DENTALPRO, NAJWIĘKSZA GRUPA OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ WE WŁOSZECH TERAZ RÓWNIEŻ W POLSCE DentalPro to największa włoska sieć stomatologiczna, posiadająca ponad 180 placówek , 1500 pracowników i około 1... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DENTALPRO POLSKA

CH Manufaktura - Drewnowska 58

90-001 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 798...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

DENTALPRO POLSKA

Górczewska 124

01-460 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 798...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

DENTALPRO, NAJWIĘKSZA GRUPA OPIEKI STOMATOLOGICZNEJ WE WŁOSZECH TERAZ RÓWNIEŻ W POLSCE
DentalPro to największa włoska sieć stomatologiczna, posiadająca ponad 180 placówek , 1500 pracowników i około 1000 certyfikowanych dentystów. Założona w 2010 roku, ma swoją siedzibę w Mediolanie i jest obecna w 13 włoskich regionach w najlepszych włoskich centrach handlowych i dużych miastach.

Ponad 300 000 pacjentów leczy się w naszych placówkach, co czyni z DentalPro lidera włoskiego sektora stomatologii. W ciągu roku w naszych placówkach przeprowadza się około 180 000 darmowych przeglądów jamy ustnej; W przeciągu 10 lat działalności Grupa DentalPro przebadała łącznie ponad 1 milion pacjentów.

Celem Grupy jest oferowanie spersonalizowanych usług, dzięki zespołowi doświadczonych lekarzy, przyjaznym strukturom i nowoczesnemu wyposażeniu technologicznemu, pozwalających na zaspokojenie wszystkich potrzeb w jednym miejscu.

W placówkach DentalPro każda pierwsza wizyta to w pełni darmowy i niezobowiązujący profesjonalny przegląd jamy ustnej który składa się z czterech etapów:
WYWIAD
Zanim stomatolog przystąpi do wizyty, musi poznać nawyki higieniczne, zapoznać się z przebytymi chorobami oraz wysłuchać pacjenta odnośnie problemu, jaki się pojawił.

PEŁNY PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY
Stan kliniczny każdego pacjenta jest dogłębnie oceniany przez lekarza stomatologa, który jest wybierany w zależności od potrzeby stomatologicznej pacjenta.

CYFROWA DIAGNOSTYKA OBRAZOWA
Podczas przeglądu, jeśli jest to wskazane, lekarz przeprowadzi odpowiednie badanie radiologiczne.

PEŁNA DIAGNOZA
Pod koniec wizyty pacjent otrzymuje diagnozę stanu zdrowia jamy ustnej oraz jasny i szczegółowy plan leczenia.

Nasza oferta

W centrach stomatologicznych DentalPro znajdziesz wszystkich specjalistów i zrobisz wszystkie czynności niezbędne do przywrócenia pełnego uśmiechu.
Stomatologia Zachowawcza
Protetyka
Implantologia
Ortodoncja
Endodoncja
Periodontologia
Stomatologia dziecięca
Higiena i Profilaktyka

Nasz sprzęt

 • Tomograf komputerowy
 • Rentgen punktowy
 • Pantomograf

Zabiegi

 • Implantologia
 • Protetyka
 • Ortodoncja tradycjonalna
 • Ortodoncja niewidoczna
 • Stomatologia zachowawcza
 • Endodoncja
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Ośrodek

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Klunder-Kotyńska Inny

  Dzień dobry, jestem pacjentką Pani Doktor Alicji Klunder-Kotyńskiej. Jestem bardzo zadowolona, zawsze mam wszystkie sprawy dotyczące kolejnego etapu leczenia wyjaśnione w sposób jasny, zrozumiały i wyczerpujący. Czuję się pacjentem zaopiekowanym. Atmosfera od momentu wejścia po raz pierwszy do chwili obecnej jest bardzo pozytywna. Postawa Pani Doktor sprawia, że nie ma we mnie niepokoju tylko całkowite zaufanie. Jestem bardzo kontenta, że trafiłam w „ręce” tak profesjonalnej osoby. Bardzo dziękuję za okazaną życzliwość. Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor oraz cały zespół Kliniki. Z wyrazami szacunku Zofia Szydłowska.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Klunder-Kotyńska Konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Doktor Alicja to najwspanialsza stomatolog jaką w życiu poznałam. Do leczenia podchodzi z taką pasją, zaangażowaniem, że brak mi słów, żeby to opisać. Nietuzinkowe podejście, dogłębna diagnoza, wszystko po to, żeby zawalczyć o każdy ząb i o zadowolenie pacjenta. Pani doktor nie tylko zmieniła mój strach przed dentystami w sympatię i chęć leczenia, ale wzięła pod opiekę również moich rodziców, którzy tak samo są zadowoleni. Wszystkim ale to wszystkim polecam. Jak już traficie w jej ręce gwarantuję, że Wy, wasza rodzina, bliscy i znajomi też będą chęci się zjawić u doktor na fotelu.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Klunder-Kotyńska Inny

  Pani doktor jest bardzo empatycznym i profesjonalnym lekarzem co w tych czasach nie jest często spotykane. Spokojnie i dokładnie wyjaśniła mi plan leczenia tak by efekt był piękny i trwały. Z efektów jakie osiągnęłyśmy jestem bardzo zadowolona. Dawno nie napotkałam na swojej drodze takiego lekarza. Serdecznie polecam.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Mazurek Konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  P.Dr. wykazuje ogromne zainteresowanie problemem pacjenta,wykonała szczegółowe badanie. W bardzo profesjonalny sposób przekazany plan leczenia. Genialny serwis i super przemiła atmosfera.Pani Dr bardzo godna polecenia .pozdrawiam .


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Alicja Klunder-Kotyńska Inny

  Nie mam zastrzeżeń co do kompetencji, ale niskiego poziomu umiejętności interpersonalnych - dzień dobry, do widzenia, dziękuję, proszę- nie istnieje, przywracanie oczami na pytania pacjenta - sama jestem lekarzem, kontakt z pacjentem jest ważny.

  lek. dent. Alicja Klunder-Kotyńska

  Szanowna Pani Katarzyno,
  na wstępie pragnę przeprosić, że miała Pani niemiłe odczucia na tej krótkiej wizycie kontrolnej u mnie. Dziękuję również za zwrócenie uwagi. Każda opinia, nawet tak surowa, jest dla mnie cenna i z każdej wyciągam wnioski. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na to, że "dzień dobry" to były moje pierwsze słowa po wejściu do kliniki i były skierowane do Pani. Uznałam, że powtarzanie się w gabinetach nie jest konieczne, ale być może to mój błąd. Co do "do widzenia"- staram się nie mówić go pierwsza, by pacjenci nie czuli się wypraszani z gabinetu i mogli jeszcze o coś ewentualnie zapytać. Natomiast jeśli chodzi o przewracanie oczami- tu szczerze przepraszam, jeżeli wymknęła mi się taka reakcja, ale byłam nieco zmieszana. Jeszcze nie trafił mi się pacjent, który przyszedłby z prośbą o sprawdzenie czegoś, po czym nawet nie pozwoliłby się dotknąć i aż podskakiwał przy próbie spełnienia życzenia. Mam nadzieję, że jako lekarka zrozumie Pani moje zakłopotanie, chyba że ma Pani na myśli moje patrzenie w bok przy odpowiadaniu na pytania. Niestety peszy mnie patrzenie w oczy obcym ludziom, więc początkowo moje spojrzenie rzeczywiście może przypominać "przewracanie oczami", choć daleko mi od bagatelizowania jakichkolwiek pytań pacjentów.

  Przykro mi, że tak nisko ocenia Pani moje umiejętności interpersonalne, ale od każdej reguły zdarzają się wyjątki. Życzę doprowadzenia zgryzu do ładu u swojego lekarza prowadzącego. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania