Informacje o placówce

Gabinety

Euro Dent 2000

Polnej Róży 6, Ursynów

02-798, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Zambrowski

  Fizjoterapeuta,

  • K

   Moja córka po wielu miesiącach rehabilitacji poprostu pokochała "swojego P.Krzysia"...choć początki były dość trudne. Jedynym argumentem na Jej rehabilitację przez nas, kiedy jesteśmy w domu, jest to, ze P.Krzyś będzie dumny i będzie bił brawo. :) Przemiły człowiek, cierpliwy, konkretny i potrafiący z ciężkich ćwiczeń zrobić wspaniałą zabawę. Odpowiada na wszystkie pytania bardzo rzeczowo, jesli tylko leży to w Jego kompetencji. Dziękuję za wszystko co dla nas zrobił.

  • B

   Wspaniały rehabilitant i przemiły człowiek. Mój synek bardzo lubi zajęcia z Panem Krzysztofem i robi ogromne postępy. POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Przylipiak

  Chirurg, Stomatolog,

  • V

   A ja mam bardzo pozytywne opinię o doktorze. Bardzo rzeczowy i konkretny. W moim przypadku bardzo mi pomógł i teraz mogę sie cieszyc z końcowego efektu. Gorąco polecam!

  • A

   W pełni się zgadzam z powyższymi opiniami. Mi również popsuł szczękę, po 2 latach ciągania zębów w jedną i drugą stronę zmieniałam ortodontę. Słono mnie to kosztowało, drugi lekarz był załamany jak można doprowadzić pacjenta do takiego stanu, ale po roku unormował mi zęby i zdjął aparat. Niestety mam teraz zanik kości i ciągle walczę z problemami. Każdy dentysta, który widzi moje rtg jest przerażony jak można było doprowadzić do takiego stanu. Prawdziwy ortodonta powinien również przed założeniem pacjentowi aparatu zbadać jaki to może spowodować skutek, a tu tylko kasa i wizyty co 2- tyg. oraz pretensje, że to wina pacjenta - jak tak można! Najgorszy ortodonta, wszyscy winni się go wystrzegać!