Dwójka

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dwójka

Krasickiego 1

39-200 , Dębica , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Daniel

  Pediatra, lek.

  • D

   Bardzo polecam Panią doktor. Mam do niej pełne zaufanie. Rozsądna, woli przebadać dokładniej niż domyślać się w czym rzecz. Świetne podejście do małych pacjentów i zatroskanych rodziców.


 • Anna Szarek

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zły stan zdrowia dziecka

   Do pani dr Szarek trafiliśmy na dyżur sobotni po wielokrotnych wizytach u pediatrów z półtorarocznym dzieckiem. Po wielu badaniach i diagnozach i leczeniu trwającym około miesiąca stan dziecka pogarszał się; ciągłe i biegunki i do tego wystąpiła gorączka. Pani Doktor podeszła do nas wszystkich bardzo profesjonalnie, dużą fachową wiedzą i ze zrozumieniem. Starannie przebadała "umęczone" i zestresowane dziecko, zaleciła rozległe badania i obserwację na oddziale szpitalnym. Oczywiście "szpital" przerażające miejsce, ale dzięki pani Doktor dziecko zostało gruntownie przebadane i zalecone odpowiednie leczenie, które nareszcie przyniosło skutki. Nie każdy może zdaje sobie sprawę jak ciężka jest praca z dziećmi i to jeszcze chorymi i cierpiącymi, a pani dr Szarek pomimo ciężkiego, męczącego dyżuru przyjęła nas miło i ciepło i dodała otuchy. Dziękujemy Pani Anno, cieszymy się, że jest Pani z nami i życzymy wielu sukcesów!

  • M

   Pani doktor jest bardzo miła i delikatna przy badaniu dzieciaczków. Moja córcia od pierwszej wizyty ją polubiła.
   Daje fachowe porady, szczegółowo objaśnia diagnozę. Pomogła nam już wiele razy dlatego z czystym sumieniem mogę polecić panią doktor.