Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zes... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 37/47 (VI piętro), Krzyki

50-528, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

Dyrekcyjna 33 f (parter), Krzyki

50-528, Wrocław, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 71 ...
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląskie Centrum Psychoterapii to największa na Dolnym Śląsku prywatna wysokospecjalistyczna poradnia zdrowia psychicznego, której głównym atutem jest doświadczony i starannie wyselekcjonowany zespół wysokiej klasy specjalistów: psychiatrów, psychologów, seksuologów, neurologów. Nasz zespół tworzą m.in. pracownicy naukowi i dydaktyczni Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, doświadczeni klinicyści, certyfikowani psychoterapeuci, diagnostycy, psycholodzy transportu, biegli sądowi z zakresu psychiatrii, psychologii, seksuologii, neurologii. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii jest Podmiotem Leczniczym (dawniej NZOZ) wpisanym do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą pod numerem: Nr Z-137137-20120814.

Dlaczego my ?

> Doświadczenie
Od 14 lat udzielamy w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii pomocy osobom z problemami psychicznymi w oparciu tylko o wysoce doświadczonych lekarzy i specjalistów. Nasi lekarze i specjaliści ciągle poszerzają swoje doświadczenie i wiedzę poprzez codzienną pracę z setkami szpitalnych pacjentów. Średni wiek doświadczenia pracy klinicznej z pacjentami naszych lekarzy i specjalistów to 15 lat. Nasi doświadczeni lekarze i specjaliści są często zapraszani jako konsultanci i eksperci do licznych programów telewizyjnych, radiowych, czy publikacji prasowych (TVN, TVP, TV4, Gazeta Wyborcza, Twój Styl itp).

> Nowoczesne leczenie
Nasi lekarze i specjaliści są na bieżąco ze światowymi trendami w leczeniu. Systematycznie biorą udział w licznych międzynarodowych projektach, szkoleniach i konferencjach naukowych w kraju i na świecie. Są autorami i współautorami licznych publikacji naukowych, prowadzą wykłady m.in. dla studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Nasi lekarze i specjaliści to także członkowie licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych.

> Rekomendacja pacjentów
Nasi lekarze i specjaliści są wysoko oceniani i polecani m.in. przez pacjentów serwisu znanylekarz.pl. Standardem w naszej działalności są także badania ankietowe opinii pacjentów, w których sprawdzamy satysfakcję pacjentów z usług DCP. Pacjentów pytamy m.in. o jakość opieki, skuteczność leczenia, przestrzeganie formalnych procedur, dostęp do informacji oraz kontakt z lekarzami. Dzięki naszym analizom możliwe jest zidentyfikowanie najlepszych praktyk i wykrycie ewentualnych problemów. W wyniku takich działań liczba usatysfakcjonowanych pacjentów systematycznie rośnie. Nasi Pacjenci polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym, a ich zaufanie stanowi dla nas najwyższą wartość. Dolnośląskie Centrum Psychoterapii zostało uznane zdaniem pacjentów najlepszą przychodnią na Dolnym Śląsku w 2017 roku w wielkim finale konkursu Dolnośląskiego Hipokratesa organizowanego przez Gazetę Wrocławską.

> Szybkie terminy zapisu na wizytę
Nasi lekarze i specjaliści są dostępni 6 dni w tygodniu. Ze względu na bardzo dużą ilość lekarzy i specjalistów wizyty można umówić zazwyczaj w tym samym dniu. Pacjenci mają 24 h na dobę dostęp do e-rejestracji (na www.dcp.wroclaw.pl), pozwalającej na sprawdzenie wolnych miejsc i umówienie się na wizytę u lekarza w dogodnym dla siebie terminie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego z naszą rejestracją w godz. 8.00-21.00. Kontaktując się z nami telefonicznie zostaniecie Państwo przywitani głosem Magdaleny Różczki – niezwykle popularnej i lubianej polskiej aktorki.

> Bez kolejek i czekania
Szanujemy czas naszych pacjentów, dlatego pacjenci umawiani są na wizyty na konkretną godzinę. Pozwala to zapewnić pacjentom dyskrecję, anonimowość, a przede wszystkim krótki czas potrzebny na odbycie wizyty w naszej poradni, bez konieczności pobierania numerków i czekania w długich kolejkach.

> Komfortowo i przyjaźnie
Zgodnie z zasadą: „Nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie“ nasze gabinety i poczekalnie zostały zaprojektowane i wyposażone zgodnie z najnowszymi koncepcjami wzornictwa i designu oraz z myślą o minimalizacji stresu pacjenta. W naszych wnętrzach znajdziecie Państwo m.in. lampy, krzesła zaprojektowane przez Karima Rashida, stoliki zaprojektowane przez Samu Noguchi, czy zegary zaprojektowane przez Jonasa Wagella. Każdy nasz pacjent może liczyć także na przepyszną, aromatyczną kawę lub herbatę, bezpłatny bezprzewodowy internet Wi-Fi, bezpłatną stację ładowania telefonów i tabletów, interaktywny panel dotykowy – przewodnik po ofercie i specjalistach DCP, dostęp do świeżej prasy i stały uśmiech naszego personelu.

> Bez barier
W trosce o komfort pacjentów niepełnosprawnych, nasza placówka jest w pełni przystosowana do ich potrzeb (windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, przystosowane toalety) i została zaprojektowana całkowicie bez barier architektonicznych. Nasza placówka przeszła także pozytywnie audyt prowadzony przez Pełnomocnika marszałka ds. osób niepełnosprawnych na Dolnym Śląsku.

> Miejsce przyjazne dzieciom
Nasza placówka jest przystosowane dla rodziców z małymi dziećmi. Mogą oni liczyć na windy, szerokie korytarze i drzwi gabinetów, oraz przewijak w toalecie. Mali pacjenci przyjmowani są w gabinetach dostosowanych do potrzeb dzieci, gdzie zapewniony jest kącik do rysowania i zabaw manualnych, pluszaki, zabawki edukacyjne, metody i narzędzia terapeutyczne, testy diagnostyczne dla dzieci. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się komfortowo w trakcie wizyty u psychologa, czy psychiatry dziecięcego, chętnie nawiązują kontakt, aktywnie uczestniczą w sesjach terapeutycznych i lubią do nas powracać.

Nasza oferta

- psychiatra
- psycholog
- seksuolog
- neurolog
- logopeda
- dietetyk
- diabetolog
- internista
- pediatra

- Pracownia Testów Psychologicznych
- Pracownia Badań Psychotechnicznych
- Pracownie Biofeedback
- Pracownia Biegłych Sądowych

Nasz sprzęt

 • Biofeedback
 • Psychotechnika

Zabiegi

 • .

Badania

 • Psychiatryczne
 • Psychologiczne
 • Seksuologiczne
 • Neurologiczne
 • Diagnoza autyzmu (ADOS-2)
 • Testy psychologiczne
 • Badania psychotechniczne
 • Logopedyczne
więcej

Choroby

 • Depresja
 • Schizofrenia
 • Bordeline
 • Anoreksja, Bulimia, Zaburzenia Odżywiania
 • ADHD
 • Fobie
 • Zaburzenia psychiczne
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Frankiewicz

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • J

   Rzeczowa i taktowna Pani Psycholog, Jestem bardzo zadowolona z przebytej u niej terapii. Polecam.


 • Marzena Miszczuk

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • I
   Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Marzena Miszczuk marzenamiszczuk.pl

   W pełni spełnione oczekiwania. Polecam Panią Psycholog Marzenę - bardzo ciepła osoba, z życzliwym nastawieniem, uważna, wspierająca i budująca zaufanie. Dziękuję za wszystkie nasze sesje.

  • K

   Polecam jak najbardziej! Ktoś chce coś przepracować? Pani Marzena pomoże skutecznie, jeżeli ktoś współpracuje. Po tylu wizytach u znanych terapeutów wreszcie ktoś mi pomógł. To czas niestracony. Dobra diagnoza oraz dobre wskazówki-uwagi pomagają mi normalnie żyć i cieszyć się każdego dnia, ponieważ to nie był stracony czas. Bardzo dobry specjalista to mało powiedziane - celujący a nawet świetny psycholog terapeuta. Nie marnujcie czasu na gadanie u innych - szkoda czasu i własnego wkładu. To czas z profesjonalistą w tym fachu.


 • Magdalena Antkowiak-Hildebrandt

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: problemy z nastolatką

   Pani Psycholog bardzo szybko zyskała moje i 12-letniej córki zaufanie. Po pierwszej wizycie poczułam się spokojniejsza o córkę i odniosłam wrażenie, że jestem w dobrych rękach. Z całego serca dziękuję za pomoc. Wizyta w bardzo miłej atmosferze i bardzo profesjonalna. Wystawiam bardzo dobrą opinię i serdecznie polecam.


 • Sandra Horodyska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • Е
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: depresja, tragedia w rodzinie

   O pani Sandrze mozna powiedzieć, że jest definicją terapeuty idealnego. Mimo szerokiej wiedzy z zakresu innych nurtów psychoterapii, wybrała terapię behawioralno-poznawczą ze względu na charakter relacji z pacjentami, który jest mniej zdystansowany, niż na przyklad w psychoterapii dynamicznej. Naprawdę troszczy się o swoich "podopiecznych" i przywraca chęć do życia nawet najbardziej opornym.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja bariatryczna

   Pani Sandra to bardzo ciepła osoba . Przez problemy przechodzi razem z pacjentami a nie stojąc obok nich . Mądre podejście i konstruktywna praca z pacjentem przynoszą zamierzony efekt terapii. Zawsze można liczyć na pomoc i choć nie do końca od początku wierzyłam w moc psychologa ???? tak dzięki Pani Sandrze stwierdziłam że powinien on zagościć nie raz u nas w życiu aby pomóc rozwikłać niektóre rzeczy a na inne po prostu móc popatrzeć z innej strony, której do.tej pory nie musieliśmy zauważać. Dziękuję Pani Sandro za pokazanie mi tych nowych światów i stron . Polecam zwłaszcza pacjentom przed operacjami bariatrycznymi.


 • Joanna Czajkowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • M
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Od miesiąca zacząłem czuć się fatalnie, niestety z powodu zaburzeń lękowych. Pani Joanna porozmawiała ze mną na temat tego co odczuwam, wysłuchała mnie z zainteresowaniem i od razu zasugerowała dalsze kroki, które udało mi się w ten sam dzień zrealizować. Pani Joanna jest osobą emaptyczną, wyrozumiałą i potrafiącą zwizuwalizować jak działa psychika człowieka.

  • P

   Od lat korzystam z pomocy psychologów ze względu na powracające stany depresyjne. Nie potrafię radzić sobie ze stresem, więc taka moja uroda, że co jakiś czas dopada mnie to g...... Pani Czajkowska jest czwartym psychologiem z którym mam do czynienia, ale za to pierwszym, który szczerze interesuje się pacjentem, pamięta go i czynnie z nim pracuje, nie zbywa po 15 minutach, wręcz przeciwnie - często przedłuża spotkanie. Nie muszę stresować się jak u innych, że w głowie mam pustkę i nie wiem co powiedzieć. Pani Asia sama świetnie wyciąga ode mnie ważne rzeczy i kontroluje spotkanie. Dla takich milczków jak ja, to baaardzo ważne. Pani Asia bardzo podniosła moją samoocenę i otworzyła oczy na pewne sprawy. Nie łudzę się, że już nigdy nie wpadnę w czarną dziurę, ale wiem do kogo dzwonić w razie potrzeby.


 • Marcelina Kaszewska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: konsultacja psychoterapeutyczna

   Do Pani Marceliny wybrałam się z polecenia innego terapeuty.
   Pani bardzo dużo mówiła (i szybko) przez co miałam wrażenie, że chce szybko zakończyć wizytę.
   Ciężko o obiektywne wnioski po dwóch wizytach - później Pani poleciła umówić się do kogoś innego.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Każde spotkanie jest niesamowicie efektowne, rozmowa z Panią Marceliną pomaga zobaczyć to czego samemu się nie widziało. Po każdej wizycie potrafię coraz lepiej interpretować to co się dzieje ze mną i wokół mnie oraz lepiej sobie z tym radzić. I za każdym razem też mówię bliskim osobom jaka moja Pani psycholog jest cudowna :) Jestem bardzo zadowolona

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


  • K
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski.Usługa: konsultacja pediatryczna

   Konkretna osoba, bardzo dobry lekarz z olbrzymią wiedzą. Pani doktor ma kompleksowe podejście do dziecka a nie tylko doraźne leczenie objawów.

  • K
   Lokalizacja: Mama i Ja - Centrum ZdrowiaUsługa: Wizyta kontrolna dziecka

   Przy pierwszej wizycie z maluszkiem usłyszałam straszenie, że nie dam rady karmić piersią będąc wegetarianķą. Straszenie, że dziecko nie otrzyma odpowiedniego pokarmu i jak ja sobie to wszystki wyobrażam. Karmiłam 3lata, a dziecku niczego nie brakowało. Wyniki byly idealne. Zero wsparcia, gdzie wydawało mi się że lekarz tym bardziej pediatra wręcz powinna zachęcić kobiety do kp. Szczepienia, które rzekomo miały być kompatybilne z tymi które są stosowane za granicą jednak nie były. Musiałam specjalnie załatwiać po aptekach.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Dominika Polkowska-Jaroszewicz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Pani Dominika pomogla mi uporac sie z problemami związanymi z pracą oraz życiem rodzinnym. Słucha z zaangażowaniem, stwarza dobre warunki do rozmowy budzac zaufanie. Każda z 5 wizyt u pani Dominiki dawała mi nowa perspektywę na sytuację w której się znajdowałam i pomagały przekierować sposób myślenia na inny tor.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: psychoterapia indywidualna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Dominiki Polkowskiej-Jaroszewicz. Pani Dominika wie jak poprowadzić rozmowę w miłej atmosferze. Mimo, że jestem osobą dosyć zamkniętą to potrafię się otworzyć przed Panią Dominiką i nie czuję się skrępowana. Pani Psychoterapeutka potrafi "rozgryź człowieka" i tak pokierować jego myślami, żeby dostrzegł inne rozwiązania problemów. To była już moja 4 wizyta i jestem bardzo zadowolona. Na pewno pójdę na kolejne wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Grobel

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • P
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Pani Izabela podeszła do mojego problemu bardzo profesjonalnie. Już po pierwszej wizycie było widać zmianę w sposobie myślenia, a każda kolejna pomaga zacząć normalnie funkcjonować i zrozumieć na czym polega problem. Każda godzina spędzona na rozmowie z panią Izabelą pomaga poznać siebie i przełamać swoje lęki, a zadania do wykonania dają dużo do myślenia. Dzięki spokojnemu uosobieniu pani Izabeli można czuć się bezpiecznie. Specjalista godny zaufania i polecenia.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Od wielu lat choruje na depresje, zaburzenia lękowe i add. Pochodze rowniez z dysfunkcyjnej rodziny i byłam diagnozowana w kierunku borderline. To wszystko sprawia, ze od wielu lat korzystam z pomocy psychologow. Pani Izabela jest bodajze moja 5 terapeutka i moge smialo powiedziec, ze najlepsza. Juz po kilku miesiacach zauwazam zmiane u siebie na plus (jesli chodzi o wczesniejsze terapie u innych psychologow mialam wrazenie ze rozmawiamy non stop o tym samym i nic we mnie sie nie zmienialo). Mam rowniez zadawane prace domowe co sprawia, ze terapia jest pelniejsza. Nie bede zdradzac wiecej tajnikow pracy Pani Izabeli, najlepiej przekonać sie na własnej skorze ;) wg mnie jest godna polecenia.
   Jedynym minusem jest to, ze czasami trudno zapisac sie na dogodny termin i trzeba to robic z wyprzedzeniem.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ewa Jarzębska

  Neurolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii

   Jeszcze nigdy nie miałam okazji spotkać tak otwartej, pomocnej i rzeczowej lekarki. Pani doktor odpowiedziała dokładnie na wszystkie moje pytania, skomentowała każde badanie. Bardzo polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum PsychoterapiiUsługa: bóle kręgosłupa

   Byłam u Pani doktor pierwszy raz i to wystarczyło, aby mieć pozytywne zdanie na jej temat. Przemiła i wyrozumiała, z konkretnym i dogłębnym podejściem do pacjenta, profesjonalna i widać, ze swietnie wie co robi

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania