Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (58)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Wyszyńska-Koko Inny

  Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pani Doktor bardzo profesjonalna, poświęciła dużo czasu na badanie. Opis badania szczegółowy i dostępny od razu. Mogę szczerze polecić.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Błaut Inny

  Jeden z najlepszych endokrynologów w Gdańsku,który ma ogromna wiedzę o nowotworach neuroendokrynnych polecam.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kołosowska-Żuchowska Inny

  Byłam dwa razy u Pani Dr. Diagnoza została wydana na podstawie wyników badań i opisu tego czym się zajmuję. Pani Dr. mnie nawet nie zbadała, nie obejżała, tylko przeszła do wydawania osądów, że kobiety są słabe i wiotkie i na co im branie się za czynności, które są tylko na mężczyzn. Jak dla mnie masakra i podziekuje.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Wyszyńska-Koko Inny

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor. USG wykonane dokladnie, z odpowiednia ilością poświęconego czasu, szczegółowe wyjaśnienia. Nigdy wcześniej nie trafilam na tak precyzyjnego i dokładnego Radiologa.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Kosiak Inny

  Bardzo dobry specjalista, polecany wśród innych lekarzy. Podczas badania pan doktor jest dokładny, delikatny, dziecko w ogóle nie odczuwa stresu. Serdecznie polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marta Wyszyńska-Koko Inny

  Pani doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, w trakcie wyjasniała co widzi. Otrzymałam szczegółowy opis i zdjęcia wszystkich zmian, które udało się wyłapac na USG.

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Mateusz Kosiak Inny

  Profesjonalny lekarz. Miły, sympatyczny i kulturalny. Bardzo dobra komunikacja - śmiem stwierdzić że to najbardziej profesjonalne i miłe badanie USG na którym byłem. Panie Doktorze, proszę się nie zmieniać :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kołosowska-Żuchowska Inny

  Wczoraj miałam wizytę u tej pani . MASAKRA!!! w XXI wieku kazała mi zdjąć buty , bosymi nogami stanąć na brudnej podłodze i to było całe badanie!!!!!! Żadnej porady żadnych wskazań brak diagnozy!!!!

  R
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Kmieć USG genetyczne 11 - 14 t.c.

  Pan doktor to bardzo dobry specjalista ultrasonografii, posiadający certyfikat FMF. Szczegółowo wyjaśnia co widzi na USG. Ponadto jest osobą bardzo empatyczną i z wielkim szacunkiem podchodzi do pacjenta. Serdecznie polecam pana doktora.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Maria Lizakowska-Kmieć Inny

  Niestety, ale nie będę w stanie przyjść do pani dr więcej na wizytę. Ogólnie byłam pozytywnie nastawiona, pani dr też była w porządku, zbadała mnie, przepisała leki, dała skierowanie na badania, tutaj całkiem bez zarzutów. Ale jak powiedziałam, że biorę antykoncepcję to na każdej z wizyt była wspominka, żebym przestała brać leki... Nieważne, czy mam pieniądze na dzieci, czy ich nie mam, czy nie chcę ich mieć, czy chcę, mam przestać brać tabletki i jeszcze to wypytywanie czy planuję dzieci. Na pierwszej wizycie myślę no ok, niech tam będzie, ale na kolejnej jak już miałam uznać wizytę za udaną, jak już miałam otwierać drzwi i wychodzić, usłyszałam żebym zastanowiła się nad zaprzestaniem antykoncepcji. No nie... Miałam dać temu lekarzowi jeszcze jedną szansę, ale bardzo długo biłam się z myślami i stwierdziłam, że nie dam rady, po prostu nie dam rady więcej tam pójść. Niestety, właśnie szukam kolejnego endokrynologa.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Subisława 24, 80-354 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Opolska 5, 80-395 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Staropolska 32, 80-180 Kowale Pokaż w Google Maps
enel-med, POLMED, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania