, alergologii dziecięcej, chirurgii (ogólnej, dziecięcej, naczyniowej), chorób wewnętrznych, dermatologii, diabetologii, diabetologii dziecięcej, endokrynologii, flebologii, ginekologii i położnictwa, ginekologii-endokrynologii, ginekologii dziecięcej, gastrologii, interny, kardiologii, laryngologii, neurologii, neurochirurgii, okulistyki, ortopedii, pulmonologii, proktologii, reumatologii, urologii, zdrowia psychicznego i innych.

Oferujemy opiekę medyczną osobom prywatnym i klientom korporacyjnym: konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu i lekarzy specjalistów, badania diagnostyczne, laboratoryjne i specjalistyczne w bardzo szerokim zakresie, badania z zakresu medycyny pracy: badania profilaktyczne wstępne, okresowe i kontrolne, szczepienia profilaktyczne m.in. przeciw grypie, żółtaczce A i B, wirusowi HPV itp. oraz usługi stomatologiczne i rehabilitacyjne.

Prowadzimy akcje promocyjne oraz profilaktyczno-informacyjne o szerokim zakresie, jesteśmy inicjatorem programów profilaktycznych „Białe Soboty” i „Piątki Studenckie”. Nasze gabinety ginekologiczne spełniają najwyższe standardy wizyty ginekologicznej, z poszanowaniem prawa pacjentki do zachowania intymności. Od 2008r. nasze gabinety należą do sieci „Gabinetów z Różową Wstążką” a w czerwcu 2015r. otrzymaliśmy certyfikat "Gabinet pod Kwiatkiem", potwierdzający najwyższą jakość wizyty ginekologicznej.

Specjalizujemy się w poradni zdrowia kobiety: ginekologia – położnictwo, prowadzenie ciąży, ginekolog dziecięcy. Dysponujemy odpowiednim zapleczem medycznym: zespół doświadczonych lekarzy ginekologów oraz bazą diagnostyczną: USG – pełen zakres, USG  Doppler ciąży, 4D, prenatalne, USG połówkowe, kolposkopia.

Specjalizujemy się również w diagnostyce i leczeniu chorób krążenia (serca). Współpracujemy z zespołem doświadczonych lekarzy kardiologów  oraz  dysponujemy rozbudowaną bazą diagnostyki kardiologicznej: echo serca, próba wysiłkowa, EKG Holter i EKG ciśnieniowy, EKG spoczynkowe.

Zabiegi

 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, kriokoagulacja nadżerek, założenie / usunięcie wkładki domacicznej
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopia, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab, laserowe zabiegi dermatologiczne: depilacja laserowa, usuwanie zmian skórnych, zamykanie rozszerzonych naczynek, laserowa korekcja rozstępów, blizn, zmarszczek, laserowe usuwanie zmian naczyniowych m.in.: pajączki, rumień, trądzik różowaty, usuwanie piegów, plam, przebarwień
 • FLEBOLOGIA: skleroterapia i echoskleroterapia (bezoperacyjne leczenie żylaków)
 • MEDYCYNA ESTETYCZNA: peelingi medyczne, mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, bleczenie nadpotliwości, krioterapia brodawek wirusowych
więcej

Badania

 • USG ciąży prenatalne wg FMF, połówkowe, 4D ciąży, Doppler ciąży
 • USG - pełen zakres: piersi, układu rodnego, jamy brzusznej, prostaty, tarczycy, narządu ruchu, ciemiączka, USG metodą Dopplera i inne
 • DERMATOLOGIA: wideodermatoskopowa ocena znamion barwnikowych, trichoskopia z komputerową oceną Tricholab
 • KARDIOLOGIA: echo serca, Holter EKG i ciśnieniowy, próba wysiłkowa, EKG spoczynkowe
 • UROLOGIA: cystoskopia, zabieg urologiczny stulejka
 • LARYNGOLOGIA: wideolaryngoskopia (badanie krtani), audiogram (badanie słuchu)
 • Biopsja cienkoigłowa pod kontrolą USG + badanie histopatologiczne
 • GINEKOLOGIA: kolposkopia, wulwoskopia, cytologia
więcej

Choroby

 • Niewydolność żylna: obrzęki kończyn dolnych (flebologia)
 • Reumatoidalne zapalenie stawów, osteoporoza (reumatologia)
 • Czerniak (dermatologia)

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
178 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Poławska Inny

  Świetna Pani laryngolog. Dociekliwa, dokładna, z ogromnym doświadczeniem w pracy w szpitalu. Spotkałam na swojej drodze wielu laryngologów, ale tylko dr Poławska potrafiła zawsze postawić trafną diagnozę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Poławska Inny

  Bardzo dobra i miła Pani doktor że świetnym podejściem do dzieci. Dokładnie przeprowadziła wywiad i badanie, mając cierpliwość i podejście do małego pacjenta.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Lenczowska-Wężyk Inny

  Byłam na dwóch wizytach u tej pani, jedna w evi-medzie, druga na Żwirki i Wigury, dość dawno, ale mimo to zdecydowałam się dodać opinię. Obie wizyty trwały tak krótko, że ledwie się zaczęły, a już dobiegły końca. Pani dr przeprowadza wizyty w wielkim pośpiechu, na pierwszej nawet mnie nie zbadała, mimo, że zgłaszałam swoje dolegliwości i fakt, że to moja pierwsza w życiu wizyta u ginekologa, a na drugiej, gdybym nie zapytała, czy mnie zbada, również skończyłoby się na wywiadzie. W trakcie badania i jeszcze 3 dni po czułam okropny ból. Doktor była bardzo niedelikatna. Poza tym, zamiast pobrać w gabinecie materiał do badań, kazała mi zrobić to samemu w domu, bez jakiegokolwiek wyjaśnienia, jak prawidłowo to wykonać, następnie zanieść wymaz do laboratorium i przyjść następnym razem z wynikami. Odmówiła mi również badania palpacyjnego piersi, mówiąc żebym zapisała się na kolejną wizytę. Wprawdzie umówiłam się potem na kolejną wizytę, ale z niej zrezygnowałam. Już nigdy więcej nie wrócę do tego lekarza. Na szczęście niedługo po tych nieudanych wizytach znalazłam inną, wspaniałą panią doktor, która mi w 100% odpowiada.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Florczak Inny

  Polecam Pana Doktora z całego serca! Świetny specjalista. Wszystko dokładnie tłumaczy i szczegółowo udziela odpowiedzi na wszystkie pytania. Po raz kolejny wyszłam z gabinetu doktora spokojna.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Pawłowski Inny

  Byłam pierwszy raz na wizycie u Pana doktora i nie ukrywam, że się stresowałam mimo, że doktor został mi polecony przez inną doktor. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze jak i wszystko mi doktor wyjaśnił. Teraz wiem, że jednak nie muszę liczyc tylko na siebie i znalazłam się w dobrych rękach. Bardzo polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Niebrzydowski Konsultacja reumatologiczna kolejna

  Od długiego czasu zmagałem się z wieloma dolegliwościami, a Pan doktor ustabilizował mój stan zdrowia. Na każdej wizycie spotykam się z niebywałą wiedzą, skrupulatnością, troskliwością i zaangażowaniem. Między wizytami pozostaję w kontakcie mailowym, a na ewentualne pytania otrzymuję bardzo szybkie odpowiedzi. Pan doktor jest wybitnym lekarzem, który bardzo mi pomógł, za co jestem dozgonnie wdzięczny. Polecam z czystym z sercem!

  lek. Jarosław Niebrzydowski

  Dziękuję za opinię. Przy okazji informuję, że od 2-go listopada będę przyjmował w Gdyni na ul. Władysława IV nr 59 firma Medyczną Gdynia. Pozdrawiam.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Stasiak leczenie próchnicy

  Pani doktor bardzo sympatyczna, atmosfera miła.
  Leczenie zębów fatalne o mało nie zrobił mi się zgorzel w jednym zębie bo pani doktor zaplombowala mi zęba z otwartymi kanałami drugi ząb niestety też czeka mnie kanałowe. Chociaż pani bardzo sympatyczna nie polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Stasiak badania stomatologiczne

  stworzyła atmosferę spokoju i pozwoliła zrozumieć co mam robić. Zaplanowała leczenie. Zdiagnozowała przy okazji moje nadciśnienie , które potwierdziły badania specjalistyczne. Bez tej diagnozy do tej pory bym o tym nie wiedział i nie podjął leczenia. Polecam z całego serca otwartość i zaangażowanie Pani Doktor.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Konrad Florczak Inny

  Do tej pory byłam u doktora na 2 wizytach, niedługo trzecia, kontrolna. Miałam wykonywaną usg, kolposkopie, pobierane wycinki, jestem bardzo zadowolona z opieki, spokojnego podejścia pana doktora do pacjentki, wszystko wyczerpująco tłumaczy, nie mam odczucia ze jest zniecierpliwiony, albo się spieszy żeby zakończyć wizytę. Pana doktora polecił mi inny ginekolog mówiąc, że to jedyny specjalista, którego interpretacji badań kolposkopowych ufa w 100%


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Koch Inny

  Wczoraj miałam usg przesiewowe u pani doktor. Jestem absolutnie zachwycona. Badanie było szczegółowe, dokładne ale jednocześnie delikatne. Pani doktor sprawdziła bardzo dokładnie wszystko, wyjaśniała co i jak- czułam się zaopiekowana. Pani doktor jest bardzo wspierająca, traktuje pacjentke jak partnerkę, wyjasnia, opowiada, opisuje. Z całeg serca polecam :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania