O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 19 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Biofeedback
 • Psychotechnika
Języki
 • Polski
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Aktualności

Zapraszam do umawiania wizyt gabinetowych i online w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ulicy Powstańców Śląskich 28/30 (www.dcp.wroclaw.pl).

Dowiedz się więcej

Powstańców Śląskich 28/30,Wrocław


Zapraszam do umawiania wizyt gabinetowych i online w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przy ulicy Powstańców Śląskich 28/30 (www.dcp.wroclaw.pl).

Dowiedz się więcej

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Opinie o specjalistach (2495)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Agnieszka Dudała konsultacja psychiatryczna

  Polecam , wszystko super wyjaśnione i wytłumaczone .

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Karolina Sas Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Bardzo dobry lekarz. Czuć, że Pani doktor zależy na pacjencie, a nie że odbębnia swoją pracę. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Sylwia Wojciechowska konsultacja psychiatryczna

  Wizyta u Pani Doktor była bardzo pozytywna. Lekarz wykazał się profesjonalizmem, empatią i zaangażowaniem. Pani Doktor dokładnie wysłuchała problemów, poświęcając mi dużo czasu, co bardzo doceniam.


  M
  Profil zweryfikowany
  Marzena Nadolska-Kałużny Konsultacja psychiatryczna online

  Profesjonalizm, bardzo dobra komunikacja, działania jak najbardziej ukierunkowane aby pomóc pacjentowi. Odbyłem już 3 wizyty więc śmiało mogę powiedzieć, że wszystko co Pani doktor zaleca jeśli chodzi o leki jest dobierane w pełni indywidualnym podejściem według potrzeb, kontrolowane jak i korygowane tak aby pomogło pacjentowi. Dodatkowo empatia, która emanuje od Pani doktor sprawia, że człowiek czuje iż trafił do odpowiedniej osoby. Oczywiście leczenie nadal trwa i będą kolejne wizyty jednak w tym momencie wiem, że jest to dobry specjalista i każdemu mogę go polecić. Wizyta online sprawia, że dla pacjenta jest wygodniej a kontakt w tej formie mimo wszystko jest tak jakbym siedział naprzeciw Pani doktor. Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Joanna Kubisz Inny

  Serdecznie polecam, pierwsze spotkanie i czułem się wreszcie zrozumiany oraz dokładnie wysłuchany.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Danuta Zabierowska-Jernajczyk konsultacja psychiatryczna

  Wizyta bardzo merytoryczna, dziękuję Pani doktor . Jestem bardzo zadowolona z wizyty, czulam się zaopiekowana. Planuję dalsze wizyty u Pani doktor.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Grzegorz Jeziorski konsultacja psychiatryczna dla dorosłych

  Bardzo dobry lekarz lecze sie juz u pana 3 lata i bardzo mi pomaga


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Natalia Durtan Konsultacja psychologiczna (dorośli)

  Trafiłam do Pani Natalii przypadkiem, a teraz już jestem po zakończonej terapii. Czułam się bardzo zaopiekowana, wiedziałam, że trafiłam w odpowiednie miejsce. Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy. Pani Natalio, dziękuję!


  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Anita Domisiewicz konsultacja online

  Polecam Panią Anitę,empatyczna osoba,która potrafi zastosować odpowiednie leczenie.


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Adrian Marciak Konsultacja psychiatryczna online

  Bardzo sympatyczny lekarz. Uważny i zainteresowany pacjentem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania