Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

W należącej do Grupy EMC Szpitale placówce znajdują się oddziały:
• Oddział Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc
• Oddział Chirurgii
• Oddział Położniczo-Ginekologiczny
• Oddział Neonatologii
• Oddział Pediatrii
• Oddział Urologiczny
Oferujemy opiekę medyczną dla osób ubezpieczonych w NFZ, klientów towarzystw ubezpieczeniowych oraz osób, które same pokrywają koszty swojego leczenia.
Przy Szpitalu św. Anny działa przychodnia, która oferuje szeroki zakres świadczeń z zakresu ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (107)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Przemysław Zugaj konsultacja urologiczna

  Bardzo nie polecam. Calkowity brak zaangażowania i chęci pomocy. Pozostałe duży niesmak i bezradność chorego, obolalego pacjenta. ( wizyta prywatna).

  L
  Profil zweryfikowany
  Mateusz Mokrzyś krioterapia

  Byłem pacjentem Szpitala św. Anny w Piasecznie od 08.do 10 04. 2024 Mieszkam w pod poznańskiej miejscowości i fakt, że tak odległy Szpital wybrałem, może zadziwić. Jednakże rekomendacja jednego z urologów w Poznaniu, abym podjął leczenie właśnie tam, u dr Mateusza Mokrzysia, silnie wpłynęła na moją decyzję. Od pierwszego spotkania pan dr Mateusz Mokrzyś wzbudził zaufanie swoją wiedzą , zaangażowaniem w rozwiązanie moich problemów zdrowotnych. Nie omyliłem się! Trzy i pół godzinna operacja wymagającą zapewne ogromnego wysiłku intelektualnego , ale też dyscypliny zawodowej sprawiła, że mój problem zdrowotny zniknął. Pan dr Mateusz Mokrzyś jest, wg moich obserwacji, lekarzem z powołania, a dziś tytuł "dr Judyma" budzi co najmniej zdziwienie. Nie będę tutaj używał setek przymiotników na określenie zawodowych umiejętności i osobowości pana doktora, ale powiem jedno: powróciłem do domu zbudowany wiedzą lekarzy i personelu pracujących w Szpitalu św. Anny w Piasecznie. Dziękuję!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mohammad Rezaei Inny

  Polecam bardzo Doktora! Gdy inni laryngolodzy zbywali mnie i mojego syna, doktor bardzo dokładnie zbadał dziecko i trafnie zdiagnozował. Aby mieć pewność do diagnozy zlecił dodatkowe badania i pokierował na dalsze leczenie. Po za tym naprawdę doktor ma super podejście do dzieci. Odpowiada na każde pytania, każdą wątpliwość. Całym sercem polecam. Świetny specjalista! :)


  L
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Zawadzki Inny

  Bardzo polecam tego Specjalistę. Do Doktora trafiłem po nieudanym zabiegu ureteroskopii wykonanym w innym szpitalu (próba usunięcia dużego–12mm-kamienia w moczowodzie). Doktor po wnikliwej analizie dokumentacji medycznej zakwalifikował mnie do kolejnego zabiegu , który wykonał już 3 dni później! Przed i po zabiegu doktor wykazał bardzo duże zaangażowanie w zapewnienie mi wyczerpujących informacji oraz komfortu podczas pobytu w szpitalu.
  Doktor zadbał o moje bezpieczeństwo podczas zabiegu – kamień po wstępnym skruszeniu w moczowodzie został cofnięty do nerki, gdzie laserem został rozbity na małe fragmenty, aby nie uszkodzić moczowodu. Zabieg w pełnym znieczuleniu miałem o 10 rano, a o 8 wieczorem zostałem już wypisany! Kolejnego dnia wróciłem już do normalnych obowiązków. USG po 4 tyg. od zabiegu wykazało, że nerka, moczowód i pęcherz moczowy są jak nowe! -żadnych śladów po kamieniu i wykonanym zabiegu. Jestem wdzięczny Doktorowi za skuteczne i profesjonalne rozwiązanie mojego problemu.


  H
  Profil zweryfikowany
  dr Leszek Olchowik Inny

  Wspaniały lekarz, dokładny z ogromną wiedzą i doświadczeniem, zaangażowany. Takich lekarzy się już nie spotyka. Zainteresowany pacjentem, proszący o informacje o wyniku badania , oddzwaniajacy w wolnym czasie do pacjenta. Jestem ogromnie wdzięczna lekarzowi za jego trafną fiagnozę i intuicję terapeutyczną. Trafił w 10 z diagnozą, co potwierdziło badanie obrazowe.


  O
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Tarwacki Inny

  Pan Dariusz Tarwacki jest nie tylko wybitnym lekarzem, ale absolutnym artystą ! Miałam wykonywane cesarskie cięcie przez Pana Doktora, wszystko poszło szybko, sprawnie, bez komplikacji. Blizna jest niewidoczna do tego stopnia, że ciężko dostrzec, że miałam robiony jakikolwiek zabieg. Ogromnie polecam!


  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Jurij Feduniw konsultacja ginekologiczna

  I visited Jurij during my pregnancy 2 times in Medicover and EMC. Doctor is not interested in his patients, look like he don’t care . I had hard toxicosis and head ache, he didn’t gave me any medication or advices what I have to do.Also he didn’t checked my blood pressure and weight. He didn't palpate me. So for 2 month I been visiting this doctor, and decided to visit another doctor because on 15 weeks I still had all hard symptoms and I lost my weight. After visiting another doctor I realised how visit have to be : she checked my weight, blood pressure, palpated me, gave me prescription for some medication and send me to do analysis on hormones because it not normal and dangerous for baby. After her help I started to feel much better, while with Jurij help I had 2 month of tortures.
  Jurij completely don’t care about his patients. Only thing he can say - “just wait, once everything will be OK”.
  I don’t recommend to visit this doctor.


  J
  Profil zweryfikowany
  Mateusz Mokrzyś konsultacja urologiczna

  Lecząc się urologicznie w szpitalu w Piasecznie nie byłem pacjentem pana doktora Mokrzysia. Tak się jednak zdarzyło, że mając komplikacje pooperacyjne potrzebowałem pomocy lekarskiej. Dr. Mokrzyś skończył właśnie pracę i wychodził z gabinetu. Mimo to bez wahania wrócił i przyjął mnie udzielając profesjonalnej i skutecznej pomocy. Jest dla mnie przykładem lekarza, który oprócz wiedzy posiada ogromną empatię. Dziękuję Panie doktorze !


  P
  Profil zweryfikowany
  Jacob Halpern-Nadel Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty- wszystko zostało mi szczegółowo wyjaśnione, włącznie z pokazaniem na grafice i opisaniem najnowszych wyników badań naukowych. Lekarz o przyjacielskim podejściu, z bardzo dużą wiedzą, pasjonat.


  P
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Jakub Dobruch konsultacja urologiczna

  Pan profesor to wspaniały człowiek i doskonały fachowiec emanujący empatią i zrozumieniem.Bardzo dziękuję za przeprowadzoną operacje. Życzę wszystkiego dobrego-pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Mickiewicza 39, 05-500 Piaseczno Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania