Informacje o placówce

Gabinety

Clinica Vitae

Kochanowskiego 114

80-405, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Clinica Vitae

Guderskiego 72/3

80-180, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Wajda

  Pulmonolog, Internista, Alergolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: konsultacja pulmonologiczna

   Pani doktor zebrała dokładny wywiad, zbadała mnie i wytłumaczyła, jak sobie radzić z moim problemem. Pokazała jak używać inhalatora i odpowiedziała spokojnie na wszystkie pytania. Przemiła osoba z dużym doświadczeniem. Bardzo polecam

  • I
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: sarkoidoza

   Bardzo miła, pomocna pani doktor. Zawsze można się o wszystko zapytać i człowiek nie czuje się jak intruz.Polecam gorąco.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Danuta Moszyńska

  Alergolog, Pediatra,

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo miła i dokładna Pani doktor. Odpowiadziala na wszystkie nurtujace mnie pytania ze wszystkimi szczegołami. Mimo iz byłam z dzieckiem spojrzala tez na mnie i dała kilka rad. Polecam!

  • W

   Dzięki Pani Doktor nie straciliśmy synka i w EKSPRESOWYM podaniu TLENU i wezwaniu karetki do przychodni jesteśmy razem...Dziękuje Bardzo!!!!


   P.S.
   Polecam...!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marlena Rytlewska

  Pediatra, Alergolog, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała dziecko, udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania, jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Polecam Panią doktor. Dokładnie obejrzała dziecko, wszystko wytłumaczyła. Wiedza i miły kontakt to jest to, co powinien posiadać dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kaźmierska

  Pediatra, dr n. med.

  • O
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: przeziebienie

   Nie polecam. 3 letnie dziecko z katarem i lekkim kaszlem, Pani doktor przepisała antybiotyk , nie podejmując się wczesnej żadnego leczenia. Syn nawet nie gorączkował, gardło miał lekko zaczerwienione ale nie narzekał na ból. Nie podałam antybiotyku gdyż stwierdziłam,że nie jest to konieczne. Syn posiedział 5 dni w domu, podałam mu Rutinacea i wit C plus kropelki do nosa. Po 5 dniach wszystkie objawy przeszły. To nie jedyny taki przypadek, mam też młodszą Córkę i sytuacja była podobna. W efekcie zmieniliśmy lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Clinica Vitae

   Pani doktor jest doskonałym specjalistą. Poświęca mnóstwo uwagi swoim małym pacjentom. Nie bagatelizuje problemów. Dzięki niej mamy mniej problemów ze zdrowiem dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Dorota Sternau

  Alergolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medicover - GdańskUsługa: konsultacja alergologiczna

   Do Pani doktor trafiłam z objawami alergii wziewnej, po szczegółowym wywiadzie i badaniu otrzymałam idealnie dopasowany lek. Cała konsultacja odbyła się w bardzo miłej atmosferze, bez pośpiechu i z dbałością o szczegóły. Wstawiam opinię pozytywną.

  • A
   Lokalizacja: Clinica Vitae

   Przykro mi,jednak po raz pierwszy muszę wystawić negatywną opinię. Jestem rozczarowana wizytą jaką odbyłam z córką u Pani Doktor. Wywiad- pobieżny. Praktycznie Pani Doktor co chwilę mi przerywała.Stwierdziła,że córka która od roku leczona jest na AZS wcale AZS nie ma. A z alergią "trzeba nauczyć się żyć". Jak Pani Doktor stwierdziła " skóra jest ładna". Powiedziała żeby w razie pogorszenie smarować sudokremem!:/ Powiedziała że nie ma sensu robić testów i badań bo i tak nie są obiektywne. Podsumowując, z wizyty nie wynieśliśmy nic. A raczej jedynie rozczarowanie. Dodam że córka ma 1,5 roku. Po wizycie udaliśmy się do innego lekarza który stwierdzić po wywiadzie i objawach ciężką postać AZS, dostaliśmy steryd na 3 dni żeby złagodzić objawy skórne, skierowanie na badania kału,dietę eliminacyjną plus zmianę mleka. Po tygodniu mamy znaczącą poprawę nie tylko w wyglądzie skóry ale również w zachowaniu córki, poprawił się tez wygląd kału. Ze swojego doświadczenia, niestety nie polecam. Pani Doktor nawet nie zechciała wgłębić się w problem,nie wykazała żadnego zainteresowania, pobieżnie przeprowadziła wywiad,nie chciała słuchać i nawet dokładnie nie przyjrzała się dziecku skoro oceniła,że skóra wygląda dobrze a w rzeczywistości było tak źle że konieczna była maść ze sterydem. Nie polecam. Ja z pewnością już nigdy się nie zdecyduje.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogusława Cimoszko

  Alergolog, Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: nawracające zapalenie płuc

   Bardzo fachowa pomoc, już po jednej wizycie Pani Doktor trafiła z diagnoza! Moja córka w końcu nie męczy się z nawracajacymi stanami zapalnymi płuc. Okazało się że ma refluks. Pani Doktor bardzo miła, rzeczowa, zależy jej na dobru pacjenta. Takich lekarzy potrzebujemy! :)

  • E
   Lokalizacja: Clinica VitaeUsługa: uporczywy kaszel u dziecka

   Super pani Doktor ! Zyczliwiść, troska o pacjęta. Pani doktor juz po wizycie skonsultowała przesłane wyniki badań, których nie było w trakcie wizyty i elektronicznie w ciągu paru godzin udzieliła bardzo jasnej odpowiedzi, w której oprócz diagnozy zawarte były konkretne zalecenia. Jestem pod dużym wrażeniem, bo niezbyt często spotykałam lekarza, który po opuszczeniu gabinetu nadal był zainteresowy pacjętem i poświęcał by mu swój prywatny czas.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu