Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Elle-Med Centrum Medyczne

  Chrzanowskiego 8 A, Praga-Południe

  04-392, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe
 • Elle-Med Centrum Medyczne

  Poznańska 17, Praga-Południe

  00-680, Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Grzelecki

  Laryngolog, lek.

  • K

   Lekarz od początku zrobił dobre wrażenie. Sympatyczny i otwarty. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpującą wiadomość. Co do efektu leczenia jest za wcześnie żebym mogła coś więcej napisać, ale wszystko powinno być na dobrej drodze.

  • A

   Zle leczone zapalenie ucha środkowego, pan dr przpisal z marszu antybiotyki zalecane w tej chorobie jako II rzut ( oczywiście w ogóle nie pomogly, kolejny dr leczyl mnie antyb pierwszego rzutu i te zadzialaly) plus pan dr od razu dal antybiotyk bez przeczyszczenia ucha - pod woskowina i tak przeciez bedzie sie nadkazac wiec trzeba takie ucho wyczyścić... Poza leczeniem - ok


 • Aleksandra Kruszyńska

  Endokrynolog, Internista,

  • P
   Lokalizacja: PROFEMED Lekarze SpecjaliściUsługa: Analiza wyników krzywej cukrowej i insulinowej

   Doktor Kruszyńska ma całościowe spojrzenie na pacjenta, zbiera bardzo szczegółowy wywiad. Ma bardzo szeroką wiedzę, nie tylko – jak niektórzy lekarze – w wąskiej specjalizacji. Potrafi dogłębnie przeanalizować wyniki badań – nie tylko sprawdza czy są w „normie” laboratoryjnej, ale potrafi wyciągać z nich wnioski. Bardzo dużo wyniosłam z wizyty, dostałam konkretne wytyczne jak stylem życia sprawić żeby wyniki moich badań się poprawiły (lekka insulinooporność – choć cukier „w normie” i lekka hiperinsulinemia), poprawić samopoczucie i uniknąć w przyszłości farmakoterapii, dostałam też skierowanie na dalszą diagnostykę i ogólnie poczułam się „zaopiekowana”. Polecam dr Kruszyńską!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

   Bardzo dobry i uważny lekarz, poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba. Dokładny wywiad, dobry przekaz i całościowe podejście, polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Hofman

  Pediatra,

  • P

   Uważny lekarz, bardzo dobre podejście do dzieci, starannie bada, wszystko dokładnie wyjaśnia. Polecam.


 • Marta Olenderek-Adynowska

  Stomatolog, Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ ELLE-MEDUsługa: wyrwana 5tka

   Przyłączam się do pozytywnych opinii. Cały zabieg trwał może 7 minut (nie licząc pantomogramu i przeglądu).
   Szybko, sprawnie, bez ceregieli. Dodatkowo, świetny kontakt z pacjentem, który pozwolił na znacznie mniejszy stres.

   Dodatkowo:
   - zostałem przyjęty punktualnie (bez dodatkowego czekania w kolejce)
   - koszt wizyty zmieścił się w dolnej granicy kwoty, która był założona początkowo

  • M
   Lokalizacja: NZOZ ELLE-MEDUsługa: Wyrwanie zęba

   Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani Olendarek. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, a wyrwanie górnej 8, która była już sporo ukruszona nie sprawiało Pani Marcie żadnego kłopotu. Co najważniejsze po wyrwaniu ból byl niewielki, normalnie zasnęłam i przespałam całą noc. Nawet kolejnego dnia obudzilam sie bez bólu i normalnie mogłam iść do pracy. Rana zagoiła się bardzo szybko.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


Opinie o placówce

 • M

  Pragnę z całym szacunkiem podziękować personelowi medycznemu jak i osobom prowadzącym placówkę Ellemed przy ul. Chrzanowskiego w Warszawie za profesjonalną obsługę klienta i wzorowe, godne do naśladowania podejście do swoich obowiązków służbowych jak i pacjenta.
  Niezwykle miła obsługa pracowników rejestracji, oraz krótkie terminy wizyt przyczyniły się do skorzystania przeze mnie z tejże przychodni lekarskiej.
  Na szczególne zwrócenie uwagi i wielkie podziękowania należą się całemu personelowi stomatologii za niespotykane na co dzień podejście do pacjenta, a w szczególności pani doktor Marty Olenderek-Adynowskiej, oraz pani Renaty nazwiska niestety nie pamiętam za cierpliwość, poświęcenie i delikatność z jaką wykonuje swoje zabiegi.
  Z całą odpowiedzialnością polecam tą placówkę innym osobom poszukującym profesjonalnej opieki medycznej jak również polecam z korzystania z całodobowego ostrego dyżuru stomatologicznego.