Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zes... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro), Krzyki

50-528, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 33 f (parter), Krzyki

50-528, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.

Nasza oferta

- psychiatra
- psycholog
- seksuolog
- neurolog
- logopeda
- dietetyk
- diabetolog
- internista
- pediatra

- Pracownia Testów Psychologicznych
- Pracownia Badań Psychotechnicznych
- Pracownie Biofeedback
- Pracownia Biegłych Sądowych

Nasz sprzęt

 • Biofeedback
 • Psychotechnika

Zabiegi

 • .

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Seksuologiczne
 • Neurologiczne
 • Diagnoza autyzmu (ADOS-2)
 • Testy psychologiczne
 • Badania psychotechniczne
 • Logopedyczne
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Bordeline
 • Anoreksja, Bulimia, Zaburzenia Odżywiania
 • ADHD
 • Fobie
 • Zaburzenia psychiczne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Czajkowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk, mgr

  • P

   Od lat korzystam z pomocy psychologów ze względu na powracające stany depresyjne. Nie potrafię radzić sobie ze stresem, więc taka moja uroda, że co jakiś czas dopada mnie to g...... Pani Czajkowska jest czwartym psychologiem z którym mam do czynienia, ale za to pierwszym, który szczerze interesuje się pacjentem, pamięta go i czynnie z nim pracuje, nie zbywa po 15 minutach, wręcz przeciwnie - często przedłuża spotkanie. Nie muszę stresować się jak u innych, że w głowie mam pustkę i nie wiem co powiedzieć. Pani Asia sama świetnie wyciąga ode mnie ważne rzeczy i kontroluje spotkanie. Dla takich milczków jak ja, to baaardzo ważne. Pani Asia bardzo podniosła moją samoocenę i otworzyła oczy na pewne sprawy. Nie łudzę się, że już nigdy nie wpadnę w czarną dziurę, ale wiem do kogo dzwonić w razie potrzeby.


 • Dominika Polkowska-Jaroszewicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani mgr jest bardzo miłą osobą, jestem aktualnie po 3 wizycie u Niej, zatem moja opinia będzie się właśnie na nich opierała. Przede wszystkim wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, Pani mgr jest osobą cierpliwą, rozmowy prowadzi w sposób treściwy jednocześnie nie wydając się zbyt nachalną. Na razie za wcześnie żebym pisał o rezultatach ale cały przebieg spotkań był według mnie bezbłędny i na pewno udam się na kolejne.


 • Agnieszka Mańko-Lerka

  Psychoterapeuta, Psycholog, Diagnostyk,

  • D
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

   Bardzo dobre podejście to dziecka.Już od pierwszej wizyty działa. Zainteresowana problemem.Odrazu udziela wskazowek jak postepować z dzieckiem .Polecem Panią psycholog.

  • P
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

   Pani Agnieszka najpierw przeprowadziła ze mną diagnozę psychologiczna po której zdecydowałem sie na współpracę długofalowa: psychoterapię. Szybko Pani Agnieszka zdobyła moje zaufanie swoim profesjonalimem empatia chęcią rozwoju i podejściem holistycznym, co u innych terapeutów jest rzadko spotykane bo zazwyczaj specjalizują sie w wąskiej dziedzinie. Pani Agnieszka reprezentuje nurt behawioralno-poznawczy, ale jest otwarta na pacjenta. Proponuje różne rozwiązania, zadania. Praca nie tylko na wizytach, ale także miedzy nimi pozwala mi obserwować progres i ciagle pracować nad sobą. Gorąco polecam współpracę z Panią Agnieszką.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Agnieszka Juszczyk-Mirek

  Psycholog, Biegły Sądowy, Seksuolog, mgr

  • A
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: terapia seksuologiczna

   Pewnie nie łatwo ( jak większości facetom) zgłosić się na terapię seksuologiczną, zwłaszcza kiedy twój lekarz kieruje cię do kobiety. Pokonałem swój wstyd, bo ważniejsze było odzyskać sprawność seksualną kiedy mój związek wisiał już na włosku. Pani Agnieszka Jest w100% specjalistką, przeprowadziła długi wywiad, zleciła dodatkowe badania medyczne, bez cienia skrępowania mogłem rozmawiać z nią o swoich dolegliwościach. Cenne jest to, że współpracuje z lekarzami, choć w moim przypadku leki nie działały wcześniej, a problem był w głowie.

  • B
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Pani Agnieszka bardzo mi pomogła w moim najtrudniejszym czasie, przeżyłam ogromną stratę obojga rodziców i z dnia na dzień została zupełnie sama, w tych tragicznych okolicznościach miałam nawet myśli samobójcze. Zawsze będę wdzięczna za ten kontakt, wiem też, że zawsze mogę wrócić do tego terapeuty jeśli tylko będę potrzebowała. Bardzo dziękuję p. Agnieszko!

  Zobacz wszystkie opinie (64) o tym lekarzu


 • Małgorzata Włodarczyk

  Psycholog, Psychoterapeuta, Diagnostyk, dr

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo dobrze czuję się u pani Małgosi. Czuję, że mogę jej zaufać i, że jestem tam bezpieczna. To naprawdę wspaniałe, że jest takie miejsce, w którym naprawdę można się wygadać i przejść przez terapię. Polecam gorąco, bo naprawdę pani Małgosia jest dobra.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Małgorzata jest osobą przemiłą, bardzo kompetentną, ma świetne podejście, jest bardzo dokładna, atmosfera jest bardzo przyjemna i nie mogę powiedzieć złego słowa. :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Izabela Grobel

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • K
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia

   Jestem w trakcie terapii behawioralno-poznawczej u Pani Izabeli. Leczę sie na nerwicę lękową. Pani Iza jest ciepłą i cierpliwą osobą. Przygotowuje sie do sesji i zadaje zadania domowe. Już czuje ze wiem więcej o sobie i czuje że idzie to w dobrym kierunku. Polecam

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo dobry specjalista. Pani Iza pomogła mi się uporać z niską samoocena. Miła, ciepła osoba. Polecam.


 • Katarzyna Puczyńska-Kryk

  Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta, mgr

  • T
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: nerwica natręctw

   Pani Katarzyna Puczyńska-Kryk to dobry specjalista. Bardzo mi pomogła w walce z moją nerwicą. Cierpliwa, sympatyczna. Jedyny minus to samo centrum, które ciągle podwyższa stawki, ale p. Katarzyna ma też własny gabinet jak ktoś woli. Zapisując się, trzeba być świadomym, że jest to terapia długoterminowa - tzn. nawet kilka lat, nie każdemu to pasuje.

   Ogólnie polecam wizytę o p. Katarzyny.

  • Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii

   Do Pani Katarzyny zwróciłam się w związku z problemami z adaptacją w przedszkolu mojego syna. Jej porada była naprawdę trafna, usłyszałam wiele cennych wskazówek jak pomóc synowi poradzić sobie z trudną sytuacją oraz jak pomóc całej rodzinie w tym ciężkim okresie. Miła atmosfera w gabinecie, zaangażowanie i profesjonalizm Pani Katarzyny powoduje, że polecam jej usługi innym rodzicom.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Filip Majda

  Internista, Diabetolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Wizyta odbyła się punktualnie. Doktor bez pospieszania pozwalał mi się wypowiedzieć. Udzielił odpowiedzi na moje pytania. Jestem zadowolona z opieki diabetologicznej. Mam wyraźna poprawę stanu zdrowia po raz pierwszy od wielu lat.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja internistyczna

   Profesionalna konsultacja. Pan doktor miły, po dokładnym przebadaniu trafna diagnoza. Jestem zadowolona.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Danielle Ploch

  Internista, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Pani lekarz bardzo w porządku. Konkretna i sympatyczna jednocześnie. Jeśli będę musiała następnym razem iść do internisty to wybiorę panią dr Ploch.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: spadek odporności

   Rzeczowa porada skierowanie do specjalistów i przede wszystkim ludzkie podejście do problemu. Pani doktor nie tylko mnie wysłuchała ale dopytala dość szczegółowo czego inni lekarze nigdy nie robili

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychiatryczna

   Najlepszym rozwiązaniem w chwili słabości jest rozmowa z Panią Emilią. Zdobywa zaufanie stopniowo, dostosowując się do tempa pacjenta.
   Konkretna i fachowa z zarażającym uśmiechem.
   Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   U psychiatry byłam pierwszy raz w życiu. Doktor Emilia była bardzo spokojna, stonowana, uprzejma. Widać było, że przejmuje się problemem pacjenta. Trochę mało dociekliwa moim zdaniem. Przy zaburzeniach psychicznych kiedy pacjent nie może wprost określić co go boli te dodatkowe pytania są kluczowe żeby postawić dobrą diagnozę. Lekarka faktycznie odpowiada szczegółowo na zadawane jej pytania. Nie czuć pośpiechu.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu