Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Certus

Drogowców 5

32-400 , Myślenice , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Dropiński

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Kraków, ul. Wadowicka 8WUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Bardzo skrupulatnie wytłumaczone dolegliwości, odpowiedz na każde zadane przeze mnie pytanie, miłe i ludzkie podejście do pacjenta


 • Maciej Rzepecki

  Urolog, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SkymedicUsługa: cewnikowanie pęcherza moczowego

   Wizyta u Pana Doktora przebiegała w miłej atmosferze. Pan Doktór bez problemu wymienił mi cewnik w wyłonionej cystostomii . Wyjaśnił w przystępny sposób wiele niejasności. Miły, konkretny ,z ogromną wiedzą. Będę korzystał z jego pomocy. Polecam Pana Doktora Rzepeckiego osobom z problemami urologicznymi.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SkymedicUsługa: konsultacja urologiczna

   Przebieg wizyty w bardzo milej atmosferze lekarz konkretny z zangarzowaniem. Wyjaśnię stan zdrowia ,omawia przebieg leczenia możliwe komplikacje wart polecenia

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Jan Pilch

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

  • A

   U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krzysztof Karkosz

  Chirurg, Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS" - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS" - Poradnia Chirurgii Urazowo-OrtopedycznejUsługa: Inny

   Doskonały i przemiły lekarz. Fachowo zdiagnozował i poprowadził leczenie , zerwane ścięgna w ramieniu z operowane. Ręka po zabiegu i rehabilitacji w pełni sprawna. Osoba której poleciłem lekarza również zadowolona , wyleczył jej kolano. Bardzo dziękuję doktorowi za wyleczenie i mocno go polecam !!!

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS" - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CERTUS" - Poradnia Chirurgii Urazowo-OrtopedycznejUsługa: ból barku

   Lekarz godny polecenia! Świetny ortopeda, bardzo cierpliwie tłumaczył krok po kroku przeprowadzane badanie i planowany przebieg leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Paweł Ślęczka

  Ortopeda,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo dobry fachowiec oraz człowiek z super podejściem do pacjenta. Doktor naprawił moje „mocno rozgruchotane kolano” (rekonstrukcja więzadła, szycie łąkotki przyśrodkowej wraz z implantem, oczyszczenie chrząstki). Polecam z całego serca!

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w MyślenicachUsługa: Inny

   Jako lekarz - profesjonalista .Informacje które Doktor Ślęczka udzielania i działania które podejmuje w związku z problemem z którym się do niego trafia są jasne, zrozumiałe i konkretne . Jako człowiek- ludzki. Jest życzliwy i "normalny".

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Wojciech Ambroży

  Ortopeda, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Najlepszy ortopeda z jakim miałam styczność, przemiły lekarz! Indywidualne podejście do pacjenta, konkretne informacje, szybka diagnoza potwierdzona badaniami ;) przede wszystkim szybko pomógł wrócić do sprawności

  • K
   Lokalizacja: Certus

   Z czystym sumieniem mogę polecić Dr. Ambrożego. Jestem człowiekiem bardzo aktywnym (bieganie, wspinaczka itd.). Był to mój lekarz prowadzący po złamaniu nadgarstka oraz skręceniu kostki. Dzięki niemu bardzo szybko rozpocząłem rehabilitację wróciłem do aktywności. Cenię sobie tego specjalistę za indywidualne podejście do pacjenta. Polecam.


Powiązane wyszukiwania