Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zes... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro)

50-528 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 33 f (parter)

50-528 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.

Nasza oferta

- psychiatra
- psycholog
- seksuolog
- neurolog
- logopeda
- dietetyk
- diabetolog
- internista
- pediatra

- Pracownia Testów Psychologicznych
- Pracownia Badań Psychotechnicznych
- Pracownie Biofeedback
- Pracownia Biegłych Sądowych

Nasz sprzęt

 • Biofeedback
 • Psychotechnika

Zabiegi

 • .

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Seksuologiczne
 • Neurologiczne
 • Diagnoza autyzmu (ADOS-2)
 • Testy psychologiczne
 • Badania psychotechniczne
 • Logopedyczne
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Bordeline
 • Anoreksja, Bulimia, Zaburzenia Odżywiania
 • ADHD
 • Fobie
 • Zaburzenia psychiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1186 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Womperski psychiatric consultation in English online

  Very good doctor. Very empathic and involved. I really recommend him. He takes time to listen and he comunicates very good.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Ewa Jarzębska konsultacja online

  Polecam Panią Doktor. Szczegółowo wszystko wyjaśniane, wypisane skierowania i recepta. Do zobaczenia po badaniach:)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Jarzębska konsultacja online

  Polecam wizytę u Pani dr jest rzeczowa, punktualna. Szczegółowo wyjaśnia każdy problem, jest zainteresowana pacjentem

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Rogoziński konsultacja online

  Polecam, lekarz konkretny, a jednocześnie empatyczny. Potrafi wysłuchać, wytłumaczyć, jakie leki zaleca i dlaczego, a przed ich przepisanie zbiera dokładny wywiad. Oby jak najwięcej było takich lekarzy !

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Wojciechowska Konsultacja psychiatryczna online

  Bardzo się cieszę, że trafiłem do Pani Sylwii Wojciechowskiej. Wielkie zaangażowanie oraz 'nieszablonowe' podejście do pacjenta(każdy przypadek to indywidualny przypadek), potrafi nie tylko jako lekarz pomóc, ale również objaśnić niezrozumiałe dla mnie kwestie,jak wysokiej klasy psychoterapeuta. Emaptia, zrozumienie i chęć pomocy jest bardzo wyczuwalne, a przede wszystkim czuć, że jest się pod opieką doświadczonego lekarza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Tomasz Rogoziński konsultacja online

  Sprawnie, szybko i przede wszystkim dobrze. Jestem zadowolony z wizyt i szczerze mogę polecić. Myślę, że jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy :)

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maciej Womperski konsultacja online

  Lekarz konkretny, dociekliwy, bardzo pomocny. Liczy się z opinią i oczekiwaniami pacjenta. Polecam :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Dudała Konsultacja psychiatryczna online

  Pani Doktor celnie dobrała leczenie, dzięki czemu w krótkim czasie na nowo odnalazłam radość w każdym dniu. Dziękuję

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Piotr Gościmski Konsultacja psychiatryczna online

  Pan Piotr Gościmski dokładnie znał problem mojej choroby. Nie owijał w bawełnę i odrazu wystawił diagnozę.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Natalia Fuchs-Dzierżyc konsultacja psychologiczna

  Pani Natalia jest bardzo miłym lekarzem. Konsultacja odbywa się na jednym oddechu. Szczerze polecam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania