Civis Vita Stomatologia

(33 opinie)

Civis Vita Stomatologia to nowoczesna placówka skoncentrowana na zapewnieniu maksymalnego komfortu swoim pacjentom. Nowe gabinety, wyposażone w nowoczesny sprzęt, personel najwyższej klasy, lekarze,... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Civis Vita Stomatologia

Warszawska 20

87-100 , Toruń , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Civis Vita Stomatologia to nowoczesna placówka skoncentrowana na zapewnieniu maksymalnego komfortu swoim pacjentom. Nowe gabinety, wyposażone
w nowoczesny sprzęt, personel najwyższej klasy, lekarze, higienistki oraz asystentki.
Kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta, zaspokojenie jego potrzeb, zapewnienie komfortowych warunków leczenia to nasz misja.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Zabiegi

 • Stomatologia zachowawcza
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Implanty
 • Licówki
 • Korony porcelanowe
 • Chirurgiczne usuwanie zębów
 • Resekcja
 • Stomatologia estetyczna
 • Leczenie pod mikroskopem
 • Protetyka
 • DSD - cyfrowe projektowanie uśmiechu
 • Przeszczep dziąsła
 • Radiologia
więcej

Badania

 • Tomografia komputerowa
 • RTG

Choroby

 • Bezzębie
 • Próchnica
 • Choroby dziąseł

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Przeszłam kompleksowe leczenie stomatologiczne -wymiana starych koron i wszczepienie implantów. Ogromna wiedza i niesamowite umiejętności Pani doktor sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia. Mogę uśmiechać się swobodnie i z łatwością wszystko rozgryzać. Leczenie według wcześniej ustalonego planu i kosztorysu. Bardzo polecam wizytę u Pani doktor wszystkim, którzy planują leczenie protetyczne.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Bardzo dobry lekarz, jeśli chodzi o kompleksowe leczenie.
  Dobra diagnostyka, plan leczenia i skuteczność. Wszystko zgodnie z planem bez ukrytych kosztów. Miałem leczenie implanty, korony , mam fajny uśmiech i mogę wszystko gryźć. Pani doktor ma dużą cierpliwość, podśpiewuje sobie co bardzo uspokaja. Jestem bardzo zadowolony.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda Inny

  Polecam doktor Basię, jest dokładna, w swojej pracy dąży do uzyskania założonego efektu, jest delikatna a jednocześnie konkretna. Dzięki pani doktor mogę się uśmiechać. Polecam wykonywanie licówek porcelanowych i pani doktor. Zaznaczam, że z uwagi na fakt, że pani doktor ma kilka specjalizacji nie trzeba biegać po kilku lekarzach.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Justyna Wojtaś - Kokoszewska konsultacja endodontyczna

  Leczyłam się u Pani Doktor Justyny zarówno protetycznie, jak i zachowawczo, przeszłam skuteczne leczenie kanałowe zęba, który inny stomatolog skazał na straty. Wcześniej przeszłam konsultacje u kilku lekarzy, ale dopiero u Pani Doktor poczułam, że jestem w dobrych rękach i to jej mogę powierzyć leczenie. Mam powtarzający się problem ze skutecznością znieczulenia, Pani Doktor bez problemu "dokładała" mi je tak długo, aż upewniła się, że nie będę czuła nawet lekko nieprzyjemnych doznań. Jest niezwykle profesjonalna, korzysta z nowoczesnego sprzętu, ale też bardzo empatyczna i cierpliwa, dobiera odpowiednie rozwiązanie, biorąc pod uwagę potrzeby pacjenta i także jego możliwości finansowe. Wraz z przemiłą panią asystentką tworzą atmosferę, w której wizyta dentystyczna zamienia się niemalże w relaks. Długo szukałam takiego stomatologa po przeprowadzce do Torunia i mogę powiedzieć z pewnością, że się udało :)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda chirurgia stomatologiczna

  Pani doktor jest godna polecenia. profesjonalistka widać ze kocha to co robi. Licówki wyszły przepiękne. Jestem szczęśliwa ze tu trafilłam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda stomatologia estetyczna

  Jestem bardzo zadowolona z usług i opieki Pani doktor. Profesjonalne podejście od początku do końca. Leczenie przebiegało bez opóźnień, zgodnie z wyznaczonymi terminami. Dzięki pomocy Pani doktor odzyskałam wiarę w siebie. Znów lubię się szeroko uśmiechać. Polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Bardzo dobry lekarz i człowiek-profesjonalista w każdym calu-specjalista z pasją a do tego bardzo delikatna , miła i cierpliwa z indywidualnym podejściem do pacjenta, perfekcyjnie i bezboleśnie wykonuje zabiegi, jest bardzo konkretną osobą- polecam gorąco

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Bardzo dobry lekarz. Z indywidualnym podejściem do pacjenta! Chylę czoło przed ogromem wiedzy i umiejętności jaką Pani doktor posiada. Polecam!

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda implanty

  Jestem bardzo zadowolony z leczenia u Pani Doktor Basi. Zabiegi były przeprowadzone bezboleśnie i w miłej atmosferze. Pierwszy raz się zdarzyło, że w ogóle się nie stresowałem. Gorąco polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Barbara Gaj-Migda badania stomatologiczne

  Bardzo podobało mi się indywidualne podejście do przypadłości pacjenta - zostało mi przedstawione szczegółowe leczenie mojego przypadku by doprowadzic zęby do "pionu". Jestem zadowolona z wizyty i już zapisałam się na następną. Serdecznie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania