Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

(19 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Kozacka 17

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Opolska 5

80-395, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Kardynała Stefana Wyszyńskiego 19, Na Skarpie

Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

Niepodległości 44/48

75-244, Koszalin, zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Owczarczak

  Stomatolog,

  • G

   W dentaurusie w gdansku mialem robione 3 korony cerconowe u pana jacka i kanalowe leczenie tych zebow u pana pawlaszka ,jesli dobrze pamietam jego nazwisko.
   zrobiono kosztorys ,zaplacilem co zlotowki wedlug kosztorysu.na cercon dostalem 10 % znizki. moja siostra robi u nich plomby w piatki i placi 158 zl za 2 dwie.
   tak wiec ogolnie polecam.


 • Damian Czołgosz

  Stomatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: leczenie uzębienia, estetyka

   Pan doktor jest osobą niezwykle kontaktową i sympatyczną. Z wielkim zaangażowaniem przeprowadził wywiad lekarski na wizycie konsultacyjnej. Słuchał też, jakie są moje obawy, oczekiwania i możliwości finansowe. Zaproponował takie rozwiązania, jakie były najlepsze i mieściły się w moim budżecie. Jestem ogromnie wdzięczna za objęcie mnie zrozumieniem i zaangażowanie w leczeniu moich zębów. Po długim leczeniu, bez stresu i bólu oczywiście , dzisiaj cieszę się efektami pracy Pana doktora. Mogę powiedzieć, że to lekarz pasjonata, człowiek ambitny, rzetelny, kierujący się dobrem pacjenta, kochającym to co robi. Do doktora przychodzi pacjent jako człowiek a nie tylko "kolejny ząb do zrobienia". Dziękuję bardzo.

  • K
   Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem w ciąży

   Pan doktor bardzo miły, kompetentny, punktualny, wizyta przebiegła absolutnie bezstresowo, mimo naturalnego stresu przed takim leczeniem w ciąży, bezboleśnie, bardzo dokładnie, ani za krótko ani za długo, wszystko wyjaśnione, omówione, polecam naprawdę :)


 • Katarzyna Wajkert

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

   Leczę zęby u Pani Kasi od roku jak nie dłużej. Zawsze uśmiechnięta, pozytywna, życzliwa. Szczerze polecam Panią doktor każdemu


 • Adrian Przewoski

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: PRODENT Klinika Stomatologii EstetycznejUsługa: kompleksowe leczenie uzębienia

   P.dr Adrian Przewoski przeprowadził u mnie kompleksowe leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej oraz chirurgii szczękowej.Wszystkie zabiegi były wykonane profesjonalnie, z bardzo dużym zaangażowaniem oraz dużą starannością.Z przyjemnością polecam jego usługi innym pacjentom.To dentysta,któremu można zaufać.W jego ręce przekazałam opiękę nad uzębieniem moich dzieci.Serdecznie polecam.Katarzyna Mielcarska


 • Hubert Zmysłowski

  Stomatolog,

  • N
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki StomatologiczneUsługa: usunięcie ósemki

   Pan doktor podchodzi do pacjenta ww sposób bardzo uprzejmy i profesjonalny. Zabieg bez komplikacji pomimo, że wcześniej jeden lekarz nie podjął się go z powodu "trudnego przypadku". Miłe wrażenie i bez żadnego bólu podczas zabiegu. Zdecydowanie polecam!!!

  • I
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

   Z całego serca polecam pana doktora, przemiły człowiek i profesjonalista, była to moja pierwsza wyrywana ósemka i bardzo się bałam, a p. Zmysłowski usunął ją bezboleśnie i bez żadnych późniejszych powikłań

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Izabela Czołgosz

  Ortodonta, lek. dent.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wada zgryzu

   Jest to 3 specjalista ortodoncji, który przede wszystkim zauważył problem i podjął się leczenia. Planuje leczenie zgodne z symetrią czaszki, dba o symetrie w stawach skroniowo-żuchowych.
   Niesamowita dokładność i precyzja w badaniu a przede wszystkim w omówieniu leczenia. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Dentaurus Kliniki Stomatologiczne

   Witam serdecznie. Do Pani doktor trafiłem 3 lata temu z nadzieją, że mój beznadziejny na tamte czasy uśmiech da się zmienić... Nie pomyliłem ???? Po uśmiechu, który przysparzał mi wiele krępujących chwil, jak i obniżał moją pewność siebie, nie został żaden ślad... Dr Izabela okazała się najlepszą specjalistką w swojej dziedzinie. Całe leczenie przebiegło w bardzo przyjaznej atmosferze, wszystkie etapy miałem dokładnie wytłumaczone, tak żebym nie maił żadnych wątpliwości co dzieje się w danym momencie z moimi zębami. Okazałem się bardzo trudnym pacjentem, u którego do samego końca Dr Izabela musiała walczyć o pozostawienie w moim uśmiechu "czwórek" tak żeby zmieścić kły i zachować przy tym prawidłowy zgryz. Nie da się ukryć, że przed wizytą odwiedziłem również innych specjalistów, którzy z automatu wychodzili z założeniem iż czwórki trzeba usuwać... Dzisiaj cieszę się pięknym uśmiechem, który jest w pełni uzębiony, z prawidłowym zgryzem a przede wszystkim zmieniła mój największy kompleks w atut nie do podważenia. Z czystym sumieniem polecam Panią Dr wszystkim osobom, które boją się iż leczenie będzie wiązać się z przykrym okresem, bólem i niepewnością - nic bardziej mylnego. Dr Izabela zadba o Wasze uśmiechy z najwyższym profesjonalizmem! Spraw żeby Twój uśmiech sprawiał Ci uśmiech ???? Jeszcze raz serdecznie Pani dziękuję i życzę samych sukcesów zawodowych ????

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu