Informacje o placówce

Gabinety

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Subisława 24

80-354 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Opolska 5

80-395 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Staropolska 32

80-180 , Kowale , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mirosław Dudziak Inny

  Do dr Dudziaka trafiłam za radą znajomych, którzy mieli o nim bardzo dobrą opinię. Wiedziałam, że czeka mnie operacja, a diagnoza była niestety najgorsza z możliwych.To, co mnie uderzyło na samym początku wizyty, to ogromny spokój. Doktor wysłuchał z uwagą tego, co miałam do powiedzenia, a po badaniu, dokładnie wyjaśnił na czym będzie polegała operacja i że mam wybór co do metody jej przeprowadzenia. Pomyślałam wtedy, że może nie będzie tak źle. Z gabinetu wyszłam spokojna i z zupełnie innym nastawianiem niż wtedy, gdy do niego wchodziłam. Po wizycie wiedziałam już, że ten lekarz ma ogromne doświadczenie i mogę mu zaufać w 100 %. To, co jest godne podkreślenia, to fakt, że doktor okazał się zwyczajnym człowiekiem, z którym można swobodnie porozmawiać. Operacja była przeprowadzona, szybko, fachowo i rzeczywiście nie było tak źle. Dzisiaj, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dr Dudziak jest specjalistą wysokiej klasy, z olbrzymim doświadczeniem i praktyką. To, co również warte jest podkreślenia, to empatia i zaangażowanie. Jestem pełna uznania dla pana doktora. W dzisiejszych czasach , ogólnego narzekania na służbę zdrowia, dr Dudziak przywraca wiarę w lekarzy.
  Serdecznie polecam wszystkim wystraszonym i przerażonym pacjentkom, oddajecie swoje zdrowie i życie w naprawdę dobre ręce.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Zinkiewicz Inny

  USG ciąży III trymestr (ciąża pojedyncza) - badanie wykonane bardzo szczegółowo, dokładnie oraz w miłej atmosferze. Pan Doktor na bieżąco omawiał każdy etap badania oraz spokojnie i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie pytania. Zdecydowanie polecam.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Kmieć USG genetyczne 11 - 14 t.c.

  Wizyta związana z badaniem usg z oceną wad genetycznych. Bardzo profesjonalny, miły, dba o Pacjentkę pod każdym względem. Naprawdę polecam z całego serca!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Moll Inny

  Lekarz na początku sprawia wrażenie nieprzyjemnego, ale po wejściu do gabinetu i rozmowie stosunek się zmienia. Lekarz jest miły, odpowiada na pytania, opisuje czynności które wykonuje. Jestem zadowolona wykonanym USG

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Kmieć USG ginekologiczne

  USG ciąży 18-22 tydz. przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, szczegółowy oraz w miłej atmosferze. Pan Doktor szczegółowo omawiał każdy etap badania, był bardzo zaangażowany i odpowiadał na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Kosiak Inny

  Wspaniały człowiek, profesjonal swojej sprawy!!! Ma podejście do dzieci. Córka jest zadowolona i mama też))

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Kmieć prowadzenie ciąży

  Doktor godny polecenia, miły i kompetentny.Badania zawsze omówione i wyjaśnione.Prowadzenie ciąży na wysokim poziomie.
  W razie wątpliwości zawsze można wysłać smsa i dostać odpowiedź. Dostępność wizyt bardzo dobra .
  Polecam .

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Kołosowska-Żuchowska Inny

  Lekarka z klasą, ma czas rozmawiać z pacjentem, szczegółowo wyjaśnić problem, udzielić doraźnej pomocy oraz podać alternatywne rozwiązania.Dzięki fachowej ocenie sytuacji uniknęliśmy niepotrzebnego skierowania do szpitala.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Kmieć badania ginekologiczne

  Profesjonalny, miły i bardzo rzetelny. Odpowiada na każde pytanie, atmosfera podczas wizyty jest bardzo dobra, pacjentka czuje się komfortowo. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Pankrac Inny

  Miałam wczoraj usg 3 trym u tej Pani, nie polecam zdecydowanie. Nie tłumaczyła co się dzieje podczas usg. A jak już zapytałam to odpowiedzi zdawkowe i niemiłe, przez co nie miałam ochoty zadawać więcej pytań. Wizyta przebiegała w niemiłej atmosferze, chciałam na końcu uciec. Do tego będę musiała powtórzyć badanie bo nie zrobiono mi porządnie badania szyjki macicy sprzętem tak jak o to prosiłam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania