Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Civis Vita Stomatologia to nowoczesna placówka skoncentrowana na zapewnieniu maksymalnego komfortu swoim pacjentom. Nowe gabinety, wyposażone
w nowoczesny sprzęt, personel najwyższej klasy, lekarze, higienistki oraz asystentki.
Kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta, zaspokojenie jego potrzeb, zapewnienie komfortowych warunków leczenia to nasz misja.
Dowiedz się więcej

Adres

Civis Vita Stomatologia
Warszawska 20, 87-100 Toruń
Civis Vita Stomatologia logo
Ubezpieczenia
Allianz, enel-med, Medicover, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (38)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda Inny

  Skorzystałam z kompleksowego leczenia z ortodoncją, implantami, chirurgią, leczeniem, wybielaniem. Trochę to trwało… ale po 3 latach efekty przekroczyły moje oczekiwania! Widzę to dokładnie na prezentacji, która pokazuje stan wyjściowy, poszczególne etapy i efekt końcowy. Tak, również taka prezentacja jest w cenie! Efekt jest naturalny żadnej sztucznej bieli ani wrażenia sztucznej szczęki. Jestem dość wymagającym pacjentem ale zawsze byłam dokładnie poinformowana. Moja skłonność do szczególarstwa też została uwzględniona. Każda chropowatość czy subiektywna nierówność… no trochę dałam się we znaki choć ani razu nie poczułam irytacji. Atmosfera w gabinecie swobodna ale profesjonalna, dobra muzyka i wygodna pozycja na fotelu. Parę razy prawie zasnęłam. To było naprawdę przyjemne doświadczenie. Teraz mogę uśmiechać się jeszcze szerzej! Dziękuję i szczerze polecam!

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda stomatologia estetyczna

  Profesjonalizm, empatia, uważność i wrażliwość. Pełna, precyzyjna informacja i 100 % zaangażowanie Pani dr Basi. Cudownie jest też słuchać, jak pięknie nuci podczas zabiegów Pełen relaks... A efekt -WOW! Gorąco polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda stomatologia estetyczna

  Gorąco polecam Panią doktor Basię Gaj Migda - bardzo cenię Jej profesjonalizm, opanowanie i serdeczne podejście do pacjenta. Fajnie też sobie nuci cichutko piosenki - jest to urocze i pozwala się zrelaksować nawet w trakcie trudnego zabiegu.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda stomatologia estetyczna

  Doktor Basia to świetny specjalista w swojej dziedzinie! Po założeniu licówek porcelanowych mam piękny uśmiech. Przed założeniem licówek Pani doktor pokazała mi prezentację, na której mogłam zobaczyć jak będą wyglądały moje nowe zęby. Placówka jest nowoczesna i piękna. Atmosfera w gabinecie jest rewelacyjna, cały zespół jest przemiły.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda chirurgia stomatologiczna

  Bardzo polecam. Profesjonalizm, usługi na najwyższym poziomie, wiedza i doświadczenie personelu pozwala się poczuć w tym miejscu pewnie i bezpiecznie. Doskonały sprzęt i najnowocześniejsze urządzenia - na miejscu można zrobić tomografię. Dr. Barbara Gaj Migda ze swoją empatią i fantastycznym podejściem do pacjenta sprawia, że chętnie się tu wraca. Cały personel jest bardzo przyjaźnie nastawiony. A do tego wszystkiego wnętrze kliniki jasne, nowoczesne i z klasą. I lokalizacja w centrum miasta to bardzo duży plus.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Przeszłam kompleksowe leczenie stomatologiczne -wymiana starych koron i wszczepienie implantów. Ogromna wiedza i niesamowite umiejętności Pani doktor sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Mogę uśmiechać się swobodnie i z łatwością wszystko rozgryzać. Leczenie według wcześniej ustalonego planu i kosztorysu. Bardzo polecam wizytę u Pani doktor wszystkim, którzy planują leczenie protetyczne.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o kompleksowe leczenie.
  Dobra diagnostyka, plan leczenia i skuteczność. Wszystko zgodnie z planem bez ukrytych kosztów. Miałem leczenie implanty, korony , mam fajny uśmiech i mogę wszystko gryźć. Pani doktor ma dużą cierpliwość, podśpiewuje sobie co bardzo uspokaja. Jestem bardzo zadowolony.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda Inny

  Polecam doktor Basię, jest dokładna, w swojej pracy dąży do uzyskania założonego efektu, jest delikatna a jednocześnie konkretna. Dzięki pani doktor mogę się uśmiechać. Polecam wykonywanie licówek porcelanowych i pani doktor. Zaznaczam, że z uwagi na fakt, że pani doktor ma kilka specjalizacji nie trzeba biegać po kilku lekarzach.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Wojtaś - Kokoszewska konsultacja endodontyczna

  Leczyłam się u Pani Doktor Justyny zarówno protetycznie, jak i zachowawczo, przeszłam skuteczne leczenie kanałowe zęba, który inny stomatolog skazał na straty. Wcześniej przeszłam konsultacje u kilku lekarzy, ale dopiero u Pani Doktor poczułam, że jestem w dobrych rękach i to jej mogę powierzyć leczenie. Mam powtarzający się problem ze skutecznością znieczulenia, Pani Doktor bez problemu "dokładała" mi je tak długo, aż upewniła się, że nie będę czuła nawet lekko nieprzyjemnych doznań. Jest niezwykle profesjonalna, korzysta z nowoczesnego sprzętu, ale też bardzo empatyczna i cierpliwa, dobiera odpowiednie rozwiązanie, biorąc pod uwagę potrzeby pacjenta i także jego możliwości finansowe. Wraz z przemiłą panią asystentką tworzą atmosferę, w której wizyta dentystyczna zamienia się niemalże w relaks. Długo szukałam takiego stomatologa po przeprowadzce do Torunia i mogę powiedzieć z pewnością, że się udało :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Barbara Gaj-Migda chirurgia stomatologiczna

  Pani doktor jest godna polecenia. profesjonalistka widać ze kocha to co robi. Licówki wyszły przepiękne. Jestem szczęśliwa ze tu trafilłam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania