Informacje o placówce

Gabinety

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Subisława 24

80-354 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Opolska 5

80-395 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Endomed Centrum Diagnostyki Medycznej

Staropolska 32

80-180 , Kowale , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Płończak

  Laryngolog, lek.

  • M

   Witam, może wiedzę posiada,ale w kontakcie z matką i rocznym dzieckiem, z zapaleniem ucha środkowego nie do końca wyrozumialy.. Nfztowskie badanie chyba dlatego,że darmowe - jakby za karę.. Troszkę więcej miłych, ciepłych słów i wyrozumiałości dla Pacjentów! Kompetencja i znajomość w swojej dziedzinie bez zarzutu!

  • P

   Zdecydowanie nie polecam! Na dyżurze nocnym w szpitalu na Zaspie czekałem na waćpana prawie godzinę około 1 w nocy by mógł wstać, ubrać się i podejść do pacjenta. Siedziałem na poczekalni z ostrym bólem ucha jednak lekarz nic sobie z tego nie robił. Na dzień dobry rzucił tekst: "i co, specjalnie pan z tym czekał do wieczora tak??" - co to ma być?? Po krótkim badaniu wypisał antybiotyk i zalecił udać się do innego laryngologa na płukanie ucha. A przecież tak prosty zabieg mógł wykonać sam i to w 5 minut. Tak więc z kwitkiem i bólem zostałem odesłany...mam nadzieje że się doktorek nie wyspał.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Sylwia Małgorzewicz

  Nefrolog, dr hab. n. med.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: konsultacja nefrologiczna

   Bardzo sympatyczna lekarka.Pelny profesjonalizm, wizyta bardzo rzeczowa, jednoznaczna, jestem bardzo zadowolona.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Jana Pawła II 7Usługa: porada

   Bardzo dobra lekarka, kompetentna, empatyczna i sympatyczna. Długo zastanawiała się nad moim problemem i wnikliwie analizowała wyniki. Polecam bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Korczak-Michałowska

  Dermatolog, lek.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w GdańskuUsługa: znamię na skroni

   Jestem pacjentem p. Anny Korczak Michałowskij od dawna i po każdej wizycie jestem usatysfakcjonowany miłym przyjęciem i profesjonalnym zaleceniem. Zawsze uśmiechnięta, delikatna. Dziękuję p.doktor Annie za wizyty i dotychczasowe porady.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne FCM Zdrowie w GdańskuUsługa: problem skóry

   Pani doktor jest bardzo kompetentną i sympatyczną osobą. Dokładnie wyjaśniła problem i sposób leczenia. Jestem zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Zbigniew Gaweł

  Ginekolog, lek.

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   U Pana lekarza byłam dwa razy, pierwszy raz przy pierwszym badaniu prenatralnym, drugi raz przy ostatnim (pomiędzy trafiłam na szczęście na urlop Pana Lekarza i miałam zastępstwo z super ginekologiem:)). Może zacznę do tego, że ani dzień dobry, ani nic innego. Na pierwszej wizycie z ust Pana Lekarza padło tylko jedno słowo, a mianowicie "skierowanie". Byłam w szoku. Nie było prośby o położenie się, czy też rozebranie (nie wiedziałam jak będę badana, musiałam się domyślać). Na moje pytanie czy mam się położyć, Pan wskazał ręka na łóżko. Badanie przebieglo bardzo szybko, trwało może 10 min. Oczywiście w ciszy. Nic nie widziałam na ekranie (w przeciwieństwie do badania z innym lekarzem, który mi opowiadał co dokładnie bada i jak dziecko się ułożyło, pokazywał na żywo jak dziecko otwiera buzke i zamyka- czego nie doświadczyłam na żadnym badaniu z Panem Gawlem). Na ostatniej wizycie Pan Zbigniew powiedział trochę więcej niż poprzednio, na przykład "zamknąć drzwi, przeciag bedzie" gdzie ledwo weszłam do gabinetu (Oczywiście na moje dzień dobry nie doczekalam się odpowiedzi...). I znowu to oczekiwanie, co zrobić. Położyć się czy nie? Lekarz usiadł przed usg a ja stałam mu za plecami, czekając na jakieś polecenie. W końcu padło z ust "Położyć sie" "nizej". Badanie trwało 7 minut. (Na badaniach polowkowych byłam przez pół godziny!). I długo długo nic nie usłyszałam. Badanie bardzo nieprzyjemne, bardzo mocno miałam uciskany brzuch, tylko czekałam aż skończy. Więc jeśli komuś zależy na ciszy i spokoju, na braku informacji odnośnie dziecka - to polecam tego lekarza. Na szczęście był to mój ostatni raz u tego pana. Przy następnej ewentualnej ciąży na pewno się do niego nie wybiorę. Trochę więcej empatii Panie Zbigniewie!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk - CH Manhattan

   Mam bardzo mieszane uczucia. Moja pierwsza wizyta u tego lekarza to było USG piersi i z tego badania jestem zadowolona - doktor wykrył zmianę w piersi (później okazało się, ze to włókniak - do obserwacji), skierował mnie do odpowiedniej placówki, pod której opieką jestem teraz cały czas. Niestety, z drugiej wizyty jestem bardzo niezadowolona. Udałam się do Pana doktora do kontroli, ponieważ leczenie zlecone przez innego lekarza nie przynosiło efektów, a staram się o dziecko i każdy cykl jest na wagę złota. Badanie było bardzo pobieżne, lekarz użył tylko jednej rękawiczki, po badaniu nie umył rąk, tylko usiadł do biurka. Mówił bardzo mało, ale komentarze były bardzo dziwne i nie na miejscu. "Jest jakaś biała wydzielina, ale to nie grzybica" (nie dowiedziałam się jednak, co to jest). Na pytanie, dlaczego odczuwam suchość i dyskomfort, skoro wg niego nic mi nie jest, odpowiedział, "proszę sobie do współżycia kupić żel nawilżający" i "widziałem już dużo bardziej suche pochwy" (równie dobrze mogłabym pójść do ortopedy ze skręconą nogą i usłyszeć "jak chce pani chodzić, proszę sobie kupić laskę, widziałem dużo bardziej skręcone nogi" - chyba nie o to chodzi, prawda?). Na kolejne pytanie, czy suchość nie jest czasem spowodowana stanem zapalnym, otrzymałam odpowiedź, że mam się nie przejmować stanem zapalnym, bo to nie przeszkadza w zajściu w ciążę. Jasne, a że zarażam partnera to już nieistotne... Zostałam potraktowana jak hipochondryczka, która przychodzi do lekarza w zasadzie nie wiadomo po co, nie dostałam skierowania na badanie ani żadnej recepty, bo przecież "nic mi nie jest". Zaniepokojona objawami, poszłam do innego lekarza, okazało się, że konieczne jest dalsze leczenie.
   USG piersi - tak, polecam, badanie ginekologiczne - nigdy więcej!!!!!!! :-(

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Przemysław Rzepecki

  Urolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ PolnamedUsługa: konsultacja urologiczna

   Wizyta w przyjaznej atmosferze, bardzo dobry kontakt z lekarzem, profesjonalna porada, mimo trudności związanych z epidemią.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ PolnamedUsługa: konsultacja urologiczna

   Jak dla mnie to efektywnie wykorzystany czas konsultacji.
   Rzeczowe podejście do pacjenta.
   Konsultacja w zrozumiałym dla mnie języku.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Anna Pawłowska

  Gastrolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: Konsultacja telefoniczna - Gastroenterolog

   Bardzo przyjazny i zaangażowany lekarz, zna się na swoim fachu, wie o czym mówi, daje sobie czas na wszelkie wyjaśnienia.Polecam

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Gdańsk, al. Zwycięstwa 49Usługa: konsultacja gastrologiczna

   Świetny specjalista - gastrolog. Przyjazne podejście do pacjenta. Szczegółowe i jasne omówienie problemu oraz zalecenia postępowania. Polecam!
   Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Andrzej Gołębiewski

  Chirurg Dziecięcy, Urolog, Urolog Dziecięcy, dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Lekarz bardzo miły, delikatny w kontakcie do dziecka, słucha rodzica, dokładnie tłumaczy i opisuje dolegliwość oraz sposób leczenia. Bardzo polecam

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Pediatrii Nord ClinicUsługa: konsultacja chirurgiczna dzieci

   Świetny kontakt Pana doktora z dzieckiem, bardzo szczegółowo tłumaczy jak postępować w trakcie leczenia. Jak najbardziej polecam Pana doktora za doświadczenie i empatię.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Aleksandra Struk-Roszmann

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Polecam Panią Doktor,bardzo pomocna doskonała lekarz. Dokładność, staranność w badaniu pacjenta to cechy Pani doktor.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk ZaspaUsługa: konsultacja telefoniczna

   Wysoki poziom zaangażowania Pani Doktor. Jeszcze tego samego dnia Pani Doktor oddzwoniła, aby skomentować przesłane badania i zalecić konkretnie dalszą diagnostykę.

  Zobacz wszystkie opinie (119) o tym lekarzu


 • Anna Kołosowska-Żuchowska

  Chirurg, Ortopeda,

  • Z
   Lokalizacja: Endomed Centrum Diagnostyki MedycznejUsługa: Inny

   Lekarka z klasą, ma czas rozmawiać z pacjentem, szczegółowo wyjaśnić problem, udzielić doraźnej pomocy oraz podać alternatywne rozwiązania.Dzięki fachowej ocenie sytuacji uniknęliśmy niepotrzebnego skierowania do szpitala.


 • Maciej Różycki

  Neurolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja neurologiczna

   Super lekarz.Przed obejrzeniem rezonansu zbadał mnie i powiedział ze wysowa sue dysk. Wszystko potwierdziło się po obejrzeniu rezonansu.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja neurologiczna

   Pan lekarz jest empatyczny, jest profesjonalistą, proponowane leczenie jest skuteczne, komu bolą plecy, zrozumieją, co znaczy "po godzinie nic nie boli" :) Polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania