Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Wybitni specjaliści oraz sprzęt USG najwyższej klasy są gwarancją dobrze wykonanych badań.
Szybkie terminy i pełny zakres badań USG zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Diagnostyka USG jest naszym priorytetem. Wykonujemy badania USG dzieci i dorosłych w pełnym zakresie w tym procedury inwazyjne pod kontrolą USG.
Zobacz więcej

Adresy (2)

DIAGNOSON Centrum USG i lekarze specjaliści
Kielnieńska 123/u1, 80-299 Gdańsk
DIAGNOSON Centrum USG i lekarze specjaliści logo
Ubezpieczenia
Signal Iduna, INTER Polska, SKOK Asekuracja
DIAGNOSON Centrum USG i lekarze specjaliści
Warszawska 100/u8, 80-180 Gdańsk
DIAGNOSON Centrum USG i lekarze specjaliści logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (46)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szmygel Inny

  Wizyta w bardzo miłej i luźnej atmosferze, lekarz zaangażowany i wszystko wyjaśnił.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Monika Skotarczak konsultacja radiologiczna

  Pani doktor bardzo szczegółowo, dokładnie i z dużym zaangażowaniem przeprowadziła badanie, wyjaśniając, co widzi na monitorze i udzielając odpowiedzi na wszystkie pytania. Przy okazji jest bardzo miłą, empatyczną i życzliwą osobą, co dodatkowo podnosi wartość konsultacji medycznej. Polecam Panią Doktor z czystym sercem!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szmygel Inny

  Wizyta z moim 2 miesieczym wtedy synem u tego Pana bylo wielkim nieporozumieniem i trauma. Moj syn mial problemy z plucami, przyszlismy na usg. Pan nie wysluchal tego co mam do powiedzenia. Gdy tylko uslyszal, ze syn jest po wrodzonym zapaleniu pluc uraczyl mnie tekstem „no to przeciez to wszystko Pani wina”. Gdy sie rozplakalam, zaczal nerwowo opowiadac ze a tam baby blues. Po zbadaniu dziecka kazal „oklepywac go jak kotleta”. Nakrzyczal na mnie ze nie mam pulsoksymetru w domu. Ostatecznie czulam sie na tyle przerazona i zagubiona po tej wizycie, ze udaliśmy sie z dzieckiem do szpitala i dopiero tam syn zostal potraktowany po ludzku i zbadany. Stekanie ktore Pan okreslil jako dusznosc okazalo sie nietolerancja laktozy - moje dziecko mialo problemy brzuszkowe. Bardzo bardzo bardzo nie polecam.

  dr n. med. Łukasz Szmygel

  Nie pamiętam takiej wizyty, ani tym bardziej, żebym na kogoś krzyczał lub mówił, że "to Pani wina". Jest to zupełnie do mnie niepodobne, gdyż zawsze wysłuchuję rodziców i pacjentów, choć oczywiście nie zawsze się z nimi zgadzam. Przy zapaleniu płuc często każe oklepywać dziecko. U małego dziecka na pewno zaleciłem korzystanie z pulsoksymetru, jeżeli były spadki saturacji - to bezpieczeństwo dziecka.
  Przykro mi, że badanie USG było dla Pani przykrym przeżyciem, nie było to moim zamiarem. Choroba dziecka to często trudne i niemiłe przeżycie. Zawsze staram się, żeby badanie USG było jak najmilsze i jak najbardziej komfortowe dla pacjenta.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Szmygel Inny

  Bardzo empatyczny, a zarazem profesjonalny lekarz. Z zaangażowaniem i skupieniem podchodzi do pacjenta, nie popędza, poświęca pacjentowi dużo czasu, skrupulatnie wykonując badanie. Polecam wizytę u Pana Doktora :)

  dr n. med. Łukasz Szmygel

  Staram się

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Sylwia Korszlak prowadzenie ciąży

  Pani Sylwia wykazała się ogromną wiedzą oraz empatią. Bardzo starannie wysłuchała moich obaw i udzieliła klarownych i zrozumiałych informacji dotyczącej mojej sytuacji zdrowotnej. Jej podejście sprawiło, że poczułam się pewnie i zaopiekowano się mną profesjonalnie. Gorąco polecam tego lekarza ze względu na jego doskonale umiejętności i zaangażowanie w dobro pacjenta.

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Mykowska (Bartkowiak) konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam! Byłam na badaniu USG (I trymestru), które zostało przeprowadzone bardzo dokładnie wraz z omówieniem szczegółów. Uzyskałam wyczerpującą odpowiedź na zadane pytanie. Podczas wizyty Pani doktor była bardzo zaangażowana i empatyczna (co w dzisiejszych czasach jest rzadkością).

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Kujawa USG

  Absolutnie doskonały w tym co robi! Bardzo dokładny, z ogromną wiedzą, do tego spokojny tembr głosu doktora i szczegółowe wyjaśnienia powodują, że pacjent od razu się uspokaja. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, na pewno wrócę. Serdecznie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Mykowska (Bartkowiak) prowadzenie ciąży

  Badania prenatalne I trymestru wykonane bardzo dokładnie w przyjemnej atmosferze. Bardzo polecam, widać, że dr Małgorzata jest specjalistą w temacie USG prentalanych.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Mykowska (Bartkowiak) prowadzenie ciąży

  Zdecydowanie polecam Panią Doktor. USG prenatalne wykonane bardzo dokładnie, w przemiłej atmosferze. Doktor cierpliwie zbiera wszystkie pomiary, opisując na bieżąco ich prawidłowość. Zaangażowanie, spokój, pełen profesjonalizm - na pewno będę wracać

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Mykowska (Bartkowiak) prowadzenie ciąży

  Pani doktor wykonała u mnie USG III trymestru, jestem bardzo zadowolona z przebiegu badania. Odbyło się w miłej atmosferze. Pani dr wykonała badanie dokładnie, wszystko omówiła. Serdecznie polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania