Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

(50 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Kozacka 17

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Opolska 5

80-395 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19

Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Niepodległości 44/48

75-244 , Koszalin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Owczarczak

  Stomatolog,

  • G

   W dentaurusie w gdansku mialem robione 3 korony cerconowe u pana jacka i kanalowe leczenie tych zebow u pana pawlaszka ,jesli dobrze pamietam jego nazwisko.
   zrobiono kosztorys ,zaplacilem co zlotowki wedlug kosztorysu.na cercon dostalem 10 % znizki. moja siostra robi u nich plomby w piatki i placi 158 zl za 2 dwie.
   tak wiec ogolnie polecam.


 • Katarzyna Wajkert

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

   Leczę zęby u Pani Kasi od roku jak nie dłużej. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, życzliwa. Szczerze polecam Panią doktor każdemu


 • Adrian Przewoski

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: kompleksowe leczenie uzębienia

   P.dr Adrian Przewoski przeprowadził u mnie kompleksowe leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej oraz chirurgii szczękowej.Wszystkie zabiegi były wykonane profesjonalnie, z bardzo dużym zaangażowaniem oraz dużą starannością.Z przyjemnością polecam jego usługi innym pacjentom.To dentysta,któremu można zaufać.W jego ręce przekazałam opiękę nad uzębieniem moich dzieci.Serdecznie polecam.Katarzyna Mielcarska


 • Małgorzata Sowińska

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: DentisticA

   Bardzo profesjonalnie i fachowo :) Pani doktor szczegółowo wszystko objaśnia :) jestem zadowolona z wizyty i serdecznie polecam!

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DentisticA

   Bardzo miła Pani, doskonale wytłumaczyła mi wszystko odnośnie moich zębów i udzieliła wszelakich informacji. Już umówiłam się na kolejną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu


 • Hubert Zmysłowski

  Stomatolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Moja pierwsza usuwana ósemka, bardzo szybko o sprawnie. Jeżeli będę musiała usuwać następne to właśnie u pana doktora. Polecam!

  • N
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki StomatologiczneUsługa: usunięcie ósemki

   Pan doktor podchodzi do pacjenta ww sposób bardzo uprzejmy i profesjonalny. Zabieg bez komplikacji pomimo, że wcześniej jeden lekarz nie podjął się go z powodu "trudnego przypadku". Miłe wrażenie i bez żadnego bólu podczas zabiegu. Zdecydowanie polecam!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Izabela Czołgosz

  Ortodonta, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz ortodonta u jakiego byłam z córką i jedyny w Bydgoszczy, który nam pomógł. Super profesjonalista, niebojący się wyzwań. Do tego cudowny, uśmiechnięty i ciepły człowiek z podejsciem do pacjenta. Polecam wszystkim.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Przygodę z Panią Doktor zacząłem w 2017r. z uśmiechem który wprowadzał mnie w kompleksy, wada szczękowo twarzowa klasy III z hipoplazją szczęki, wada operacyjna. Bardzo życzliwa, uśmiechnięta, Pani Doktor dokładnie wyjaśniła na czym polega operacja, powiedziała o ewentualnych skutkach ubocznych, nic nie ukrywała, ogromna wiedza w tym temacie. Kiedy tylko usłyszałam 'będziesz miała Hollywood Smile', wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Operację miałam w 2018r, w Olsztynie. Byłam profesjonalnie przygotowana do operacji (nawet Pani Ordynator była pod wrażeniem i gratulowała mi ortodonty). Do tego Pani Doktor była w stałym kontakcie ze mną po operacji. Pomimo że byłam pod opieką poradni chirurgii szczękowej, mogłam pisać/dzwonić gdy tylko potrzebowałam pomocy. Kiedy już trafiłam ponownie pod opiekę Pani Doktor wiedziałam że teraz będzie tylko lepiej!! Dziś mam piękny uśmiech (Hollywood Smile :D ) którego nie boję się pokazywać, pobyłam się kompleksu!! Z całego serca polecam Panią Doktor!!! Niby tylko 3 lata współpracy, a do końca życia będę wdzięczna, że trafiłam w tak profesjonalne ręce!!!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Damian Czołgosz

  Stomatolog, lek.

  • C
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki StomatologiczneUsługa: Inny

   Polecam doktora mój strach minął
   Człowiek o wielkim sercu z pasją do tego co robi Brawo
   Więcej takich osób powinno być

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Do Pana Doktora trafiłam po przygodzie z aparatem i po operacji szczęki, z małymi ząbkami i pamiątka po operacji w formie blizny. Dziś? Nie mam ani małych ząbków ani blizny :D , mam za to piękne zęby i piękny uśmiech o jakim zawsze marzyłam. Pan Doktor bardzo sympatyczny, uśmiechnięty i życzliwy, wyjaśnił wszystko dokładnie, nawet plastyka dziąseł nie była taka straszna. Z całego serca polecam i będę polecać Pana Doktora !!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania