Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Elle-Med Centrum Medyczne

Chrzanowskiego 8 A, Praga-Południe

04-392, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Elle-Med Centrum Medyczne

Poznańska 17, Praga-Południe

00-680, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Kruszyńska

  Endokrynolog, Internista,

  • P
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Analiza wyników krzywej cukrowej i insulinowej

   Doktor Kruszyńska ma całościowe spojrzenie na pacjenta, zbiera bardzo szczegółowy wywiad. Ma bardzo szeroką wiedzę, nie tylko – jak niektórzy lekarze – w wąskiej specjalizacji. Potrafi dogłębnie przeanalizować wyniki badań – nie tylko sprawdza czy są w „normie” laboratoryjnej, ale potrafi wyciągać z nich wnioski. Bardzo dużo wyniosłam z wizyty, dostałam konkretne wytyczne jak stylem życia sprawić żeby wyniki moich badań się poprawiły (lekka insulinooporność – choć cukier „w normie” i lekka hiperinsulinemia), poprawić samopoczucie i uniknąć w przyszłości farmakoterapii, dostałam też skierowanie na dalszą diagnostykę i ogólnie poczułam się „zaopiekowana”. Polecam dr Kruszyńską!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

   Bardzo dobry i uważny lekarz, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Dokładny wywiad, dobry przekaz i całościowe podejście, polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Hofman

  Pediatra,

  • P

   Uważny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, starannie bada, wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.


 • Tomasz Grzelecki

  Laryngolog, lek.

  • K

   Lekarz od początku zrobił dobre wrażenie. Sympatyczny i otwarty. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpującą wiadomość. Co do efektu leczenia jest za wcześnie żebym mogła coś więcej napisać, ale wszystko powinno być na dobrej drodze.

  • A

   Zle leczone zapalenie ucha środkowego, pan dr przpisal z marszu antybiotyki zalecane w tej chorobie jako II rzut ( oczywiście w ogóle nie pomogly, kolejny dr leczyl mnie antyb pierwszego rzutu i te zadzialaly) plus pan dr od razu dal antybiotyk bez przeczyszczenia ucha - pod woskowina i tak przeciez bedzie sie nadkazac wiec trzeba takie ucho wyczyścić... Poza leczeniem - ok