Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk

  Karłowicza 11

  40-145, Katowice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Strzałkowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • E

   Nie polecam Pani doktor. Podczas wizyty pobieżnie bada, jakby od niechcenia. Dość oschła w obyciu. Zignorowała wyniki badań, co doprowadziło mnie do koniecznego pobytu w szpitalu, a można było tego uniknąć. Nie radzę leczyć się u tej Pani.


 • Janina Skrzypek-Wańha

  Internista, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: wysokie cisnienie

   Bardzo dobra i konkretna lekarka kardiolog.
   Stwierdzono nadciśnienie tętnicze p.doktor miałem bardzo wysokie po28dniach było już standardowe 120/80.
   Co najważniejsze lek tylko3.20zl w aptece nie do uwierzenia.
   Naprawdę godna polecenia lekarka kardiolog.
   Dziękuję Sobieslaw Lach.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: Ból klatki piersiowej; nieznana struktura w śródpiersiu.

   Lekarz, który w ogóle nie słucha. Przerywa, nie da powiedzieć jednego zdania do końca. Bardzo chaotyczna, co chwilę zmieniająca zdanie. Siedzialam w końcu w milczeniu. Chaotyczne odczytywanie opisu tomografii komputerowej. Zasugerowała, że przyczyną bólu trwającego od ponad roku, jest uraz barku mający miejsce półtora miesiąca przed wizytą (mimo mojego wcześniejszego opisu sytuacji, który nie został wysłuchany). Najwięcej porad uzyskałam na temat mojego uszkodzonego barku (zupełnie tego nie oczekiwałam, jestem w trakcie rehabilitacji i mam doskonałego ortopedę i wszystko jest OK), a gdy wtrąciłam się, by o tym powiedzieć, to usłyszałam, że to JA przerywam , i że to JA nie dam Pani doktor nic powiedzieć(!!!). Poczułam się zlekceważona, jak nigdy dotąd u żadnego lekarza. Młodzi pacjenci również zasługują na uwagę i szacunek, bo również często chorują na różnego rodzaju choroby. Nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Jarosław Straszak

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacje gastrologiczne

   Spokój, kultura, a przede wszystkim wiedza i rzetelne rozpatrzenie moich dolegliwości. Myślę, że pomoc jaką otrzymałam była oprócz farmakologii również w pewnym sensie pomocą psychologiczną.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: dolegliwości trawienne

   Wizyta odbyła się o czasie.
   Pan Doktor przeprowadził wywiad dotyczący objawów, które występują u mnie od 2 miesięcy - standardowa procedura. Przepisał lekarstwo po którym nie czuję się dobrze. Poza tym, wielka szkoda że gabinet nie posiada sprzętu do USG.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Zygmunt Mackiewicz

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: Badanie ginekologiczne i USG

   Pan Doktor jest osobą, która wzbudza zaufanie . Badanie przeprowadza profesjonalnie, jest rzeczowy. Dokładnie wyjaśnia istotę każdego problemu, nie bagatelizuje odczuć pacjentki ale też nie dramatyzuje, jest bardzo konkretny. Cierpliwie odpowiada na pytania i wątpliwości. Polega na wynikach zlecanych badań, przypomina o regularnych badaniach morfologii, cytologii, mammografii, dopochwowego USG. Doradza nowości ale nie nachalnie. Niezwyke ważna jest Jego wysoka kultura osobista, z czym nie zawsze się spotykałam u jego niektórych kolegów po fachu. Po prostu jest profesjonalistą. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

   100% pozytywna opinia! Pan Zygmunt prowadził moją ciążę. Chociaż była to ciąża podwyższonego ryzyka głównie przez obciążony wywiad ginekologiczny Pan doktor zawsze potrafił uspokoić oraz rzetelnie i zwięźle odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania bądź obawy. Dzięki opiece Pana doktora w ciąży czułam się bezpiecznie. Finalnie poród odebrała żona Pana doktora (choć to nie było planowane), także mogę tylko szczerze podziękować Państwu Mackiewicz za przeprowadzenie mnie i syna przez ten szczególny czas zakończony szczęśliwym rozwiązaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Krzysztof Łukojć

  Urolog, dr n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

   Jestem zadowolony z wizyty. Szybko, treściwie i bez obwijania w bawełnę. Na zadane pytania konkretne odpowiedzi, a jeśli było coś niejasne to zostało dokładnie mi wytłumaczone.

  • X
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan dr Łukojć to świetny specjalista z profesjonalnym podejściem do pacjenta; skoncentrowany na badaniu i objawach, wytrwale słucha chorego, wyjaśniając jego wszelkie wątpliwości; to sprawia, iż pacjent ze spokojem może przeżyć nawet najbardziej kłopotliwe badania intymnych okolic ciała, jak to u urologa... Polecam tego specjalistę bardzo serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Teresa Jatczak

  Okulista, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani doktor wykazała sie bardzo dużą fachowością i empatią do pacjenta. Jej diagnoza była trafna a przy tym wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Byłam u pani doktor z dwójką swoich dzieci. W obu przypadkach wizyta była bardzo miła a diagnoza trafiona. Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci, mój 7 letni syn świetnie zniósł kropienie oczu i badanie ( u innego okulisty dziecięcego nie było tak fajnie, syn bardzo się zraził ). Polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych.


 • Radosław Olszewski

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46Usługa: badanie internistyczne

   Lekarz bardzo miły, rzeczowy, konkretny, empatyczny. Dokładny wywiad, dobre badanie wstępne. Byłem na pierwszej wizycie - zrobił bardzo dobre wrażenie. Zdecydowanie polecam Pana Doktora.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED Medycyna Rodzinna – Katowice, ul. Sowińskiego 46

   Kompetentny, empatyczny, uprzejmy lekarz. Słucha potrzeb pacjenta, zleca wszystkie niezbędne badania.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krystyna Krawiec

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: konsultacje lekarza rodzinnego

   W czasie wizyty poprosiłem Panią Doktor o wydanie zaświadczenia zdrowotnego, Pani Doktor pomogła mi w udzieleniu informacji medycznych i fachowo odpowiedziała na moje pytania dotyczące mojego stanu zdrowia, za co bardzo dziękuję.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11

   Mała miała kolki p.dr. zbadała dziecko i zaleciła mleko na skazę białkowa nutramigen kolki przeszły odrazu. A byliśmy u wielu i nikt małej nie był w stanie pomóc . Podejście do pacjenta jak i do rodziców super wszystko wytumaczone nie bagatelizuje żadnych objawów dokładnie bada dziecko odpowiada na każde pytanie . Z czystym sumieniem polecam lekarza !:)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Rafał Tarnawski

  Onkolog, Radiolog, prof. dr hab. n. med.

  • M

   Pan prof.to wspaniały lekarz, lekarz -człowiek , szczery, życzliwy, z ogromnym sercem, posiadający potężną wiedzę.Jest bardzo uczciwy i rzeczowy. Pierwszy raz, spotkałam Pana doktora w 2004 r. Jego dobrotliwość i szczegółowe zainteresowanie się pacjentem, jego chorobą oraz tym jak chory sobie z nią \"radzi\" , natychmiastowa pomoc, pozwoliły mi uwierzyć w to, że można jeszcze żyć. Ten szlachetny człowiek nigdy nie odmówił mi pomocy po dzisiejszy dzień.
   Szanujmy Pana PROFESORA TARNAWSKIEGO bo on nas też szanuje, służy nam swoją wszechstronną wiedzą medyczną.
   Panie Profesorze , chylę przed Panem czoło.
   POLECAM!!!!!!!!!!!!

  • G

   Świetny lekarz, pojechałam z mama na konsultacje do Szpitala Klinicznego im.prof. Kornela Gibińskiego w Katowicach, prof był bardzo miły , grzeczy, wszystko dokładnie wytumaczył co i jak po czym skierował mamę do Instytutu Onkologii w Gliwicach na radioterapię, mama czuje sie lepiej i mam nadzieje że zwalczy chorobę i szczerze powiem że takiego lekarza to ze świecą szukać i że mało jest takich lekarzy jak prof Tarnawski:):):)Pozdrawiam serdecznie:):)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marcin Dudzic

  Neurolog, lek.

  • S

   Super specjalista!Fachowy, kompetentny, a przy tym bardzo ludzki.Nie spotkalam jak dotad lepszego lekarza.