Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry

Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry
Grunwaldzka 47, 81-754 Sopot
Clinica Dr Szulc - Centrum Leczenia Jaskry logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Anna Jurska-Jaśko konsultacja do zabiegu plastyki powiek

  Bardzo empatyczna i miła Pani doktor,drobiazgowo opisała leczenie,ewentualne zagrożenia .Wyszłam z gabinetu z poczuciem bezpieczeństwa.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr Robert Szulc Inny

  Pod opieką doktora jestem od wielu lat z powodu podejrzenia jaskry. Na uznanie zasługuje rozległa wiedza, bardzo dobra komunikacja z pacjentem i rozsądek w przypadku prowadzenia leczenia. Ponadto pan Szulc jest przesympatycznym człowiekiem. Polecam serdecznie,

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Robert Szulc Inny

  Wspaniały lekarz z wielkim sercem do pacjenta. Poszliśmy się tylko zapytać, gdzie moglibyśmy wykonać zabieg dla córki. Nie dość że od razu wziął nas do gabinetu, zajrzał do oka, dał skierowanie, namiary, to jeszcze dodatkowo uzyskaliśmy wskazówki odn innego schorzenia córki, które Pan doktor sam zauważył. Nie chciał nawet złotówki. Lekarz z powołania plus porady, które nigdy wcześniej żaden lekarz nam nie udzielił. Bardzo Panu doktorowi dziękujemy.

  Profil zweryfikowany
  dr Robert Szulc wizyta kntrolna

  Od kilkunastu lat, choruję na jaskrę. Trzy lata temu, doszło do uszkodzenia nerwu wzrokowego w oku prawym. Kilka miesięcy temu, dr.Szulc, zdecydował o usunięciu zaćmy w w/w oku.Po dziesięciu miesiącach, podczas badania, okazało się,że jest zaćma wtórna.Szybka decyzja dr., laserowe usunięcie (kapsulotomia). Kilka minut po zabiegu-szok, widzenie w oku jak bym miał 20 lat, wszystko widzę wyrażnie, dokładnie. To dzięki ogromnej wiedzy Pana dr. jego profesjonalizmowi, empatii, wstąpilo we mnie nowe życie i to nie jest pusty slogan, banał. Widzę normalnie ! Dziękuję Panie doktorze. Lech Kardas.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania