Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)

50-528 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 33 f (parter)

50-528 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 19 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.

Nasza oferta

- psychiatra
- psycholog
- seksuolog
- neurolog
- logopeda
- dietetyk
- diabetolog
- internista
- pediatra

- Pracownia Testów Psychologicznych
- Pracownia Badań Psychotechnicznych
- Pracownie Biofeedback
- Pracownia Biegłych Sądowych

Nasz sprzęt

 • Biofeedback
 • Psychotechnika

Zabiegi

 • .

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Seksuologiczne
 • Neurologiczne
 • Diagnoza autyzmu (ADOS-2)
 • Testy psychologiczne
 • Badania psychotechniczne
 • Logopedyczne
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Bordeline
 • Anoreksja, Bulimia, Zaburzenia Odżywiania
 • ADHD
 • Fobie
 • Zaburzenia psychiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anita Domisiewicz konsultacja psychiatryczna

  Pani doktor wysłuchała mnie. Poczułem się bezpiecznie i się uspokoiłem. Pełen profesjonalizm. Cieszę się że udało mi się do niej zapisać.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Womperski Konsultacja psychiatryczna online

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty online. Doceniam zaangażowanie, spokój i dokładność wywiadu lekarskiego.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anita Domisiewicz konsultacja psychiatryczna

  Polecam! Wizyta odbyła się w bardzo dobrej atmosferze. Podczas wizyty czułam się świetnie i dobrze wysłuchana.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Karol Galej psychoterapia indywidualna

  Pan Karol to bardzo zaangażowany specjalista. Tworzy przyjazną atmosferę. Daje dużo przykładów z życia oraz wplata wyniki badań podczas sesji.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anita Domisiewicz konsultacja psychiatryczna

  To była moja pierwsza wizyta. Jestem bardzo zadowolony, pytania były precyzyjne, a atmosfera swobodna i przyjazna. Bardzo polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Grzegorz Jeziorski konsultacja online

  Jak na razie wszystko super, Pan doktor zaangazowany. Szczegolowo wszystko wyjaśnił. Myślę że rozpisze się bardziej kiedy będę już w trakcie leczenia :)


  Jestem już od roku Pacjentka Doktora Jeziorskiego.
  Jak najbardziej polecam z całego serca, Doktor Jeziorski dobrał odpowiednie leczenie i zawsze można na niego liczyć. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Zawsze dba o pacjenta.
  Jeśli potrzebujesz pomocy trafiłeś idealnie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Rafał Cichorski konsultacja psychiatryczna

  Na wizycie u Pana Cichorskiego byłam bardzo zrelaksowana. Lekarz jest bardzo empatyczny. Pomógł mi zrozumieć w czym tkwi problem oraz dokładnie wyjaśnił. Jeśli miałabym komukolwiek polecić lekarza, byłby to właśnie pan Rafał. :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Jakub Dulanowski konsultacja psychiatryczna

  Moja pierwsza wizyta w życiu u lekarza psychiatry, pan doktor doskonale zrozumiał problem i od razu wdrożył leczenie farmakologiczne i udzielił dalszych wskazówek. Bardzo komfortowa atmosfera.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Agata Klakocar Psychoterapia indywidualna online

  Dobrze to może tak:
  Opinia ta jest pisana dłuższy czas po zakończeniu spotkań z Panią Agata wiec możemy śmiało przyjąć tezę ze jest przemyślana.
  Pani Agata to normalna i sympatyczna osoba która zna się na tym co robi.
  Niezależnie od problemu z jakim się borykasz, warto podjąć próbę ulżenia swoim emocja bo jednak chodzi głównie o to by czuć się dobrze z samym sobą. Myśle ze Pani Agata swoim a angażowaniem i wiedza, będzie wstania będzie wstanie pomoc Wam zrozumieć z czym i dlaczego się borykacie. Z mojej strony mogę powiedzieć dwa słowa: Dziękuje i Polecam. No i oczywiście pozdrawiam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Małgorzata Stasiak konsultacja psychiatryczna

  Pierwsza moja wizyta u dr. Stasiak - b. dobre wrażenie: wywiad przeprowadzony serdecznie, wyrozumiale i rzeczowo.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania